Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2017., 20:58   #141
xenči, priznaj da si nas se sjetila prilikom trcanja


bravo na uspjehu!!!!
mari_2011 is offline  
Old 08.10.2017., 21:16   #142
Bravo! Guštaj sad! Kužim te skroz u onom dijelu uživanja u svom tijelu i onome što može a znaš i zašto.
Još jednom bravo!
Ay Carmela is online now  
Old 08.10.2017., 21:34   #143
Bravo bravo
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 08.10.2017., 23:21   #144
Koje ste vi
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 09.10.2017., 00:10   #145
Znas, Xiang, mogla bi razmisliti i o promjeni nicka u Velociraptorka

Cestitam!
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 09.10.2017., 07:38   #146
Opa Chi.
mužjak is offline  
Old 09.10.2017., 07:49   #147
Čestitke, Chi!
Flying Buttress is offline  
Old 09.10.2017., 10:44   #148
Xiang Chi
piki is offline  
Old 09.10.2017., 13:04   #149
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post

Jao, kako se volim danas. Volim svoje tijelo, svoj um. Jako se zelim cijelu zagrliti, u smotuljak skupa s psihom, i ljubiti i maziti do zauvijek.
Prekrasno si ovo sročila

Nasmijala si me i na temi kaj si sve poklopala poslije

Moje iskrene čestitke i
Batiste is offline  
Old 10.10.2017., 21:39   #150
Yoga curke, pliz help. Kćer bi vježbala, ali je totalni početnik. I ima 15. Negdjena potezu od trga prema zapadnom dijelu grada. Jer je inače ja moram vozit, pa

Zagreba jel
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 11.10.2017., 03:17   #151
Cula sam za ovo u Gundulicevoj.

http://www.gaia-yoga.com

Nisam bila,.
Imaju ti kids and teens.
Podijeljeni su po dobi: KIDS Yoga za djecu od 4 - 8 godina, a TEENS Yoga za one starije. Vodi Ivana Crnčić, certificirana GaiaYoga i Kids Yoga instruktorica.
Hannah 3 is offline  
Old 11.10.2017., 08:35   #152
Hvala, forvardirala sam joj linak.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 11.10.2017., 10:16   #153
Kad smo kod joge, jel ima netko preporuku (pregledavam i tu Gaiu, al jos ponuda dobro dodje ) za malu intimnu dvoranicu opcenito, trazim mami dobar program, ili neku beginners jogu ili mozda pilates, ili neki laganiji program bez cardia, za kičmaše što bi se reklo. Ona ima nekakvih sitnih problema sa leđima i ramenom otprije, i voljela bi ju prisilit da se razradi, dobro istegne, na poslu i doma sijedi cijeli dan i blabla. Nije lijena, i hoće joj se, ja sam samo zaduzena da nadjem dobar program.
Općenito, da je womens only, da su manje grupe, da su zainteresirane voditeljice koje hodaju okolo i ispravljaju vjezbacice, da je ugodna atmosferica.

Lokaicja nije toliko bitna ali da je unutar kruga tramvaja, ajmo rec centar-savska-novi zagreb-radnicka.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 11.10.2017., 11:47   #154
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Kad smo kod joge, jel ima netko preporuku (pregledavam i tu Gaiu, al jos ponuda dobro dodje ) za malu intimnu dvoranicu opcenito, trazim mami dobar program, ili neku beginners jogu ili mozda pilates, ili neki laganiji program bez cardia, za kičmaše što bi se reklo. Ona ima nekakvih sitnih problema sa leđima i ramenom otprije, i voljela bi ju prisilit da se razradi, dobro istegne, na poslu i doma sijedi cijeli dan i blabla. Nije lijena, i hoće joj se, ja sam samo zaduzena da nadjem dobar program.
Općenito, da je womens only, da su manje grupe, da su zainteresirane voditeljice koje hodaju okolo i ispravljaju vjezbacice, da je ugodna atmosferica.

Lokaicja nije toliko bitna ali da je unutar kruga tramvaja, ajmo rec centar-savska-novi zagreb-radnicka.
Pogledaj joga u svakodnevnom životu, imaju centar u strogom centru Zagreba (kod Mc'donaldsa) i još mislim da imaju po kvartovima organizirano vježbanje. Postoje grupe za starije i za one sa bolnim leđima/kukovima/koljenima.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Old 11.10.2017., 15:00   #155
smotala sam 80 sarmi, zavidale su mi tlak na osamsto, puls 150.
jel se to racuna ko kardio?

kids yoga
mi to tu nemamo
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Old 11.10.2017., 15:23   #156
Quote:
moment kaže: Pogledaj post
smotala sam 80 sarmi, zavidale su mi tlak na osamsto, puls 150.
jel se to racuna ko kardio?


računa!


chi
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Old 18.10.2017., 08:34   #157
Bravo Xiang Chi

Kao iskusna trkacica, kakve savjete imas za nas pocetnike?


Jucer sam isla trcati, nikad do tad nisam trcala rekreativno, ako ne racunamo trcanje za tramvajem
I muku sam mucila sa disanjem. i imam mali muskulfiber danas
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Old 18.10.2017., 15:24   #158
Thanks

Errr... cudno mi je da mi netko postavlja ovo pitanje Bas sam neki dan razmisljala kako mi je cudno reci Imam kondicije, ko da lazem, a bila bi laz tvrditi ista drugacije

Rekla bi samo polako i mudro. Ponekad se cini da mozes potegnuti puno brze i duze, ali mislim da treba ici postepeno i ne forsirati. Niti zelis ozljede, niti zelis zasicenje.

Mislim da si trcala prebrzo. Za pocetak probaj naci tempo uz koji bi mogla razgovarati.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 18.10.2017., 15:38   #159
A što je s ganjanjem rezultata? Treba li baš svaki put nastojati biti brži nego prošli, ili ipak postepeno?
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Old 18.10.2017., 15:55   #160
Ganjanjem rezultata gdje?

Ja sam se ubrzala ove godine, onako globalno kad se gleda, ali nema sanse da svaki trening trcim brze nego prethodni cak i ako je ista duzina, ista ruta. Raspolozenje, umor (i od svakodnevnog zivota i onaj koji se akumulira treninzima), vrijeme, glad/sitost, ostali uvjeti.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.