Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2009., 16:15   #1
Sex sa starijom

evo danas sam dogovorio dejt s jednom udanom zenom, preko 30god... i sad, sex ce bit 99% ..al me zanima kak treba s njom? hehe... da ne sjebem i tak? :P
Sex-machine is offline  
Old 05.01.2009., 16:17   #2
Quote:
Sex-machine kaže: Pogledaj post
evo danas sam dogovorio dejt s jednom udanom zenom, preko 30god... i sad, sex ce bit 99% ..al me zanima kak treba s njom? hehe... da ne sjebem i tak? :P
Ja nebi sa udanom, posebno ako znam da je udana. Može i tebe i nju puno koštat.
Mladi gospodin is offline  
Old 05.01.2009., 16:21   #3
gle.. udana je... al brak je koma.. kaze da je svako na svojoj strani i svako radi sta zeli....
Sex-machine is offline  
Old 05.01.2009., 16:23   #4
I mi bi sad trebali.... sto?

Reci ti kako se jebe?
Ili brzo popravi uvodni post ili zatvaram.... jebiga, ne vidim bas nekog smisla
LaTiTeA is offline  
Old 05.01.2009., 16:25   #5
Quote:
Sex-machine kaže: Pogledaj post
gle.. udana je... al brak je koma.. kaze da je svako na svojoj strani i svako radi sta zeli....

Gle, ak je udana, moglo bi i tebi postat koma, netreba kurac gurat na sve strane. Pa toliko je neudanih žena i onih rastavljenih, a ti našo baš ovu u braku. To se ne radi, bez obzira na to što ona tebi rekla.
Mladi gospodin is offline  
Old 05.01.2009., 16:43   #6
jebavat ćeš danas i odmah si osjetio poriv da i nas zajebavaš svojim spamerskim topićem?

pametnije bi bilo da si pričekao dan-dva i pisao o svojim iskustvima s rečenom gospojom...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 05.01.2009., 16:49   #7
Quote:
Sex-machine kaže: Pogledaj post
evo danas sam dogovorio dejt s jednom udanom zenom, preko 30god... i sad, sex ce bit 99% ..al me zanima kak treba s njom? hehe... da ne sjebem i tak? :P
Oprezno...zbog njenog muža.
__________________
You breathe I breathe you in, I like alot where youve been, I maka you break the rules, You got me rockin the blues
Neznalica*m* is offline  
Old 05.01.2009., 16:54   #8
ne stiskaj je previše da joj ne ostanu modrice koje neće moć mužu opravdat...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 05.01.2009., 17:09   #9
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
ne stiskaj je previše da joj ne ostanu modrice koje neće moć mužu opravdat...
I dobro pamti i uci da stekneš malo znanja od starijih komada ....
__________________
Click
Berkut is offline  
Old 05.01.2009., 17:23   #10
cim si otvorio ovakav topåic, znaci da NISI DORASTAO ZADATKU
starije zene (me included) vole mladje komade zbog napetosti, zapetosti, al samo u lsucaju ako su veliki u glavi
ne trebaju nam neke bebe sto bi me htjele za uciteljicu
u krevetu volim u najmanju ruku ravnopravne likove.
mladji tip koji zna znanje i koji ima sex u "zilama" mi je puno napetiji nego neki sa vise iskustva al preproracunat

dalje bez obzira na godine hocu da me se tretira kao napetu zenu, a ne kao odstrelni trofej


malo je tih "zelenih" koji se znaju stim nositi
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 05.01.2009., 17:41   #11
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
jebavat ćeš danas i odmah si osjetio poriv da i nas zajebavaš svojim spamerskim topićem?

pametnije bi bilo da si pričekao dan-dva i pisao o svojim iskustvima s rečenom gospojom...
Slažem se s kolegom,prvo je ubodi pa onda bumo razgovarali o tome

iako imam filing da od ovog neće biti ništa
__________________
tк๏ รє รlคzє รค๓ภ๏๓ zภคςเ ๔ค ภเןє ﻮlยק!!!!!
srce krajine is offline  
Old 05.01.2009., 17:58   #12
Budi jako pazljiv jer takve zene, ono, starije, preko trideset, su lomljive... osteoporoza...
__________________
All photos are accurate. None of them is the truth. ~Richard Avedon
Vesper is offline  
Old 05.01.2009., 18:10   #13
Tja, vagina im je na istom mjestu ko i ovim mlađim, jedino su možda bradavice postale stidljivije pa više imaju spušteni pogled...

Poanta je samo da nastupiš samosvjesno i da đoko dobro i dugo stoji....

I da je gledaš ko da ti je najljepša na svijetu...
HHmischko is offline  
Old 05.01.2009., 18:13   #14
splahni pišu i izdrkaj par puta prije nego se vidite.....
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 05.01.2009., 18:59   #15
piše se sex SA starijom, a ne sex S starijom radi lakšeg izgovora

OT-žene su kao vino, što starije to bolje tako kažu... ali tko sam ja da sudim, čak nisam niti muškarac
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 05.01.2009., 21:02   #16
Quote:
wannda kaže: Pogledaj post
piše se sex SA starijom, a ne sex S starijom radi lakšeg izgovora

OT-žene su kao vino, što starije to bolje tako kažu... ali tko sam ja da sudim, čak nisam niti muškarac
Neznam baš,meni je ona mlađe je slađe ipak.
Naravno u okviru,mojih godina.
__________________
I don't want to set the world on fire, I just want to start a flame in your heart...
željac is offline  
Old 05.01.2009., 21:17   #17
mislim da ne trebaš praviti razliku između jebanja srednjoškolki i jebanja tridesetogodišnjakinje(osim ako ti je sex sa mlađima samo pražnjenje jaja i rekreacija). dakle ako inače koristiš svo svoje umijeće, upotrijebi ga i sad. ja bi svoju 34 godišnjakinju mijenjao za nešto makar upola mlađe, ali nedaju se, ne znam lagat, da su drukčije od svih, da su posebne, da imam bemvee...
rocket86 is offline  
Old 05.01.2009., 22:11   #18
ha mozda se tip pali na starije, pa nije to nis cudno..i meni su neke 40 godisnje 100 puta ljepse nego neke 18..19 godisnje..sve ovisi ko kolko drzi do sebe.. i ne zaboravi, stara koka, masna juha! Tak da ne nis lose pisat..

Samo ti operi jos dok imas priliku..mnogi bi voljeli da im se pruzi takova prilika..heheh..

Ak je sve tak kak kazes onda nema straha od muza..a i da joj je stalo do njega nebi se petljala s drugim, pogotovo mladjim..zena zna kaj zeli, ocito joj treba nesto mladje.. tak kak neki mladji zele probati sa starijima logicno da i stariji zele probat sa mladjim..a nekima je tak svejedno..
a neznam..a mozda su u sumi..ko ce ga znat..

ajde
zac013 is offline  
Old 06.01.2009., 00:17   #19
Neznam nisam nista starije jebao cak ni ribu koja je godinu dana starija.
Al voleo bi tako neku od recimo 21/22 godine ufff...
BpSRB is offline  
Old 06.01.2009., 00:26   #20
Quote:
Sex-machine kaže: Pogledaj post
evo danas sam dogovorio dejt s jednom udanom zenom, preko 30god... i sad, sex ce bit 99% ..al me zanima kak treba s njom? hehe... da ne sjebem i tak? :P
- trolčina!!

ovdje se hvali kak će bubnut stariju babu!! pa kak ne kontaš da je njoj to zicer a tebi opušak - jel očito da nemreš naš nešto mlađe i zelenije, pa ćeš neku bakicu koja očito mužu više nije zategnuta...sad koliko ona ima stvarno gina, otom-potom...
lampion is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger