Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2017., 16:32   #101
U dolini Soče je za vikend kiša. Temperatura Soče je oko 8°C. Idem veslati. #HardWoman #SamoSeHvalim
Frances - Sheep is offline  
Old 13.09.2017., 16:44   #102
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Super. Good for you, dobro si odabrao. Poanta je da je većina zakurac.

Nego daj mi reci koliko puta tjedno treniraš i s koliko kg radiš DL nakon 4 godine?
Jbga, slušam preporuke.

Je, većina je za q, frend koji je prošle god krenuo trenirat u nekoj drugoj dvorani mi je na moju izjavu da se je dobro istegnuti i nakon zagrijavanja rekao da to nema smisla nakon što je razgovarao sa svojim trenerom. Odmah sam shvatio gdje ide. Znači, netko tko trenira 4 godine bez ozljede sigurno radi dobro.

Sad sam pri kraju duge pauze, nisam bio od početka 5.mj i to mi je najduža pauza otkad sam krenuo trenirati CF.
Inače nisam od onih nabrijanih koji trče za većim težinama, pa ili me trener tjera na veće težine ili sam odem kad mi postane prelako dizat. Prosjek oko kojeg se vrtim je 100 do 115 kg. Mogu i više (135 probao), ali ne vidim smisao. Idem zbog zdravlja, odnosno sjedilačkog posla, i dok sam u punom treningu pucam od zdravlja, tako da nema smisla uništavat tijelo ganjanjem kilaža.

Ti isto treniraš CF?
mužjak is offline  
Old 13.09.2017., 16:48   #103
Quote:
Frances - Sheep kaže: Pogledaj post
U dolini Soče je za vikend kiša. Temperatura Soče je oko 8°C. Idem veslati. #HardWoman #SamoSeHvalim
blago ti se, nedavno sam vidjela neke slike i predivno je tamo.
doduše, ne zavidim na veslanju na 8 stupnjeva ja bih biciklić vozala.
isadora w. is offline  
Old 13.09.2017., 16:48   #104
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Jbga, slušam preporuke.

Je, većina je za q, frend koji je prošle god krenuo trenirat u nekoj drugoj dvorani mi je na moju izjavu da se je dobro istegnuti i nakon zagrijavanja rekao da to nema smisla nakon što je razgovarao sa svojim trenerom. Odmah sam shvatio gdje ide. Znači, netko tko trenira 4 godine bez ozljede sigurno radi dobro.

Sad sam pri kraju duge pauze, nisam bio od početka 5.mj i to mi je najduža pauza otkad sam krenuo trenirati CF.
Inače nisam od onih nabrijanih koji trče za većim težinama, pa ili me trener tjera na veće težine ili sam odem kad mi postane prelako dizat. Prosjek oko kojeg se vrtim je 100 do 115 kg. Mogu i više (135 probao), ali ne vidim smisao. Idem zbog zdravlja, odnosno sjedilačkog posla, i dok sam u punom treningu pucam od zdravlja, tako da nema smisla uništavat tijelo ganjanjem kilaža.

Ti isto treniraš CF?
koliko imaš kila?
isadora w. is offline  
Old 13.09.2017., 16:52   #105
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
Zumba je ok. Zato i idem na to od svih grupnih. Na to mi se najmanji problem natjerat, ali mi nije gušt.

To se i doma najlakše natjeram, ali ne mogu baš skakat ljudima po glavi u stanu.
A neki outdoor? Hodanja, trcanja, planine?
Dosta ljudi se muci s izborom aktivnosti inside, a onda skuze da im zapravo godi otvoreni prostor
TincH is offline  
Old 13.09.2017., 16:56   #106
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
A neki outdoor? Hodanja, trcanja, planine?
Dosta ljudi se muci s izborom aktivnosti inside, a onda skuze da im zapravo godi otvoreni prostor
Ta sam. Najdraže mi se ubit hodajući uzbrdo s 20 kila na leđima. Teretane se grozim.
Ay Carmela is offline  
Old 13.09.2017., 17:26   #107
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
A neki outdoor? Hodanja, trcanja, planine?
Dosta ljudi se muci s izborom aktivnosti inside, a onda skuze da im zapravo godi otvoreni prostor
Trčanje je đavolji izrod . (meni)
Trudim se hodat, to mi nekako nije vježbanje.

Laganja hodanja po planincah su ok, planinarenje per se ne baš.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Old 13.09.2017., 17:43   #108
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
koliko imaš kila?
Između 83 i 86.

Računaš mi maksimum?
mužjak is offline  
Old 13.09.2017., 17:43   #109
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ta sam. Najdraže mi se ubit hodajući uzbrdo s 20 kila na leđima. Teretane se grozim.
9 krug pakla mi je hodanje uzbrdo, psujem svaki put kad hodam gradom idiote koji grade gradove i naselja po brdima #ravničarka

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 13.09.2017., 17:53   #110
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Između 83 i 86.

Računaš mi maksimum?
da
isadora w. is offline  
Old 13.09.2017., 18:00   #111
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
Trčanje je đavolji izrod . (meni)
Trudim se hodat, to mi nekako nije vježbanje.

Laganja hodanja po planincah su ok, planinarenje per se ne baš.
Nezz zasto ljudi to misle za hodanje.
Obuces tenisice i kupis jeftini pulsmetar, odes na prvi neravni teren i ganjas puls preko 120.
Pa da vidis
Kak mislis lagana hodanja?
Pa lagano mozes i uzbrdo po planini, nisam mislila na alpinizam
Tu oce izaci i HIIT trening ako upres na jacem nagibu.
TincH is offline  
Old 13.09.2017., 18:00   #112
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
9 krug pakla mi je hodanje uzbrdo, psujem svaki put kad hodam gradom idiote koji grade gradove i naselja po brdima #ravničarka

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Srećom, u većini si. Inače bi planine bile kao špica a to im uzme pola draži. Najbolje je kad hodaš 3 dana a ne vidiš ništa veće od lisice.
Ay Carmela is offline  
Old 13.09.2017., 18:04   #113
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Srećom, u većini si. Inače bi planine bile kao špica a to im uzme pola draži. Najbolje je kad hodaš 3 dana a ne vidiš ništa veće od lisice.
Ma vjerujem da ima svojih drazi, pogotovo to, ta samoca u sumici i tak... al jbg, ja cijeli zivot u ravnici, najvece brdo bundeva, hodanje uzbrdo ajme.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 13.09.2017., 18:08   #114
Ma svi smo različiti. Ja da moram trčat da spasim život prvo bi stala i razmislila.
Ali joga i +2000 m nadmorske, a kreneš sa 300 = melem.
Ay Carmela is offline  
Old 13.09.2017., 18:11   #115
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ma vjerujem da ima svojih drazi, pogotovo to, ta samoca u sumici i tak... al jbg, ja cijeli zivot u ravnici, najvece brdo bundeva, hodanje uzbrdo ajme.
kem is offline  
Old 13.09.2017., 18:38   #116
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
da
I? :kokice

Btw, nisi mi odg na pitanje.
mužjak is offline  
Old 13.09.2017., 20:21   #117
Danas sam konačno trčala. Rezultat "samo 5 min" lošiji od zadnjeg pred dva mjeseca. Ma još je dobro kako sam mislila da će biti.


E, da, i izgleda da sam bezveze dramila neki dan, vaga nije prikazivala bas toliku katastrofu koliku sam zamisljala.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.

Zadnje uređivanje Hot candy : 13.09.2017. at 20:46.
Hot candy is offline  
Old 13.09.2017., 20:29   #118
ja bi baš rado na 5x5 stronglifts al mi je bed zbog problematičnih koljena*.

jel se može čučanj u tom programu zamijeniti s nekom drugom vježbom? ili samo odraditi spravu za ekstenziju umjesto čučnja?

i kad doma vježbam radim samo mostove, izometrijske vježbe za noge i mrtvo dizanje s utezima.
Orak is offline  
Old 13.09.2017., 20:35   #119
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ja bi baš rado na 5x5 stronglifts al mi je bed zbog problematičnih koljena*.

jel se može čučanj u tom programu zamijeniti s nekom drugom vježbom? ili samo odraditi spravu za ekstenziju umjesto čučnja?

i kad doma vježbam radim samo mostove, izometrijske vježbe za noge i mrtvo dizanje s utezima.
Ne znam kaj je to 5x5, ali alternativa cucnju su ti leg press machine, ili probaj cucanj na smith masini. Takodjer leg curl ili hamstring curl.
TincH is offline  
Old 13.09.2017., 23:09   #120
mužjak

Pitao si me za informacije o CF. Tražila sam na netu iskustva rekreativaca, a više sam našla prepirke na forumima nekih, ajmo reć, poluprofesionalaca.
To je sve ekipa koja se već neko vrijeme bavi crossfitom, ima rezultate i ima neke ciljeve.

Mene to ne zanima. Mene zanima trening 2 do 3 puta tjedno, da se dobro izmučim, steknem kondiciju i da se dobro osjećam. Ne moram skidati kile, nego želim steći kondiciju.

Frendica mi to trenira već dugo i dosta se kuži, pa mi je preporučila gdje da idem. Veli da znaju s početnicima.

Zato me zanimalo ima li netko ovdje na forumu od rekreativaca ko se time bavi, ili je probao
__________________
she wants to see with your eyes, she wants to smile with your smile, she wants a nice surprise, every once in a while
stacy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.