Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2007., 11:31   #1
Čemu pljuvanje po estetskim operacijama?

Kad znam da bi većina rado išla pod nož, al kad se nema para/hrabrosti, onda seru po onima koji su imali. Kada netko stavi umjetne zube jer su ovi prethodni bili loši ili ih nije imao, nitko ništa neće reći. Kada netko stavi sise jer su ove prethodne bile loše ili ih nije imala, pljuvat će po osobi do besvijesti. Ljubomora, ljubomora, ljubomora.
Zašto netko ne bi korigirao kljuku od nosa ako može? Zato što mu ona daje "karakter"? Je, qrac, priče za malu djecu kojom se ljudi tješe.
Dečki koji pljuju po operacijama su mi još zanimljiviji od cura kojima je, eto, urođena zloba protiv drugih cura imale operaciju ili ne; na zidovima sobe drže postere "plastičnih" ljepotica za kakvima sline po časopisima, Tv-u, ulici, ali im se svejedno naprosto GADE silikoni, ne bi oni to dirali, fuj. Žensku s malim sisama će ocijeniti kao daskašicu, ne kao prirodnu curu, dok će na neku s velikim, ne pitajući se dal su prave ili ne, svršavati do besvijesti.
Jadni ste i smiješni ljudi, Balkane moj...
I da, operirala sam sise.
__________________
There is a place you can touch a woman that will drive her crazy. Her heart.
VanillaS is offline  
Old 19.06.2007., 12:42   #2
A neki radi svatko što ga valja
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Old 19.06.2007., 12:58   #3
Quote:
VanillaS kaže: Pogledaj post
Kad znam da bi većina rado išla pod nož, al kad se nema para/hrabrosti, onda seru po onima koji su imali. Kada netko stavi umjetne zube jer su ovi prethodni bili loši ili ih nije imao, nitko ništa neće reći. Kada netko stavi sise jer su ove prethodne bile loše ili ih nije imala, pljuvat će po osobi do besvijesti. Ljubomora, ljubomora, ljubomora.
Zašto netko ne bi korigirao kljuku od nosa ako može? Zato što mu ona daje "karakter"? Je, qrac, priče za malu djecu kojom se ljudi tješe.
Dečki koji pljuju po operacijama su mi još zanimljiviji od cura kojima je, eto, urođena zloba protiv drugih cura imale operaciju ili ne; na zidovima sobe drže postere "plastičnih" ljepotica za kakvima sline po časopisima, Tv-u, ulici, ali im se svejedno naprosto GADE silikoni, ne bi oni to dirali, fuj. Žensku s malim sisama će ocijeniti kao daskašicu, ne kao prirodnu curu, dok će na neku s velikim, ne pitajući se dal su prave ili ne, svršavati do besvijesti.
Jadni ste i smiješni ljudi, Balkane moj...
I da, operirala sam sise.
nemam apsolutno ništa. dapače. ako će se netko osjećati dobro, svaka čast.
ja priznajem da bih sigurno operirala - kljuku od nosa, klempave uši, neki grozan ožiljak na licu, uništene, na dvije kožice obješene sise od poroda i to...

NO - ja se umjetnim sisama ne mogu diviti kao prirodnim. kada vidim lijepe prirodne sise - tada mogu reći da su to prekrasne sise.
ali kada vidim lijepe umjetne sise - mogu samo reći da su to lijepo operirane sise, ali to meni onda nema veze s onom pravom, prirodnom ljepotom.

isto tako - ako mi neku glumicu koja je na sebi napravila ne znam koliko operacija daš kao primjer prekrasne i ne znam kako lijepe žene - neću se s tobom složiti. ona nije prirodno lijepa nego je to postala umjetnim operacijama. reći ću da - ta je žena zbilja odlično operirana i poboljšana. ali ono čemu se divim i što uvažam je prirodna ljepota.
iste kriterije bih imala i prema sebi.
Anastasia is offline  
Old 19.06.2007., 13:00   #4
Zakaj bi to bila ljubomora?
Jebote tom rjecu se na ovom forumu mase sve vise

Gle, vecina ljudi, bar kolko ja znam, plastiku poistovjecuje s necim, a priori, losim, nakaradnim, predimenzioniranim.
Zato jer su takve ljude vecinom i vidali na telki.
Jer, nece na telku doc neko ko je recimo, napumpao usta, koja su debela i okej, nego ce na telku doc neko ko je unakazen i procat o tome, kak je unakazen, kak mu je zivot unisten, pa jos vidis taj uzas na licu...
I onda, ce ljudi lijepo zakljucit: Fuj, to je odvratno.

Ista stvar i sa drugim plasticnima
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Old 19.06.2007., 13:02   #5
Quote:
VanillaS kaže: Pogledaj post
Kad znam da bi većina rado išla pod nož, al kad se nema para/hrabrosti, onda seru po onima koji su imali. Kada netko stavi umjetne zube jer su ovi prethodni bili loši ili ih nije imao, nitko ništa neće reći. Kada netko stavi sise jer su ove prethodne bile loše ili ih nije imala, pljuvat će po osobi do besvijesti. Ljubomora, ljubomora, ljubomora.
Zašto netko ne bi korigirao kljuku od nosa ako može? Zato što mu ona daje "karakter"? Je, qrac, priče za malu djecu kojom se ljudi tješe.
Dečki koji pljuju po operacijama su mi još zanimljiviji od cura kojima je, eto, urođena zloba protiv drugih cura imale operaciju ili ne; na zidovima sobe drže postere "plastičnih" ljepotica za kakvima sline po časopisima, Tv-u, ulici, ali im se svejedno naprosto GADE silikoni, ne bi oni to dirali, fuj. Žensku s malim sisama će ocijeniti kao daskašicu, ne kao prirodnu curu, dok će na neku s velikim, ne pitajući se dal su prave ili ne, svršavati do besvijesti.
Jadni ste i smiješni ljudi, Balkane moj...
I da, operirala sam sise.


Meni je to totalno jadno i licemjerno...Ali vjerujem da će vremenom to sve manje i manje biti neka tabu tema, i sve više će ljudi prihvaćati takve stvari kao nešto normalno....No, trebat će nama za to još koja godina....u najboljem slučaju...
Najzanimljivije je što je onim našim tzv. "celebrity-ima " to kao dozvoljeno, odnosno ne gleda se na to kao nešto loše, a da to recimo napravi neka cura "iz susjedstva"- odmah se na nju upire prstom kao da nije normalna....

Meni je to sasvim ok ukoliko je to u granicama normale, dok je liječenje nekih težih psihičkih problema operacijama najveća glupost...takvi ne staju na jednoj ili dvije operacije- i dok se ne okrenu već izgledaju kao M. Jackson....
maya_ is offline  
Old 19.06.2007., 13:12   #6
Ne bih rekla da se radi isključivo o ljubomori, nego o licemjerju i dvostrukim mjerilima. Zašto? Ljudska priroda. Ne samo ženska.
Gzena is online now  
Old 19.06.2007., 13:17   #7
glupo skroz, neka svatko radi što hoće sa sobom.
kanna is offline  
Old 19.06.2007., 13:20   #8
A gle, estetska kirurgija u svrhu podizanja samopoštovanja i ispravljanje slike o sebi mi je ok (ravnanje nosa, liposukcija, povećanje grudi za broj...), ali povećavanje sisa sa jedinice na peticu, uklanjanje rebara i slične perverzije su pretjerivanje (kronični manjak samopouzdanja koji se na takav način kompenzira, a to je već za psihologa a ne estetskog kirurga).
kisikana is offline  
Old 19.06.2007., 13:20   #9
svako ima pravo raditi sa sobom kaj hoce, pa nek onda i radi..

ja osobno nebi nikad pod noz, a moja dobra frendica vec sad masta kak dok bude stara ide malo na neke korekcije
__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Old 19.06.2007., 13:32   #10
Quote:
VanillaS kaže: Pogledaj post
...

ma da.. ja ti spadam u biti u te cure.. i onda kada vidim neku izoperiranu i napumpanu popizdim načisto.. zato sto ona ima novaca i moze pod noz, a ja jadna nemogu.. je.. ljubomorna sam ka pas..
i ne zadovoljava me samo hračkanje po njima nego to lajem svima, najvise muskima.. da imam vise muski za sebe, razumije se.... "nu krave, operirana, oce bit lipša od mene.. " i onda i oni počnu srat protiv njih, kako cice nisu na dodir iste ka prave, kako stoje ka lopte.... bezveze.. a u biti su bas lipe ..ki dva lipa slatka miluna..
al uglavnom, ja i moje prijateljice (dakle zene) seremo protiv tih jadnih napumpanih i operiranih cura iz ciste (ženske, naravno) zlobe.. a one koji imaju umjetne zube ne primjecujemo.. jer imaju umjetne zube.. i nemaju sreće sa kvalitetom pa moraju rjesavati karjese cesce i na kraju ga izvaditi.. ne gledamo da netko nema kvalitetne cice il nos..
i jos znamo srat da bi isle pod nož samo ako se radi o zdravstvenom problemu koji se nemoze drugacije rijesit.. a u biti nemamo novaca.. inace bi i mi voljele izgledati ka Pamela Anderson... e kako znamo srat, bas smo kuje ljubomorne.. i najgore od svega, uspjevamo i neke muske okrenit...
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Old 19.06.2007., 13:39   #11
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
ma da.. ja ti spadam u biti u te cure.. i onda kada vidim neku izoperiranu i napumpanu popizdim načisto.. zato sto ona ima novaca i moze pod noz, a ja jadna nemogu.. je.. ljubomorna sam ka pas..
i ne zadovoljava me samo hračkanje po njima nego to lajem svima, najvise muskima.. da imam vise muski za sebe, razumije se.... "nu krave, operirana, oce bit lipša od mene.. " i onda i oni počnu srat protiv njih, kako cice nisu na dodir iste ka prave, kako stoje ka lopte.... bezveze.. a u biti su bas lipe ..ki dva lipa slatka miluna..
al uglavnom, ja i moje prijateljice (dakle zene) seremo protiv tih jadnih napumpanih i operiranih cura iz ciste (ženske, naravno) zlobe.. a one koji imaju umjetne zube ne primjecujemo.. jer imaju umjetne zube.. i nemaju sreće sa kvalitetom pa moraju rjesavati karjese cesce i na kraju ga izvaditi.. ne gledamo da netko nema kvalitetne cice il nos..
i jos znamo srat da bi isle pod nož samo ako se radi o zdravstvenom problemu koji se nemoze drugacije rijesit.. a u biti nemamo novaca.. inace bi i mi voljele izgledati ka Pamela Anderson... e kako znamo srat, bas smo kuje ljubomorne.. i najgore od svega, uspjevamo i neke muske okrenit...
Jebate jel' ti uopće dišeš?
__________________
Blaga je noć
Weiss is offline  
Old 19.06.2007., 13:40   #12
I meni se čini da je to kod nas uobičajeno. Primjer mi je Pišekica koja je meni jako lijepa žena, ali najčešći argument koji čujem protiv nje "ah ta plastična 60 puta je operirala nos" i slično.
Nekim ljudima ni 1000000 operacija ne bi pomoglo niti da budu ljepši, a bogme ni da budu manje kiseli, zlobni, jalni šta ja znam šta već je u pitanju .

Ono što ja ne bi htjela je da se pretvorimo u onakve nakarade ko u americi, sve predimenzionirano, sve prezategnuto, sve užasno da ne može gore biti.

I da, kad budem starija, vjerujem da ću dati korigirati ono što mi bude smetalo, hvala bogu da je to danas moguće.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 19.06.2007., 13:44   #13
Quote:
Weiss kaže: Pogledaj post
Jebate jel' ti uopće dišeš?
jel se ti sta sexas?
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Old 19.06.2007., 13:46   #14
zato sto to sto neko ide na plasticne operacije obicno znaci da nije nasao nacina da prihvati sebe.
razumem kada se ide na plasticnu operaciju zbog nekog veceg defekta (izrazito klempave usi, ko sto neko rece oziljak, itd) ali zbog vecih grudi ili manjeg struka....
lilly53 is offline  
Old 19.06.2007., 13:47   #15
Nemam ništa protiv plastičnih operacija,dapače...i ja bih htjela na nekoliko njih(nije da sam ružni gabor ili tako nešto,ali kad može bit bolje i ljepše zašto ne bi bilo..)
cherry25_ is offline  
Old 19.06.2007., 13:53   #16
nemam nista protiv njih..osoban izbor pojednica i definitivno nije moja stvar..
svatko ima pravo raditi sa sobom sta zeli..
sanas je svijet lookisticki i jednostavno smo primorani se truditi biti sto ljepsi...koja sredstva ce pojedinac upotrijebiti do svog cilja jednostavno je njegova osobna stvar
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Old 19.06.2007., 13:56   #17
Quote:
lilly53 kaže: Pogledaj post
zato sto to sto neko ide na plasticne operacije obicno znaci da nije nasao nacina da prihvati sebe.
razumem kada se ide na plasticnu operaciju zbog nekog veceg defekta (izrazito klempave usi, ko sto neko rece oziljak, itd) ali zbog vecih grudi ili manjeg struka....
Ne vidim razliku između operacije klempavih ušiju ili sisa, za oba slučaja bi mogli reći da ta osoba nije našla načina prihvatiti sebe
To su operacije koje se rade zbog estetskih razloga i osobno nemam ništa protiv njih, iako ne bi se podvrgnula niti jednoj.
..za sada
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Old 19.06.2007., 14:02   #18
Quote:
tash@ kaže: Pogledaj post
Ne vidim razliku između operacije klempavih ušiju ili sisa, za oba slučaja bi mogli reći da ta osoba nije našla načina prihvatiti sebe
To su operacije koje se rade zbog estetskih razloga i osobno nemam ništa protiv njih, iako ne bi se podvrgnula niti jednoj.
..za sada
Sise ti ne strše van grudnjaka i ne poružnjuju tvoju figuru kao što to čine klempave uši. Po tome ne bi trebali ni zube popravljati.
Gzena is online now  
Old 19.06.2007., 14:06   #19
Meni je samo bezveze kaj će svi jednako izgledat, ono šprancirane sise, guzice, nosevi...a ljepota je u različitosti
Daj si zamislite curke da i svi muški idu na operacije, recimo skinu škembice a meni se tak svidjaju Eto, svi bi jednako zgledali a ukus nam je toliko različit. E to mi je katastrofa!

Inače ne pljujem po plastičnom uljepšavanju, al si nemrem pomoć, kad vidim tak izoperirano curu - jedino što vidim je nesigurnost i narcizam, ništa drugo. Ta slika mi nije simpatična. Isto vrijedi i za muške.
Jaya is offline  
Old 19.06.2007., 14:09   #20
Quote:
VanillaS kaže: Pogledaj post
Kad znam da bi većina rado išla pod nož, al kad se nema para/hrabrosti, onda seru po onima koji su imali. Kada netko stavi umjetne zube jer su ovi prethodni bili loši ili ih nije imao, nitko ništa neće reći. Kada netko stavi sise jer su ove prethodne bile loše ili ih nije imala, pljuvat će po osobi do besvijesti. Ljubomora, ljubomora, ljubomora.
Zašto netko ne bi korigirao kljuku od nosa ako može? Zato što mu ona daje "karakter"? Je, qrac, priče za malu djecu kojom se ljudi tješe.
Dečki koji pljuju po operacijama su mi još zanimljiviji od cura kojima je, eto, urođena zloba protiv drugih cura imale operaciju ili ne; na zidovima sobe drže postere "plastičnih" ljepotica za kakvima sline po časopisima, Tv-u, ulici, ali im se svejedno naprosto GADE silikoni, ne bi oni to dirali, fuj. Žensku s malim sisama će ocijeniti kao daskašicu, ne kao prirodnu curu, dok će na neku s velikim, ne pitajući se dal su prave ili ne, svršavati do besvijesti.
Jadni ste i smiješni ljudi, Balkane moj...
I da, operirala sam sise.
Ja se uopće ne slažem s tvojom tvrdnjom da bi većina ljudi rado išla pod nož. Usporedba sa zubima je prilično besmislena jer zubi su nam potrebni da bi mogli jesti. A i normalno da ćemo staviti umjetne zube ako nam netko izbije jedinicu jer bi presmiješno izgledali bez jedinice. Male sise izgledaju smiješno i jadno jedino osobi koja ih nosi, nitko drugi ih ne primjećuje. No tu zapravo i je problem pretpostavljam - želja da bduemo primjećeni
Čemu toliko uvjeravanje da je pljuvanje plastičnih plod ljubomore? Isto tako možemo okrenut stvar... zašto si ti htjela imat veće sise... ljubomora ljubomora ljubomora... Iako mislim da nijedno nije točno. Tvoji razlozi su vjerojatno složeniji. Isto tako razlog zašto se pljuje plastično nije ljubomora...
Sve u svemu plastične operacije smatram da su ok ako ispravljaju nešto - kao što je već rečeno - poput zaista krivog nosa, ožiljka i slično... Plastične operacija povećavanja ili smanjivanja raznih dijelova tijela iz čisto estetskih razloga ne simpatiziram baš.
vendella is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.