Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2003., 16:59   #41
Ja pijem puno vode(tekućine) i svejedno mogu posisati svu vlagu iz zraka. Na masaži se žena zgrozila koliko mi je koža dehidrirana! Popila sa joj cijelu bočicu, a još se ni posla primila nije.
Sada koristim neku kremu od Synergie i nije loša. Navodno čuva vlagu.
Ulje mi je odvratno jer se osjećam kao da će me istog trena okrenuti na žaru. Jedino ga toleriram na masaži.
Otkrila sam neku talijansku kremu na bazi meda, Cera di cupra, ali nisam vidjela da imaju kremu za tijelo(samo za lice). Zna li netko išta o tome??
__________________
koliko smo sretni ti i ja, čiji je dom bezvremenost: mi koji smo dolutali s mirisnih planina vječne sadašnjosti igrati se tajnama, kao što su rođenje i smrt, u jednome danu(ili možda čak i manje)
eowyn_ is offline  
Old 26.01.2003., 21:04   #42
Quote:
i primjetila sam da nema te kreme (za lice) ili mlijeka ili ulja za tijelo koje može nadoknaditi vodu potrebnu organizmu !
nis ti mene ne brine pisanje

Vec sam negdje pisala da otkad znam za sebe pijem puno tekucine, 2 litre obavezno a trecu kako kad.
I to ne pod mus, jednostavno mi je gust...
Cak me frendica svojedobno isprepadala da mora da imam neko oboljenje kad toliko pijem isla na pretrage ( ima tome vec par godina ) i sve bilo oke....
Winona2 is offline  
Old 26.01.2003., 21:31   #43
Quote:
Winona kaže:
nis ti mene ne brine pisanje

Vec sam negdje pisala da otkad znam za sebe pijem puno tekucine, 2 litre obavezno a trecu kako kad.
I to ne pod mus, jednostavno mi je gust...
tako je!
ta sam!....2 -3 litre vode na dan, flašica je uvijek uz mene, čak i u noći mi je uz krevet
koža mi blista, čista je, organizam se pročišćava, a ja se feelam great !
živjela voda!
voda rulez !
*cactus* is offline  
Old 26.01.2003., 23:50   #44
Ja nikakva mlijeka i ulja za tijelo ne koristim jer mi je koza bas taman kako treba biti. I zaista mi se neda trackati po citavom tijelu jer mi se onda odjeca zamasti, a znaju mi i bubuljice iskociti po ledjima.

Inace imam Aldo Vandini mlijeko za tijelo za suhu kozu, Vanilla&Sheabutter, dobila sam za poklon. Stavim ga tu i tamo kad imam vremena i volje, zaista fino mirisi. Mislim da bi netko sa suhom kozom bio jako zadovoljan jer je stvarno bogato, ali fino se upija.
lahor is offline  
Old 27.01.2003., 00:24   #45
ja obozavam sympathy for the skin od lusha i sebamedovo mlijeko za suhu kozu.oboje je mrak.sebamed upije jako brzo,a nahrani kozu,za razliku od recimo,plave nivee koja se upija barem 20 minuta...
jel netko probao ovaj novitet od johnsona,ulje za tijelo u gelu?
i kakvo je?
Lola is offline  
Old 23.07.2007., 15:28   #46
hippo ulje za tijelo + dove silk krema, za sad mi to najbolje paše
nutella3 is offline  
Old 23.07.2007., 15:48   #47
Dove zbog mirisa ..inače nemam suhu kožu.
Ida Bauer is offline  
Old 23.07.2007., 15:57   #48
meni je bitno da miriši po kokosu.

Uvijek si napravim piling, pa nakon toga stavim niveinu za tijelo...ali poslije svakog tuširanja uvijek..ili sprej ili mlijeko od kokosa...

Prenjami.

Doduše, vidjela sam u Irisu od Tigi-a (Bed Head) za tijelo...ono, prefin miris (i paprena cijena..oko 90 kuna) pa me zanima kakvo je to...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Old 23.07.2007., 16:05   #49
trenutno koristim ovo:
- babylove ulje za tijelo (obavezno u njega nekoliko kapi eter.ulja od lavande), ali samo malo i to na mokru kozu, po ovoj vrucini mi pase puno bolje od losiona, budem sva k'o ljepilo i od onih najlaksih. super mi je i kokosovo ulje od aromatice (ne, nema mirisa).

- alverde losion s narancom i djumbirom, nivea soft, rosal dalmatica (ugodno me iznenadio.)
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Old 23.07.2007., 18:41   #50
Ulje za tijelo (bazno ulje+kombinacija eteričnih). Odlično mi smiruje kožu nakon sunca i prvi put mi nije stalno suha.
Maslina is offline  
Old 23.07.2007., 19:00   #51
Nivein cremelotion, za moju kožu savšen, a i finog je okusa
fredi is offline  
Old 24.07.2007., 21:54   #52
Meni su super Q10 i jos neka od Dove-a! I ne mazem se nakon svakog tusiranja!
 
Old 24.07.2007., 22:34   #53
jel se tu ubrajaju i kojekakve anticelulit/strije/sranja kreme? meni se cini da sve te kremice stvaraju 'ovisnost' kozi.. isto kao one za lice.. ali ne bih bila zensko da nemam tri tube kraj kreveta i jos tri u kupaoni nemam problema sa suhom kozom, naprotiv, ali su mi se u osnovnjaku jos pojavile strije pa se natackam tu i tamo s necim kremastim iako znam da je sad uzalud.. opcenito, optimalna mi je bila ona rosalova maslina, sad imam neki jeftilen iz dm-a, a kao radi sto cuda eto, sad sam se tusnula, pa me privukla ova tackajuca tema

btw, dugorocno, ne isusuje li ulje kozu?
v1rg1n1a is offline  
Old 25.07.2007., 10:41   #54
koristim ili potpuno prirodne maslace ili potpuno prirodna ulja. na i najmanji udio kemije koža mi reagira...

uglavnom sama radim maslinovo/jojoba mixeve sa mirisom koji poželim
__________________
hoop it up!
funkycow is offline  
Old 25.07.2007., 13:51   #55
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
ma nije stvar u pipanju i osjecaju masnoce (Johnsonovo baby ulje s aloe je vrlo dobro, ja ga trackam na noge nakon depilacije, na kosu i tako ima jos primjena ), nego u lizanju i ljubljenju. covjeku bude bljak-okus u ustima

(kad smo kod dobroupijajuceg mlijeka koje ne ostavlja masnocu moje nadraze:
garnier bodytonic, mirisi na agrume i stvarno se upije prije nego sto zavrsis s trackanjem )
da ali i nakon nanošenja mlijeka za tijelo koža također ako je ližeš ima bljak okus... šta ne?!
bambi2891 is offline  
Old 25.07.2007., 13:59   #56
nakon tuširanja koža mi je uvijek zategnuta, pa čak i da se otuširam samo s običnom vodom, ista stvar, zato su mi te kreme neiziostavne...ispočetka sam mijenjala losione za tijelo,ali na kraju sam skužila da mi koža najlijepše izgleda kada se namažem čistim maslinovim uljem (onim domaćim, ne iz dućana) i to na vlažnu kožu. super mi je i maslinovo ulje u koje se stave cvijetovi lavande, to se sve stavi u staklenku i ostavi 15-tak dana na suncu, kasnije ulje miriši po lavandi, a super je i to što lavanda djeluje protuupalno. tko voli eksperimentirati kao ja, neka proba, prirodno je i ne može štetiti.
bambi2891 is offline  
Old 26.07.2007., 00:26   #57
za suhu kožu su najbolji svježi krastavci ili namočene zobene pahuljice (bude sluzavo ali je koža super nakon njih)

ja inače koristim hipp ulje za tijelo, nivea q10 kremu, vichy lipidiose i tesori d'oriente.
Aiko22 is offline  
Old 26.07.2007., 00:37   #58
Quote:
bambi2891 kaže: Pogledaj post
nakon tuširanja koža mi je uvijek zategnuta, pa čak i da se otuširam samo s običnom vodom, ista stvar, zato su mi te kreme neiziostavne...ispočetka sam mijenjala losione za tijelo,ali na kraju sam skužila da mi koža najlijepše izgleda kada se namažem čistim maslinovim uljem (onim domaćim, ne iz dućana) i to na vlažnu kožu. super mi je i maslinovo ulje u koje se stave cvijetovi lavande, to se sve stavi u staklenku i ostavi 15-tak dana na suncu, kasnije ulje miriši po lavandi, a super je i to što lavanda djeluje protuupalno. tko voli eksperimentirati kao ja, neka proba, prirodno je i ne može štetiti.
Inače je maslinovo ulje super i za kosu, to sam probala. Ovo mi zvuči predrastično za svaki dan, nije? Malo mi je tu mač za otići recimo nekamo od doma s tom teksturom na sebi. Koliko brzo se upije to ulje uopće?

Rosal ima losione s maslinom, smokvom i lavandom. Ovaj zadnji je odličan. Dobro je i Afroditino mlijeko s kamilicom i zelenim čajem.
liar is offline  
Old 26.07.2007., 08:31   #59
pa mažeš se na mokru kožu, pa se potapkaš sa ručnikom i nisi masna nakon toga.
doduše, od maslinovog ostane malo masniji film preko kože, ali bademovo i jojobino se fino upiju i ne ostavljaju tragove na odjeći.
__________________
hoop it up!
funkycow is offline  
Old 27.07.2007., 09:57   #60
Koristim Baleine losione i mlijeka za tijelo, te tu i tamo Babylove ulje za tijelo, za posebno osjetljivu kožu. Nemam pretjerano suhu, ali ipak bih radije da je elastičnija, no od ulja, Johnsonovog konkretno, dobijem strašne prištiće, ko osip neki, zato ga ne stavljam čak ni na noge (ostalo nikada nije ni dolazilo u obzir). S Baleom sam zadovoljna, a bili su mi dobri i Afroditini i Dove losioni i mlijeka za tijelo.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.