Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2017., 17:07   #1
Izvadak i račun, ima li razlike?

Prvo isprika ako je trebalo ići u neki od postojećih threadova, nisam bila sigurna kud da postavim pitanje.

Dakle, RBA banka je došla na genijalnu ideju da ne šalje izvatke na kućnu adresu jer kao eto oni su ekološki osviješteni i bla truć. Što ok, ajde nek im bude ne moraju slati izvode ionako svi imamo više manje e-banking, pa možeš pogledati što te volja.
I tako čekam ja da oni meni pošalju račun, koji je trebao stići pa tako ovih dana i računa nema, zovem ja njih, veli teta na telfon pa što niste dobili obavijest da se ne šalju računi više. I sad ja totalno zbunjena, vadim zadnji račun od njih, uglavnom oni su od izvatka napravili račun !? I zaključili da to oni neće ništa slati.
Mene sad zanima po kojim je to pravilima i kojem zakonu pa da se mogu tako ponašati?
Inače sam bila zadovoljna RBA bankom, al u zadnje ne znam šta se dešava s njima.
-Iva- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 18:04   #2
Kakav račun?
Račun se izdaje za kupljenu robu ili uslugu.
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 14:43   #3
Pa možda je riječ o poslovnom računu gdje banka klijentu šalje račun za naplaćene bankarske usluge.

Ja ih oboje dobivam mailom.

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 17:08   #4
Da, račun, za troškove na kreditnoj kartici npr.
Tehnički banka bi mogla izdavati račun i za naknade ali ih uzima direktno sa računa pa je to valjda nepotrebno, iako, kad malo bolje razmislim, ne vidim zašto nas ne bi bila dužna obavijestiti da je sa računa skinuto toliko i toliko za troškove vođenja računa, ako mogu sve moguće ustanove što bi banka bila izuzeta iz toga.
-Iva- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:18.