Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2003., 13:19   #21
Karakala ima pravo, ekipa iz Pule ide u Rovinj vanka. Bili smo neku večer, ono riva krcata i u dva ujutro, ma milina, poslije smo išli u Monvi u Magnus na karaoke...ma bilo je za deset, najbolja pevaljka je bila jedna Lucija iz Zg., žena ima takav glas i pjevačke sposobnosti da čaše pucaju, Lucija ako si negdje u điru - svaka čast, digla si ekipu na noge
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2003., 11:46   #22
Idem u Monvi na koncert ADF, pa se vidimo tam, ko bude.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2003., 14:49   #23
rovinj po mom izboru :

a) smještaj: angelo d'oro
b) restoran: blu u boriku (pod obavezno), ima još jedan dobar ispod crkve, novi, ubij me zaboravih ime...
c) kupanje: otočići u okolici
d) night life: ovaj kakoseonozove koktel bar o kojem karakala priča, na stijenama, lagana ambijentalna muzika....predivna easy atmosfera


plaže: jano ako su plaže preduvjet: pravac rabac

poreč: ni za boga
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2003., 22:27   #24
Bravo Sandra.
Ali može se naći i u Poreču lipih plaža.

Jučer je u Monviu bilo odlično!
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2003., 22:28   #25
Quote:
Karakala kaže:
Bravo Sandra.
Ali može se naći i u Poreču lipih plaža.

Jučer je u Monviu bilo odlično!
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2003., 07:11   #26
Quote:
Paw kaže:
Rt Kamenjak je jako daleko od Rovinja da bi se tamo išlo samo na kupanje svaki dan, a isto i raški kanal. Kamenjak je predivan, ali doći do tamo....svaki dan iz Rovinja...gnjavaža. Predlažem da onda iznajmiš nešto u Premenaturi, pa ti je do kamenjaka vrlo blizu
pa nije bas tako jako jako daleko.
u svakom slucaju blize je rovinju nego rabac, gdje je i puno veca guzva.
 
Odgovori s citatom
Old 28.07.2003., 07:12   #27
Quote:
Sandra October kaže:

poreč: ni za boga
uh, fakat je porec horror cisti.

 
Odgovori s citatom
Old 28.07.2003., 09:21   #28
Ajde onda - Kamenjak je najbliži kojem gradu?

Jer ionaku neću biti cijelo vrijeme u Rovinju.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2003., 09:25   #29
Quote:
Crow Jane kaže:
Ajde onda - Kamenjak je najbliži kojem gradu?

Jer ionaku neću biti cijelo vrijeme u Rovinju.
puli
 
Odgovori s citatom
Old 28.07.2003., 13:41   #30
Možeš i se i u Dugu uvalu zaletit. Čisto more, stijene i odmah se skače u more, 3 metra dubine. Super.
Nema puno ljudi.
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2003., 13:54   #31
Quote:
magdalena99 kaže:
puli
Kewl!

Hvala svima na odgovorima.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2003., 13:55   #32
Quote:
Karakala kaže:
Čisto more, stijene i odmah se skače u more, 3 metra dubine. Super.
Nema puno ljudi.
E ovakve su mi plaže najbolje!!

Ne volim one di moraš mic po mic ulazit po kamenju i ježincima
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2003., 22:12   #33
Quote:
magdalena99 kaže:
sto se plaza tice porec (umag, novigrad) mozes prekriziti odmah
A zakaj pričaš ak ne znaš?
Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2003., 22:16   #34
Quote:
Crow Jane kaže:
E ovakve su mi plaže najbolje!!

Ne volim one di moraš mic po mic ulazit po kamenju i ježincima
e, onda pravac rt i to na sam kraj. i duga uvala, netko gore rece. to je takodjer jako lijepo mjesto.
kao sto rekoh, ne bih ti preporucila porec i ovo gore, zaista samo za izbjegavati.

 
Odgovori s citatom
Old 28.07.2003., 22:22   #35
Quote:
magdalena99 kaže:
kao sto rekoh, ne bih ti preporucila porec i ovo gore, zaista samo za izbjegavati.

Opet ti bauljaš, a izgleda da baš i nisi najbolje upućena!
Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2003., 22:34   #36
Quote:
Tila kaže:
Opet ti bauljaš, a izgleda da baš i nisi najbolje upućena!
a sto si se ti bas na mene zakacila???
svasta.



uostalom, neka cura ode tam, pa nek si pogleda.
 
Odgovori s citatom
Old 29.07.2003., 00:31   #37
Ne razumijem kako misliš nije daleko??? Svaki dan iz Rovinja na rt Kamenjak na more, to je samo za extra optimiste. Pa znaš ti koliko se po bijelom putu moraš samo voziti od Premanture do rt-a, ono cesta je boli glava, a onda iz Premanture do obilaznice (Pula), pa se iz Pule iskobeljati preko mosta kada semafori nikada ne rade, a pandura ni na vidiku, pa Veli Vrh, pa Rovinj...ma ne gine ti dva sata vožnje samo u jednom pravcu. I sada na more iz Rovinja za Pulu svaki dan, ma daj
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2003., 07:20   #38
Quote:
Paw kaže:
Ne razumijem kako misliš nije daleko??? Svaki dan iz Rovinja na rt Kamenjak na more, to je samo za extra optimiste. Pa znaš ti koliko se po bijelom putu moraš samo voziti od Premanture do rt-a, ono cesta je boli glava, a onda iz Premanture do obilaznice (Pula), pa se iz Pule iskobeljati preko mosta kada semafori nikada ne rade, a pandura ni na vidiku, pa Veli Vrh, pa Rovinj...ma ne gine ti dva sata vožnje samo u jednom pravcu. I sada na more iz Rovinja za Pulu svaki dan, ma daj
ja ne razumijem kako si ti izracunala dva sata, kad za dva sata prijedjes citavu istru uzduz i poprijeko.
ne znam sto si to sve nabrojala od zemljopisnih pojmova, ali mislim da si debelo debelo pretjerala.

kada ja odem na neko sasvim novo mjesto, obidjem sve sto je u radijusu od barem 50 km, sto god mi se preporuci, ja nastojim vidjeti, jer nikada ne znam hocu li uskoro navracati u taj kraj. posebno se to odnosi na plaze, nikada ili vrlo rijetko odlazim svaki dan na isto mjesto, jer zelim vidjeti sto vise.

sto ce cura uciniti i kuda ce otici, to je njezina stvar. ja sam joj samo preporucila ono sto mislim da je vrijedno vidjeti i zbog cega mislim da ce vrijedno malo napatiti (15 do 20 minuta) po bijeloj cesti. uostalom, gdje si ti vidjela da se do osamljenih plaza (kakve je trazila, pise gore) sa cistim morem i bez guzve dolazi po asfaltiranoj auto cesti po mogucnosti sa tri vozne trake???

uostalom, kao da je do duge uvale blize??
 
Odgovori s citatom
Old 29.07.2003., 10:20   #39
magdalena, govorim o uvjetima na cesti usred turističke sezone. Inače zimi se iz Pule u Rovinj može stići za dvadesetak minuta, a po ljeti ti treba najmanje četrdeset i pet. Vidim da nisi iz Pule, pa ti treba malo više dok se snađeš.

Tko je govorio o Dugoj Uvali?

A ako te interesira, do D.U. je asfalt maltene do mora, daj ne laprdaj, a postoje i "divlje" plaže do kojih se dolazi makadamom, npr. Pužar i ostale.
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2003., 10:37   #40
Quote:
Paw kaže:
a po ljeti ti treba najmanje četrdeset i pet

aha, a onda od pule do rta sat i 15 minuta?


djevojko, ako ti nesto nije jasno, procitaj moj post jos jednom.


uostalom i sama si u kontradikciji, jer si napisala da do divljih plaza u dugoj uvali vodi makadam. a to je upravo ono o cemu ja govorim-gdjegod je asfalt, tamo je guzva. samo izreceno na drugi nacin. ako to ne mozes shvatiti, pa ono...nisam ti ja kriva.

 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.