Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2008., 21:13   #81
ovi dvoje si obicni idioti koji su se napusili i utuvili si u glavu da mogu zivit u prirodi, slucaj Vrapce
benti sunce. sta ce kad padne kisurina i opici ledeni vitar, zapalit vatru u ono satoru od slame? o jadnog ti diteta, prijavit socjalnoj sluzbi nek in uzme bebu, a oni sta se mene tice mogu i na juzni pol zivit sa pingvinima i hranit se planktonom i sardinama

a sta su zasadili? blitvu i rasciku?, pa sama kost i koza su a ditetu u razvoju je hrana triput vaznija nego njima....a u onu kadi ni macka nebi pustio fuj

nego ljudi, ne sekirajte se prevec, doc ce zima i ako ista imaju u glavetini skupicese, iako, nadan se da ce prije zima svratit socijalna radnica

aaaaa ja bi ovog trena otisa tamo dobro ih natambura i uzeo in bebaca, kako me nerviraju budale
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 21:26   #82
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
ja sam mislila da imaju pravi šator. pa kako kad kiša pada :/
stave bebu iznad glave da im ne moči dreadlockse.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 21:29   #83
jel nekorektno ako mi je ovo smiješno?

__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 21:32   #84
ok, sad sam pogledala i fotke, i ono, dredovi bez tekuće vode, noooot. ni inače ne razumijem kako se to opere.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 21:34   #85
To što oni žive u šumi je neodgovorna fantazija.Svatko tko imalo zna išta o prirodi i preživljavanju,bi u 5 mjeseci napravio sa osnovnim alatom (sjekira/mačeta) pristojno sklonište,uredio zahod,mjesto za pranje.Ovi su na produženom izletu.Koji će vjerojatno završiti sa zimom i burama,pas gladan,djete bolesno,svi imaju proljev,koza krepala,zubi poispadali,uši puze,svi su krivi,nitko nas ne razumije...
Nije mi samo jasno,ja bih mogao otići živjeti u šumu u slučaju potrebe i preživjeti,godinama su mi samoniklo jestivo bilje ,gljive,zamke i klopke i primitivne vještine hobi,ali kao roditelj moram brinuti da mi djeca imaju što bolje startne pozicije,socijalne i ekonomske,tako je to oduvjek i uvijek će biti-na to nas sili nagon za produženje vrste.Pa mi je onda čudno da nekome taj nagon radi u obrnutom smijeru-depriviligiranja djeteta u startu.Možda mi kao vrsta srljamo u vlastitu propast,ali niti oni,niti njima slični ne mogu proces zaustaviti i vratiti.
mariobab is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 21:34   #86
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
jel nekorektno ako mi je ovo smiješno?

nije. i meni je.


a meni je sada još nešto palo na pamet. s čime se onaj njihov kučak sa slika hrani?
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 21:35   #87
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
ok, sad sam pogledala i fotke, i ono, dredovi bez tekuće vode, noooot. ni inače ne razumijem kako se to opere.
to se ne pere
mrgixyz* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 21:41   #88
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
samo mala opaska, ne bih htio uništavati temu - struja na solarno nije ekološka jer se više struje potroši da se paneli naprave, nego što će paneli dati dok se ne pokvare. što se ekonomije tiče, solarno vrijedi onda kada je skuplje prikopčati se na gradsku mrežu. i naravno, struju daje danju i to slabu.
Solarni moduli se proizvode od wafera sa greskom ( proizvedenim za potrebe izrade ICa ), dakle oni bi se inace bacali.
Za izradu wafera se moze koristiti el. energija dobivena iz obnovljivih izvora.

Solarna energija je apsolutno najpouzdaniji i najcisci izvor energije sa isolacijom od preko 1kWp/m2 u nasim krajevima.
Hidro i vjetro generatori su takodjer indirekto solarni izvori energije.
ex_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 21:42   #89
offt: pere se (al pazljivo da se ne razmrsi)
__________________
Točno to. Livadu nije briga za ništa, livada je cool.
(c) elkarrde
Pharmacist's Daughter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 21:44   #90
offtopik: jasno mi je da se pere, al ne razumijem kako se uspije oprat. ikad. ikako. lijepo mi izgledaju ako nisu kupusasti, ali ne razumijem. ubij me prevrnutim okom, ne razumijem.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 21:48   #91
Quote:
ex_time kaže: Pogledaj post
Solarni moduli se proizvode od wafera sa greskom ( proizvedenim za potrebe izrade ICa ), dakle oni bi se inace bacali.
Za izradu wafera se moze koristiti el. energija dobivena iz obnovljivih izvora.

Solarna energija je apsolutno najpouzdaniji i najcisci izvor energije sa isolacijom od preko 1kWp/m2 u nasim krajevima.
Hidro i vjetro generatori su takodjer indirekto solarni izvori energije.
ne, nije. ali neću o tome. jer mi se povraća kad netko piše ovakve stvari. vrlo ignorantno.


on topic, alexxx, muž to namoči vodom iz kade.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 22:13   #92
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
offtopik: jasno mi je da se pere, al ne razumijem kako se uspije oprat. ikad. ikako. lijepo mi izgledaju ako nisu kupusasti, ali ne razumijem. ubij me prevrnutim okom, ne razumijem.
pa opere se koliko se opere. nije kao kad imas "normalnu" frizuru
vise ti nebi znala rec jer nemam to, al znam neke koji su imali i neke koji imaju.

sad kad padne lisce u kadicu... pa se onako zgusne na dnu. taman za pognjojiti vrt
neznam kako nekima, al meni to nije normalno
__________________
Točno to. Livadu nije briga za ništa, livada je cool.
(c) elkarrde
Pharmacist's Daughter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 22:13   #93
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
baja, ali oni imaju malo dijete a ne posjećuju liječnika. zar djeca ne bi trebala ići na nekakve redovite kontrole, cijepljenje i sl.? što ako dobije neku upalu?
što se cijepljenja tiče sve češće se na RiDu postavlja pitanje kako i zašto odbaciti isto
dakle, i u civilizaciji, s kompjutorom, neki roditelji hoće izbjeći cijepljenje....
kako piše u članku dijete je i začeto tamo, dakle majka je odradila prošlu zimu tamo, trudna... porodila se uz pjesmu prijatelja.... i nitko još nije umro, do sada , niti se ičim zatrovao
civilizacija im je na dohvat ruke... vjerujem da konzumiraju nužno
mamina frizura je sasvim pristojna, sigurno je nije saško ošišao
malo su zabrijali, istina, ali ne vjerujem (ili se barem nadam) da se valjaju u blatu
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 22:14   #94
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ne, nije. ali neću o tome. jer mi se povraća kad netko piše ovakve stvari. vrlo ignorantno.
Bolje suti kad nemas argumente
ex_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 22:51   #95
Endi, ex time, hoćete topić o solarnoj energiji? Nije bed.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 23:09   #96
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
što se cijepljenja tiče sve češće se na RiDu postavlja pitanje kako i zašto odbaciti isto
dakle, i u civilizaciji, s kompjutorom, neki roditelji hoće izbjeći cijepljenje....
kako piše u članku dijete je i začeto tamo, dakle majka je odradila prošlu zimu tamo, trudna... porodila se uz pjesmu prijatelja.... i nitko još nije umro, do sada , niti se ičim zatrovao
civilizacija im je na dohvat ruke... vjerujem da konzumiraju nužno
mamina frizura je sasvim pristojna, sigurno je nije saško ošišao
malo su zabrijali, istina, ali ne vjerujem (ili se barem nadam) da se valjaju u blatu
Ne. Skaska je rođena u lipnju. Nisu osjetili ništa. Sad će najebati kad krenu vjetrovi i kiša.
Ne konzumiraju nužno, jesi li pročitala originalni članak? U potpunosti su se izolirali. Fanatizam. Totalni.
Malo je čudno kako je mamina frizura onako uredna... možda ode kod frizera. Hmhmhm, malo licemjerno.


Quote:
ex_time kaže: Pogledaj post
Bolje suti kad nemas argumente


Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Endi, ex time, hoćete topić o solarnoj energiji? Nije bed.
Na SoN-u se o tome raspravljalo jedno 10 puta i to uvijek kada ignoranti dođu i seru po nuklearnoj energiji. "fotopanelima protiv urana"
Bolje ne buditi te rasprave. El tomo, JPK i ostali ih uvijek sataru. Killing spree.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 23:18   #97
Znate koja je sada temp. kod njih? 6C; vlaznost: 89%; brzina vjetra 2m/s; vedro
ex_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 23:21   #98
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Na SoN-u se o tome raspravljalo jedno 10 puta i to uvijek kada ignoranti dođu i seru po nuklearnoj energiji. "fotopanelima protiv urana"
Bolje ne buditi te rasprave. El tomo, JPK i ostali ih uvijek sataru. Killing spree.
Odlicno, moze neki link?
ex_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 23:24   #99
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
što se cijepljenja tiče sve češće se na RiDu postavlja pitanje kako i zašto odbaciti isto
Postavljaju se i razna pitanja na Alternativi pa to svejedno ne znaci da imaju smisla

Quote:
ex_time kaže: Pogledaj post
Znate koja je sada temp. kod njih? 6C; vlaznost: 89%; brzina vjetra 2m/s; vedro
Savrseno. Idealni uvjeti za malo dijete da vani provede noc.

Ja stvarno ne kuzim tko moze braniti ovakav nacin zivota. Povratak prirodi... blah, pa to uopce nije tema tu. Sto stvarno ne vidite kako su ovi cudaci totalno nesposobni prezivjeti u toj istoj prirodi u koju se zaklinju? Mislim da se krapinski neandertalac bolje snalazio.
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 23:50   #100
Pa upravo i jest bit u tome da su se praljudi bolje snalazili. Ma i eskimska djeca bolje žive.
6C; vlaznost: 89%; brzina vjetra 2m/s; vedro jebote jadno dijete, nadam se da su ga umotali. evo baš sam maloprije došao u kuću i smrzao sam se. vani je oko 9°C.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:18.