Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2011., 15:50   #61
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
pokupila sam jednom udarac jer sam išla otrgnuti curu od 2-3 frajera.
bila sam mlađa, i ona je vrištala ali očito su joj nečim začepili usta, tako da se moglo čuti samo ako si dovoljno blizu. bilo je to u maksimiru, odmah do ceste, ali i tamo je mrak. frajeri su umirali od smijeha.
došla sam do njih derući se kao krava, i nadajući se da ću probuditi ljude u okolnim kućama, a i taksisti su tik do, 25 metara dalje. ne znam da li stvarno nisu čuli ili nisu htjeli čuti.
i ništa, dobro je prošlo, mogla sam i ja najebat, ovako su se zbunili i ona se uspjela iskoprcat a mene je samo dohvatila šaka, nedovoljno jako da ne bi i sama uspjela pobjeći.

i sada mislim da sam, objektivno sagledavajući opasnost, idiot što sam to napravila, trebala sam pozvati policiju, a ne glumit ramba.
ne vjerujem da se mene ne tiče ako netko nekog maltretira, to mi je katastrofalan način razmišljanja, ali policija je bolja opcija.
ovako samo mogu biti dovoljno zahvalna što sam ih ili uspila zbunit, ili sam digla dovoljnu buku ili što god da nisu i mene ulovili.
ali opet je pitanje kada bi policija došla, i što bi se curi do tada dogodilo.

uglavnom, mislim da se treba pomoći ako je netko ugrožen.

što se mene tiče, uvijek izbjegavam konfliktne situacije, moto mi je "makni se od budale", ne pada mi napamet odgovoriti nešto frajeru za kojeg procjenim da je lud
Gle... slažem se da to baš nije bilo pametno po tebe. Ali svejedno- svaka čast.
Kada bi više takvih ljudi šetalo ulicom, svi bismo skupa mogli biti malo manje uplašeni.
okruglica is offline  
Old 16.01.2011., 15:54   #62
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Gle... slažem se da to baš nije bilo pametno po tebe. Ali svejedno- svaka čast.
Kada bi više takvih ljudi šetalo ulicom, svi bismo skupa mogli biti malo manje uplašeni.
ne da nije bilo pametno po mene, nego je bilo jako blesavo. da sam frajer, ajde, ali nisam previsoka niti snažna, i mogla sam proći puno gore od te cure.
naravno da mi danas nije žao što sam to napravila, jer je sve dobro prošlo, ali nije baš da ću nekome savjetovat takav postupak.
policija je najbolja, ili zamoliti još par ljudi za pomoć, kao što sam ja mogla zamoliti taksiste.
Megalodona is offline  
Old 16.01.2011., 16:02   #63
no fascinantno je kako vrlo rijetko ili nikada ne napada ili dobacuje frajer kad je sam,nego uvijek bude grupa tih seljačina i tek onda su face.
nažalost imala sam priliku upoznati takve "frajere" koji su bili društvo par mojih frendica,to vam je ljudi takav odgoj.
ak mu stari doma tako maltretira mater,dobacuje vani ženama,govori o tome da se zna di je ženi mjesto,moš imat koju oćeš- a budimo realni,takvih ljudi još dooosta ima u našem društvu, onda drugačije ni ne možeš očekivati da ispadne.
on mora ispast glavni baja u kvartu pa će zajebavat neku random curu na ulici pred svojih 5,6 "jebačkih" frendova pa će se to prepričavati po lokalnoj birtiji "kak je marko eksao litru đekija pa sjebo onu pičku na stanici".
to ili metak u čelo,ili bokser u čeljust ili martom do neplodnosti.

što se tiče ovih egzibicionista koji drkaju i pipaju,to je siva eminencija kriminala nažalost. ja sam prošle godine u ljeti s frendicom sjela na zrinjevac navečer poslije kina i pričamo kad preko puta nas sjedne frajer od 60god i počne drkati.
druga stvar što smo mi tada imale 20 godina i što smo se navikle na takva sranja,ali isto tako je mogao sjesti preko puta dviju curica od 12 godina,a njima bi to bila trauma.
takvim ljudima se nitko ne želi baviti,vrapče nema ni mjesta ni kadrova za takve slučajeve,čak teže slučajeve drže u dnevnoj bolnici ili ih puštaju vikendom van.
policija je nemoćna iz x razloga,i stvarno možeš se uzdati opet u silu i nadu da nećeš biti otkriven
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Old 16.01.2011., 16:05   #64
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Mene to maltretira.
Iako ne dobivam ja udarce i ružne riječi, ako se to događa preda mnom- da, maltretira i mene.
a ti si mislila da će on prestat i pokunjit se čim si ti rekla da ju prestane tuć?? neznam šta si očekivala kako će reagirat pa naravno da će onda i tebe napasti. ja sama nikad nebi to napravila. ko zna jel luđak ima nož ili pištolj još ću ja najebat zbog glupače koja uživa kad ju tuče. aibrean je još napisala da im se cura ispričavala i rekla da bolje da se nisu mješali. da sam ja bila na njenom mjestu, sama bi opalila glupaču šakom nakon što bi mi to rekla a zamalo poginula zbog nje jer ju išla spašavati



Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
aibreann nije mogla znati je li mu to cura koja na batine pristaje, sestra, susjeda ili netko sasvim treći.
Što da je bila riječ o nekoj curi koju je jednostavno iz čistog mira napao, a na kraju i usmrtio zato što nitko nije reagirao?
Zar normalan čovjek koji baš ništa nije učinio da pokuša pomoći ne bi nakon toga doživotno imao problema s mirnim snom?
ne kužim ni ja. ajde da se tamo našlo par dečkiju koji bi ga mogli sredit a jednostavno nisu htjeli, to mi nije jasno. al sad da ga neka cura ide smirivat ili jadni starčić od 70g pa izmlatit će i njega i curu i sve skupa. neznam, još se nisam našla u takvoj situaciji da vidim da netko nekoga tuče. a i da se nađem, neću se sama upletati nego ću neke dečke natjerat da ga smire, nekog jačeg. tak ionak imam metar i žilet i 50kg
uostalom tema je otišla predaleko. u uvodnom postu je bilo kako se obraniti od primitivaca koji pipaju za guzice, sise itd do premlaćivanja na smrt

ps. krivo sam napisala gore. obraćala sam se tebi koda si ti bila u aibreaninoj situaciji. neda mi se sad ispravljat

Zadnje uređivanje pandora_5 : 16.01.2011. at 16:10.
pandora_5 is offline  
Old 16.01.2011., 16:11   #65
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
ne da nije bilo pametno po mene, nego je bilo jako blesavo. da sam frajer, ajde, ali nisam previsoka niti snažna, i mogla sam proći puno gore od te cure.
Ma i da si frajer, njih je bilo više.
Jesi, blesava si i hrabra i treba te snimati za nekakvu emisiju o civilima junacima.
Ili te zaposliti kao bodyguarda, pa možeš biti Kevin Costner nekoj našoj pjevačkoj zvijezdi.
Bilo bi super da to bude Jacques Houdek i da mu onako nesnažna i nevisoka budeš zaštita

Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
naravno da mi danas nije žao što sam to napravila, jer je sve dobro prošlo, ali nije baš da ću nekome savjetovat takav postupak.
policija je najbolja, ili zamoliti još par ljudi za pomoć, kao što sam ja mogla zamoliti taksiste.
Istina.
No lako je sada razmišljati trezveno.
A kad se čovjek nađe u takvoj situaciji, odreagira skoro pa instinktivno.
Ne bih krivila nikoga tko se ne bi upetljao na tvoj način, ali kvrapcu... moram se malo diviti takvom postupku(iako je blesav), ne mogu si pomoći.
okruglica is offline  
Old 16.01.2011., 16:20   #66
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
No lako je sada razmišljati trezveno.
A kad se čovjek nađe u takvoj situaciji, odreagira skoro pa instinktivno.
trebalo bi se naučiti razmišljati trezveno, kako najbolje odmah odreagirati
i hvala na komplimentu
Megalodona is offline  
Old 17.01.2011., 00:59   #67
ma ma nemojte mene slušati.
ne znam, evo stvarno ne znam što napraviti a da to prestane. samo sam htjela istaknuti da bravado nije UVIJEK odgovor kojim se spasiš, da je nekad katalizator pogoršanja situacije.

a koliko se sve ovo događa.. žalosno je i jadno i gadi mi se.
i mrzim što ne znam što je korisno napraviti. što je praktično.
kad bi cijeli tramvaj ustao na idiota koji maltretira nekoga, idioti ne bi maltretirali ljude (cure) po tramvajima. tramvaj bi bio sigurno mjesto. u gomili bi svi normalni bili sigurni. kad bi taksisti reagirali na curu koja pokušava vrištati, cura bi bila sigurna dok je u blizini ljudi.
ovako.. ovako ispada da ti može bilo tko raditi praktički bilo što i da nikome ništa.. ma fuj. idem negdje se valjati u mizantropiji.

(disklejmer: moja mizantropija se ne tiče ovdje hrabrih pojedinaca koji spašavaju ljude okolo)
Evil Cookie is offline  
Old 17.01.2011., 14:27   #68
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
a ti si mislila da će on prestat i pokunjit se čim si ti rekla da ju prestane tuć?? neznam šta si očekivala kako će reagirat pa naravno da će onda i tebe napasti. ja sama nikad nebi to napravila. ko zna jel luđak ima nož ili pištolj još ću ja najebat zbog glupače koja uživa kad ju tuče. aibrean je još napisala da im se cura ispričavala i rekla da bolje da se nisu mješali. da sam ja bila na njenom mjestu, sama bi opalila glupaču šakom nakon što bi mi to rekla a zamalo poginula zbog nje jer ju išla spašavati
I tek bi onda nadrapala - uletio bi frajer (koji je maloprije maltretirao tu curu) i ubio boga u tebi "jer šta ti imaš dirati curu koju on neizmjerno voli"
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 17.01.2011., 14:47   #69
Quote:
Evil Cookie kaže: Pogledaj post
ma ma nemojte mene slušati.
ne znam, evo stvarno ne znam što napraviti a da to prestane. samo sam htjela istaknuti da bravado nije UVIJEK odgovor kojim se spasiš, da je nekad katalizator pogoršanja situacije.

a koliko se sve ovo događa.. žalosno je i jadno i gadi mi se.
i mrzim što ne znam što je korisno napraviti. što je praktično.
kad bi cijeli tramvaj ustao na idiota koji maltretira nekoga, idioti ne bi maltretirali ljude (cure) po tramvajima. tramvaj bi bio sigurno mjesto. u gomili bi svi normalni bili sigurni. kad bi taksisti reagirali na curu koja pokušava vrištati, cura bi bila sigurna dok je u blizini ljudi.
ovako.. ovako ispada da ti može bilo tko raditi praktički bilo što i da nikome ništa.. ma fuj. idem negdje se valjati u mizantropiji.

(disklejmer: moja mizantropija se ne tiče ovdje hrabrih pojedinaca koji spašavaju ljude okolo)
Slažem se u potpunosti. Al danas je lakše okrenuti glavu...
*Barbie* is offline  
Old 11.02.2011., 03:02   #70
Što je stvarno legalno imat šoker??! I gdje se to može kupit? I sprej, naravno?
Lilly Vanilly is offline  
Old 11.02.2011., 07:57   #71
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Awwww! Ja sam zaljubljen.
Vrrrlet dušo, pa što ne kažeš.. ja ću te prebiti do neprepoznatljivosti.. ma nema problema..
Ti ćeš mene voljeti, a ja ću napokon biti sretna što ću ti vratiti za svaku sabotiranu temu..
sponzorusa is offline  
Old 11.02.2011., 09:11   #72
Uglavnom, da se nadovežem na temu, prije 4 godine, u popodnevnim satima (oko 4-5), išla ja od frizera doma.. I neki lik mi na šetnici priđe i kaže mi "Bok, ja sam Robert, kako je tebi ime?" Ja ono ne razmišljajući odmah da bi moglo biti problema, kažem mu "Bok, Nina." I počeo on mene pitati kao: "Kamo ideš?" Ja odgovorim: "Doma." On: "Gdje živiš?" E tu mi je već išao na živce. Ja odgovorim "eto tamo", a pokazujem u suprotnom smjeru.
Uglavnom ja mu odbrusim da nemam vremena i da moram ići. On vadi mobitel i govori: "Eto da te slikam." Ja u nevjerici i govorim mu "Doviđenja" i odlazim. A on meni nekoliko puta: "Daj da se upoznamo, ja te hoću upoznati." Ja hodajući od njega mu govorim da se ne želim upoznavati i da moram ići. A on zamnom. Govori mi kao: "Ja se želim upoznati s tobom. Ja sam tako upoznao mnoge ljude i svoju bivšu curu. Daj mi svoj broj mobitela." Ja doslovce bježim od njega po cesti. Viče on zamnom: "Ninaaaaa!!!!". Trči on zamnom. To je trajalo 5 duuuuuuuuugih minuta, a činilo se ko 55..
I lik nikako da odjebe. Vidim ja on ne odustaje. I ja fino u prvu policijsku postaju. Nije ušao zamnom. Baš čudno.
sponzorusa is offline  
Old 20.06.2011., 02:13   #73
Dajte molim vas stavite adresu na kojoj se može nabaviti sprej
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Old 20.06.2011., 09:24   #74
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
Dajte molim vas stavite adresu na kojoj se može nabaviti sprej
taman sam htjela ostavit post i reći da je sprej idealna stvar za žene u ovakvim situacijama

ja ga nosim uvijek sa sobom i štiti od idiota provjereno, pa čak i napada pasa razjarenih pasa
Ja sam ga nabavila u dućanu koji prodaje opremu za lov
__________________
Neke pobjede su pobjede duha i duše.
Ponekad, čak i ako gubiš, dobivaš.
E. Wiesel
dalcosters is offline  
Old 20.06.2011., 13:59   #75
Quote:
jajanka kaže: Pogledaj post
Evo, drage curke, na ovu temu me potaknuo ovaj video:

http://webcafe.net.hr/forwarduse/vid...01101140004503


Što učiniti u situaciji u kojoj vas netko za zabavu ponižava na ovaj način samo zbog toga što ste u tom trenutku pogodan "komad mesa" s kojim bi se netko zabavio?
Svakoj od nas se sigurno barem jedanput u životu dogodilo da je netko provocira makar riječima i na taj način ponizi. No, što učiniti kad ste svjesni da je njih više i da ste vi slabiji? Meni se dogodilo par puta da sam htjela tipu doslovce otkinut jaja, al jbga, znam da sam slabija i da bi se loše provela, a opet ne mogu ne osjećati nemoć i poniženje koje mi netko u tom trenu uzrokuje svojim ponašanjem prema meni.
Jednom su mi dva lika u polupraznom busu Prečko-Črnomerec sjela nasuprot mene u onom djelu gdje su 4 sjedala i pričali su što bi radili s mojom g-točkom i ne znam kakave sve gadosti. Izašla sam tamo kod one "Vienne" i išla pješice prema Črnomercu jer mi je bilo toliko zlo i toliko mi se plakalo baš zbog toga što im ne mogu pošteno vratit za njihov bezobrazluk. A da ne pričam zgode sa šlatanjem u diskotekama, odvratnim perverznjacima u tramvaju koji vam se onako ogavno smiju i gledaju vas...
Što napraviti kad je njih više, vi ste sami, a ne znate borilačke vještine? Nekako mi se svađanje sa njima ne čini dobrim rješenjem!
Zašto ti retardosi misle da imaju pravo gledati vas kao komad namještaja s kojim mogu raditi što hoće? Jebemti, potpuni neznanci...a mi se čudimo što se neki kreteni tako ponašaju prema ženama u braku. I nemojte pričati da se radi o klincima i nedojebanim tinejdžerima jer postoji hrpa odraslih orangutana koja se ovako ponaša.
ajme to je uzas
i svi koji pisu da ih se to ni malo ne dira lazu..ili su se uvjerili u to iz nemoci
to je strasno i bas se lose osjecam...ne jer mi njihova rijec znaci nego otkud ti pravo slone jedan
ja sam jednom upala u frku kad sam opizdila sakon posri nosa lika koji me uvatija za guzicu i jos mi se nakesija u disku...ko ono u stilu...mogu sta ocu
ne znan sta mi je bilo nisam ga ni gurnila ni poslal u tri pizde materine nego san se samo okreni i svon snagon ga sakon lupila po faci
msllim da samga cak tila udrit u rame al sam falila....lik me zamalo ubija...tri tjeedna nakon tog nisam tila ic vani al bas mi je drago
obicno se maknem
al zajeb je kad ti to na poslu dobacuju
mislim da se u nasem drustvu pretolerantno gleda na to
a ja bi to ostro kaznjavala
jer je to kao i fizicka sila...podrucje u kojem zena tesko moze parirat muskarcu
 
Old 20.06.2011., 14:05   #76
Mene takve stvari uopće ni ne diraju. Bezobrazno je, ali je opet smiješno na neki način.
__________________
We´ve all been traumatized, we were all a part of the revolution. We call the truth a lie...Too much got lost in translation.
Malva is offline  
Old 20.06.2011., 14:14   #77
joj ispada da ti je bolje borit se sam nego nekin pravnim putevima...posebno kad vidim ovaj post di je cura sama spasaval curu
u nas se svako nasilje rpavda zrtvinim ponaseanjem
eno bacanje kamenja u splitu se pravdalo time da su pederi provocirali i jesu jesu puno
al ..... basit kame n je bacit kamen
tako i to .... ako ides tuzit nekog
ka ono..ti si imala minicu ili si ga ljupko pogledala ili pravis dramu a pa sta sad nes ti zensko si musko voli gledat
ti muski seru svasta a reci im nesto ubiju te
malo puta mi se tako nesto dogodilo izravno
al puno puta je prikriveno umotano ...al dobro kuzis insinuacije i osjecas se golo
o d v r a t n o...znam da je zena u S A D tuzila kolege er pred njom gledaju golotinju na poslu
i dobila je parnicu..ja sam bas cesto na kolege naisla koji dobacuju...ili daju kompliment a meni se to gadilo....meni je 20 tebi 50 koji kurac mi imas liniju komentirat stoko jedna
u nas se seksualno uznemiravanje definira...sa stajalista zrtve...dakle ...ono sto je uznemirava
a opet nikom nista nemos - ene znam sta bi bio da imam curicu svoju i da mi rece da joj je neko nes reka...mislim da bi primitivnu stoku bila sposobna uskopit
 
Old 20.06.2011., 14:18   #78
Quote:
dalcosters kaže: Pogledaj post
taman sam htjela ostavit post i reći da je sprej idealna stvar za žene u ovakvim situacijama

ja ga nosim uvijek sa sobom i štiti od idiota provjereno, pa čak i napada pasa razjarenih pasa
Ja sam ga nabavila u dućanu koji prodaje opremu za lov
on mene uvati za sisu il mi govori prostoe a ja njega posprejam

on me tuzi...i dobije
ili me sutra nade u gradu i ubije
ili se ne dogodi nista od toga....a ja se ipak danima bojim

u svakom slucaju nije rjesenje

meni je to odvratno odvratno odvratno....sta iem starija sve mi vise te primitivcine idu na zivce....sugava niska bica koja ne znaju cijenit drugo ljudsko bice
nek odu u praumu i zderu crve...taman za njihov stupanj razvoja
 
Old 20.06.2011., 14:23   #79
Quote:
Lilly Vanilly kaže: Pogledaj post
Što je stvarno legalno imat šoker??! I gdje se to može kupit? I sprej, naravno?
hehe e da je bar zena na filmeku imala šoker pa malo opalila, to bi bio opaki video onda
sve je to samo pokazatelj kulture, a ova trojica je ocito nis nemaju
sve pobenavilo od klinaca nadalje.
ja sam samo jednom imala scenu u kvartu da me neki klinac uhvatio za dupe, štipnuo sta vec, al se zajebao jer ga je moj bodygard(pas) pikirao i suljao se vec da scepa kad nema nje znaju mi dobacivat svasta, al kad je ona sa mnom, tisina nema ih
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 21.06.2011., 08:26   #80
Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post
on mene uvati za sisu il mi govori prostoe a ja njega posprejam

on me tuzi...i dobije
ili me sutra nade u gradu i ubije
ili se ne dogodi nista od toga....a ja se ipak danima bojim
u svakom slucaju nije rjesenje

meni je to odvratno odvratno odvratno....sta iem starija sve mi vise te primitivcine idu na zivce....sugava niska bica koja ne znaju cijenit drugo ljudsko bice
nek odu u praumu i zderu crve...taman za njihov stupanj razvoja
tuži te za što??
za posprejanu facu u samoobrani??
ajde molim te...pa nisi ga upucala...osim toga sprej je legalan ali šoker nije
osim toga mislim da je to jedan od najbezbolnijih izbora za obje strane, a ako tebi to nije rješenje onda ne znam...ne izlazi van
__________________
Neke pobjede su pobjede duha i duše.
Ponekad, čak i ako gubiš, dobivaš.
E. Wiesel

Zadnje uređivanje dalcosters : 21.06.2011. at 08:33.
dalcosters is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:25.