Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2010., 16:47   #161
Dobro,ajmo se sad vratiti na temu
Iako piše "FM parfemi",mene zanima je li tko probao ovu njihovu kozmetiku? ( mislim,to ipak spada pod FM grupaciju,nisu samo parfemi u prodaji )
Piše da je mineralna,pa me sad zanima je li tko malo čitao sastav? Jel to čemu ili ničemu?
Ja još nažalost nisam naručivala pa ne znam.A ne bih ni htjela baš na lijepe okice
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 07:30   #162
Quote:
thinkpinky kaže: Pogledaj post
Dobro,ajmo se sad vratiti na temu
Iako piše "FM parfemi",mene zanima je li tko probao ovu njihovu kozmetiku? ( mislim,to ipak spada pod FM grupaciju,nisu samo parfemi u prodaji )
Piše da je mineralna,pa me sad zanima je li tko malo čitao sastav? Jel to čemu ili ničemu?
Ja još nažalost nisam naručivala pa ne znam.A ne bih ni htjela baš na lijepe okice
Možda ću biti malo gruba...ali meni je debilna ta klasifikacija boja...
Ružičasti desert
Opal
Jantar
Čokoladna pjena
Siva prašina
Močni vrijesak
Jesenje zelena ..WTF
...očemo sliku..meni Opal niš ne znači...a ni Močni vrijesak..jea rajt
A za sastav ne znam..nisam našla na netu..
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 08:31   #163
Ako nekoga zanima kako izgleda kozmetika...neka mi se javi pa mu mogu poslati na mail virtualni katalog
Galadrijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 09:08   #164
Quote:
Galadrijel kaže: Pogledaj post
Ako nekoga zanima kako izgleda kozmetika...neka mi se javi pa mu mogu poslati na mail virtualni katalog
A na netu nigdje ne postoji taj katalog? Da nam samo link staviš...
__________________
I drink coffee for your protection.
Carol_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 09:22   #165
Evo.....

http://www.fmgroup.hr/aktuelnosti/fm_make_up_2009.pdf
Galadrijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 10:40   #166
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
Eto prije cca mjesec dana naručila sam black code i dva testera, jedan s mirisom cvijeta naranče i drugi s vanilijom.Black code me razočarao ..Sam miris je ok i dosta je sličan originalu no postojanost je katastrofa ..Nemogu reći ni da drži pola sata ..Znam da je to i do kože ali eto, na mužu ga ne osjetim a bome ni na sebi ..Što se ženskih tiče s njima sam skroz zadovoljna, jako fino mirišu i fino se osjete, odnosno osjete ga drugi na meni ..Neznam kakvi su drugi muški ali iskreno nakon ovoga više nebih riskirala
Ne znam za muški Code ali ženski je isto totalno koma- postojanost 10 minuta
I tak da i ja imam parfeme za špricanje po wc-u. Srećom da sam jedna od članova FM-a pa me ispadaju jeftinije..
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 11:10   #167
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Ne znam za muški Code ali ženski je isto totalno koma- postojanost 10 minuta
I tak da i ja imam parfeme za špricanje po wc-u. Srećom da sam jedna od članova FM-a pa me ispadaju jeftinije..
Barem priznaješ kad ne valja ..i to cijenim kod prodavača i kod takvog bih opet kupila ..
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 11:21   #168
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
Barem priznaješ kad ne valja ..i to cijenim kod prodavača i kod takvog bih opet kupila ..
Samo sam realna, prodala sam dosta tih parfema (čak mislim i tebi) ali osobno nisam zadovoljna i od zarade sam si kupila original
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 12:01   #169
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Samo sam realna, prodala sam dosta tih parfema (čak mislim i tebi) ali osobno nisam zadovoljna i od zarade sam si kupila original
a kolika je tvoja zarada po parfemu?
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 14:45   #170
Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
Možda ću biti malo gruba...ali meni je debilna ta klasifikacija boja...
Ružičasti desert
Opal
Jantar
Čokoladna pjena
Siva prašina
Močni vrijesak
Jesenje zelena ..WTF
...očemo sliku..meni Opal niš ne znači...a ni Močni vrijesak..jea rajt
A za sastav ne znam..nisam našla na netu..
Meni ta klasifikacija nije debilna,nemam nikakvih predrasuda,mislim... uopće ništa ne mislim o tome,to mi nije bitno jer kad samo malo razmislim npr. o nazivima Opića, My private jet ili Call my cellery , ovo ima bar nekakve veze sa bojama ( samo da napišem u obranu Opića,nazivi su mi pre-pre-presimpatični ).I,naravno,ako me budu zanimali da ću tražiti da prvo vidim boju ili swatch ili bar nečiju recenziju.U stvari,zato sam i pitala,jer nitko ne spominje da ih je kupio,pa me zanima....prije nego se ja počnem zanimati za njih
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 16:08   #171
Quote:
thinkpinky kaže: Pogledaj post
Meni ta klasifikacija nije debilna,nemam nikakvih predrasuda,mislim... uopće ništa ne mislim o tome,to mi nije bitno jer kad samo malo razmislim npr. o nazivima Opića, My private jet ili Call my cellery , ovo ima bar nekakve veze sa bojama ( samo da napišem u obranu Opića,nazivi su mi pre-pre-presimpatični ).I,naravno,ako me budu zanimali da ću tražiti da prvo vidim boju ili swatch ili bar nečiju recenziju.U stvari,zato sam i pitala,jer nitko ne spominje da ih je kupio,pa me zanima....prije nego se ja počnem zanimati za njih
Nije dobro uspoređivat OPI lakove i FM kozmetiku...
OPI lakovi su proizvodi u direktnoj prodaji...dođeš u dućan, pogledaš, probaš, kupiš... (igrom slučaja se može narućiti i preko neta)
FM kozmetika je kataloška prodaja i treba nešto više od imena Moćni vrijesak... bar meni..

Da nam cijenjena forumašica Galadrijel nije stavila katalog s bojama ja ne bi znala koja je to boja...a nisam mogla naći ni na netu..

Izrazi kao
Voda u silikonskoj formulaciji
Mješavina polimera i pigmenata
Opalising biserna prašina
Osjetljiva Satiny tekstura
Prah lisnato i zrcalno...

..kaj je to?
Meni je to sve nejasno...
I u krajnjoj liniji...skupo je...
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 20:39   #172
Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
Nije dobro uspoređivat OPI lakove i FM kozmetiku...
OPI lakovi su proizvodi u direktnoj prodaji...dođeš u dućan, pogledaš, probaš, kupiš... (igrom slučaja se može narućiti i preko neta)
FM kozmetika je kataloška prodaja i treba nešto više od imena Moćni vrijesak... bar meni..

Da nam cijenjena forumašica Galadrijel nije stavila katalog s bojama ja ne bi znala koja je to boja...a nisam mogla naći ni na netu..

Izrazi kao
Voda u silikonskoj formulaciji
Mješavina polimera i pigmenata
Opalising biserna prašina
Osjetljiva Satiny tekstura
Prah lisnato i zrcalno...

..kaj je to?
Meni je to sve nejasno...
I u krajnjoj liniji...skupo je...
Ma ne uspoređujem Opiće i FM kozmetiku ni po čemu osim po nazivima jer si o tome pisala,ne? Nisam mislila ni na što drugo.Kao što rekoh,kad ti piše Miami beet za Opića,a ne vidiš boju,jel ti znaš koja je to boja? Ja bome ne bih imala pojma
Ali kad piše Ružičasti desert onda si mislim,hm,pa nije valjda maslinasta zelena,zar ne?Mislim da je neka nijansa ružičaste.
Kažem i opet,pitala sam jel netko imao iskustva,vidio boje,isprobao.A to bih pitala i za Opiće,jer koliko vidim po Mullerima,ponuda im je jako siromašna,a cijene astronomske.Zato bih,kao i većina pametnih cura ovdje na Forumu,uzela preko neta,ali opet na neviđeno,pa bih bar tražila swatch ili recenziju.Istu stvar tražim i ovdje,kao što sam već napisala.Ali neću sad o Opićima da ne budem totalno off.
A o cijenama također nemam predrasuda jer imam i jeftine a odlične kozmetike,i neke malo skuplje koju sam na kraju zamijenila jeftinijom koja mi je čak bila i bolja.
Meni su osobno cijene za FM kozmetiku malo pretjerane,ali ako se ispostavi da je kvalitetna,piše da je mineralna,onda su cijene ok.Posebno za prodavače
E sad,ne kužim se u sastav,pa ne znam o čemu se tu radi.Tako da ako se netko malo više razumije u to,mislim da bi nam svima učinio uslugu kad bi nam malo više pojasnio što znače ti kemijski nazivi.
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 17:45   #173
Pa kad već govorimo o opićima i naslovima. Može se tu i tamo pogodit, nije da nema uopće veze s bojama. Call my cellery, Miami beet itd. Ono celery - celer. Beet - cikla. I tako. Al nema to veze s ničim. Samo hoću reć da nije da se ne može nikad pogodit ako ih i ne vidiš. Ali i meni su slatka imena.

Dobila sam Burberry London od FM. Stavila sam ga jednom tako da nije da mogu puno reć o tome. Još mi treba doći Miss Dior Cherie pa ćemo vidjet.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 14:29   #174
Dobar dan

Planiram si uzeti Versace C.N.

Love za original nemam, ovdje za ovaj FM dobijem dva parfema ...
Srednja skola, jel ... Nema se para

Sami original mi traje full dugo. Ujutro u dm-u stavila i do navecer, do kad se nisam otusirala trajao je, prefin mi je, zaljubljena sam u njega

E sad. Ako FM parfem ne mirisi kao original ili bar vrlo slicno onda mi bas ne pomaze to
Shvatila sam danas, kad sam otkrila ove parfeme da vec imam doma jedan FM i mislim da je to gucci rush i fino mirisi, drzi jako dugo, dobila sam ga na poklon za Bozic ...

E sad, dakle ... Jel ima netko tko bi poslao taj tester ili da se ja raspitam rade odakle moj poklon pa da od te osobe probam?
Vidim da se jednoj osobi svidio ( zaboravih nick, ne da mi se opet kopati )
The Bucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 14:52   #175
Quote:
The Bucka kaže: Pogledaj post
Dobar dan

Planiram si uzeti Versace C.N.

Love za original nemam, ovdje za ovaj FM dobijem dva parfema ...
Srednja skola, jel ... Nema se para

Sami original mi traje full dugo. Ujutro u dm-u stavila i do navecer, do kad se nisam otusirala trajao je, prefin mi je, zaljubljena sam u njega

E sad. Ako FM parfem ne mirisi kao original ili bar vrlo slicno onda mi bas ne pomaze to
Shvatila sam danas, kad sam otkrila ove parfeme da vec imam doma jedan FM i mislim da je to gucci rush i fino mirisi, drzi jako dugo, dobila sam ga na poklon za Bozic ...

E sad, dakle ... Jel ima netko tko bi poslao taj tester ili da se ja raspitam rade odakle moj poklon pa da od te osobe probam?
Vidim da se jednoj osobi svidio ( zaboravih nick, ne da mi se opet kopati )
Ja imam tester i nije mi baš ko original...nekaj mu fali..
Od tri testera koja sam navela gore...Madmaselle je najbolji, pa Chanel 5 i na kraju Versace...
Eto..uzmi si tester prvo...to ti je moja preporuka...tebi se možda svidi...a i svaka koža drugačije reagira..
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 15:27   #176
Da, znam .. Sad mi zao sto nije Versace na prvom mjestu

Ja zelim samo njega ili jedan od C.K., ali ne znam kako se zove, jednom sam ga probala u dm-u u jednom drugom gradu i sad ga vise ne mogu naci ...

Svakako cu si nabaviti tester, ako mi se svidi - moj je
The Bucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 14:38   #177
Moja preporuka: Lacoste / Lacoste Pour Femme i Lancome / Hypnose.
Kad god imam jedan od ta dva parfema na sebi...uvijek me netko pita koji je to parfem?!

Uistinu su pre, pre fini
__________________
http://fm-parfemi.blogspot.com/
Galadrijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 18:33   #178
htjela bih samo pitati da li netko naručivao light blue i kakav je,tj da li je postojan i koliko je sličan orginalu?! tnx
btw ispričavam se ako je bilo negdje
 
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 21:51   #179
Quote:
tinchylo kaže: Pogledaj post
htjela bih samo pitati da li netko naručivao light blue i kakav je,tj da li je postojan i koliko je sličan orginalu?! tnx
btw ispričavam se ako je bilo negdje

...ja sam sebi naručila i isti je kao i original.....i stvarno je trajan. Samo što je meni već toliko prepoznatljiv da ga niti ne koristim baš.

Kad uđem u banku sve službenice mirišu po tom parfemu
__________________
http://fm-parfemi.blogspot.com/
Galadrijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 10:53   #180
ne znam zašto mog posta više nema ...
ja još uvijek tražim distributera na području ZG-a
pa ako ima itko .. na inbox .. hvala
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.