Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2007., 12:38   #61
Joooooooooj kad se ja samo sjetim sta sam sve prozivjela u ove 3 godine otkad smo skupa...

Prvo sam zelila bit iskrena pa sam rekla da imam nekoga i da je jako drag,pazljiv,pametan i da radi.Imala sam 20 godina a on 22. Nije mu "falilo" nista osim sta je iz Sarajeva. Ocu je pao mrak na oci kada sam to rekla. Ispocetka bi ,kad god bi ga ja spomenila,imao takve "glavobolje" i nije zelio o tome uopce razgovarat. Nakon godine dana okupila sam ih u dnevnom boravku i odrzala govor u stilu "Nisam ja vama birala za koga cete se zenit i udavat niti sam vam birala skim cete izlazit pa necete ni vi meni" i jos sam nadodala " Ako vam se nesto od ovoga ne svidja,mogu se ja preselit kod njega,ionako zivi sam u stanu,imam gdje spavat"...nakon toga su se malo trgnuli.


Taman ,nakon 2 godine veze,kada sam pomislila da je eto sada sve rijeseno,pitala sam ih da idem prespavat kod njega za vikend. Mama je pocela plakat ko luda,nisam ju nikada vidila onakvu,a otac je izasao iz kuce i vratio se nakon sat vremena natecenih ociju. Vidila sam da tu temu moram malo odgodit i da bi vise volili da im lazem ,samo da se moguu pravit da nemaju pojma o tome kako ja ipak prespavam kod njega itd.

Nakon nekoliko sati dosli su u moju sobu i pitali jel bi bilo previse ako bi trazili da ga dovedem doma da ga oni i sluzbeno upoznaju (znali su ga iz vidjenja),...i eto on se jos istu vecer pojavio pred vratima sa buketom za gospodju majku i picem za oca. Svi smo sjeli za stol,mama je posluzila veceru,a moj otac irecitirao nesto sta sada svi sa smjehom prepricavamo; " Mojoj zeni i meni je jasno da sve sta vi radite po noci mozete i po danu ,a ja sam cak procitao da su mladi danas bolje educirani nego mi,pa se nadam da si i ti u toj kategoriji. Ona moze ic spavat kod tebe ali molim te svaki put kad ode neka se vrati u istom stanju"

A mama je plakala i objasnjavala mu kako ona ima samo jednu kcerku i da iako ja imam skoro 23 godine ona se iznenadila kako se to odjednom dogodilo,jer sam jos jucer imala 14.

Sada nakon svega,mama ga hvali di god stigne,pravi mu tortu i kolace za rodjendan,otac svima objasnjava kako njegov zet zna jedan svjetski jezik jer je zivio vani za vrijeme rata i kupuje mu koktu jer ovaj pije litre i litre kokte.

A neznam,oni su moji roditelji i iskreno ja bi im zamjerila da se ne brinu.Ponekad ide na zivce ali stim pokazuju koliko nas vole. Sve je njima jasno,samo ponekad se boje,to im ne treba zamjerit.
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 14:18   #62
Quote:
Doria22 kaže: Pogledaj post
Nakon nekoliko sati dosli su u moju sobu i pitali jel bi bilo previse ako bi trazili da ga dovedem doma da ga oni i sluzbeno upoznaju (znali su ga iz vidjenja),...i eto on se jos istu vecer pojavio pred vratima sa buketom za gospodju majku i picem za oca. Svi smo sjeli za stol,mama je posluzila veceru,a moj otac irecitirao nesto sta sada svi sa smjehom prepricavamo; " Mojoj zeni i meni je jasno da sve sta vi radite po noci mozete i po danu ,a ja sam cak procitao da su mladi danas bolje educirani nego mi,pa se nadam da si i ti u toj kategoriji. Ona moze ic spavat kod tebe ali molim te svaki put kad ode neka se vrati u istom stanju"

A mama je plakala i objasnjavala mu kako ona ima samo jednu kcerku i da iako ja imam skoro 23 godine ona se iznenadila kako se to odjednom dogodilo,jer sam jos jucer imala 14.

pravi su!
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.