Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2013., 05:34   #61
statisticki imas vremena za +- cetiri zaljubljivanja u životu, pa se s tim računaj
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 08:45   #62
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post

Nema ljubavi na ovome svijetu, ljubav je ugasla, izgubili smo djetinju naivnost , i kako starimo samo gledamo materijalno, moć i korist. Jadno. Poserem se na takav svijet.
Prijatelju, imaš potpuno krivi pogled na svijet. Gledaš crno pa i vidiš crno.

Kriteriji. Uvijek treba maksimalno podizati kriterije.
Samo čovjek s visokim kriterijima drži do sebe pa ga i drugi cijene. Zato kažem, ma jebeš ti čovjeka bez kriterija.

U principu jednostavno je da jednostavnije biti ne može... budi čovjek, i čovjek će ti se javiti.

Ljubavi ima na preteke samo je valja zaslužiti.

...
__________________
The Rumble in the Jungle - Float Like a Butterfly... Sting like a Bee
XandarVeliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 21:38   #63
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
statisticki imas vremena
ljubav nije statistika.
Lucien is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 21:40   #64
Mozda ne volis sebe za pocetak....
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 21:42   #65
Quote:
XandarVeliki kaže: Pogledaj post
Prijatelju, imaš potpuno krivi pogled na svijet. Gledaš crno pa i vidiš crno.

Kriteriji. Uvijek treba maksimalno podizati kriterije.
Samo čovjek s visokim kriterijima drži do sebe pa ga i drugi cijene. Zato kažem, ma jebeš ti čovjeka bez kriterija.

U principu jednostavno je da jednostavnije biti ne može... budi čovjek, i čovjek će ti se javiti.

Ljubavi ima na preteke samo je valja zaslužiti.

...
bullshit !

hoces reci da mi koji smo sami nemamo kriterije ?! nije li logicno da bas mi i imamo povisoke kriterije ?

i točno na koji način to misliš "ljubav treba zaslužiti" ?
__________________
And when the phone rang I thought it was you, I sprung like a kid who just got out of school but it’s almost always never you, never you ...
soulmade is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 22:35   #66
Sve što želim u ovom trenutku
Lucien is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 01:32   #67
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post
is this a cry for help? patis za nekim jos - sto bi bio i razlog sto se i nemozes zaljubiti opet?.....sto vidis sve racionalno?

"ljubav" kao ljubav, ne znam dali postoji. Kada si sa osobom vec 10+ godina, rastanes se, i 10 + godina poslje toga se je jos sjetis u pozitivnom smislu, ili je pokraj tebe i jos joj se radujes, valjda mozemo govoriti o nekoj ljubavi, ali za sada zivis u nadi da je to TO.

Cinis mi se kao neko ko je zesce razocaran (sto je ok) i jednostavno svu mogucnost i vjeru rusi sa svojim (slomljenim srcom) stavom...

Normalno.

Imaju tri mogucnosti:

a) neko ce te opet s*ebat, povjerovat ces, nadat ces se, i BAAAAMMM, ostavit ce te, i dodjes nam opet kukat
b) ostat ces pesimista i neces dozvoliti nikome da ti se emotivno priblizi, nama ces soliti pamet da ljubav nepostoji
c) kada budes na rubu zivota (time for you to leave this world), imat ces nekoga podnosljivog/vu pored sebe, (ako smo sretni) solit ces nam pamet da ljubav ipak postoji, (ako nismo sretni) nestat ces, bices sebican i zaboravit ces forum.hr. Uzivat ces u toj podnosljivoj osobi i samo komsijama pametovat da ljubav ipak postoji...

kako god, jebi se! Ipak mislim da ce ti biti bolje nego meni eace:
__________________
we are a "fortunate" nation of instant gratification!
emotivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 03:53   #68
o čemu ti emotivko?
__________________
ej, nemoj bacat rakiju! ti bacaš rakiju, a djeca u Africi trijezna
Fidelio- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 09:14   #69
zar je tak teško shvatiti da neki se ne mogu zaljubiti jer nemaju u koga se zaljubiti, evo ja već 4 godine se nisam zaljubljivo a znam dosta cura no oćito nijedna mi ne ostavlja onaj wow efekat, bez obzira koliko lijepe bile kad karakter mi jednostavno ne paše.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 12:05   #70
Quote:
XandarVeliki kaže: Pogledaj post

Ljubavi ima na preteke samo je valja zaslužiti.

...
A da li za ljubav treba biti spreman. Otvoren? Mozda je to problem nekima.
Gigi G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 12:47   #71
Quote:
MimiM kaže: Pogledaj post
A da li za ljubav treba biti spreman. Otvoren? Mozda je to problem nekima.
Ljubav nije audicija ili intervju za posao da bi bila spremna. Ako tako shvaćaš ljubav, onda si ti debelo u ideologiji kapitalističke konzumacije ljubavi, gdje je ljubav proizvod, a ti minorni ili masovni potrošač.
__________________
ej, nemoj bacat rakiju! ti bacaš rakiju, a djeca u Africi trijezna
Fidelio- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 13:28   #72
Kako? Skroz slucajno.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 14:29   #73
tako je.

i spontano.
__________________
ej, nemoj bacat rakiju! ti bacaš rakiju, a djeca u Africi trijezna
Fidelio- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 14:54   #74
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Problem je u tome što nije naletio na pravu osobu. Kao da je to neki problem...
Neka upoznava nove ljude. Barem ima želju.
Moja je negdje zgažena.
Kontam da je jedini nacin da naleti na pravu osobu ako je on ili ona na samrti... Sve ostalo ce se potrositi s vremenom koliko god bilo "pravo".

I na kraju se sve moze svesti na onaj jedini razborit korak - znati sa sigurnoscu da ce te iduca opet preveslati, moguce prevariti i sigurno napucati, a opet uci u vezi i napraviti leap of faith. Jer, budimo realni, tko god ulazi u vezu i vjeruje da ce to biti To, gadno se je zayebao.

E sada, da li sve to skupa vrijedi truda... To svatko zna za sebe.
__________________
“Where the good and the bad and the worst and the best have gone to their eternal rest.”
Ithuriel46XY is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 14:57   #75
Quote:
Ithuriel46XY kaže: Pogledaj post

I na kraju se sve moze svesti na onaj jedini razborit korak - znati sa sigurnoscu da ce te iduca opet preveslati, moguce prevariti i sigurno napucati, a opet uci u vezi i napraviti leap of faith. Jer, budimo realni, tko god ulazi u vezu i vjeruje da ce to biti To, gadno se je zayebao.
U kakvom ti paranoičnom svijetu živiš?
__________________
ej, nemoj bacat rakiju! ti bacaš rakiju, a djeca u Africi trijezna
Fidelio- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 15:26   #76
ti si u nekoj depri zbog nedostatka ljubavi iz prošlosti,melankolik si,sve ti je crno
površan si,život ti nema smisla,tražiš savjet a onda kukaš i pričaš kako ne postoji
ljubav
psihologija je nešto pdf-ma niže pa se obrati tamo,vjerujem da ćeš dobit bolje
savjete,ili za usamljena srca tema stvorena,jesi razmišljao o posjetu psihijatra?
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 16:23   #77
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post
Nema ljubavi na ovome svijetu, ljubav je ugasla, izgubili smo djetinju naivnost , i kako starimo samo gledamo materijalno, moć i korist. Jadno. Poserem se na takav svijet.
Ljubav ne može ugasnuti nikada. Platonova ideja, kršćanski Bog, nazvao ti to kako želiš...
A što ti misliš imati djetinju naivnost u realnom životu? Budeš li sve gledao kao dijete, mnogi će te iskoristiti i obmanuti. To ne znači da trebaš prestati biti dijete u duši, no zasigurno moraš odrasti.
Naravno da gledamo svijet materijalno, ne živi se od zraka, ne prehranjuješ djecu od zraka, ne voziš se u drugi grad na posao od zraka. No, ukoliko si voljan pomoći uvijek možeš odvojiti dio tog materijalnoga za one kojima je pomoć potrebnija nego tebi. Također, možeš ti odabrati životnog partnera na temelju njegovog materijalnog statusa, no nikad ne možeš znati što te u životu čeka, tj. njega, možda i krah na burzi, događa se i to.

Ti si izgubio vjeru u ljubav, ili bolje rečeno, pitam se jesi li ju ikada imao?
Zaljubljenost je samo prvi korak, nakon toga ti nastupa stvarni život u kojem moraš svaki dan paziti na to da partnera ne počneš uzimati zdravo za gotovo, moraš biti osjetljiv za njegove probleme, sklon kompromisu i slično.

Svi vole pričati o ljubavi, a malo se ljudi odvažit tako i živjeti.

p. s. pročitaj Crveno i crno ako voliš književnost, Luciene Uklapa se prigodno .
Lucija222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 17:12   #78
Strpljenja.

Život je, srećom, puno duži nego što se to čini nekome mladom i nezaljubljenom .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 17:13   #79
koliko sam ja primjetio mlade cure se nedaju, pa sve rade sto ne treba, a dat se nece. i sto se dogodi., dogodi se to da otpisu stvarne i dobre decke koje mogu imati i koji ih ne forsiraju na nisto. pa kasnije nalete na grezune .. sto iz inata, sto iz ljubomore ... i onda dobri decki postanu proslost

sljedeca etapa njihovog zivota je ta da su se ''oparile'' i onda opet kad im dode dobar decko one ga necu zbog tog sto su se navodno opekle... boze me sacuvaj koji cirkus s zenama

najveci mi je cirkus kad kazu: a ti to svim curama tako kazes, ti ovo , ti ono... je ja ono ovo?!

i onda djelimo cure na seljanke i na gradske. seljanke su tipa: ajmeee sto to cinis... a uu eee bu vuuu... s njima moze samo izac na kraj konj. prednost ovih cura je sto znaju oprat posude i bez da im se to kaze

gradske su puno bolje po pitanju mazenja. jer su pripitomljene i vole se maziti. ali su 24 pijane. dan im se sastoji od totalno ne osnovnih zivotnih stvari. ako je roditelji dobro zaposle super, ako ne sve sto od nje bude je 24 sata gradska vucara

Zadnje uređivanje MillionMan : 20.04.2013. at 17:30.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 17:24   #80
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post
Uslijed nekih životnih teškoća, jer život prema meni nije bio baš nježan, već naprotiv vrlo grub i violentan dugo nisam imao mogućnosti za intimnu vezu. Govorim prvenstveno o emocionalnoj vezi i o voljenju nekoga, jer sve što sam radio u zadnjih 10 godina mog stradavanja (da se razumijemo ovo nije ispovijest mladog vertera, ili neka druga jadikovka), su površne veze, usputni seksovi i nemogućnost dubljeg emocionalnog povezivanja. Volio bih ponovo biti zaljubljen i naći tu neku djevojku koju bih bezuvjetno volio. Jer ja nikada nisam znao drugačije voljeti nego bezuvjetno, s totalnim predavanjem. Cinici će reći da se prodajem, a ja ću im uzvratiti da ih nabijem na qurac u tu njihovu ciničnu bulju.

Nema ljubavi na ovome svijetu, ljubav je ugasla, izgubili smo djetinju naivnost , i kako starimo samo gledamo materijalno, moć i korist. Jadno. Poserem se na takav svijet.

zbunjuje me naslov i tekst ...ovo ponovo, jer po tekstu mi zvuči kao da nikad nisi volio
ako si nekad volio, veće su šanse da ćeš ponovo voljeti, nego ako nisi nikad...ako nisi nikad, well, možda imaš fakat problem

E: vidim sad da je autor banan
__________________
Little Miss Sunshine.

Zadnje uređivanje anamonica : 20.04.2013. at 17:35.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger