Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2013., 22:53   #5601
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
kaj za 300 moreš nešt pojest u apetitu?
Desert i kavu
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 20.04.2013., 22:54   #5602
mda, tak i mišljah..
DeeJay Dee is offline  
Old 20.04.2013., 23:26   #5603
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Iako sam kasnije cula dosta ljudi koji negoduju na Les Ponts i govore da oni nisu pravi francuski restoran, da podvaljuju razna jela pod drugim imenom, mi smo se jako ugodno iznenadili i preporucila bih ga svima.
takodjer. mi cekamo da promijene menu, pa cemo ponovo u posjet...
gmit is online now  
Old 20.04.2013., 23:28   #5604
dakle, danas opet rougemarin, na zalost rucak, ne vecera

probali sve juhe, sve hambice (specijal je bio sa chutneyom od sljiva i marelica, te suncokretovim sjemenkama), zapeceni grah s kobasama, pomfrit i sve deserte

sve je bilo zaista izvrsno!
gmit is online now  
Old 21.04.2013., 16:34   #5605
Sofra 2, jeo Sogan dolmu, bilo mi je jako dobro, jedino vrhnje bezveze. Drugi su jeli Bosanski lonac i Eminine pletenice i svi su bili zadovoljni. Konobar odličan.

Slavonska kuća u Osijeku, malo duže čekanje, konobar ne baš zainteresiran, ali dosta dobro jelo. Ja jeo lungić u umaku od gljiva, drugi jeli smuđa.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Old 22.04.2013., 01:42   #5606
Pojeo odličnu (istarsku) maneštru u Taču na Vrhovcu u Zagrebu! Odlična topla, domaća atmosfera, personal na nivou, a vozni park gostiju ispred je valjda na najvisoj razini bas ono hrpa luksuznih limuzina i terenaca, kao da sam u Okrugljaku
Yvancheen is offline  
Old 22.04.2013., 02:20   #5607
Quote:
Yvancheen kaže: Pogledaj post
Pojeo odličnu (istarsku) maneštru u Taču na Vrhovcu u Zagrebu! Odlična topla, domaća atmosfera, personal na nivou, a vozni park gostiju ispred je valjda na najvisoj razini bas ono hrpa luksuznih limuzina i terenaca, kao da sam u Okrugljaku
sLovkaj nam cifre, pls...
Deedy is offline  
Old 22.04.2013., 09:44   #5608
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
sLovkaj nam cifre, pls...
maneštra je oko 45 kuna.
A ova impresija o autima...
Dlapek is offline  
Old 22.04.2013., 10:05   #5609
Karijola u Vlaškoj. Pizze odlične, posluga očajna, čekali smo skoro 10 min dok nije došao do nas i pitao što ćemo naručiti, kasnije nam se priključila još frendica koja je sjedila dobrih 15ak min prije nego ga je uspjela dozvati. Prazni tanjuri su su stajali ispred nas sat i pol vremena i onda je pitao 'slobodno'? Wc još gori. Mislim da si uz takve cijene nikako ne bi smjeli dopustiti takvu nonšalantnost .
__________________
Etno je moja furka
ivanah is offline  
Old 22.04.2013., 11:18   #5610
nikad pa ni tad. nema šaMse. sve da je pica ne znam kakva.
DeeJay Dee is offline  
Old 22.04.2013., 11:42   #5611
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Fino se tamo jede, ali mi je ugođaj konobe u nesrazmjeru sa cijenama. Kao fol skromno mjesto, a opale ti račun kao da si u zagrebačkom Apetitu. Ne kažem, hrana je fina, ali zašto se s takvim cijenama furaju na konobu? Jebala te konoba u kojoj za ručak po glavi zvekneš 300 kuna.
A cuj bez butelje bi bilo 200 kn po glavi, ne kazem da je i to jeftino ali nije bas ni nesto preskupo. Ugl. meni je kolpa fina, nije da idem cesto ali s vremena na vrijeme si priustim jel stavrno uzivam u njihovoj hrani.
andout is offline  
Old 22.04.2013., 21:30   #5612
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
kaj za 300 moreš nešt pojest u apetitu?
apetit je svojedobno (i cak ne tako davno) imao ruckove za 100 kn, mislim da je bilo predjelo i glavno jelo, nisam sigurna za desert. skroz u redu kolicine a hrana po njihovim standardima (znaci, nisu nekaj zbrljali pod gablec).

nisam vise tam pa ne znam jel toga jos uvijek ima.
countrywoman is offline  
Old 23.04.2013., 01:57   #5613
da nije to u tjednu restorana? to bi moglo bit po cijeni, inače ne vjerujem..
DeeJay Dee is offline  
Old 23.04.2013., 09:59   #5614
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
da nije to u tjednu restorana? to bi moglo bit po cijeni, inače ne vjerujem..
To je bio gablec u Apetit city.
A s druge strane za 100 kuna možeš pojesti jedno jelo i čašu vina popiti.
Dlapek is offline  
Old 23.04.2013., 14:53   #5615
Znam da nije tema, ali ... idem na Plitvice pa bi prosila preporuku za dobru klopu tam može i na PM

a sad O.T.

Nova galerija, Zagreb, ne mogu se sjetiti kak se zove restoran, ali imaju Sarajevske čevape.... uzela sam i šopsku salatu... salata nije bila vrh, ali sam bila jako gladna pa mi se učinila kao najbolja na svijetu

čevapi... suhi, ne baš neki gurmanski doživljaj... nisu me oduševili
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Old 23.04.2013., 15:10   #5616
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
Znam da nije tema, ali ... idem na Plitvice pa bi prosila preporuku za dobru klopu tam može i na PM

a sad O.T.

Nova galerija, Zagreb, ne mogu se sjetiti kak se zove restoran, ali imaju Sarajevske čevape.... uzela sam i šopsku salatu... salata nije bila vrh, ali sam bila jako gladna pa mi se učinila kao najbolja na svijetu

čevapi... suhi, ne baš neki gurmanski doživljaj... nisu me oduševili
Ti ćevepi u Urban Grill Sarajevo (tako se zove lokal) sve su samo ne ćevapi, pogotovo ne sarajevski. A što se i može očekivati od ćevapa koji su konstantno na akciji za 22 kn (veliki u lepinji), a unatoč tome stalno su prazni (živim tamo pa vidim), ljudi dođu, probaju jednom, dvaput i skuže da je to.. ma neću biti prost..
Henry Miller is offline  
Old 23.04.2013., 15:30   #5617
Joj ni meni se ćevapi u tom Urban grillu nisu ni malo svidjeli a lepinja pogotovo
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Old 23.04.2013., 15:38   #5618
soja
DeeJay Dee is offline  
Old 23.04.2013., 15:41   #5619
Nego, Divlja Baranja
Topla preporuka i za jest i za zabavit se kome pase cigansko/tampuraski melos. Super je za poluprivatne zabave, jer je mali intiman prostor

Jeli: hladne plate (sve savrseno, a posebno kobasica i kulen), gurmanske plate (rostilj, opet savrsena pikantna kobasica i sve drugo 5), i perklet od divljaci s domacim rezancima zapecenim sa sirom i sprekom. Divljac saaavrsena
Rakije dobre, vino crno korektno, bijelo isto, strudl od sira i jabuka navodno super

Cijene, po meni vise nego ok, mislim da je Mladjo spominjao nekih 2,5k kn, mi prosli na 1,5 nas 9, a nije bas da se nije jelo i pilo

Pice od kuce nismo dobili, al je sve bilo toliko dobro, od usluge, hrane, cijene da se svejedno osjecam pocascenom
Tavanka is offline  
Old 23.04.2013., 19:56   #5620
Pizzerija i spagheterija ROKO u Opatiji... Jedan od po meni definitivno najjačih priča Hrvatske restoranske scene. Ambijent, posluga, karta, vino, jelo...svaki dan bi bila tamo, bankrotirala bi tamo... Toliko domaće i prijateljsko mjesto, a tako profinjeno, fascinantni su
carmenn is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.