Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2008., 11:37   #1
Što nam je donijela samostalnost

Razmišljam malo i pitam se... što nam je donio domovinski rat i nezavisnost Hrvatske. Nama malim ljudima.
Čovjek bi mislio da ćemo biti malo pametniji nakon više stoljeća jebanja pod drugima, ali izgleda da nismo ništa naučili. Mi deremo o Thompsonu i partizanima, ustašama i kukastim križevima, generalima i četnicima, a nemamo novaca da platimo sve veće troškove života. Narod glasa za uvijek iste lopove i padaju na uvijek iste fore.
Što je malom čovjeku donijela nezavisnost Hrvatske (osim pokojeg invaliditeta).
Meni jedini odgovor koji pada na pamet jest "potencijal". Potencijal da nešto učinimo (iako još jebemo po grmlju i ne iskorištavamo taj potencijal)
Napoleon Bonaparte is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 12:09   #2
Hrvati će do godine 3456. još uvijek govorit o ustašama i partizanima.
Articles of Faith is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 12:32   #3
potencijal dakako, moža ga jednom i iskoristimo i svi ovi lopovi i izdajice dobiju kaznu kakvu zaslužuju.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 17:36   #4
A šta bi imali da smo ostali u Srboslaviji? Zamisli koji bi to tek divlji kapitalizam bio? a isto bi slušali o partizanima i ustašama, ali bez i jedne trunke istine..Ovako, shvatit ćemo prije ili kasnije gdje griješimo, izgradićemo se valjda, ništa ne ide preko noći..
__________________
U boj za narod svoj!!
snjeguljičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 18:49   #5
Donijela vam je mogucnost da od Turske izgubite na euru.
__________________
Najljepse je biti Turcin...kad igra Turska...narocito kad igra sa ...Ceskom :zubo:
taksim is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 19:10   #6
Quote:
Articles of Faith kaže: Pogledaj post
Hrvati će do godine 3456. još uvijek govorit o ustašama i partizanima.
Samo ako Mesic i likovi kakvi su se okupili u SDP-u i HNS-u budu i tada aktivni, jer bez takvih govora takvi ne bi obstali pa samim tim ni postojali.
__________________
To je nama nasa DR borba dala da nam demokraciju zlopotrebljava gomila beskorisnih budala !
Anihilator is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 19:22   #7
Quote:
Articles of Faith kaže: Pogledaj post
Hrvati će do godine 3456. još uvijek govorit o ustašama i partizanima.
A šta će se dogoditi točno te godine?
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 19:25   #8
što nam je donijela samostalnost

Malim ljudima ništa, "velikima" sve.
vdis10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 20:07   #9
Slobodu.
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 20:13   #10
Kakvu slobodu? Da nas pljačkaju?
Napoleon Bonaparte is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 20:36   #11
Pljačkali su nas i prije. Ali jebi ti to, domaće je domaće.

Ako me već neko mora pljačkati, puno mi je draže da me pljačka Štef, Jura i Stipe nego neki Stevo i Radovan. Ovak je nekak sve ostalo u familiji
Za razliku od onih koji su nas do sada pljačkali ipak pomalo napredujemo
A sloboda za koju pitaš se najviše očituje u tome što imaš muda postaviti takvo pitanje. Prije nekog vremena se ne bi usudio jer bi završio na golom otoku da si spomenuo pljačku države. Kužiš razliku?
Pljačkali su te i onda i sada ali sada barem smiješ dignuti glas. Pljačkali su te i onda i sada ali danas te barem ne pljačkaju oni najprimitivniji razbojnici nego naši pljačkaši. To ti je razlika ko između Arsena Lupena i Jove Čaruge.
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 20:50   #12
Quote:
walther-P38 kaže: Pogledaj post
Pljačkali su nas i prije. Ali jebi ti to, domaće je domaće.
Tocno. Hrvatska kako i Slovenija i ostali su sada gospodari svog pljackanja, mi sami odredjujemo tko, koliko i kako ce nas pljackat. Sto je ipak manje frustrirajuce nego da to cine neki tipovi iz dalekog Beograda.
lutnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 21:44   #13
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
A šta će se dogoditi točno te godine?
Sigurno nešto jako važno.Možda će ljudska rasa evoluirat u neka viša nematerijalna bića i napustit Zemlju.Šta ja znam,vidiš da serem bezveze.
Articles of Faith is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 22:52   #14
Bijedu građanima,nepravdu,korupciju,pljačku,laž,licemjerj e,profesionalno hrvatovanje,moralnu,kulturnu i demografsku propast.Rat i samostalnost nisu uzrok tome ili bar nisu trebali biti.

@snjeguljičica-da smo ostali u Srboslaviji? Njemačka je imala plan o ulasku Jugovine u EU, a potom razdruživanje.Ali...
br-oz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 23:29   #15
Quote:
br-oz kaže: Pogledaj post
Bijedu građanima,nepravdu,korupciju,pljačku,laž,licemjerj e,profesionalno hrvatovanje,moralnu,kulturnu i demografsku propast.Rat i samostalnost nisu uzrok tome ili bar nisu trebali biti.

@snjeguljičica-da smo ostali u Srboslaviji? Njemačka je imala plan o ulasku Jugovine u EU, a potom razdruživanje.Ali...
Njemačka možda i je, ali Srbija sigurno nije..koliko se ja sjećam, oni su prvi zapucali..il sam ja sve sanjala..?
__________________
U boj za narod svoj!!
snjeguljičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 23:36   #16
Quote:
snjeguljičica kaže: Pogledaj post
Njemačka možda i je, ali Srbija sigurno nije..koliko se ja sjećam, oni su prvi zapucali..il sam ja sve sanjala..?
Pa ne mozes od jednog zastitara ocekivati da bas sve shvati ! A sve ti govori i to sto koristi termin Srboslavija u kojem bi sastvau usli u EU !
__________________
To je nama nasa DR borba dala da nam demokraciju zlopotrebljava gomila beskorisnih budala !
Anihilator is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 23:39   #17
Quote:
napoleonbonaparte kaže: Pogledaj post
Kakvu slobodu? Da nas pljačkaju?
Da mi je samo znati tko je tebe opljackao. A sto si ti uopce imao da bi te netko htio ili mogao pljackati.
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 23:59   #18
Quote:
Anihilator kaže: Pogledaj post
Pa ne mozes od jednog zastitara ocekivati da bas sve shvati ! A sve ti govori i to sto koristi termin Srboslavija u kojem bi sastvau usli u EU !
Ma ne, ja sam prva rekla Srboslavija..jebga, kad je bila Srboslavija..pa nije da se ja sa Broz-om u ničemu ne slažem, al se ne slažem u tome ko je i što kriv za nastalo stanje..ljudi ne shvaćaju da je jedino Tuđmanu bilo stalo do Hrvatske, al je imao gadnu situaciju, a ovo su sve lopovi..a imaju odličnu situaciju..
__________________
U boj za narod svoj!!
snjeguljičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 00:09   #19
Quote:
LjutiBronxBomber kaže: Pogledaj post
Da mi je samo znati tko je tebe opljackao. A sto si ti uopce imao da bi te netko htio ili mogao pljackati.
Pa nije da nije bilo pljačke..i nije da se nema što..Hrvatska je bogata zemlja..ima hotele, banke, tvornice..samo je Tuđman 8 godina mrtav, a pljačka traje..i traje..
__________________
U boj za narod svoj!!
snjeguljičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 13:00   #20
Quote:
snjeguljičica kaže: Pogledaj post
..Hrvatska je bogata zemlja..ima hotele, banke, tvornice..s
Nabroji hrvatske hotele, banke i tvornice 2008. godine
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.