Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2017., 14:04   #1
Inside

Quote:
Inside (stylized as INSIDE) is a puzzle-platformer adventure video game developed and published by Playdead and first released in June 2016. In the game, the player controls a young boy in a dystopic world, solving environmental puzzles while avoiding death in a 2.5D sidescrolling fashion, thematically and visually following up on the 2010 monochromatic video game Limbo.

Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=yDm6PAgNohU



Osobno jedan od najboljih platforemera ikad od tvoraca već nadaleko hvaljenog Limba.

I koliko god Limbo bio dobar ovo je za 2 koplja ispred.

2.5D igra koja uz minimalnu priču i dalje otvara mogućnost za filozofiranje o kraju i značenju same igre.

Fenomenalan dizajn, igra izgleda preljepo a atmosfera je rijetko viđena, u trenutcima me prolazila jeza.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 14:43   #2
Jedna od rijetkih igara koje sam završio u zadnje vrijeme.

Genijalna atmosfera; kako igra odmiče kraju, atmosfera je sve bolesnija, o kraju neću ništa reći da ne spoilam, ali definitivno jedna od najboljih igara u 2016.
Svidjelo mi se i što podržava controler, na nekim dijelovima mislim da bih se puno više mučio s tipkovnicom.
U svakom slučaju,preporučujem ovo svakom tko nije probao.

Volio bih samo da je malo duža, ali u redu je i ovako.
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 17:06   #3
Quote:
asprah kaže: Pogledaj post
Svidjelo mi se i što podržava controler, na nekim dijelovima mislim da bih se puno više mučio s tipkovnicom.
S obzirom na tip igre bilo bi glupo da ne podržava.

A duljina mi je ok. Mogla bi biti malo dulja ali tu je negdje kao i Limbo.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 00:56   #4
Odigrao Limbo pa Inside, jednu za drugom. Inside dulje traje.

Ne znam ni sam što reći o igri. Još sam pod dojmom kraj(ev)a. Atmosfera je definitino vrhunska, gameplay bolji nego u Limbu, iako su neke zagonetke mogle biti i teže. Definitivno vrijedi odigrati, kao i samostalno razmisliti o značenju igre prije nego se bacite na čitanje teorija po internetu.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 01:28   #5
Meni je Inside bio kraći i to dosta. Vjerojatno jer su zagonetke lakše a i čini mi se da ih je manje.

Ali teorija stvarno ima (pogotovo Inside) i sve su fora.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 11:44   #6
Igra je savršena ali zbilja prekratka. Doslovno sam je završio u 3 sata iz prvog pokušaja. Zagonetke nisu teške i sve ide jako tečno ali i prebrzo. Isto mislim da sam Limbo igrao dulje, možda zato jer je više rađena ko platformer pa je trebalo točno skakati na nekim dijelovima.
fsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 17:24   #7
Evo baš probam.
Zasad me podsjeća na stari Another World sa Amige.

https://www.youtube.com/watch?v=Zgkf6wooDmw
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 10:25   #8
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Evo baš probam.
Zasad me podsjeća na stari Another World sa Amige.

https://www.youtube.com/watch?v=Zgkf6wooDmw
Dizem iz mrtvih, ali napokon sam odigrao. Da, mene je isto uhvatila nostalgija za Another worldom, ima slicnosti.

Vrhunska atmosfera i svijet, uzivao u ovome, cak isao na to da dobijem oba kraja. Preporuka za svakoga tko voli ovakav tip igre.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 11:35   #9
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Dizem iz mrtvih, ali napokon sam odigrao. Da, mene je isto uhvatila nostalgija za Another worldom, ima slicnosti.

Vrhunska atmosfera i svijet, uzivao u ovome, cak isao na to da dobijem oba kraja. Preporuka za svakoga tko voli ovakav tip igre.
Da ne govorim da opet kao u slučaju Limba ima hrpa različitih interpretacija od okjih ne mogu razlučiti koja mi je bolja.

Vrhunska igra.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.