Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Trač partije

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2012., 23:51   #3601
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
kasniš jedno 5,6 stranica
Hvala! Ma, ne čitam vas redovito pa eto... ko zadnji MAGARAC!
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 20.06.2012., 23:52   #3602
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Dakle muž mi je u pol 9 naletio skoro na Ivaniševića i visoku atraktivnu, vjeruje da je Tanjuška u pitanju, sparkali se odmah ispred kuće. Kvaka je u tome da su mogli ići isključivo i jedino ili kod Sanadera a onda bi se otfurali gore u ulicu ili kod Slokovićke, Čedu sam vidjela da je na put otišao sa prtljagom u 6. A Slokovićka je u trenu kad mi je MM spomenuo pričala na mob na relaciji dnevna balkon-dakle doma je.
Šta njih dvoje rade kod nje?..Dakle, nikakav dućan, objekt, birc na ovom kvartu nije osim Prodanović-Sloković novoobnovljeni obiteljski stan i gnjezdašce.




tko bi normalan skužio kaj tu piše?!

sparkali se odmah ispred kuće? ispred koje kuće? svoje ili forumašicine?
koje veze tu imaju sanader i prodanović&sloković? sanader stanuje na pantovčaku, ovo dvoje na gornjem gradu. nisu baš u istoj ulici ni u istom kvartu. muž ih vidio ispred kuće i zaključi da mogu ići ili sanaderu ili prodanoviću, njegova žena (gdje je pak ta?) u tom trenutku gleda slokovićku na balkonu?!

djevojke, naljutit ću se na vas! konfuzne ste i nerazumljive!
aryna is offline  
Old 20.06.2012., 23:55   #3603
Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post
Je li ja kasnim i jeste vi već vidjele ovo, spominju se forumašice na dnu članka?

http://www.index.hr/black/clanak/quo...ot/621601.aspx
koko, šta bi ti meni rekla da ti u istoj rečenici napišem "super si mi ispala" i "eto odem .. i onda nastupiš nespremna"

i bi li se ljutila ako bih neku tvoju medijsku situaciju iskoristila da svekoliko pučanstvo izvijestim da ja tak, prek vikenda, skoknem u Hamburg?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 20.06.2012., 23:57   #3604
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
koko, šta bi ti meni rekla da ti u istoj rečenici napišem "super si mi ispala" i "eto odem .. i onda nastupiš nespremna"

i bi li se ljutila ako bih neku tvoju medijsku situaciju iskoristila da svekoliko pučanstvo izvijestim da ja tak, prek vikenda, skoknem u Hamburg?
Koko, ispričavam se, stvarno nisam mislila da će se netko ovim uvrijediti!
Ne brini, neću vam više narušavati mir...
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 21.06.2012., 00:06   #3605
Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post
Koko, ispričavam se, stvarno nisam mislila da će se netko ovim uvrijediti!
Ne brini, neću vam više narušavati mir...
koko=kokakoka
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 21.06.2012., 00:08   #3606
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
koko=kokakoka


Bilo mi je nešto čudno i nesuvislo...
ono, quotan je moj post, a ispod...nesporazum, očito...
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 21.06.2012., 00:09   #3607
Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post


Bilo mi je nešto čudno i nesuvislo...
ono, quotan je moj post, a ispod...nesporazum, očito...
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 21.06.2012., 00:09   #3608
vi ste svi pili večeras?
aryna is offline  
Old 21.06.2012., 00:12   #3609
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
vi ste svi pili večeras?
Nažalost nisam.
Placebo
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 21.06.2012., 00:13   #3610
Čedo stanuje u Deželićevoj... Nikako mi nije jasna ova priča, Tanja ima ljubavnika koji normalno sjedi sa njenim mužom i njom u Velvetu? Sve mi to izgleda kao da je to već odavno riješena stvar, za kraj da u novina izađe afera, da bude pobjednica...
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Old 21.06.2012., 00:13   #3611
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
vi ste svi pili večeras?
lako za nas, ali Slokovićka me brine.. ona očito ne zna ni di stanuje
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 21.06.2012., 00:23   #3612
tuke
ništ ne berem
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 21.06.2012., 00:40   #3613
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
tuke
ništ ne berem
klikni na link
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 21.06.2012., 07:57   #3614
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post


tko bi normalan skužio kaj tu piše?!

sparkali se odmah ispred kuće? ispred koje kuće? svoje ili forumašicine?
koje veze tu imaju sanader i prodanović&sloković? sanader stanuje na pantovčaku, ovo dvoje na gornjem gradu. nisu baš u istoj ulici ni u istom kvartu. muž ih vidio ispred kuće i zaključi da mogu ići ili sanaderu ili prodanoviću, njegova žena (gdje je pak ta?) u tom trenutku gleda slokovićku na balkonu?!

djevojke, naljutit ću se na vas! konfuzne ste i nerazumljive!
ni ja niš ne kužim!

ovaj put nisam tila ispasti glupa pa prva zinuti!


u ovu storiju o preljubu ne virujem! Ma dajte kakve snimke i kakve "paparaci" fotke pa znamo kakvi su naši novinari, istraživačko novinarstvo se svodi na čitanje tračeraja!

Uostalom koja se žena rola s ljubavnikom i izlazi na mista na kojima je svi znaju?
freckles is offline  
Old 21.06.2012., 08:00   #3615
Quote:
freckles kaže: Pogledaj post
ni ja niš ne kužim!

ovaj put nisam tila ispasti glupa pa prva zinuti!


u ovu storiju o preljubu ne virujem! Ma dajte kakve snimke i kakve "paparaci" fotke pa znamo kakvi su naši novinari, istraživačko novinarstvo se svodi na čitanje tračeraja!

Uostalom koja se žena rola s ljubavnikom i izlazi na mista na kojima je svi znaju?
ja sam skužila, Ivaniševići su išli kod Slokovičke radi rastave i podjele imovine
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 21.06.2012., 08:00   #3616
koje smeće od novinarstva

Nego, nije da sam ja neka konzerva, ali ovo mi je jedna od degutantnijih stvari u zadnje vrijeme..
Ja to ne mogu ni popratiti!
Znači imamo Gorana, Goran ševi Tanju, i dugo je ševio Vanju, Tanja se ševi s ovim likom koji je prijatelj od nje i Gorana i Vanja joj je nova frendica, istovremeno Vanja se ševi sa Franom koji je najbolji prijatelj od Gorana, Frano pored Vanje ševi I Dugganicu koja je najbolja frendica od Tanje..Dugganica se povremeno ševi i s Maxom..
To su SAMO nama poznati akteri..

E sad- jel su Goran i Tanja išli vrbovati i Jadranku da se i ona ševi s nekim od njih iz tog ševačkog kružoka :rolf:

Dalje, Vanja Mamić x 10 !nisam znala da je ta žena tako otužno isprazna, kakvi su joj ono komentari
Al dobro, ta je u školi jahanja naviše jašila svog trenera pa ajd

ovo nema ni u romskim zajednicama..odurno je!


e sad..

p.s mislim da je Goran najviše oštećen u ovom ševačkom kružoku..i da on treba poševiti Maxa.
sophiella is offline  
Old 21.06.2012., 08:03   #3617
Sofo, prijateljice moja...vidiš kak smo popularne
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 21.06.2012., 08:10   #3618
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Sofo, prijateljice moja...vidiš kak smo popularne

e da..a tako me pogodio neki komentar ispod članka od Indexovog forumaša..neki jadnik koji očito nema život je napisao: ko je sophiella, ko je mršavica, zašto su one bitne..

pffff ljubomora..
sophiella is offline  
Old 21.06.2012., 08:12   #3619
Čačićevih 38 godina prokletstva na cesti

1974. godina

Čačić je zaspao za upravljačem i izgubio nadzor nad automobilom.

On je izašao neozlijeđen iako se nekoliko puta prevrnuo.

1999. godina

Na Čačićev automobil naletjela je miješalica i smrskala stražnji dio. Prometna se dogodila na cesti prema Orahovici.

2003. godina

Dok je vozio automobil, izgubio je svijest jer mu je, kako je rekao, pao tlak. Vozio je prema Zagrebu. Udario je zadnji kotač šlepera, automobil je imao totalnu štetu, ali on je prošao bez ozljeda.

siječanj 2010.

Na autocesti prema Budimpešti skrivio je prometnu nesreću u kojoj su poginule dvije osobe. Čačić je bio bez ozljeda. Danas se očekuje presuda.

12. rujna 2011.

Čačić je u središtu Zagreba skrivio lakšu prometnu nesreću u kojoj nije bilo ozlijeđenih. ‘Vozač u drugom automobilu je odlučio stati, a ja nisam reagirao na vrijeme’, rekao je. Osam dana poslije počelo je suđenje u Mađarskoj.

prosinac 2011.

Oko 20 sati sudjelovao je u manjoj prometnoj nesreći u centru Zagreba. ‘Sukladno dogovoru s oštećenom vozačicom, ispunili smo europsko izvješće te nije bilo potrebe za policijskim očevidom, ali smatram svojom obvezom izvijestiti hrvatsku javnost o ovom događaju’, izjavio je Čačić.
sophiella is offline  
Old 21.06.2012., 08:12   #3620
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post

e da..a tako me pogodio neki komentar ispod članka od Indexovog forumaša..neki jadnik koji očito nema život je napisao: ko je sophiella, ko je mršavica, zašto su one bitne..

pffff ljubomora..
Ajme ja to nisam vidjela, i bolje, psihički bi me slomilo

__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:11.