Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2017., 22:42   #9341
Quote:
Cherie kaže: Pogledaj post
Samo čas, imam osjećaj da sam upala u paralelni univerzum. Mandela efect and shit ..... Vas dva, ponavljam vas dva

upravo ste napravili salto mortale sa tri vijka unazad i nakon svega
što ste rekli o emperoru i njegovom slavnom dolasku na vlast kažete:

- Dolazak Trumpa na vlast režirala je deep state.

- Izbori su namješteni tako da se Hillary podmetalo skandale.

- Trump je postao predsjednik USA na prevaru.

- Trump je pripreman da dođe na vlast baš sada jer ....... ???
Kakvu prevaru, to je sve legitimno. Zar mislis da su se u prijasnjim izborima svi drzali po strani, i da su samo gledali kako stvari idu svojim tijekom? Zar mislis da u svim dosadasnjim izborima raznorazni lobiji - vojno-sigurnosni, gradjevinski, naftni, financijski, zidovski, bankarski, ovaj onaj...nisu imali svoje interese? Pa naravno da svatko pomaze svoju stranu...stvar je u tome sto u danasnje doba interneta i kada svatko zapravo moze iskopati puno toga, je dosta toga i teze sakriti. Danas je puno lakse istraziti kronologiju dogadjaja kada su ti dostupni svi podaci, prije si morao kopati po arhivama novina i tko zna gdje, a danas ti je sve dostupno jednim klikom misa.
John_Wayne is offline  
Old 21.08.2017., 22:46   #9342
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Da, stvarno...
Kad ljudi neće da shvate. Uvijek je puno lakše probiti neki sistem kao unutarnji posao nego s upadom izvana. Pošto im je logično objašnjenje neprihvatljivo onda treba koristiti objašnjenje s "Recycle Bin-on". Ili ćemo i dalje vrištati "Rusi, Rusi".
__________________
"Imamo Hrvatsku", povikaše lopovi, osnuju Domovina d.o.o. i rasprodaše zemlju nizašto.
Valium nation is my inspiration.
Tko je jamio, jamio, na Golom Otoku par godina onda čamio.
Uskok Marko is offline  
Old 21.08.2017., 23:10   #9343
https://www.infowars.com/video-black...left-agitator/

"Black Trump supporter viciously punched by violent alt-left thug."

Tolerantna ljevica opet u akciji.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 21.08.2017., 23:14   #9344
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
https://www.infowars.com/video-black...left-agitator/

"Black Trump supporter viciously punched by violent alt-left thug."

Tolerantna ljevica opet u akciji.
Zamisli da je ovako "Black left supporter viciously punched by violent alt-right thug". Mislim da bi odmah u igri bio rasizam. Ovako, ko mu kriv kad podrzava Trumpa.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
__________________
26.6.2014. Oskar
Snivaj ti jer sutra ja ću doći
Jednom još da ti kažem laku noć
kreso82 is offline  
Old 21.08.2017., 23:24   #9345
Super, post PJW-a na infowars. Vide se neki ljudi kako se deru i jedan čovjek kako udara drugog. Za objašnjenje što se dogodilo treba vjerovati tekstu na dotičnom smetlištu. Pa rađe bih kupio neki Jonesov eliksir protiv raka ili impotencije.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 21.08.2017., 23:48   #9346
Quote:
Cherie kaže: Pogledaj post

- Dolazak Trumpa na vlast režirala je deep state.

- Izbori su namješteni tako da se Hillary podmetalo skandale.

- Trump je postao predsjednik USA na prevaru.

- Trump je pripreman da dođe na vlast baš sada jer ....... ???
Nikakav salto mortale... ako se secas, pisao sam o tome i pre izbora...

Ono sto mene najvise zanima, koje strukture moci su stale iza, i podrzale Trumpa...

Ne postoji jedan Deep State, Big Brother koji kontrolise sve... postoje centri moci koji su u sukobu, kako unutar same Amerike, tako i sirom sveta...

Po mom sudu, u sukobu je globalisticka elita i centristicka nacionalna elita... globalisticka drzi banke, finansije, medije, neke velike kompanije... a ova druga koja se okupila oko Trumpa je stara wasp protestantska elita... deo armije, deo obavestajnih sluzbi, neki bogati biznismeni, NRA, veterani, crkva... i spolja Izrael pre svega..

Da nema ledja, i to velika ledja, Trump bi bio odmah osujecen, sklonjen, optuzen i poslat u zatvor... u krajnjem slucaju i ubijen... ne moze samo jedan covek da postane predsednik Amerike tek tako, na populisticku pricu... pre njega su sklanjani i John i Bobby Kennedy... Bobby kad je ubijen je pobedio na primary izborima u Californiji, sto mu je bio zalet za predsednicko mesto... to je bio jedan od najmocnijih ljudi onog vremena, drzavni tuzioc za vreme svog brata... pa je sklonjen...

Zato ti stalno isticem da se malo odmaknes od same licnosti Trumpa i pogledas sire... same detalje ovog sukoba znaju ljudi iznutra, ja sa strane samo naslucujem kulise i siluete, nagadjam sta bi tu moglo biti...

Kroz ovu prizmu ja posmatram stvari, donosim zakljucke... neko to sve svede pod "teorija zavere", pusti TV i guta sta mu serviraju... svako bira svoj program...
DzonziBG is offline  
Old 22.08.2017., 07:25   #9347
Protesti za uklanjanje spomenika zlikovcima se nastavljaju ispred New York Academy of Medicine, ovoga puta gospođi J. Marion Sims, ženskoj verziji Josefa Mengelea.

https://www.thestartmagazine.com/art...c-8fbb0ae129c9
tzipiripi is offline  
Old 22.08.2017., 08:19   #9348
Quote:
tzipiripi kaže: Pogledaj post
Protesti za uklanjanje spomenika zlikovcima se nastavljaju ispred New York Academy of Medicine, ovoga puta gospođi J. Marion Sims, ženskoj verziji Josefa Mengelea.

https://www.thestartmagazine.com/art...c-8fbb0ae129c9


Mislim da činjenica da misliš da je J. Marion Sims "gospođa" jasno dokazuje da članak nisi ni letimično pročitao i da služi kao poligon za izrugivanje.

Ali neka, i meni je Sims zabavan. Pogotovo onaj dio kako se za razvijanje svojih ginekoloskih metoda koristio robinjama koje je kupovao od Juznjaka (u vrijeme kad se ropstvo već ukidalo) i nazivo ih operirao, iako je u to vrijeme već bila razvijena upotreba etera.

P. S. Zašto s njim u paru nikada ne dolazi kip robinje čiju je vaginu i utrobu nazivo operirao više od 30 puta?
helena375 is offline  
Old 22.08.2017., 08:26   #9349
još uvijek o ruskom hakiranju dnc-a?

nije da mi je nemoguće povjerovat da je neki rujo hakirao servere organizacije koja očito ne mari za sigurnost, no nikakvi čvrsti podaci još uvijek nisu izneseni u prilog toj tvrdnji. uostalom, i da je istina, kakve to uopće veze ima s trumpom?

s druge strane, logovi na serverima navodno pokazuju da je brzina kojom su skidane datoteke tolika da ukazuje da su podaci skidani lokalno. znači inside job - jedino ako neki rus nije ušetao u zgradu sa stickom i skinuo podatke.

antifan is offline  
Old 22.08.2017., 08:54   #9350
Quote:
antifan kaže: Pogledaj post
još uvijek o ruskom hakiranju dnc-a?

nije da mi je nemoguće povjerovat da je neki rujo hakirao servere organizacije koja očito ne mari za sigurnost, no nikakvi čvrsti podaci još uvijek nisu izneseni u prilog toj tvrdnji. uostalom, i da je istina, kakve to uopće veze ima s trumpom?

s druge strane, logovi na serverima navodno pokazuju da je brzina kojom su skidane datoteke tolika da ukazuje da su podaci skidani lokalno. znači inside job - jedino ako neki rus nije ušetao u zgradu sa stickom i skinuo podatke.
Kad varijanta da je to posao organiziran iznutra nije poželjna. Netko se samo osigurao. Ipak su to Clinton-ovi. Tko s njima ima posla nije siguran kako će završiti.
__________________
"Imamo Hrvatsku", povikaše lopovi, osnuju Domovina d.o.o. i rasprodaše zemlju nizašto.
Valium nation is my inspiration.
Tko je jamio, jamio, na Golom Otoku par godina onda čamio.
Uskok Marko is offline  
Old 22.08.2017., 09:04   #9351
Quote:
antifan kaže: Pogledaj post
s druge strane, logovi na serverima navodno pokazuju da je brzina kojom su skidane datoteke tolika da ukazuje da su podaci skidani lokalno. znači inside job - jedino ako neki rus nije ušetao u zgradu sa stickom i skinuo podatke.
Hajd da vidimo o čemu se radi

The leak was quickly attributed to the Russian government. However, a document published Sunday by an individual known as the Forensicator shows how the 7-zip file published by Guccifer 2.0 was transferred at a speed of 23 MB/s, making it “unlikely that this initial data transfer could have been done remotely over the Internet.”

“The initial copying activity was likely done from a computer system that had direct access to the data,” the report from the Forensicator stated. “By ‘direct access’ we mean that the individual who was collecting the data either had physical access to the computer where the data was stored, or the data was copied over a local high speed network (LAN).”
RT

Dakle nepoznat netko na osnovu analize 7zip datoteke tvrdi da su podaci kopirani lokalno. A to ne može da se falsifikuje jelte jer da su ruski hakeri oni hakuju najbolje na svijetu i nema majci da ih netko ulovi. A vijest o lokalnom kopiranju podataka objavljuje RT i srodni sajtovi.

__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 22.08.2017., 09:12   #9352
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Hajd da vidimo o čemu se radi

The leak was quickly attributed to the Russian government. However, a document published Sunday by an individual known as the Forensicator shows how the 7-zip file published by Guccifer 2.0 was transferred at a speed of 23 MB/s, making it “unlikely that this initial data transfer could have been done remotely over the Internet.”

“The initial copying activity was likely done from a computer system that had direct access to the data,” the report from the Forensicator stated. “By ‘direct access’ we mean that the individual who was collecting the data either had physical access to the computer where the data was stored, or the data was copied over a local high speed network (LAN).”
RT

Dakle nepoznat netko na osnovu analize 7zip datoteke tvrdi da su podaci kopirani lokalno. A to ne može da se falsifikuje jelte jer da su ruski hakeri oni hakuju najbolje na svijetu i nema majci da ih netko ulovi. A vijest o lokalnom kopiranju podataka objavljuje RT i srodni sajtovi.

Former NSA Tecnical Director na Fox News-u je nepoznat netko koji objavljuje vijest na sajtu srodnom RT-u? no, pretpostavljam da priloženi video nisi ni pogledao.
antifan is offline  
Old 22.08.2017., 09:42   #9353
Quote:
helena375 kaže: Pogledaj post


Mislim da činjenica da misliš da je J. Marion Sims "gospođa" jasno dokazuje da članak nisi ni letimično pročitao i da služi kao poligon za izrugivanje.

Ali neka, i meni je Sims zabavan. Pogotovo onaj dio kako se za razvijanje svojih ginekoloskih metoda koristio robinjama koje je kupovao od Juznjaka (u vrijeme kad se ropstvo već ukidalo) i nazivo ih operirao, iako je u to vrijeme već bila razvijena upotreba etera.

P. S. Zašto s njim u paru nikada ne dolazi kip robinje čiju je vaginu i utrobu nazivo operirao više od 30 puta?
Dioptrija +3 i 4.5' ekran baš i ne pomažu. Ali bitno je da ti nekpg kritikuješ za izrugivanje s 3 rofla + rigoleto:
tzipiripi is offline  
Old 22.08.2017., 09:53   #9354
Quote:
antifan kaže: Pogledaj post
Former NSA Tecnical Director na Fox News-u je nepoznat netko koji objavljuje vijest na sajtu srodnom RT-u? no, pretpostavljam da priloženi video nisi ni pogledao.
Reci mi, lik sudjeluje u istrazi, ima pristup DNC serveru i forenzički ga je analizirao ili daje svoje mišljenje na osnovu javno dostupnih podataka? Da, vidio sam, dao je svoje mišljenje, nije tele i zna o čemu priča ali nemaš tu nikakav spektakularni smoking gun. Priča upravo ono što sam ti linkao a oko 2:30 Tucker ga to direktno pita, da je brzina skidanja podataka prevelika da bi bilo preko interneta. A tko je došao prvi do tog zaključka i na osnovu čega?
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 22.08.2017., 10:13   #9355
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Reci mi, lik sudjeluje u istrazi, ima pristup DNC serveru i forenzički ga je analizirao ili daje svoje mišljenje na osnovu javno dostupnih podataka? Da, vidio sam, dao je svoje mišljenje, nije tele i zna o čemu priča ali nemaš tu nikakav spektakularni smoking gun. Priča upravo ono što sam ti linkao a oko 2:30 Tucker ga to direktno pita, da je brzina skidanja podataka prevelika da bi bilo preko interneta. A tko je došao prvi do tog zaključka i na osnovu čega?
pa nisam ja taj koji tvrdi da uopće postoji neki smoking gun ili da uopće može postojat kad su u pitanju takve stvari. upravo suprotno. uostalom, i napisah "navodno".

poanta mog upisa je da osim histeriziranja hillarynih mitisekunema o ruskoj koliziji (na bazi objektivno ničeg), postoji i od msm-a zanemerana druga strana priče... i to po mom mišljenju dosta "bliža pameti" - prvenstveno izjave assanga i njegovog suradnika o tome od koga su i kako dobili podatke, pa sad i ovo što je rečeno u videu.
antifan is offline  
Old 22.08.2017., 11:31   #9356
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Kroz ovu prizmu ja posmatram stvari, donosim zakljucke... neko to sve svede pod "teorija zavere", pusti TV i guta sta mu serviraju... svako bira svoj program...
Vidi koji je problem sa teorijama zavjere .... Ljudski mozgovi su umreženi tako da traže obrasce, uočavaju patterne. Na toj ljudskoj uvjetovanosti se praktički zasniva test inteligencije - onaj tko prije u brojevima, slovima ili crtežu nađe pattern, ponavljajući obrazac - taj je inteligentniji.

Problem je što je ljudskom umu također imanentno da proizvoljno popuni rupe koje mu fale da se složi suvisli pattern tamo gdje ga nema. Kao recimo primjer čuvenog lica na Marsu.


Taj isti mehanizam stoji iza teorija zavjere.

Evo slušam Davida Ickea neki dan. Njegov you tube chanel se zove dot connector.

I evo kako on povezuje točkice.

Uzeo je tri članka - jedan je o transgender ljudima i kako ih je sve više, drugi je o tome kako prosječnom muškarcu 21 stoljeća je znatno pao broj živih spermatozoida i kako su sve neplodniji, a treći je o artificial intelligence, koja će, ako se tehnologija razvije moći u mnogim sferma života zamijeniti ljude.

I na kraju, prvi zajveraš svijeta, poveže te tri stvari, uz pomoć mašte, pretpostavki i zamišljanja i stvori obrazac, samo njemu smislenu poveznaost i zaključi da to ONI (gušteri, soroš, rotschildi, engleska kraljica ...) rade na depopulizaciji planete ....

Ja ne kažem da to šta si naveo nije neobično, čak ni da nije moguće, ali nemaš dovoljno podatka da zaključiš ono što si zaključiio.

Dao si tri navoda koja su neosporiva, a vrlo čudna:

1. deep state je ime za različite moćne grupacije koje imaju utjecaja na američku vlast
2. prije izbora Hillary Clinton je bila javno ispitivana u vezi pobrisanih e mailova
3. desetak dana prije izbora Comey je izašao u javnost sa njenim mailovima prosljeđenima na laptop Anthony Weinnera, muža njene bliske suradnice Hume Abedin i onda vrlo brzo rekao da na njima nema ništa inkriminirajuće .

Na osnovu ovoga si zaključio da je deep state namjerno inkriminirao Hillary u očima javnosti da bi povećao šansu za Trumpovu pobjedu.

Iako si možda u pravu, informacije koje imaš nisu dovoljne da potvrde istinitost tvojih zaključaka. Iz njih stvaraš obrazac u kojem si nepoznato ispunio pretpostavkama. A pretpotavka je znamo - majka svih zajeba ...
__________________

Zadnje uređivanje Cherie : 22.08.2017. at 11:44.
Cherie is offline  
Old 22.08.2017., 12:57   #9357
Quote:
antifan kaže: Pogledaj post
pa nisam ja taj koji tvrdi da uopće postoji neki smoking gun ili da uopće može postojat kad su u pitanju takve stvari. upravo suprotno. uostalom, i napisah "navodno".
Podebljati ću neke stvari u tvom prethodnom postu da ti postane očeglednije da je svaki daljni komentar izlišan.

Quote:
...s druge strane, logovi na serverima navodno pokazuju da je brzina kojom su skidane datoteke tolika da ukazuje da su podaci skidani lokalno. znači inside job - jedino ako neki rus nije ušetao u zgradu sa stickom i skinuo podatke.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 22.08.2017., 13:12   #9358
Quote:
antifan kaže: Pogledaj post
još uvijek o ruskom hakiranju dnc-a?


s druge strane, logovi na serverima navodno pokazuju da je brzina kojom su skidane datoteke tolika da ukazuje da su podaci skidani lokalno. znači inside job - jedino ako neki rus nije ušetao u zgradu sa stickom i skinuo podatke.
Imran Awan je lik kojeg je uhitio FBI pred mjesec dana. On nije ušetao - njega je DNC angažirao kao IT stručnjaka.
Dovoljno je proguglati njega i Debbie Waserman Schultz i zapitati se zašto to nisu udarne vijesti na MSM.

I onda se čuditi tu ovakvom fantaziranju onih koji i dalje žive u prividnoj stvarnosti CNN-a i WaPo.

https://www.youtube.com/watch?v=_gF_4_V1wBA
thortwins is offline  
Old 22.08.2017., 13:30   #9359
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Imran Awan je lik kojeg je uhitio FBI pred mjesec dana. On nije ušetao - njega je DNC angažirao kao IT stručnjaka.
Dovoljno je proguglati njega i Debbie Waserman Schultz i zapitati se zašto to nisu udarne vijesti na MSM.

I onda se čuditi tu ovakvom fantaziranju onih koji i dalje žive u prividnoj stvarnosti CNN-a i WaPo.

https://www.youtube.com/watch?v=_gF_4_V1wBA
Imas dosta o tome malom kriminalcu i i da li treba da to bude udarna vijest, samo zbog toga jer je radio za Demokrate, ne vjerujejem? Kada se saznalo o njegovom kriminalu Shultz mu je dala otkaz!
Blues Dada is offline  
Old 22.08.2017., 13:34   #9360
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Da, stvarno...
John pitam te po drugi puta, KONKRETNO što je dobro učinio pred. Trump za SAD i svijet u svojih 7 mjeseci vladanja, IMO samo kaos!
Blues Dada is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.