Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2012., 13:23   #21
Kupila sam nekidan njihovu olovku u nijansi 3, mislila sam da je to obična olovka za oči u boji kože, kad ono, to je skin perfector.

i oduševljena sam boje kože, uopće se ne vidi, a odličan je za one jako jako male bubuljice ili crvenila
__________________
"Nekima se čini da su moje pesme sve iste...Shvatam ih potpuno... Meni su, na primer, one Einsteinove formule sve iste..Nismo svi svemu dorasli."
MUAddict is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 11:11   #22
Da li je netko probao perfect look ili defining maskaru, da li se teško skidaju navečer kod čišćenja, da li se flake-aju/preslikavaju po danu?
Koja od njih je bolja za razdvajanje trepavica i ne clumping efekt ?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 14:00   #23
ima li netko iskustva sa njihovim umjetnim trepavicama? valjaju li?
smedjeoci is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 22:43   #24
Quote:
metropolitan kaže: Pogledaj post
Trazilica mi nije pronasla ovaj brand pa ga sad postavljam kao temu. Da li je netko koristio ili koristi ovu kozmetiku? Cula sam da je maskara dobra, i da je ima u Mulleru. http://www.misslyn.de/en/
Mene zanima maskara, al već dva dana tražim neke reviewove na netu ali ništa ne nalazim
Najbitnije mi je da potraje par mjeseci, da ne slijepi trepavice (clumping) , da se ne preslikava, ali da se lako relativno skida
Ona njihova defining mi se čini da ima dobru četkicu ?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 23:00   #25
http://www.pinkmelon.de/?s=misslyn

tu su recenzije ako vam pomažu.
imam njihov ruž i preodličan mi je, zbilja vrijedi tih 50 kn (ne sjećam se točno koliko sam platila, cca 50)
__________________
x
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 19:29   #26
Quote:
obicna kaže: Pogledaj post
http://www.pinkmelon.de/?s=misslyn

tu su recenzije ako vam pomažu.
imam njihov ruž i preodličan mi je, zbilja vrijedi tih 50 kn (ne sjećam se točno koliko sam platila, cca 50)
Tnx

Kupila sam na kraju Perfect defining maskaru, ok je za dnevni look( ne daje volumen, produžuje-ima vidljive one male dlačice za produživanje u sebi), jedino kad ju skidam mi dosta trepavica mojih ispadne (tipa 6-8)
Jel netko imao takvih iskustava?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 18:47   #27
Kupila puder All day long i stvarno sam zadovoljna. Potrošila sam svoj Nivein tekući i šizila što ga nema više. Ovo mi je najsličnije po nijansi što sam našla i lako se razmazuje i nije težak, a opet nije ni prevoden. Dosta dobro prikriva.
Balbala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 23:46   #28
Jel zna itko koliko im umjetne trepavice dodu? Treba mi asap ova informacija.
Mala__Crna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 14:13   #29
Imala sam Misslyn Defining maskaru....ma kakvi, osušila se za manje od 2 tjedna...inače je četkica bila super i bila sam zadovoljna rezultatom, ali nažalost ne bih ju više kupila..(
samo da vas obavijestim, da ako želite one njihove tanke,svjetlucave ruževe, imate ih preko puta Shiseido kozmetike, na onom štandiću dolje, u staklenim zdjelicama...
nije mi jasno zašto se te jeftine stvarčice na sniženju guraju ''pod noge'', gdje ih nitko ne može vidjeti...valjda Muellerova politika, ''što sakriješ, neće se nit prodati''...
svega su 2 nijanse, ruževi su zaštićeni u folijama i te su 2 nijanse neke vesele peachy i pink sedefasto šljokaste, ljetne mazalice....koštaju 25 kn.kom...pa ako kome treba)
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 21:38   #30
kupila sam ovu olovku za usne iz in the navy kolekcije
http://www.facebook.com/media/set/?s...type=3&theater

baš je dobra! boja, postojanost odlična, a nije mi uopće suha na mojim inače uvijek suhim i ispucalim usnama. otić ću uzet još jednu, već dugo nisam takvu dobru crvenu olovku imala

majica, jel misliš na ove?
http://www.facebook.com/#!/photo.php...type=3&theater
zuzzyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 08:55   #31
ne mogu otvoriti facebook draga((...na poslu
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 12:02   #32
majica jesu ti s tom maskarom ispadale trepavice više nego sa drugima?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 12:19   #33
hah, postavila si pitanje kao da se to podrazumijeva))nope, nikakvo padanje trepavica nisam primijetila
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 12:21   #34
Imala sam i ja defining maskaru. Efekt je bio ko da ju i nisam stavila, a i užsno se trusila. Nakon 1 ili 2 nošenja sam odustala od nje
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 09:24   #35
Kad meni od svake padaju trepavice kad skidam maskaru, ali od ove nešto više (bar 6 po skidanju)
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 10:44   #36
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Kad meni od svake padaju trepavice kad skidam maskaru, ali od ove nešto više (bar 6 po skidanju)
A kako skidaš maskaru? I čime?
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 12:07   #37
Cera di cupra maramicama dobro natopljenim sa nivea bezuljnim skidačem šminke oko očiju. Masne i uljne stvarčice ne dolaze u obzir jer me od njih peku oči, a imam i masnu kožu.
Stavim na oko par sekundi da se natopi pa lagano brišem, trudim se da ne trljam
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 12:11   #38
Jesi probala skidati micelarnom? Možda ti je taj skidač preagresivan.
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 15:06   #39
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
Jesi probala skidati micelarnom? Možda ti je taj skidač preagresivan.
Probala sam micelarnu od evelinea, al ovaj mi bolje skida. Inače s tim skidačem bar jedno 6-7 godina skidam šminku, a pojačano su počele ispadat samo s ovom maskarom
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 12:09   #40
gdje još ima misslyn kozmetike? ruževi su im super, pogotovo za mene koja sam tudum za njihovo stavljanje, lako su mazivi i sve, ali u mulleru su odvratni, skoro svaki tester je uništen, katastrofa, pa gadi ti se opće ga primiti! pa me zanima ima li ih još negdje?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.