Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori predsjednički 2015

Izbori predsjednički 2015 Kolinda vs. Josipović

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2014., 02:24   #761
Tko je pobijedio?

Pobijedili smo svi mi koji ne mislimo dat glas ni jednom od ova 4 opsjenara.
nvnk is offline  
Old 22.12.2014., 02:31   #762
Quote:
Doktor Zločesti kaže: Pogledaj post
A što očekivati od brđana iz sela pokraj Imockog?

Pozz Zločesti
a što očekivati od tebe nepismenog?





Quote:
vlaški kaže: Pogledaj post
mislin da hdz ima plan b.

danas je bilo bitno ne napraviti gresku u koracima i ne kiksati jer jos uvik postoji uzvrat. i to dva. isto tako, bilo je bitno ne otkriti sve karte jer onda onaj drugi ima mogucnost da uzvrati.

mislin da ce se iz tog razloga zadnje suceljavanje biti najvaznije.

ovo na rtl-u je tek, ono sto bi se reklo, ispipavanje terena.
ne zaboravi da je zadnje na domaćem terenu, voditeljica Trbovićka, tu neće biti šanse za uzvrat. no dobro, nitko od Bobića i njegove debate nije ništa ni očekivao, vidjeti ćemo što će biti sutra.

u RTL-ovoj anketi Josipović naglo skočio na 45%, Kolinda ima samo 9%, moram priznati kako se bojim da su divizija i John Wayne u pravu
http://www.rtl.hr/vijesti/novosti/14...-u-rtl-debati/

Zadnje uređivanje mimozica 7 : 22.12.2014. at 02:37.
mimozica 7 is offline  
Old 22.12.2014., 02:36   #763
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Tko je pobijedio?

Pobijedili smo svi mi koji ne mislimo dat glas ni jednom od ova 4 opsjenara.
Vjeruj mi na riječ kad ti kažem da nitko od nas, osim političara i mafijaša, nije pobjednik u ovakvom sustavu.
Walkman is online now  
Old 22.12.2014., 07:08   #764
Quote:
vlaški kaže: Pogledaj post
mislin da hdz ima plan b.

danas je bilo bitno ne napraviti gresku u koracima i ne kiksati jer jos uvik postoji uzvrat. i to dva. isto tako, bilo je bitno ne otkriti sve karte jer onda onaj drugi ima mogucnost da uzvrati.

mislin da ce se iz tog razloga zadnje suceljavanje biti najvaznije.

ovo na rtl-u je tek, ono sto bi se reklo, ispipavanje terena.
Ja sam prilično siguran da je ovo krajnji domet Kolinde što je jučer pokazala.

Ako je nagovore da glumi agresivu (što vjerojatno hoće) u sljedećim sučeljavanjima tek onda će se pokopati do kraja.
Ona se kroz život navikla provlačiti laktarenjem, uvlačenjem, muljanjem, jednostavno joj nije u naravi imati čvrst stav o ičemu i boriti se za njega.

A to se u ovakvim sučeljavanjima jasno vidi.
Žalosno je da osobu koja nam je koliko ono 8 godina vodila, krojila i radila vanjsku politiku može može u čvrstoći i jasnoći stava i nastupa potući bilo kakvo dijete sa ulice.
Kako ćeš braniti i voditi zemlju, pregovarati, ako nemaš jasan stav o ničemu nego se samo znaš uvlačiti?

Inače malo sam prespavao pa mi je sada još leglo ono od jučer i polako kužim međuodnose.

Ključna razlika između Vilibora i svih ostalih (a pogotovo Kolinde kojoj je stav da nema stav) jest upravo u segmentu da dok Vilibor govori ono u što čvrsto vjeruje, svi ostali govore ono što misle da će narod popušiti da oni vjeruju.

I iz toga onda proizlazi ta pozadinska energija sa kojom Vilibor dominira u ovim sučeljavanjima i ostavlja čovjeku kada ih gleda dojam nadmoći usprkos svim tim nekim verbalnim i neverbalnim kiksevima po teoriji komunikacije.

On jedini od njih stvarno vjeruje u ono što govori.
A čovjeku koji vjeruje u ono što govori i stoji iza toga, onda i ja mogu vjerovati da će i stvarno nešto učiniti i pokušati promjeniti.

Tu ih mali tuče za 3 koplja svih.
HvalaNaRibama is offline  
Old 22.12.2014., 07:13   #765
Quote:
beli631 kaže: Pogledaj post
Ovi još o Sinčiću i ekipi koja je na izborima za EU parlament osvojila silnih 0.47% glasova...i to u koaliciji sa još par stranaka.
On ako dobije 1-2% može pjevat od sreće, dajte se više spustite na zemlju.
Iskreno sumnjam da će Sinčić dobit izbore,ali osvojit će sigurno nekih 20-25%,a vjerojatno i puno više.Neodlučni i nesvrstani su se već odlučili za njega,Kujundžića su od jučer svi zamrzili i,nadam se,shvatili da je on obični šupak što Sinčiću ponovno daje određen broj glasova.Kolindin nastup se također nije svidio većem broju ljudi-ponovno neki dio glasova odlazi Sinčiću.Josipovića njegovi podržavaju i mislim da se tu nije ništa promijenilo.Za očekivati je drugi krug Josipović vs. Sinčić ili,možda, KGK vs. Sinčić.
prac1X2 is offline  
Old 22.12.2014., 07:17   #766
Quote:
mariavilla kaže: Pogledaj post
Vilibor ima tikove ,e to još nisam znala.
Priča se i da je Kujundžić impotentan.
prac1X2 is offline  
Old 22.12.2014., 07:22   #767
Kujundžić je čista sirovina
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 22.12.2014., 07:22   #768
Quote:
beli631 kaže: Pogledaj post
Vidimo koliko trenutno Hrvata zajedno s tobom daje glas SDP-u...
Kolinda je iz HDZ-a, stranke koja je dobila koliko ono zadnjih izbora?
IJ-a jedino može spasiti mlakost kandidata i glupost naroda, on ništa drugo nema u rukavu.
S ovim se slažem.

Međutim HDZ tu ima problem da niti njegova kandidatkinja također nema apsolutno ništa drugo u rukavu osim ovoga što si naveo za IJ.

I iz te perspektive jer oboje računaju na isto - IJ pobjeđuje.

A pokazalo se već jasno da kolinda nema kapacitet za išta drugo.

Ostaje nam jedino vilibor kao nada jer se kujundžić pokapa sa svakim sučeljavanjem.

Negdje ranije sam iznio svoju procjenu da će Kujundžića svako pojavljivanje na TV koštati 2% glasova od onih 15% koje je inicijalno u startu dobivao, i da će više glasova imati ako se prestane pojavljivati na TV-u.

I za sada Kujundžić nažalost potvrđuje tu moju procjenu.
HvalaNaRibama is offline  
Old 22.12.2014., 07:23   #769
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
KGK: Priče o Trilaterarnoj komisiji su sasvim točn....
J***te,ja skroz zaboravio na ovaj lapsus kojim je sve priznala.Onih 204 tisuće ljudi koji su joj potpisali su sad vjerojatno na ispovjedi ili kod dežurnog psihića.
prac1X2 is offline  
Old 22.12.2014., 07:39   #770
Quote:
prac1X2 kaže: Pogledaj post
J***te,ja skroz zaboravio na ovaj lapsus kojim je sve priznala.Onih 204 tisuće ljudi koji su joj potpisali su sad vjerojatno na ispovjedi ili kod dežurnog psihića.
Jok, oni sada ulijeću u damage control sa gmazovima i alfa centaurijem.
HvalaNaRibama is offline  
Old 22.12.2014., 07:48   #771
Josipovica bi svaki od kandidata trebao pitati za Knesset i ustašku Guju, obitelj Ševo i dilanje dokumenata srpskom ambasadoru.
Sve dok ne pozeleni i postane pravi mali zeleni Mirele Holy zvane namještam-poslove-emailom.

Bilo tko od drugih kandidata ce biti manje zlo od lignjuna.
__________________
.
quadzilla is offline  
Old 22.12.2014., 08:03   #772
Zna li netko gdje se može pogledati cijelo sučeljavanje?
Herr Lick is offline  
Old 22.12.2014., 08:38   #773
Meni je najveći problem što nitko nije ni načeo Ivu Josipovića, a imaju toliko materijala. Zaista sam razočarana sa svo troje kandidata. Moj Milan se totalno pogubio i loše replicirao na par podvala. Trebalo je to mnogo spremnije, izravnije i bez mogućnosti da ovaj reterira pred neugodnim pitanjima.
djevojka Lili is offline  
Old 22.12.2014., 08:46   #774
Quote:
djevojka Lili kaže: Pogledaj post
Meni je najveći problem što nitko nije ni načeo Ivu Josipovića, a imaju toliko materijala. Zaista sam razočarana sa svo troje kandidata. Moj Milan se totalno pogubio i loše replicirao na par podvala. Trebalo je to mnogo spremnije, izravnije i bez mogućnosti da ovaj reterira pred neugodnim pitanjima.

Na žalost kao što kažeš Milan lost it.
Osim što je najavljivao ta sučeljavanja danima i danima, a onda bio kamilica, i nije praktički spomenuo ništa bitnog, uspio je izvaliti nekoliko teških gluposti, odbojnih čak i meni koji sam njegov potencijalni glasač.

Izjava u stilu da ćemo mi svi nositi na duši zauvijek ako on ne pobjedi i spasi nas je katastrofalna.
Dakle, Milan je išao sve dalje i dalje sa izjavama, da bi sad došao na to da zvuči kao karikatura samog sebe.

Još sam na vagi, ali mislim da trenutno Vilibor ima veće šanse i da je puno bolji bio u izjavama
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Old 22.12.2014., 08:46   #775
Ljudi zar nema nigdje na internetu cijela snimka sučeljavanja???
Dragon ball is offline  
Old 22.12.2014., 08:59   #776
Quote:
Dragon ball kaže: Pogledaj post
Ljudi zar nema nigdje na internetu cijela snimka sučeljavanja???
Koliko ja znam nema, ali imaš svojevrstan transkript na stranicama RTLa i na indexu.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Old 22.12.2014., 09:00   #777
Vilibor=Miroslav Tuđman
mika hrakinen is offline  
Old 22.12.2014., 09:15   #778
Quote:
mika hrakinen kaže: Pogledaj post
Vilibor=Miroslav Tuđman
Jel to uvreda ili kopliment?
prac1X2 is offline  
Old 22.12.2014., 09:39   #779
Quote:
prac1X2 kaže: Pogledaj post
Jel to uvreda ili kopliment?
Referenca na forum, ako se ne varam.

Veceras je drugo sučeljavanje na Novoj, vodi Bago, nadam se da ce i pitanja biti oštrija.
klonka is offline  
Old 22.12.2014., 09:43   #780
Evo sa jutarnjeg rezultati glasanja, ne znam kako linkati samo anketu

Tko je po vašem mišljenju ostavio najbolji dojam u prvoj TV debati?

43%
Ivo Josipović

7%
Milan Kujundžić

25%
Ivan Vilibor Sinčić

24%
Kolinda Grabar Kitarović

Ukupno glasova: 15122

http://www.jutarnji.hr/velika-anketa...anju-/1260204/


Sa net.hr-a

http://danas.net.hr/servlet/anketa2?...ovote=1&code=0

Kome bi dali svoj glas da su danas izbori?
Ivi Josipoviću 25%
Kolindi Grabar-Kitarović 17%
Ivanu Viliboru Sinčiću 49%
Milanu Kujundžiću 9%

početak ankete: 21.12.2014. broj glasova: 6327

Zadnje uređivanje HvalaNaRibama : 22.12.2014. at 09:49.
HvalaNaRibama is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:14.