Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2017., 11:49   #3021
...
Jay Cutler is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 13:29   #3022
Quote:
Jay Cutler kaže: Pogledaj post
Ako se itko može sjetiti... crtić sa psom koji je obožavao pseći kolačić.... kad ga je pojeo, počeo se grliti od miline, skočio u zrak, i kao kad pero pada, tako je i on dok se nije spustio na zemlju. :-)
Ovo?
https://www.youtube.com/watch?v=YohXc9x6cUU
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 22:31   #3023
Pozdrav ljudi trazim ime jednog crtica kojeg sam gledao kad sam bio mali uglavnom sjecam se samo da su bile neke lasice kao lose i dobre lasice i možda je bila neka žaba u prici ne sjecam se vise dobro ugl. Crtic je bio ono ne klasicni djecji imao je neku mracnu atmosferu...mislim da u naslovu ima rijec "vjetar" ali opet nisam siguran.
sabaton41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 11:11   #3024
Quote:
sabaton41 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi trazim ime jednog crtica kojeg sam gledao kad sam bio mali uglavnom sjecam se samo da su bile neke lasice kao lose i dobre lasice i možda je bila neka žaba u prici ne sjecam se vise dobro ugl. Crtic je bio ono ne klasicni djecji imao je neku mracnu atmosferu...mislim da u naslovu ima rijec "vjetar" ali opet nisam siguran.
Možda neka animirana verzija od "Wind in The Willows"

DeeJay_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 11:14   #3025
Quote:
m@r@c kaže: Pogledaj post
pozdrav ljudovi...
...evo tražim neku informaciju o crtanom koji se prikazival kod nas negde početkom 90-tih, kod nas su ga nazvali Dadiljko...riječ je o klincu s okruglim naočalama koji bejbisita male životinje...bilo kakav info koji bi mi olakšal potragu je dobrodošel...
...hvala unapred...
Ovo i ja tražim već godinama!
DeeJay_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 00:57   #3026
Sjećam se da sam pred 15 - 20 godina na HRT-u znao nabasati na neki "nijemi" crtani s klasičnom glazbom...Doduše, zapravo i nije riječ baš o crtanom, ako se dobro sjećam, više se radilo o slikama koje su se smjenjivale uz tu klasičnu glazbu. Svaka epizoda je bila posvećena jednoj skladbi, i na kraju bi bio naveden skladatelj. Sjećam se da je bio Albinonijev Adagio, Beethovenova Für Elise, ako se ne varam i Mozartova Alla Turca...
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 07:46   #3027
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Sjećam se da sam pred 15 - 20 godina na HRT-u znao nabasati na neki "nijemi" crtani s klasičnom glazbom...Doduše, zapravo i nije riječ baš o crtanom, ako se dobro sjećam, više se radilo o slikama koje su se smjenjivale uz tu klasičnu glazbu. Svaka epizoda je bila posvećena jednoj skladbi, i na kraju bi bio naveden skladatelj. Sjećam se da je bio Albinonijev Adagio, Beethovenova Für Elise, ako se ne varam i Mozartova Alla Turca...
Prvo sam pomislio da je Fantasia (Disneyjev crtić iz 1940. ili nastava iz 2000. koji se sastoji od nekoliko dijelova gdje (koliko se sjećam) nema govora nego svira klasična glazba), ali kad si rekao da je riječ o epizodama, tj. seriji mislim da ipak nije. Ali, ipak provjeri za svaki slučaj.
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 12:44   #3028
mislim da i ja znam o čemu govori The Great Duck, i to nije Disneyeva produkcija, nije klasični crtani za djecu meni su u sjećanju više kao neke siluete koje plešu i kreću se uz taktove tih skladbi
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 10:54   #3029
Da, nema veze s Fantazijom i Disneyjem.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 10:29   #3030
Sjećam se tog crtića. Ti crtići su mi bili jezivi kao klincu. Radi se o umjetničkoj animanicji, u poljskoj produkciji. Našao sam na youtubu Fur Elise, sjećam se točno da je prikazivao život jedne žene od djetinjstva do smrti: https://www.youtube.com/watch?v=kWctpFGHThs

Sjećam se i Bubmarevog leta, bio je ultrabrz, kao na nekim drogama.
__________________
Pristojan momak, al' lud u mozak.
Burek od pauka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 21:24   #3031
Da, to je to.
Meni nisu baš bili jezivi, više dosadnjikavi.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 14:58   #3032
Pomoć pliz, sve ljude koje znam sam ispitala o ovom crtiću i googlala sve što mi je palo na pamet - ali ništa! Nije moguće da sam ga ja jedina gledala

Crtić sam gledala negdje ranih 90-ih, nije u nastavcima, radnja se odvija (koliko se sjećam) u vrtu neke starice. Cvijeće se po noći pretvara u djevojke koje plešu - svaki cvijet ima neki svoj ples.
I sjećam se da je bio neki bijeli cvijet (ruža?) koja je imala trnje. I ta starica se nabola na trn i krvarila je iz prsta pa je bijeli cvijet bio snužden jer ju je ozlijedio, bla bla......

Crtić je baš onako više art.

Ubija me što se nigdje ne mogu naći neku informaciju
Mary_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:11   #3033
Pokušavam se sjetit jednog crtića koji je, koliko se sjećam, bio prikazan dva puta krajem '90-ih, negdje oko Božića, pretpostavljam '97. i/ili '98. Radnja se odvija u božićno vrijeme, ali je crtić više za odrasle nego za male klince. Prati radnju jednog lika koji se busom vraća doma s posla ili iz škole, ne sjećam se više je li stariji lik ili tinejdžer... Moguće da ima slušalice u ušima, al nisam ziher... Lik je u depri ili mrzovoljan, cijelo vrijeme ga prati nesreća. Mislim da ga u jednoj sceni bus zalije vodom iz lokve ili tako nešto, a kad dođe doma i zavali se u naslonjač, tamo ga nervira žena ili mama... Nije serija, nisam tog lika nigdje više vidio. Nije ni dugometražni, mislim da je trajao 5 do max. 15 minuta.
Help?
mali222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:26   #3034
Quote:
črni kaže: Pogledaj post
Kako se zvao crtić koji je išao u pauzi (poluvremenu) raznih sportova sredinom ili krajem osamdesetih? Sjećam se da se u crtiću igrao hokej i da su likovi iz crtića bili kockasti.
To je ziher ovo https://www.youtube.com/watch?v=d2x5nbSOwQE
Sorry za necro
mali222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 01:13   #3035
Quote:
mali222 kaže: Pogledaj post
Pokušavam se sjetit jednog crtića koji je, koliko se sjećam, bio prikazan dva puta krajem '90-ih, negdje oko Božića, pretpostavljam '97. i/ili '98. Radnja se odvija u božićno vrijeme, ali je crtić više za odrasle nego za male klince. Prati radnju jednog lika koji se busom vraća doma s posla ili iz škole, ne sjećam se više je li stariji lik ili tinejdžer... Moguće da ima slušalice u ušima, al nisam ziher... Lik je u depri ili mrzovoljan, cijelo vrijeme ga prati nesreća. Mislim da ga u jednoj sceni bus zalije vodom iz lokve ili tako nešto, a kad dođe doma i zavali se u naslonjač, tamo ga nervira žena ili mama... Nije serija, nisam tog lika nigdje više vidio. Nije ni dugometražni, mislim da je trajao 5 do max. 15 minuta.
Help?
Ajme ja mislim da znam o cemu pričaš, mislim da i ja to trazim.. a ne znam mozda o nije to ro jer se jako slabo sjecam.. ovaj koji ja trazim tamo su bili likovi koji su pricali jibberish, i bila je malo creepy atmosfera cak i malo depresivna ali u božićno vrijeme... Sjecam se nekog fena za kosu i te zene koja ga je nervirala.. jaoo. Imam taj crtic snimljen na kazeti negdje al nez dal pricamo o istom

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:31   #3036
Moguće da je to to, jer mislim da nije bilo nikakvog razumljivog govora, vjerojatno gibberish, kao što kažeš... Bilo bi super ako ga uspiješ pronaći.
E ali koliko god je bila depresivna priča, sjećam se da mi je bio smiješan crtić i da sam mu se baš veselio kad je prikazan drugi put.

Čini mi se da je stil crteža bio sličan kao kod Simon's cat, ali u boji. A i taj Simon nikad ne priča nego samo mumlja i obično je ozbiljan i mačak ga stalno nervira
mali222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:48   #3037
Hej vrag mi nije dao mira i isao sam provjeriti na kazeti, nasao sam ga cijelog i pogledao. Kako me vratilo, Isuse. Bozic 1997. Sve smo dobro rekli i ti i ja jako cudan crtic a i pomalo smijesan ali i depresivan

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 11:35   #3038
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Hej vrag mi nije dao mira i isao sam provjeriti na kazeti, nasao sam ga cijelog i pogledao. Kako me vratilo, Isuse. Bozic 1997. Sve smo dobro rekli i ti i ja jako cudan crtic a i pomalo smijesan ali i depresivan

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ozbiljno? Ajde molim te reci kako se zove ili bilo šta kako da ga probam pronaći na netu.
mali222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 21:13   #3039
Quote:
mali222 kaže: Pogledaj post
Pokušavam se sjetit jednog crtića koji je, koliko se sjećam, bio prikazan dva puta krajem '90-ih, negdje oko Božića, pretpostavljam '97. i/ili '98. Radnja se odvija u božićno vrijeme, ali je crtić više za odrasle nego za male klince. Prati radnju jednog lika koji se busom vraća doma s posla ili iz škole, ne sjećam se više je li stariji lik ili tinejdžer... Moguće da ima slušalice u ušima, al nisam ziher... Lik je u depri ili mrzovoljan, cijelo vrijeme ga prati nesreća. Mislim da ga u jednoj sceni bus zalije vodom iz lokve ili tako nešto, a kad dođe doma i zavali se u naslonjač, tamo ga nervira žena ili mama... Nije serija, nisam tog lika nigdje više vidio. Nije ni dugometražni, mislim da je trajao 5 do max. 15 minuta.
Help?
Da nije Mačak Viktor
Eek the Cat
zozox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 21:33   #3040
Quote:
zozox kaže: Pogledaj post
Da nije Mačak Viktor
Eek the Cat
Nije Viktor. Sve je puno sporije i u nekoj depra atmosferi, a i velim, likovi ne govore razumljivo i nije serija... Hvala na pokušaju
mali222 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.