Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2024., 21:10   #1
11 godina je prošlo ništa se promjenilo nije.

Pozdrav,

Tema koju sam otvorio prije 11 godina još uvijek je točna te se stanje nije promijenilo.

Molim da ekstroverti i oni koji samo parcijalno pročitaju ovo ne komentiraju jer ne razumijete o čemu pričam.

Za neki dodatni kontekst pročitajte prvi post tamo: https://www.forum.hr/showthread.php?t=793196
Zadnja tema je bila pod drugim podforumom no mislim da je ovdje bolje mjesto za ovu.

Zanima me da li ima ovdje itko ko ima sličnih problema i ako ima netko tko se uspio izvuč iz njih neka kaže meni kako.

Introvert sam sa adhd-om, ne idem nikud, kad sam slobodan večinom sam doma, ćitam, igram video igre ili vježbam, a ako odem nekud ne komuniciram s nikim ako mi ne priđe(a nitko osim konobara mi ne prilazi...).
Realno ne mogu više biti sam te sam sve više i više depresivan svakog dana i tako posljednjih skoro 10 godina.
Ajde poslovno još nekako guram ali sam s voljom pri kraju te se svakog dana nadam da se sutra neću probudit.
Ostala su mi 3 prijatelja još iz doba srednje no s njima se čujem tu i tamo, pošto oni imaju svoje probleme ne želim ih zamarati sa svojima, što me dovodi ovdje jer nemam gdje drugdje...
Probao sam par onih dejting aplikacija ali sam realno pre ružan i pre nekomunikativan da bi išta od toga bilo. Zapravo, volio bi razgovarati ali zbog overthinkanja u glavi mi se postavlja više pitanja nego što što imam odgovora....još kad se u to umješa nervoza sve to ispadne kao posljedica uragana.
U glavi mi je samo tuga preostala.

Nadam se da netko može izvuči nešto konstruktivno iz ovog katastrofalnog teksta.
2_kotaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2024., 23:25   #2
Ako se u proteklih jedanaest godina nije išta promijenilo, sve je isto, stanje je održano, stabilno, teško da će se (ako bude sreće i zdravlja) u sljedećih jedanaest, ili jedanaest iza sljedećih jedanaest, ili... nešto promijeniti. Nije naravno ziher da neće, već sutra možda (moždani možda) no ako je pratiti trag, proteklih jedanaest godina oblik transformacije promjene (koja je jedina konstanta, kažu), možda je moguće naslutiti to kako se namjerom namjerne promjene nepromijenjenog promijeniti išta neće? Osim davanja vremenu vremena da si da vremena, te se vremenom neka promjena ipak nekim čudom desi, što bi moglo možda potaknuti što ili koga na promjenom kreiranje promjena promjenu?
__________________
This is not an exit.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2024., 21:41   #3
Quote:
descender kaže: Pogledaj post
Ako se u proteklih jedanaest godina nije išta promijenilo, sve je isto, stanje je održano, stabilno, teško da će se (ako bude sreće i zdravlja) u sljedećih jedanaest, ili jedanaest iza sljedećih jedanaest, ili... nešto promijeniti. Nije naravno ziher da neće, već sutra možda (moždani možda) no ako je pratiti trag, proteklih jedanaest godina oblik transformacije promjene (koja je jedina konstanta, kažu), možda je moguće naslutiti to kako se namjerom namjerne promjene nepromijenjenog promijeniti išta neće? Osim davanja vremenu vremena da si da vremena, te se vremenom neka promjena ipak nekim čudom desi, što bi moglo možda potaknuti što ili koga na promjenom kreiranje promjena promjenu?
Ima li nade za nas?
Maatt8919 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2024., 16:14   #4
Quote:
Maatt8919 kaže: Pogledaj post
Ima li nade za nas?
Tko zna. Koliko vas ima? Za neke sigurno ima. Mora je biti. Dok je za neke vjerojatno nema, kako je za neke (da bi je bilo dovoljno za druge, odnosno za prve) ne smije biti.
__________________
This is not an exit.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.