Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2023., 11:32   #1
Zamišljena vojna igrica/scenarij: SVIJET VS DRŽAVA

Ovdje rangiramo države u zamišljenom nenuklearnom ratu koje se bore protiv ostatka svijeta. Koliko bi izdržale i štete nanjele vojnoj sili svijeta. Sam sebi se smijem šta mi pada na pamet. Nećemo naravno Vatikan protiv svijeta.

Pa krenimo od najjače:

SAD VS SVIJET

Kopneni napad na SAD ide iz Kanade i Meksika. Cijela južna Amerika dovodi vojne snage prema Meksiku kopnom. Ostatak svijetske vojne sile ide preko mora. Američka mornarica patrolira duž atlantskog i tihog oceana. Može li sva mornarica svijeta proči Američku? Ako ne kreću u proizvodnju flota što naravno radi i SAD plus proizvodnja za konene i zračne snage.

Dalje ne znam. Koliko bi SAD izdržao? Kako bi se to odvijalo? Svi imaju jednaku volju za borbu.
buli6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2023., 14:07   #2
Quote:
buli6 kaže: Pogledaj post
Cijela južna Amerika dovodi vojne snage prema Meksiku kopnom.
To je već obavljeno. Već su tamo i već se vode borbe, ali samo pješadijske.
Slično je i na sjevernoj granici gdje su prisutne (ili bile) kineske jedinice.
Ne dovoljno da ugroze opstanak države, a nije ni potrebno. To su već obavile domaće sluge.
Quote:
Ostatak svijetske vojne sile ide preko mora. Američka mornarica patrolira duž atlantskog i tihog oceana. Može li sva mornarica svijeta proči Američku? Ako ne kreću u proizvodnju flota što naravno radi i SAD plus proizvodnja za konene i zračne snage..
Ne treba tu ratna mornarica. Imaju rakete.
Ali oni koji imaju rakete ne žele napasti SAD. Bolje da se sami oslobode od tamne strane, i to se provodi.
Pravi rat se vodi protiv tamne strane i to je globalni rat gdje granice imaju malo značenje, a još malo i neće biti bitne i prestat će postojati.
Oni koji neće biti za zajedništvo i za dobrobit stanovništva bit će uklonjeni s pozicija.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2023., 00:19   #3
Quote:
buli6 kaže: Pogledaj post
Ovdje rangiramo države u zamišljenom nenuklearnom ratu koje se bore protiv ostatka svijeta. Koliko bi izdržale i štete nanjele vojnoj sili svijeta. Sam sebi se smijem šta mi pada na pamet. Nećemo naravno Vatikan protiv svijeta.

Pa krenimo od najjače:

SAD VS SVIJET

Kopneni napad na SAD ide iz Kanade i Meksika. Cijela južna Amerika dovodi vojne snage prema Meksiku kopnom. Ostatak svijetske vojne sile ide preko mora. Američka mornarica patrolira duž atlantskog i tihog oceana. Može li sva mornarica svijeta proči Američku? Ako ne kreću u proizvodnju flota što naravno radi i SAD plus proizvodnja za konene i zračne snage.

Dalje ne znam. Koliko bi SAD izdržao? Kako bi se to odvijalo? Svi imaju jednaku volju za borbu.
Ništa od toga. Hrvatska će to sve raz*ebati. Plenki i HDZ su već krenuli sa EU-om. Neće još drugo izdržati jer lova otvoreno curi u naše džepove. Irci doslovno popizdili na nas već. Ubijamo ih sustavno, a htjeli su nas raseliti. E neće ići bagro.

kakvi Židovi, kakvi Izraelci? Kakav SAD? Hrvati su velesila. Ima nas 100 milijuna. Ursula daj još love. Treba nam par miljardi za kupnju mećki i vikendica. Oćemo sve u zlatu. I daj 4 Pana.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.