Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2009., 13:24   #61
No dobro...dvije teze o čuvanju parfema.
Vjerujem da će ubuduće doći do toga da se barem ljeti kozmetika i parfemi prevoze hladnjačama a ne običnim kamionima,i da će parfimerije osim klima uređaja uvesti i vitrine-frižidere i o tome nas pri kupnji obavijestiti kao u apoteci-ovo ne smije u frižider,ovaj bi trebao u frižider.
Neke supstance ne trpe jako niske temperature ali akceptiram da netko ima obrazloženje da je parfemima dobro u frižideru.
Crno vino ne ide u frižider niti otvoreno,a bijelo obavezno-i sve ima svoj razlog.
evita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 18:23   #62
Quote:
evita kaže: Pogledaj post
No dobro...dvije teze o čuvanju parfema.
Vjerujem da će ubuduće doći do toga da se barem ljeti kozmetika i parfemi prevoze hladnjačama a ne običnim kamionima,i da će parfimerije osim klima uređaja uvesti i vitrine-frižidere i o tome nas pri kupnji obavijestiti kao u apoteci-ovo ne smije u frižider,ovaj bi trebao u frižider.
Neke supstance ne trpe jako niske temperature ali akceptiram da netko ima obrazloženje da je parfemima dobro u frižideru.
Crno vino ne ide u frižider niti otvoreno,a bijelo obavezno-i sve ima svoj razlog.


Na hladnom i tamnom da, ali u frižideru - ne!
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 07:54   #63


samo ću staviti par linkova...

http://www.cafe.ba/lifestyle/479_Parfem-u-frizider.html

http://www.teen.co.ba/opsirno/?ID=225

http://www.budi.in/3797-clanak-sve-s...parfemima.aspx

...dakle nisam ja to izmislila, pa da se lomite od smjeha...
ima još linkova ali mislim da je ovo dovoljno...
...i kao što u jednom od linkkova piše, ulja se NE drže u frižideru...kao što su neki rekli...

hvala
molim

__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.

Zadnje uređivanje Meravigliosa Creatura : 21.12.2009. at 08:06.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 18:24   #64
Quote:
mimozica 7 kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali zanima me na koji se to način uvjeravate da je parfem autentičan, zar svaki FM prodavač ima toliko veliko znanje o parfemima?
...za svoje članove organiziraju posjetu tvornici da se uvjere u autentičnost proizvodnje parfema...

kaj tu nije jasno?

__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 18:26   #65
Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
...za svoje članove organiziraju posjetu tvornici da se uvjere u autentičnost proizvodnje parfema...

kaj tu nije jasno?

pa daj mi ti objasni kako ih uvjere
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 21:18   #66
Ja sam član al me nitko nije vodio u tvornicu...niti igdje drugdje
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 12:08   #67
Quote:
mimozica 7 kaže: Pogledaj post
pa daj mi ti objasni kako ih uvjere
pa ne znam..nisam član niti ću ikad biti...i nemam nijedan taj parem...ali ako se uvjerim da je isti k moji najdraži naravno da ću ih kupovat...

ipak su i do 3-4 puta jeftiniji od mojih u parfumeriji..

ne kužim uopće kaj imaš svoje članove uvjeravat u autentičnost proizvodnje...dovedeš, pokažeš i to je to...

nema se tu kaj vjerovat ili ne...
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 19:50   #68
Naravno da bi trebao svoje članove uvjeriti u autentičnost! Kaj ti je svejedno što ti se prodaje pod autentičnim? Ti parfemi nisu originali, a nemam ništa protiv da ih kupuje i koristi tko god želi, no imam protiv toga da se ljudima mažu oči
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 05:58   #69
fm parfemi.. nisam neki znalac, no jednom sam kupio fm parfem, bila je akcija 70kn i usput, i bas black code(armani code) ma miris je ok, slicno je sve to i cist ok al muci me postojanost.. uzasno kratko i brzo ishlapi i to mi je bilo dosta da prestanem koristit i natrag na orginale..
posto nisam imao orginalan armani code jos a ovaj sam uzeo da isprobam miris.. uzet cu orginal , al zar je moguce da je onda i orginalan tolko nepostojan?...
ukratko dosta razocaran sam bio kolko je brzo ishlapio.. dok ove orginal koje imam traju i traju
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 10:25   #70
Hej ekipice.....pa ja sam tek sad skužila ovu temu i drago mi je da se vratila iz mrtvih.....

Veeeeliki pozdrav svim mojim kupcima i suradnicima


Za mene su FM parfemi otkriće!!!
Galadrijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 10:30   #71
I da....ja ljude ne uvjeravam...ja ima dam da probaju testere...pa svatko sam neka procjeni dali je ili nije ista stvar.
...moje iskustvo....na početku totalna skeptika....pa sam sunila s police sve parfeme koje sam imala....i išla redom uspoređivati...razlika je bila samo u onomne što sam imala toaletne vode....a kako FM prodaje isključivo parfeme...ljubav se rodila
Galadrijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 11:02   #72
Zaboravila sam nadodati....

nedavno sam saznala...da od cijene koju plačamo u parfumerijama....SAMO 5% je cijena iskuljučivo parfema...sve ostalo ide na marketing....na luksuzne bočice...manekenke....

Vjerujem kako vas je dosta bilo na maturalcu u Španjolskoj....pa su vas dovezli i u Francusku u točionicu parfema.....i tamo se kupovalo za siču....ali u nekim pišljivim bočicama....

I još nešto....kada bi sve bilo u istom pakiranju i prodavalo se po 3 puta manjoj cijeni....to bi bila krađa autorskih prava od brend kuća.....koje plasiraju parfem....ali parfem ne proizvodi npr. Lancome...već tvornica koja s njima ima ugovor.....
Galadrijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 11:32   #73
Ja nisam članica

imam doma onu torbicu sa skoros vim uzorcima fm parfema (da la mi ju je frendica koja se time prestala baviti) i stara je dosta dugo (par godina) i stvarno se parfemi još uvjek super osjete

koristila sam nekoliko njihova parfema:

sun delight od sandera, nisam imala original pa ne mogu usporediti, ali miris je isti...svi su me pitali koji je to parfem i osjetio se stvarno nakon cijelog dana
Light blue nije baš bio turbo postojan, ali ja taj parfem ionako en volim pretjerano
Insolence koji je ekstra dugotrajan i postojan i prepoznatljiv, više ljudi ga je prepoznalo na meni

sestra je koristila Eden (ona ga voli) i on je stvarno prepoznatljiv i jednako zagušljiv kao i original

to sam probala i bilo je ok, ali već dugo nisam kupila njihov parfem

svi parfemi koje osam od njih imala su bili postojani osim light blua koji meni i inače nije postojan i nije baš moj tip mirisa
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 15:41   #74
Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
Pa ne svađamo se

Mene zanimaju ovi parfemi iz razloga jer nemam love za originale trenutno...ali ako su to mirisi koje ja želi i tražim onda ću si kupit...jer meni flašicu doma u frižideru niko ne vidi..
dekantiranje originala nije silovanje i meni nikao nije jasno zašto ti ako kažeš da nemaš love za originale rađe kupiš kopihju nego dekant originala.meni je uvijek kvaliteta bila važnija od kvantitete.
ja dekantiram neke svoje parfeme i to sam počela raditi nakon što sam i sama kupila par dekantića originala i uvjerila se da su po kvaliteti isti onima u velikim original boćicama.
probaj jednom kupiti dekantić parfema kojeg voliš,dosta ćeš uštediti jer se na dekantiranju baš i nemože zaraditi tako da te nemuči to da nekome puniš đep a i uvjerit ćeš se da je to super stvar.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 17:41   #75
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
dekantiranje originala nije silovanje i meni nikao nije jasno zašto ti ako kažeš da nemaš love za originale rađe kupiš kopihju nego dekant originala.meni je uvijek kvaliteta bila važnija od kvantitete.
ja dekantiram neke svoje parfeme i to sam počela raditi nakon što sam i sama kupila par dekantića originala i uvjerila se da su po kvaliteti isti onima u velikim original boćicama.
probaj jednom kupiti dekantić parfema kojeg voliš,dosta ćeš uštediti jer se na dekantiranju baš i nemože zaraditi tako da te nemuči to da nekome puniš đep a i uvjerit ćeš se da je to super stvar.
po koliko se prodaju dekanti?
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 18:40   #76
Quote:
Galadrijel kaže: Pogledaj post
I da....ja ljude ne uvjeravam...ja ima dam da probaju testere...pa svatko sam neka procjeni dali je ili nije ista stvar.
...moje iskustvo....na početku totalna skeptika....pa sam sunila s police sve parfeme koje sam imala....i išla redom uspoređivati...razlika je bila samo u onomne što sam imala toaletne vode....a kako FM prodaje isključivo parfeme...ljubav se rodila
Oprosti, ali citiram tvoje riječi koje su navedene u svakom postu gdje nudiš parfeme:
"
Poštovane dame i gospodo,
FM Group je tvrtka koja je jedina u svijetu dobila pravo distribucije poznatih mirisa na ovaj način! Esencija i proizvodna tehnologija su originalni!"
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 18:46   #77
Quote:
Starleta kaže: Pogledaj post

sun delight od sandera, nisam imala original pa ne mogu usporediti, ali miris je isti...svi su me pitali koji je to parfem i osjetio se stvarno nakon cijelog dana


svi parfemi koje osam od njih imala su bili postojani osim light blua koji meni i inače nije postojan i nije baš moj tip mirisa
Nisi imala original, ali miris je isti???
Ne radi se o postojanosti, nego o tome da li su to kopije, ili originali! Nešto što je tebi postojano, nekom drugom ne mora biti i obrnuto, to je stvar kože...ne znači ako je nešto jako da je neupitna originalnost!

Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
po koliko se prodaju dekanti?
Prošvrljaj Oglasima, imaš i originalnih parfema po cijenama FM-a
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 08:01   #78
Quote:
mimozica 7 kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali citiram tvoje riječi koje su navedene u svakom postu gdje nudiš parfeme:
"
Poštovane dame i gospodo,
FM Group je tvrtka koja je jedina u svijetu dobila pravo distribucije poznatih mirisa na ovaj način! Esencija i proizvodna tehnologija su originalni!"
To nije uvjeravanje...to je činjenica...a i nisu svi iz Osijeka..pa da mogu doći do mene na kofi i isprobati testere
Galadrijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 08:09   #79
Quote:
mimozica 7 kaže: Pogledaj post
Nisi imala original, ali miris je isti???
Ne radi se o postojanosti, nego o tome da li su to kopije, ili originali! Nešto što je tebi postojano, nekom drugom ne mora biti i obrnuto, to je stvar kože...ne znači ako je nešto jako da je neupitna originalnost!



Prošvrljaj Oglasima, imaš i originalnih parfema po cijenama FM-a
ista količina original parfema po istoj cijeni kao i FM? ne vjerujem...

ja čekam dva testera i ako se uvijerim da su isti kao i moji original kupujem definitivno...
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 09:16   #80
Quote:
mimozica 7 kaže: Pogledaj post
Nisi imala original, ali miris je isti???
Ne radi se o postojanosti, nego o tome da li su to kopije, ili originali! Nešto što je tebi postojano, nekom drugom ne mora biti i obrnuto, to je stvar kože...ne znači ako je nešto jako da je neupitna originalnost!
miris je isti jer sam ga prije toga više puta probala u parfumerijama (znam da to po vama nije jednako kao da si vlasnik parfema, ali meni je jer sam ga imala relativno dugo na koži i na papiriću i nema razlike nakon par sati između originala i fm-a) i miris je isti.

cure su ovdje komentirale koliko je miris postojan i koliko vidim dosta njih je komentiralo da im je to bitno, a da kopije često nisu postojane kao originali

i ja nisam rekla da ga netko treba kupiti, već samo iznijela svoje iskustvo...

Quote:
mimozica 7 kaže: Pogledaj post
Prošvrljaj Oglasima, imaš i originalnih parfema po cijenama FM-a
nekih parfema da, a nekih ne...
kao i dućanu, naravno da se cijena razlikuje

a dekantiranje je ok ako želiš original, a ne moeš si kupiti cijeli parfem,
ili ako želiš samo više parfema pa ih imaš u manjim količinama...

cijena dekanta isto ovisi o cijeni parfema... ali cca oko 60- 80kn za 10ml
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.