Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2009., 13:28   #1
Svi smo mi Tarik Filipović

Čovjek se usudio dotaknuti teme o humanitarnim organizacijama i njhovim novčanim sredstvima i odmah popušio otkaz,a rekao je samo istinu.Kuda ide toliki novac prikupjen od strane ljudi potem raznih tel. akcija i ostalih humanitarnih udruga,dali to netko nadzire,da li se zna kojom svotom oni raspolažu i da li nakraju novac ili materijalnu pomoč dobiju oni koji trebaju i u kojoj mjeri ili se jednostavno novac "potroši"na organizaciju navodnih humanitarnih akcija
__________________
there is only one truth
archangel711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 13:33   #2
Da dobiju oni kojima je to namijenjeno to bi se i vidjelo... Da je tako očito si sad ne bi postavljali to pitanje
Gloria84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 13:40   #3
Čovjek ima 50 000 kuna plaću. Navodno mu je smanjena na 35 000.

Evo suze ronim.
Ben Quick is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 13:51   #4
Pa, covjek ako misli da je zato sto vodi kviz pozvan srat o svemu i svacemu - onda je sasvim razumno da mu se ne samo smanji placa vec i da noga u dupe pa da ima slobodu bavit se svim i svacim do mile volje.

Nevjerojatno je kako se u ovoj drzavi svaka budala osjeca pozvanom srat i pametovat o svemu.

Nemam opcenito nista protiv njega, naprotiv, smatram ga izuzetnim voditeljem kvizova i emisija slicnog formata, ali ako je odlican voditelj ne znaci da mu je dozvoljeno sve.
Ja bih mu zviznuo trenutni otkaz.
dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 14:11   #5
Emisiju je zloupotrijebio i treba biti sankcioniran!
amareda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 14:16   #6
Quote:
amareda kaže: Pogledaj post
Emisiju je zloupotrijebio i treba biti sankcioniran!
U čemu je emisiju zloupotrijebio? To je show slobodnog karaktera u kojem se komunicira sa natjecateljem o svemu. Često ubacuje šale, što javnost vjerojatno voli. On ovime nikoga nije prozvao niti mu je to bila namjera, samo se ljudski zapitao.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 14:23   #7
A to što se snimalo unaprijed i što je režiser mogao odstranit taj dio kao što nije?
Bardalph is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 14:35   #8
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
U čemu je emisiju zloupotrijebio? To je show slobodnog karaktera u kojem se komunicira sa natjecateljem o svemu. Često ubacuje šale, što javnost vjerojatno voli. On ovime nikoga nije prozvao niti mu je to bila namjera, samo se ljudski zapitao.
Tarik je glumac, voditelj, veoma popularan u Hrvatskoj.Svake bi novine rado objavile Tarikovo pitanje o humanitarnoj pomoći i gdje ona završava!
Za emisiju koju vodi i sam kažeš da je zabavnog karaktera, i nije korektno da koristi emisiju i postavlja takva pitanja...( Tarik nije tako naivan da mu se to pitanje omaklo, nego je, nicim izazvan, namjerno iskoristio svoju poziciju...
amareda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 17:50   #9
jooj sto se on meni sviiiiidjaaaa
tako da ja nisam uputna za dat kmentar...naravno,uvijek glas za tarika
__________________
pisem pismo tinta mi se proli,daleko je onaj tko me voli
visa_sila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 18:13   #10
Quote:
amareda kaže: Pogledaj post
Tarik je glumac, voditelj, veoma popularan u Hrvatskoj.Svake bi novine rado objavile Tarikovo pitanje o humanitarnoj pomoći i gdje ona završava!
Za emisiju koju vodi i sam kažeš da je zabavnog karaktera, i nije korektno da koristi emisiju i postavlja takva pitanja...( Tarik nije tako naivan da mu se to pitanje omaklo, nego je, nicim izazvan, namjerno iskoristio svoju poziciju...
Je, je ničim izazvan. Sloboda govora, mišljenja funkcionira...ali što dalje od javne televizije.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 18:47   #11
Quote:
archangel711 kaže: Pogledaj post
Svi smo mi Tarik F!
Jok, ja ne.

Znaci, netko ozbiljno bi da veli da Tarik ima demokratsko pravo kao placeni voditelj u emisiji zabavnog karaktera drugima nametati svoja politicka vidjenja?

Ne, to demokratsko pravo nije.

A ako Tarik zeli da rabi svoje demokratsko pravo na politicki stav neka da otkaz. Neka napise clanak u Jutarnji ili intervju na RTL, ali ovakvom debilnom komentaru u emisiji zabavnog karaktera jednostavno nije mjesto.

A skandal je tek ako NE dobije otkaz.
Tomba17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 19:05   #12
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Je, je ničim izazvan. Sloboda govora, mišljenja funkcionira...ali što dalje od javne televizije.
Nemoj se praviti da ne razumiješ što sam napisala!

Svakodnevno imamo prilike u raznim emisijama čuti razne krititke na kojekakve pojave u društvu.

Emisija koju vodi Tarik, jednostavno nije predviđena za takve teme.
Gledala sam emisiju i nije mi bilo jasno o čemu se radi.
amareda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 19:33   #13
Quote:
amareda kaže: Pogledaj post
Nemoj se praviti da ne razumiješ što sam napisala!

Svakodnevno imamo prilike u raznim emisijama čuti razne krititke na kojekakve pojave u društvu.

Emisija koju vodi Tarik, jednostavno nije predviđena za takve teme.
Gledala sam emisiju i nije mi bilo jasno o čemu se radi.
Tarik se upitao, što bi se gotovo svaki hrvatski građanin upitao. Gdje ide novac od humanitarnih organizacija. Ne znam jel ta emisija bila ili će biti i ne znam u kojem kontekstu je to izgovoreno. Uostalom ako je pogriješio, treba mu pokazati da je pogriješio i ne sumnjam da će se ispričati ali dati otkaz u ova krizna vremena, moraš priznati da je bahato i bezobrazno i nije u duhu demokracije kojom se teži.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 21:37   #14
Quote:
archangel711 kaže: Pogledaj post
Čovjek se usudio dotaknuti teme o humanitarnim organizacijama i njhovim novčanim sredstvima i odmah popušio otkaz,a rekao je samo istinu.Kuda ide toliki novac prikupjen od strane ljudi potem raznih tel. akcija i ostalih humanitarnih udruga,dali to netko nadzire,da li se zna kojom svotom oni raspolažu i da li nakraju novac ili materijalnu pomoč dobiju oni koji trebaju i u kojoj mjeri ili se jednostavno novac "potroši"na organizaciju navodnih humanitarnih akcija
Prema kaznenom zakonu, ukoliko su nekome poznate informacije o postojanju kaznenog djela - osoba je obavezna proslijediti te informacije državnom odvjetništvu ili policiji.

Kratko i jasno: ako pak nemaš takvih saznanja a misliš da možda negdje postoji takvo djelo - onda kviz nije pravo mjesto za izražavanje takvih sumnji.


Inače i ja razumijem ovakve sumnje, ali nije kviz mjesto za raspravu o tome.
pjosip is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 21:44   #15
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Tarik se upitao, što bi se gotovo svaki hrvatski građanin upitao. Gdje ide novac od humanitarnih organizacija. Ne znam jel ta emisija bila ili će biti i ne znam u kojem kontekstu je to izgovoreno. Uostalom ako je pogriješio, treba mu pokazati da je pogriješio i ne sumnjam da će se ispričati ali dati otkaz u ova krizna vremena, moraš priznati da je bahato i bezobrazno i nije u duhu demokracije kojom se teži.
Tarikov otkaz i otkaz običnim ljudima nebo su i zemlja. Poznato je da je Tarik odličan glumac-manager-voditelj-zaštitno lice Keune kozmetike itd itd itd. Sumnjam da bi ga otkaz u kvizu stjerao na prosjački štap i neće završiti na burzi sa milostinjom od pomoći. I ja mislim da bi ga trebalo maknuti iz kviza jer je jednostavno na krivnom mjestu u krivo vrijeme bez ikakve potrebe načeo temu kojoj tamo nije mjesto.I zašto bi zaboga taj čovjek bio nedodirljiv???
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 22:23   #16
Jel ima netko link toga....čuo sam da je dao intervju!
Sumljivo mi je ovo, mediji svašta pišu, ljevičarima ne vjerujem!
__________________
Napokon mi se broje postovi!!!
Certis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 22:31   #17
Ja sam da se organizira peticija da mu vrati plaća od 50000 kn evo ja se pitam kao Stanković tko može preživjeti sa 35000 kn mjesečno, bože moj kad čujem cifre kojim se bubaju na javnoj TV-u latin 60000kn pa jadnik pao na 30000kn pa prije Merlić i Ogresta zajedno oko 150000 kn mjesečno najobičniji voditelji nema 15000 kn plaće a kad gledaš efektivno neki od njih ne rade niti nekoliko sati tjedno ukupno sa pripremom i šminkanjem i sve to mi plačamo a da se malo i oni odreknu svojih enormnih primanja
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 00:31   #18
Jel postoji video toga da vidimo u kojem je kontekstu izrečeno?
Sigurno nije lupio tek tako, jel možda bio tad Miljunaš ono za humanitarnu pomoć ili normalno?
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 02:44   #19
Ko šljivi i njega željnoga slave i one koji su ga smijenili, kao i one koji su potrpali novce sebi u džep od humanitarnih akcija.
Svi su isti.
Moš mislit' kako on brine.
Waldteufel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 02:50   #20
Svi smo mi Tarik Filipović

Ja nisam... Tarik je Bošnjak...
Mali Hrvat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.