Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2012., 20:01   #61
Quote:
jaja_njet kaže: Pogledaj post
Omfg..jesam ja retardirana il kaj,ti si zvala nekog bivseg da se uvjeris da vi niste spavali,al ubiti jeste ali ipak niste..Odustajem od foruma..
Ma nisu, samo mu je malo sjela na kurac.
mwm is offline  
Old 22.02.2012., 20:09   #62
Ja ne vjerujem

Pa ti si već ovdje bila otvorila temu gdje si očajavala o tome kako si se malo jebucnula s nekim dečkom, ali ipak nisi, ali sad imaš drugog pa bi baš htjela da ti je on prvi pa zato ne bi da si se već jebucnula malo s nekim drugim prije...

I ovo je dakle nastavak...

A reci, zašto je ovaj sadašnji morao mlatiti bivšeg-nebivšeg s kojim se jesi-nisi poseksala? Zato da ovaj prizna da te nije jebnuo tako da sadašnji može biti ponosan na svoju čednu djevu?

Ludilo sve skupa
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Old 22.02.2012., 20:27   #63
Da mog decka nazove neka prabivsa samo zato da s njim raspravi njihov (ne)sex i ja bi poludila. Sta vi vise imate pricati o vasem davnom sexualnom zivotu? Nema smisla. I ne razumijem zasto bi tebe danas trebalo muciti da li se to sto ste vi imali racuna kao sex ili ne. Ja mislim da jesi kriva za njihovu svadju, jer se to ne radi.
Maritoma is offline  
Old 22.02.2012., 22:52   #64
Ahahahah ocito autorica ima 15 godina...ahahahha..mislim ja sam jos uvijek u soku..kaj se tice svega ovog,pa stara moja za kog ti odlucis da ti je bil prvi taj ti je bil prvi..a da meni netko tag dragog nazove,jednostavno bih urlala od smijeha..jel ne vjerujem da postoje ovak retardirani ljudi..
jaja_njet is offline  
Old 22.02.2012., 23:05   #65
Quote:
jaja_njet kaže: Pogledaj post
pa stara moja za kog ti odlucis da ti je bil prvi taj ti je bil prvi
Bojim se da je prvi onaj koji ju je prvi jebao, a to je nebivši.

Al nema veze, mnogi primitivci bi bili sretni da su svojim droljama drugi.
chocolatecookie is offline  
Old 23.02.2012., 00:33   #66
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
a kaj smo mi tu psiholozi koje netko plaća da govorimo kako je sve super ?

i da nekome donosimo virtualni mir ?

ja osobno mislim da je napravila glupost, vjerujem da nije imala loše namjere ali je sigurno imala još neke namjere osim onih da se svi pomirimo i da nam je svima super
jer ako zbilja želiš samo to onda bi neke stvari koje su u prošlosti i ostavio tamo a ne ih kopao iz jebenog naftalina u ime neke pomirdbe

i nama došla virtualno prodavati da je ona samo htjela svoj neki mir
slažem se da je teško naći svoj mir bez da je na uštrb drugih

Nismo psiholozi, al nekad toliko upadnemo u neke teme da mi se cini da bi mogli i biti.

A svatko po svom valjda radi pa tako i ona dosla vidit sta cemo joj reci


Ja isto osobno nebi to napravila al svakakve nas je Bog prosuo po Zemlji
__________________
...budna sanjam da snovi duze traju...u svakoj prici samo ti si mi na kraju...
SilverAlex is offline  
Old 23.02.2012., 00:36   #67
Quote:
*Paprika* kaže: Pogledaj post
hvala ti,napali su me kao da sam ubila nekoga,a ja sam tu dosla sa griznjom savjesti jer sam napravila nesto pogresno i priznajem to i oni me jos vise dotuku...ne kazem da sam svetica ali nisam takva osoba da rusim drugima veze i ne znam ni ja sta drugo i da im unosim nemir u zivote a isto tako ja sam imala potrebu reci nesto i nisam mogla vise i to sam napravila... hvala ti jos jednom
Nema na cemu

Al nemoj sve osobno shvacat, bas sam maloprije vidila one vec zivcane komentare, nemoj, nit ti treba nit je lijepo za vidit.

PS-za ovu drugu temu ce te jos vise zafrkavat, tako da ova je jos dobra.
__________________
...budna sanjam da snovi duze traju...u svakoj prici samo ti si mi na kraju...
SilverAlex is offline  
Old 23.02.2012., 08:46   #68
Quote:
*Paprika* kaže: Pogledaj post
kad si mi tako lijepo napisala rec cu ti a nakon toga se tema brise..

Ovako ja sam s tim deckom u ludoj mladosti pokusala imati spolni odnos,nakon toga niti ja niti on nismo znali sto je tadaa tocno bilo i na tome je ostalo kao da je bilo nesto.i kad sam nasla svog decka shvatila sam da mi je s njim bilo prvi put i da je tada davno to bio samo jedan glupi pokusaj,djecije gluposti i nista vise.i ok neko vrijeme me nije brigalo sto on misli ali kako vidim da moja veza postaje sve ozbiljnija,pocelo me je muciti to sto taj decko misli,jer stvarno ne treba mi da netko govorio da mi je bio prvi i da je spavao sa mnom kad se ipak nije dogodio taj cin. i eto zato sam ga zvala samo da napokon rijesim to a ne da se cijeli zivot mucim sta on misli sta je tada bilo ili da je uvjeren u nesto sto nije.zvala sam ga rekla sam mu tako i tako rekao je da znam i to sam tek nakon nekog vremena shvatio ni ja sam nisam znao tada dok je sve to svjeze bilo sto se tocno dogodilo jer nisam znao nista o tome kao ni ti i eto sad je rijeseno obodvoje znamo da je to bila glupost pubertetske stvari,nista vise nista ozbiljnije..meni je to bilo vazno za reci kao zeni.jer smeta mi to da netko misli da mi je bio prvi a ustvari nije.a isto tako zbog mog decka njemu nije potrrebno da je netko u zabludi i da misli da je imao nesto vise s njegovom curom ako nije.osjecala sam duznost i potrebu reci tom decku ,ako nije znao da mu ja govorim jer sam 100% tek sada kada sam se upustila u taj odnos sa svojim deckom.eto ukratko.
Đizusss Ako on misli da si mu ti prva onda si mu ti prva, bez obzira što ti misliš da ipak nisi. Sad sam 100% uvjerena da nije bilo nikakve potrebe za pozivom i da si bezveze uzrokovale probleme u tuđoj vezi jer stvarno nije bilo potrebe da sadašnja cura tvog bivšeg zna za taj vaš ''pokušaj''. I sve sam uvjerenija da si zvala zbog pritiska i posesivnosti tvog momka koji je bolesno ljubomoran i nesiguran i predbacuje ti jer si imala život prije njega. A vjerojatno si mu ti prva pa mu smeta tvoje ''iskustvo''.
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Old 23.02.2012., 14:31   #69
Quote:
*Paprika* kaže: Pogledaj post
...meni je to bilo vazno za reci kao zeni.jer smeta mi to da netko misli da mi je bio prvi a ustvari nije.a isto tako zbog mog decka njemu nije potrrebno da je netko u zabludi i da misli da je imao nesto vise s njegovom curom ako nije.osjecala sam duznost i potrebu reci tom decku ,ako nije znao da mu ja govorim jer sam 100% tek sada kada sam se upustila u taj odnos sa svojim deckom.eto ukratko.
Znaš li da je posve ok i normalno sve i da ti je sadašnji dečko drugi? Pa, i deseti, ako ti je to volja? Bitna je sadašnjost.
Zašto vam je to tolika stavka i zašto sama sebi negiraš seksualnu komponentu s bivšim?

Je li sadašnji naglašeno zaostalo-patrijarhalan tip u smislu da ni s kim nisi smjela spavati prije njega , pa si se opravdavala zbog toga? I pred tim bivšim to morala dokazivati?

Je li ti sadašnji agresivan tip, osjećaš li se dobro s njim? Ako ne, uzimaš li u obzir mogućnost da ne budeš više s njim?
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Old 23.02.2012., 14:41   #70
Topik zaključan, na molbu autorice.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.