Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2012., 19:31   #1421
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Zato male rodice nisu imale di sjest. :

Ipak si ih odvezala taj dan.

DOA

Ma eto,morala sam ih skinuti sa lanca jbg sad..još sam im dala janjeće kosti..jbg udajem se samo jednom.nadam se
Quote:
čipsolina kaže: Pogledaj post
srećom pa nisu poveli svoje štence i mačiće
ajme, koja dobra ideja
moram rodit uskoro


isuse užas
pamti pa vrati, udavat će se i mala jednom
Ma kakvi, ne trebaju nama dvijema djeca, ti kad te pozovu na svadbu a ne daje ti se 100e samo pitaj jel ima stolica i za tvoju beštiju
A ako baš moraš ići, povedi beštiju i kad čestitaš mladencima i daš kovertu(najbitniji čin vjenčanja) sa beštijom u rukama pitaj:a stolica za beštiju? i onda se uvrijedi i demonstrativno našusti svadbu..budu tebi dali bar 200eura natrag kad ti budeš skupljala lovu za frižider i auto ups imala svadbu..
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Tema o razlici u godinama... ona ima 39, on 20.



DOA-genijalno

I tako tužno
sophiella is offline  
Old 19.03.2012., 22:29   #1422
Prvih par stotina tisuća puta
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Old 19.03.2012., 22:31   #1423
Saga o mikro mokrenjima se nastavlja


Quote:
Klipan kaže: Pogledaj post
pa i kurac ima "mikro mokrenja".... pitam te: tebi je to ok,ili volis cisti kurac? ako muskarac se ne pere jedno 3-4 dana,stvorese kao komadici sira u kurcu... tebi taj sir u kurcu je ok ili volis cisti kurac?
** Tara ** is offline  
Old 19.03.2012., 23:28   #1424
Inace smo oboje jako spiritualni i duhovnost nam je na prvom mjestu
kaze experia39.......
__________________
hedonist heart.......
coccolina is offline  
Old 19.03.2012., 23:51   #1425
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
naravno,tema o silikonima.
ona pita jel može našminkana na operaciju.na operaciju pod općom anestezijom.i želi se našminkat,a neće znat za sebe cili dan.vjerojatno će i rigat.

zapravo,koji vrag se uopće čudim?

@hurts,meni je isto taj dio sa zvoncem super
Ovo tek sada vidim

Ova tema je postala previše za mene, pa ne mogu više!
Kakvi su ovo ljudi, kvragu i mikro mokrenja i sir i vrhnje u kurtzu, ma sve, mikro mozak i kiselo mlijeko u glavi je nenadmašno, našminkana na operaciju grudi i stavljanja silikona
sophiella is offline  
Old 19.03.2012., 23:57   #1426
što nas tek čeka. :čeka otvaranje grupe na fejsu o molitvenoj skupini prije odlaska na operaciju ugradnje silikona:
asdfgh is offline  
Old 20.03.2012., 02:36   #1427
na temi Slušamo i biramo - 80e

Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Ja na ovim stranim listama znam od 0 do 30% pjesama i čuo sam za 50-ak % izvođača, tak da nekad ni ne glasam
a naravno tema puna linkova na pjesme
Snowcrowned is offline  
Old 20.03.2012., 06:44   #1428
Mecena?

Švrljajući po US-u u potrazi za trešijadom, naletim na ovakav oglas

Quote:
KraljSolomun kaže: Pogledaj post
Djevojku 18-25god koja voli starije,cijeni iskrenog,poštenog,vjernog,odgovornog muškarca.Iz Zagreba sam,40god,izgledam mlađe.Volim niže,sitnije djevojke ali nije uvjet.Ako želiš bolji život,ako si razočarana s partnerom,sa stanjem doma,na poslu..javi se i bit ćeš sretna.Šetnje uz more,jezera,rijeke,putovanja,izleti,druženja s pozitivnim ljudima,ljubav,poštovanje..sve to imat ćeš ako izabereš mene..190 83 crna kosa zelene oči..zato nemoj više biti sama jer ti onda dođe tama,uzmi mene starog vraga pa ćeš meni biti draga.
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Old 20.03.2012., 07:26   #1429
Quote:
Ma joj svejedno, pobačaj je po meni kao da dođeš i potamaniš čopor ljudi.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 20.03.2012., 09:50   #1430
To je još benigno (mali zajeb u računu, takoreći ); imaš na tom topicu lika koji je toliki zagovornik života da bi svoju zakonitu, kada bi pobacila, odmah - ubio .

Samo, to meni nije trash - to mi je, onak' negdje između tužnoga i zastrašujućeg. Jebote, takvi ljudi žive tu negdje oko nas...
Lord Byron is offline  
Old 20.03.2012., 09:55   #1431
Quote:
Disticha kaže: Pogledaj post
Švrljajući po US-u u potrazi za trešijadom, naletim na ovakav oglas
"zato nemoj više biti sama jer ti onda dođe tama, uzmi mene starog vraga pa ćeš meni biti draga"

Sjajno
Chansomps is offline  
Old 20.03.2012., 16:23   #1432
Quote:
Disticha kaže: Pogledaj post
Švrljajući po US-u u potrazi za trešijadom, naletim na ovakav oglas
Kad smo kod Oglasa, meni je ovo kinda treši kakav foto-robot
Almost Rosey is offline  
Old 20.03.2012., 16:36   #1433


guza: ovdje nema kompromisa... samo tu???
__________________
When you love someone, you've gotta trust them. There's no other way. You've got to give them the key to everything that's yours. Otherwise, what's the point? And, for a while, I believed that's the kind of love I had.
Miss Snješko is offline  
Old 20.03.2012., 16:48   #1434
Analiza Larinog izbora


Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post
ja ima jednu teoriju
ok da je u sapunicama logika nebitna to odavno znamo jer nam to triba radi neduljudskih odnosa katarzi i onda na ovo drugo progledamo
jer nam ni jedan drugi žanr ne daje toliko odnosa i emocija pa mu logiku oprostimo...
inace ne vridajte mi harryja u harry potteru je sve logicki povezano..svaki detalj ima smisao sjecam se da sam bila zapanjena kako zena neku sitnu sitnicu iz prve knjige kasnje napravi u pokretač treće

e da moja teorija je da je ovo eksperiment
koliko su zene sposobne fiksirat neso u glavi i li slusat unaprijed zadane scenarije iako im cila logiga svi dogadaji i sva ponasanja tvrde suprotno
eto to s tim jason
zadano je ka obavezna velika ljubav
koja nikad ali nikad nije pokazana
u svakoj kriznoj situaciji jasa se okrece od lare
okrece se nezrelosti ponosu obitelji ili drugim zenama
s njom je dok je sve u redu al na prvi problem on zajebe
ni jednom nije pokazao da mu je najvaznija
meni to nekako ne zvuci ko propust...jer u scenariju svasta moze bit propusteno i to prastamo..al glavni pokretac price..mora bit izraden...dakle ta njihova ljubav sumnjam da je slucajno prikazana samo kao fikcija u njihovin glavama koja se u nijednoj realnoj situaciji nije iskazala niej nista nadjacala
pa evo zanje dvi serije
niksa vidi laru s jakovom poldi napravi glupostn al laru i dalje zeli
kad je jakov to vidio...nako 2godine...on je otisao s leilom
druga stvar....niksa lari oprasta prevaru bez uzdrazvanja isti sekund nista mu nije bitno samo ona
a jasa....ne moze progucat ponos...nego je opet gubi radi ponosa
i stalno tako
serija nam to nabija na nos konstantno

i onda citam...ljudima je i dalje samo i jedino bitno da na kraju cile serije nijih dovje....ostanu skupa....to zele dsom i srcem
a meni nije jasno zasto
ja to nevidim kao hepi end
ja to vidim kao ostanak zene s covikom koji ne zna dovoljno volit samo zato jer si je to fiksirala u glavi

i sad se pitam....ma jel oni to zaista ekspermentiraju....jer stalno prikazuju jasu kao sebicnjaka a zene dalje zele samo taj njihov ostanak skupa
bez obzira na to sto lara u tom odnosu ocito nikad nece imat pravo glasa i sta ce on na prvi problem otic drugoj pod suknju

meni je to bas cudno..jer jasa nije napravljen kao dobar momak pa da ih sudbina razdvaja

pa cak..i ono nelino pismo nije bas bitno...eno da tog pisma i nije bilo sta bi se prominilo...radnja bi isto tekla potpuno isto...to pismo je samo mrvicu i gotovo nista opravdalo njegove postupke
a niksa nije prevario laru cak ni kad jevidio da ga vara

pre precudno mi je to
je li zene zaista tako uvi slijede zadano
ne videci prsta pred nosom i ludeci ako im se nastoji ukazat
ja stvarno imam feeling ko da je ovo eksperiment
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 20.03.2012., 17:18   #1435
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Kad smo kod Oglasa, meni je ovo kinda treši kakav foto-robot
Uimeoca..

Covjek ocito ima neku traumu iz proslosti uzrokovanu porama. I rupicama na bradi.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Old 20.03.2012., 18:18   #1436
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Analiza Larinog izbora
A ovo?

Quote:
Adio kaže: Pogledaj post
Nego cure,skinuo sam telefonski broj od Jakova koji je bio na Larinom mobitelu kad ju je on zvao a ona ga nije cula jer je pjevala onu "Zaspalo je siroce" uspavanku.
Mozda bi bilo dobro da ga neka od vas nazove. : rofl :
385 99 386 4845

Sretno !

Quote:
boudicca kaže: Pogledaj post
ja sam ga nazvala ali i poklopila sam isuse, ja bi opet ali ostale mi jos dvije kune na mobu, i ugl ja mislila nece se nitko javiti, ali javio se nisam sigurna je li to on :ne zna : ali imo mi je bas onaj purgerski naglasak kad je reko halo, i posto sam prehladena bas sam isla kihnuti i onda sam poklopila, jbmti trebala sam traziti gospona hercega oce ga iko zvaaaaaaat??

Quote:
neznana89 kaže: Pogledaj post
Kad smo vec kod Jakovog broja...meni se javio i ja ga pitam jel to Jakov iz serije i kaze da jeste i da se javio samo zbog spanskog broja, da inace je fon kod njegove asistentkinje jer mu puno zvoni od te ep. i da ponekad se samo javi pa spusti jer mu ide na zivce,..ko bi rekaaa i kaze da mu bilo drago razgovarat samnom Ja sam jos u soku al bio je jako ljubazniiiiv!

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Čekaj, broj koji su pustili u epizodi je pravi broj?
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Old 20.03.2012., 18:21   #1437
Ja ću se raniti
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 20.03.2012., 18:30   #1438
Ona je još pitala jel' to Jakov iz serije.
Ne glumac. Nego lik iz serije.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Old 20.03.2012., 18:42   #1439
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
To je još benigno (mali zajeb u računu, takoreći ); imaš na tom topicu lika koji je toliki zagovornik života da bi svoju zakonitu, kada bi pobacila, odmah - ubio .

Samo, to meni nije trash - to mi je, onak' negdje između tužnoga i zastrašujućeg. Jebote, takvi ljudi žive tu negdje oko nas...
Najjači mi je njegov potpis. Čovjek širi dobre vibracije, želi spasiti neistomišljenike
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Old 20.03.2012., 18:44   #1440
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Kad smo kod Oglasa, meni je ovo kinda treši kakav foto-robot

Molio bih djevojke koje se nisu pronašle u oglasu da se NE javljaju. Hvala.

Ne brini, neće
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:34.