Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2010., 12:42   #1
Angry Nepozvani gost

Mislim da ova tema spada u ovaj podforum ako ne, moderatori prebacite!
U vrijeme kad je moj suprug doma, a zbog posla zna duže izbivati, skoro pa redovito baš u vrijeme večere dođe k nama njegov tetak. U početku smo radi pristojnosti nudili ga hoće li jesti s nama a on NIKAD nije rekao da neće, ili nikada nije rekao da vidi kako mi večeramo pa otišao da imamo svoju privatnost. I...nakon nekoliko godina situacija je postala neizdrživa-meni uvijek, a mom suprugu tek od nedavno. Prije smo se znali svađati u svezi toga, sada smo zaključili da treba pronaći način na koji se adekvatno riješiti nepozvanog i neželjenog gosta!!!???
Imate li vlastitih iskustava, raspišite se!!!
Dovedeni smo u situaciju da mu ne možemo reći da ne dolazi, i ako ne nudimo sam sjedne za stol i pita jesti, kad čekamo da ode-on nikako da ode i na kraju večeramo u ponoć!!
Da bi stvar bila još gora, njegov vlastiti sin živi preko puta, ali njegova žena-dakle nevjesta je od prvog dana napravila crtu i kod nje ne dobije ni čašu soka akamoli večeru!
__________________
“Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi, iz ljubavi.” Aristotel

Zadnje uređivanje Lea Sun : 13.04.2010. at 13:33.
Lea Sun is offline  
Old 13.04.2010., 12:46   #2
Ne kuzim,zasto vi ne mozete reci jednostavno covjeku na miran i pristojan nacin da puno radite i da je vecer vrijeme kad ste skupa i rezervirano je za vas i da ga molite da se najavi kad zeli doci.I kad on lijepo najavi se vi tada odlucite da li se zelite druziti to vece ili ne i bok.
biancha is offline  
Old 13.04.2010., 12:47   #3
ti i tvoj muz niste normalni. tetak i treba da vas zajebava kako stigne. dok ga budete pustali, tako ce vam i biti.
navijam za tetka da vam sve pojede po kuci i da vas sve nervira
darling is offline  
Old 13.04.2010., 12:53   #4
Quote:
Lea Sun kaže: Pogledaj post
Dovedeni smo u situaciju da mu ne možemo reći da ne dolazi
Kakva je to situacija?
Izgubili ste dar govora?
Nemate usta?
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Old 13.04.2010., 12:56   #5
Quote:
Lea Sun kaže: Pogledaj post
Da bi stvar bila još gora, njegov vlastiti sin živi preko puta, ali njegova žena-dakle nevjesta je od prvog dana napravila crtu i kod nje ne dobije ni čašu soka akamoli večeru!
Vjerujem da nevjesti stvar uopće nije još gora.

A da odeš kod nje na jednu edukativnu kavu?
Lord Byron is offline  
Old 13.04.2010., 12:57   #6
Imam pitanje...je li vaša kuća zaključana ili ne? On pozvoni, pa mu otključate ili samo uđe?
Eleonore2 is offline  
Old 13.04.2010., 13:01   #7
ključ u bravu, pogasite svjetla i večerajte uz svijeće.
agibagi is offline  
Old 13.04.2010., 13:03   #8
Da to i mene zanima. Daj samo izignorirajte zvonjavu i pravite se da niste doma. Ili mozda se tusirate, mozda ste prosetali do ducana..
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 13.04.2010., 13:35   #9
Quote:
agibagi kaže: Pogledaj post
ključ u bravu, pogasite svjetla i večerajte uz svijeće.
__________________
“Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi, iz ljubavi.” Aristotel
Lea Sun is offline  
Old 13.04.2010., 13:38   #10
Meni je on išao od uvijek na živce ali mom mužu nije. Stoga, poštujući volju muža, dozvolili smo da on prijeđe granicu.
Ima tetak pravo: "guzi" nas do kraja jer može.
Ali, ja imam sve tanji i kraći fitilj, pa bi se on mogao najesti sirove juhe.
Ja bi bila bezobrazna a on do kraja osramoćen jer bi saznali i snaha i sin!
Dakle, u ovom slučaju se moraš spustiti na njegov, bezobrazan nivo!
Ma kakvo najavljivanje?
I u najvećem gradu ima malograđana iliti seljačina i onda s njima ratuj!
__________________
“Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi, iz ljubavi.” Aristotel
Lea Sun is offline  
Old 13.04.2010., 13:39   #11
Quote:
Eleonore2 kaže: Pogledaj post
Imam pitanje...je li vaša kuća zaključana ili ne? On pozvoni, pa mu otključate ili samo uđe?
Uđe bez zvona i...pita što ima jesti?!
__________________
“Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi, iz ljubavi.” Aristotel
Lea Sun is offline  
Old 13.04.2010., 13:42   #12
A zakaj ta vrata nisu zaključana?

I zakaj odovor na njegovo pitanje nije - danas ništa, ko i sutra.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Old 13.04.2010., 13:48   #13
ako ne ide zaključavanje skuhaj neku gadost par puta za redom, možda mu se zgadi. ja sam otpilila staru susjedu tripicama.
agibagi is offline  
Old 13.04.2010., 13:51   #14
većina vidim predlaže oštar rez što je i meni inače najdraža opcija, ali čini mi se da ti tražiš neku sredinu, tako da vam on više ne dolazi, a da ostanete u dobrim odnosima

pa tako ga onda možete preduhitriti da mu donesete večeru doma i kažete evo tu ima za dva dana jer nama nije zgodno, imamo goste, imamo posla, nismo doma....

onda, npr, nakon toga vas ne bude doma slijedeća dva dana, peti vi dođite k njemu... i tako nekako...
glora's bastard is offline  
Old 13.04.2010., 13:51   #15
Quote:
agibagi kaže: Pogledaj post
ako ne ide zaključavanje skuhaj neku gadost par puta za redom, možda mu se zgadi. ja sam otpilila staru susjedu tripicama.
je, ali večeraju skupa
glora's bastard is offline  
Old 13.04.2010., 13:51   #16
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
ti i tvoj muz niste normalni. tetak i treba da vas zajebava kako stigne. dok ga budete pustali, tako ce vam i biti.
navijam za tetka da vam sve pojede po kuci i da vas sve nervira
ninanin is offline  
Old 13.04.2010., 13:54   #17
Ja imam najbolju ideju

U vrijeme kada znate da on dolazi, skinite se goli tako da kad on uleti u kucu, stan sto vec je ugleda vas dvoje bez odjece u "zaru strasti".

Bit ce vam malo bed al njemu ce biti jos vise. Zbog te neugodnosti bit ce mu bed opet doci pa cete ga se rijesiti na nekoliko dana sigurno. Kad se usudi opet doci budi sigurna da ce zvoniti da vas ne ulovi opet u takvom klincu
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 13.04.2010., 13:57   #18
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Ja imam najbolju ideju

U vrijeme kada znate da on dolazi, skinite se goli tako da kad on uleti u kucu, stan sto vec je ugleda vas dvoje bez odjece u "zaru strasti".

Bit ce vam malo bed al njemu ce biti jos vise. Zbog te neugodnosti bit ce mu bed opet doci pa cete ga se rijesiti na nekoliko dana sigurno. Kad se usudi opet doci budi sigurna da ce zvoniti da vas ne ulovi opet u takvom klincu
moš si mislit

pričat će po selu kakvi su perverznjaci i još više stalkat
glora's bastard is offline  
Old 13.04.2010., 13:57   #19
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
je, ali večeraju skupa
za bolje sutra kusaš i vičeš: uuu što je fino, njam,mljac... možda pomisli da ste popi... pa se ne vrati. ako ne upali,naliješ mu laksativa u jelo pa od par puta skuži da mu vaša večera ne sjeda dobro na želudac
agibagi is offline  
Old 13.04.2010., 13:58   #20
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
moš si mislit

pričat će po selu kakvi su perverznjaci i još više stalkat
Tko je rekao da su na selu?

samo ce sebe osramotit sto im svaki dan dolazi i ulazi u kucu bez zvonjave

neovisno o tome bit ce mu bed ako je normalan..bar malo
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.