Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2012., 21:33   #61
Evo - Turci napravili odabir svojih naj naj glumaca:


http://www.sitebudur.com/turkiyenin-...yunculari.html


Naravno i Kenan je tu.

(Samo mi nije jasno zašto uz svaki naslov trpaju sliku Kivanca, još malo pa će i on iz paštete da iskače... )
__________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
Re.Alone07 is offline  
Old 10.01.2012., 22:09   #62
Re. to je prijedlog, a rezultat (najbolji) će biti proglaše na osnovi komentara ispod videa.Pa, sad ako želite da Keno, pobijedi....
Didily is offline  
Old 10.01.2012., 22:48   #63
Nadam se da nisam dosadna, ali opet malo švrljala po onim stranicama. Uglavnom, ženska kaže da one poznaju Kenanovog bratića i da su svi zajedno bili na večeri u Sake restoranu. I dalje inzistira (zbog navodnih problema) da obrišu sliku koju su joj, navodno, ukrali. Baš i nema smisla s obzirom da su sliku objavili svi turski mediji.

E sada da objasnim zašto sam pomislila da nam je Muškić jako ljut. Mene stalno kopkaju nagađanja da on stoji iza brisanja nekih FB stranica? Honey znaš li ti nešta više o tome? Je li to istina ili su pusta nagađanja?

Kako god, uglavnom da smo mi danas imale o čemu raspravljati i pisati.
__________________
Kada svi dani postanu jednaki, to je zato što ljudi prestanu primjećivati sve dobre stvari koje se u životu javljaju uvijek kada sunce iznova prohodi nebom.
Tessa1 is offline  
Old 10.01.2012., 23:08   #64
Quote:
Tessa1 kaže: Pogledaj post
Nadam se da nisam dosadna, ali opet malo švrljala po onim stranicama. Uglavnom, ženska kaže da one poznaju Kenanovog bratića i da su svi zajedno bili na večeri u Sake restoranu. I dalje inzistira (zbog navodnih problema) da obrišu sliku koju su joj, navodno, ukrali. Baš i nema smisla s obzirom da su sliku objavili svi turski mediji.

E sada da objasnim zašto sam pomislila da nam je Muškić jako ljut. Mene stalno kopkaju nagađanja da on stoji iza brisanja nekih FB stranica? Honey znaš li ti nešta više o tome? Je li to istina ili su pusta nagađanja?

Kako god, uglavnom da smo mi danas imale o čemu raspravljati i pisati.

Tesičićićićićićice, kako bi nam bila dosadna...rasprava je bila vrlo konstruktivna ...

Nemojmo se s njom više zamarati...da ona ima takvih problema, ne bi smjela o njima tako naglas pričati!

Po tome, samo što ne zavapi: ucjenjuju me!!!

Aha.

Tebi i svima nama, na Svjetski dan smijeha

Najljepši osmijeh na svijetu...naš Be-be

__________________
Ponekad ne mislim na tebe.
adan is offline  
Old 11.01.2012., 16:11   #65
Baš se nešto mislim...ona ideja o Australien Openu..ni nije loša...mogao bi Jablan stvarno biti i tamo !!

Koliko je on to već u Australiji?
Od kada ga nisu uslikali turski novinari, lako i mjesec...

Mi smo ga safatali, tj. naša Honeyka.........tamo negdje oko 23. - 24. 12. 2011.... eto , mjesec!

Valjda će skoro i doma....

__________________
Ponekad ne mislim na tebe.
adan is offline  
Old 11.01.2012., 20:49   #66
Quote:
Tessa1 kaže: Pogledaj post

E sada da objasnim zašto sam pomislila da nam je Muškić jako ljut. Mene stalno kopkaju nagađanja da on stoji iza brisanja nekih FB stranica?Honey znaš li ti nešta više o tome? Je li to istina ili su pusta nagađanja?
Naš Ljepotančić ima debelo prste u tome...on je jedini i isključivi krivac za njihovo brisanje...on je taj koji je to i zatražio, navodno zbog sadržaja na stranici...

Ne, nisu pusta nagađanja...vjerujte mi!!!! Zato sam i ja jednim dijelom uvjerena da bi on mogao stajati i iza ovih priča...

U svakom slučaju moramo čekati njegov povratak u Istanbul i vidjeti sljedeći potez...možda nam stvari postanu jasnije...

adančice baš sam nekulturna...ti meni poklončić ( i to kakav poklončić!!!! ), a ja ni da zahvalim... Hvala!!!

Što se tiče boravka u Australiji...

...kronologija događaja prije putovanja:

19.11.2011. pojavljuje se na vjenčanju Olgun Simsek
16.11.2011. Ljepotančića novinari uhvatili u videoteci i ispred stana sa onomkojajevirkalakrozvrata
05.12.2011. Ljepotančić u duksi Mohammad Ali kod auta opet sa onomkojaječuvalaključeveauta i taj dan se pojavila informacijada se riješio

...i mislim da je to bilo i zadnje pojavljivanje u javnosti...nakon toga je naprosto nestao...

...spominje se da je u Australiji viđen 13.12.2011...tako da je vrlo vjerojatno otišao odmah početkom prosinca, a ne oko Božića...

...ako film počinje snimati u ožujku...pretpostavljam da bi se mogao vratiti najkasnije sredinom veljače...
__________________
" When KRAV MAGA becams the only response "

Zadnje uređivanje honey bunny x : 11.01.2012. at 21:17.
honey bunny x is offline  
Old 11.01.2012., 21:51   #67
Draga Honey, hvala ti na odgovoru. Znači ipak je istina. Čudi me sa se bavi takvim stvarima, a i ne znam što je na tim stranicama bilo tako loše da mu je toliko smetalo. Nisam primjetila da je itko tamo iznosio neistine o njemu i blatio ga. Normalne rasprave kao i ovdje, i to je to. Šteta, jer baš sam voljela obilaziti te stranice, a sada su svi suzdržani, nitko ništa ili vrlo rijetko komentira -kao da su u strahu da se stranice opet ne izbrišu.

Ja se nadam da će se on ipak uskoro vratiti u Tursku, jer mi se čini da novih slika iz Australije nećemo imati. Turski novinari ipak povremeno naprave neku sličicu.

__________________
Kada svi dani postanu jednaki, to je zato što ljudi prestanu primjećivati sve dobre stvari koje se u životu javljaju uvijek kada sunce iznova prohodi nebom.
Tessa1 is offline  
Old 11.01.2012., 23:54   #68
Kenan sigurno nije krivac za brisanje stranica. Da je tome tako, onda na FB ne bi bilo niti jedne koja koristi njegovo ime. Jer tako nešto može tražiti samo pravnim putem i u tom slučaju brisale bi se sve stranice. A od tisuću stranica ja znam samo da je jedna nestala, a čula sam da je još jedna.
Na žalost to je igra klinaca (sigurna sam u to) koji iz čiste zabave hackiraju po Facebooku. Malo tko na FB koristi sigurnosne postavke pa nije problem srušiti profil ili stranicu.
Na internetu čovjek treba biti oprezan i zaštititi svoju privatnost i vlasništvo. I treba svakako pripaziti i ne činiti ništa što ne bi želio da bude učinjeno njemu. Drugim riječima treba biti odgovoran prije svega prema sebi jer treba imati na umu da je internet dostupan svima.

P.S. Jako smo praćeni na FB. Gornja slika je već objavljena ))
Didily is offline  
Old 12.01.2012., 00:57   #69
I nemojte da vam ja dođem tamo...kao da hoće kazati Muškić..ali...vjerujete mi...





Ja ne očekujem ništa da se desi, kad se vrati !!!

Sve je puno jednostavnije, nego se čini...

Kad se vrati, a ja njeGa očekujem već do 1.veljače..treba i roditelje obići u Bali...treba se pripremiti za ulogu ...

I neka to bude što prije, jer kakvi su takvi su, ali će nam turski novinari isčačkati bar nešto kad je u Istanbulu...

Ovako, dok on luta bespućima Australije...mi smo jadne, same i nezaštićene...

..a gdje je show!


Osim toga, tada će se valjda razjasniti i hoće li snimati ili neće tu seriju Cevdet bay ilikaosevećzove...

Sve nekakve misterije:

- snimat će film, ne zna se kako će on to izgledati, a bit ćemo iznenađeni

- prekinuo je sa onomneomiljenominezanimljivomspodobom, ali u to nitko nije suguran

- svi pišu o snimanju serije koja je, usput rečeno, ne tako davno već snimljena i svi pišu kako će on glumiti u njoj, ali on to nikad nije demantirao

- slikao se sa anonimkama, a sad se nekoj od njih život pretvorio u pakao, kao da je on sam Nečastivi..
pa se sa njim najbolje ni ne slikat..a kad već jesi, trči to brzo postaviti na FB

- nestala jedna ili dvije FB stranice, možda se Nečastivi i tu omastio..a možda i nije

......bilježim se sa štovanjem, Be-be
..dobro nas svih vučeš za nos...na poslijetku, ti si zvijezda...
__________________
Ponekad ne mislim na tebe.
adan is offline  
Old 12.01.2012., 12:24   #70
Ne mogu se sjetiti da smo imali ovu snimku, ako jesmo, ispričavam se zbog ponavljanja.

http://www.youtube.com/watch?v=7fHn2gwfCJM
__________________
Kada svi dani postanu jednaki, to je zato što ljudi prestanu primjećivati sve dobre stvari koje se u životu javljaju uvijek kada sunce iznova prohodi nebom.
Tessa1 is offline  
Old 12.01.2012., 13:40   #71
Pa i da jesmo, dva put' je dva put'
Didily is offline  
Old 12.01.2012., 16:42   #72
Od jučer, ali...Božanstveni to prevodi...

http://yenisafak.com.tr/yazarlar/?t=...uldenTumeranak..

..tako da izgleda kao kad ja ..

Mislim da se radi o komentaru Jablanove uloge sa Cansu u Ezelu, o visokim standardima koje su postavili...

evo, sa prijevodom..

http://translate.google.hr/translate...26prmd%3Dimvns
__________________
Ponekad ne mislim na tebe.

Zadnje uređivanje adan : 12.01.2012. at 16:51.
adan is offline  
Old 12.01.2012., 21:06   #73
Quote:
adan kaže: Pogledaj post
Od jučer, ali...Božanstveni to prevodi...

http://yenisafak.com.tr/yazarlar/?t=...uldenTumeranak..
...
Mislim da se radi o komentaru Jablanove uloge sa Cansu u Ezelu, o visokim standardima koje su postavili...
Zahvaljujući FB stranici SON Greek Fan Club imamo i prijevod na engleski...

Taj članak uspoređuje seriju ˝Ezel˝ i novu seriju ˝Kraj˝(˝SON˝) zbog mnogih zajedničkih poveznica...glumaca, redatelja...

O Kenanu i Cansu se govori samo kao o glavnim glumcima u Ezelu...ništa više...

...pojavio se i dio snimke epizode iz serije Alacakaranlik...

https://www.facebook.com/photo.php?v=1330488989022

...a evo i sličica...



...i jedan profil...

__________________
" When KRAV MAGA becams the only response "
honey bunny x is offline  
Old 12.01.2012., 21:31   #74
Evo još jedne...malo je sve to mutno, ali...je naš Ljepotančić!

__________________
Ponekad ne mislim na tebe.
adan is offline  
Old 13.01.2012., 00:21   #75
Rožice moje, meni jako, ali jako nedostaju nove informacije i sličice.





__________________
Kada svi dani postanu jednaki, to je zato što ljudi prestanu primjećivati sve dobre stvari koje se u životu javljaju uvijek kada sunce iznova prohodi nebom.
Tessa1 is offline  
Old 13.01.2012., 00:37   #76
Evo, da nam svekoliko pučanstvo ne bude pre-pre tužno i sa osjećajem nedostatka...

Mi ćemo uvijek naći nešto novo...mi smo Kenanovke...

E..sad.. je li ovo slika sa lošim ili...dobhrim osvjetljenjem...

__________________
Ponekad ne mislim na tebe.
adan is offline  
Old 13.01.2012., 15:10   #77
Sve je više blogova na kojima se piše o Kenanu.

Jedan od takvih je i : http://www.theguvnors.org/?p=517

Ono što je ovdje zanimljivo a piše je:

* Ne voli noćni život.
* Sluša muziku i voli da čita knjige.
* On voli čaj, pije ga prekomjerno. Njegov omiljeni čaj, kod kuće, on je pripremio sam - to je poseban, pomiješan čaj od više bilja.
* Voli meso za večeru.
* Za doručak uvijek jede med.

Isto je on pomalo osobenjak. Za nekog njegovih godina ima navike kojima su skloni ljudi u poodmaklijem dobu. Ali, ne smeta, mi ga i takvog volimo. To je on. Jedinstven, poseban...


Evo našla sam i dvije slike sa jednog pressa:




__________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
Re.Alone07 is offline  
Old 13.01.2012., 15:29   #78
Quote:
Re.Alone07 kaže: Pogledaj post
Sve je više blogova na kojima se piše o Kenanu.
Jedan od takvih je i : http://www.theguvnors.org/?p=517
Ono što je ovdje zanimljivo a piše je:
* Ne voli noćni život.
* Sluša muziku i voli da čita knjige.
* On voli čaj, pije ga prekomjerno. Njegov omiljeni čaj, kod kuće, on je pripremio sam - to je poseban, pomiješan čaj od više bilja.
* Voli meso za večeru.
* Za doručak uvijek jede med.

Isto je on pomalo osobenjak. Za nekog njegovih godina ima navike kojima su skloni ljudi u poodmaklijem dobu. Ali, ne smeta, mi ga i takvog volimo. To je on. Jedinstven, poseban...


Evo našla sam i dvije slike sa jednog pressa:
http://i1217.photobucket.com/albums/...enan_pres1.jpg
http://i1217.photobucket.com/albums/...enan_press.jpg
Puj - pik :

* Ne voli noćni život...........i ne puštat van po mraku...da ga koja ne zaskoči! Kad već ne voli...

* Sluša muziku i voli da čita knjige....voli i pjevat, al´ ne smijem pustit..na vašu sreću...

* On voli čaj, pije ga prekomjerno. Njegov omiljeni čaj, kod kuće, on je pripremio sam - to je poseban, pomiješan čaj od više bilja......možda je to neki čaj za ponavljanje..pa ga pije puuunooo?


* Voli meso za večeru.......mlado, u zadnje vrijeme...

* Za doručak uvijek jede med......leptirić mu sletio na cvjetić..možda i to pravi sam??

..a med curi niz te usne...show! ..



__________________
Ponekad ne mislim na tebe.

Zadnje uređivanje adan : 13.01.2012. at 15:34.
adan is offline  
Old 13.01.2012., 20:47   #79
Ukoliko Combo svrati skoro na ove naše stranice, bilo bi lijepo da nam ukratko kaže o čemu je govorio u ovom intervjuu.

http://www.dailymotion.com/video/xnn...glu-net_people

Djeluje tako opušteno, zabavno, zasmijava novinare, prijatan je u komunikaciji sa njima, gestikulira...




Izdvojila sam još neke slike, ali ne mogu sve stati u jedan post.

Kako je samo bio dobro raspoložen! Ovakav jedan sličan 'intervju' bi svakako trebalo ponoviti po njegovom povratku iz Australije. Imali bi ga novinari što pitati, a i on reći. Vjerujem da bi pristao na razgovor, jer predstoji ulazak u nove poslovne poduhvate a u privatni život mu - vjerovatno neće mnogo zadirati, pa bi i moglo 'upaliti' da pristane. Ustvari, to mu može samo biti dobra reklama za ono što slijedi.

Ma, on nije ni svjestan koliko je samo svijeta (posebno žena ) zainteresovano za njega i ono što radi... !
__________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
Re.Alone07 is offline  
Old 13.01.2012., 23:31   #80
Yoh, yoh...konačno se smijemo...nikad ga nisam vidjela ovako opuštenog, raspoloženog i dragog.

To je naš Be-be...

Reeee, malo sam ti se poprčkala....






__________________
Ponekad ne mislim na tebe.
adan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:51.