Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2012., 10:13   #2561
Ova zadnja epizoda je onako....malo blesasta i s nekoliko neprobavljivih nelogicnosti.

Prijelaz iz druge u trecu sezonu je bio odlican, prvih nekoliko epizoda ove sezone takodjer odlicne....a onda limunadica.

A da stvar bude jos gora, do iduce epizode ima jos tri mjeseca.
Prebacujem se na strip.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Old 06.12.2012., 10:38   #2562
Quote:
Kava07 kaže: Pogledaj post
Ah znam, i ja tražim dlaku u jajetu, ali naspram originala ovo mi ostavlja gorka okus, pa možda zato toliko i negodujem.
E, a kad sam napisala da su morali stavit tu scenu u seriju, jer je stvarno jako bitna raščerečili ste me da dobro da nije bila, da ko bi to gledao, da je to previše, da fuj, da ovo da ono...


Quote:
andrea88 kaže: Pogledaj post
ne bi li od stakla zabodenog u oko trebao umrijeti? jer kad god netko zombiju zabije nož u oko, zombi je gotov ali ne i guverner


Majčicu vam, pokvarit ćete mi seriju...
kaya714 is offline  
Old 06.12.2012., 13:06   #2563
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
To što su ta dva čina jednako bolesna, ne čini guvernera dobrom osobom.
To je jedan od dokaza nestabilnosti.
Osim toga u seriji nikada ne kažu ništa za zombije koja je ova furala.
Nije bila poanta da pokažem da je Guverner dobar nego su se ljudi čudili kako Michone radi ovo ili ono, a ja sam pokazao da Michone nikada nije bila racionalna i predvidljiva osoba pa njeno ponašanje i odluke nisu nimalo nelogične
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 06.12.2012., 13:08   #2564
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Ova zadnja epizoda je onako....malo blesasta i s nekoliko neprobavljivih nelogicnosti.

Prijelaz iz druge u trecu sezonu je bio odlican, prvih nekoliko epizoda ove sezone takodjer odlicne....a onda limunadica.

A da stvar bude jos gora, do iduce epizode ima jos tri mjeseca.
Prebacujem se na strip.
Slažem se da je epizoda bile previše blesava, previše postaje tipični blesavi Hollywood uradak s silnim napucavanjem gdje nitko ne biva pogođen ili umre. Umro je jedan lik, najmanje važan lol. Nije im uopće to sve trebalo.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 06.12.2012., 19:57   #2565
Meni se ne sviđa to što je akcenat stavljen da sukobljavanje grupa, a ništa na traženje leka, ili kako bih rekao povratka u normalu i eliminaciju zombija.
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 06.12.2012., 20:07   #2566
Quote:
Ambrozini kaže: Pogledaj post
Meni se ne sviđa to što je akcenat stavljen da sukobljavanje grupa, a ništa na traženje leka, ili kako bih rekao povratka u normalu i eliminaciju zombija.
Ako radi toga gledas seriju razocarat ces se jer to nije fokus ove serije niti ce biti, o tomu smo vec pricali na ovomu topicu, sta prije prihvatis to moci ces uzivati ili prestati gledati ovu seriju
Krscho is offline  
Old 06.12.2012., 20:35   #2567
Quote:
Ambrozini kaže: Pogledaj post
Meni se ne sviđa to što je akcenat stavljen da sukobljavanje grupa, a ništa na traženje leka, ili kako bih rekao povratka u normalu i eliminaciju zombija.
Zašto bi hrpa anonimusa tražila lijek?

Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
E, a kad sam napisala da su morali stavit tu scenu u seriju, jer je stvarno jako bitna raščerečili ste me da dobro da nije bila, da ko bi to gledao, da je to previše, da fuj, da ovo da ono...
Onaj tko je to rekao jednostavno ne zna o čemu priča. Ja npr. ne bih imao ništa protiv toga, ako ništa da su barem ubacili scenu gdje je Guverner malo ''direktniji'' sa Michonne, odmah bi ova zadnja epizoda imala više smisla.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Old 06.12.2012., 21:01   #2568
Quote:
Ja npr. ne bih imao ništa protiv toga, ako ništa da su barem ubacili scenu gdje je Guverner malo ''direktniji'' sa Michonne, odmah bi ova zadnja epizoda imala više smisla.
Ja sma iskreno mislio da ce clifhanger biti zarobljavanje Michone od guvernera i ta scena kako guverner ostaje gledati michone u lancima, onako kamera s elagano udaljava, cue epic music i fade to black, bilo bi mi vece ocekivanje veljace i novih epizoda kao mislim i vecini ljudi
Krscho is offline  
Old 06.12.2012., 22:32   #2569
Quote:
Kava07 kaže: Pogledaj post

Onaj tko je to rekao jednostavno ne zna o čemu priča. Ja npr. ne bih imao ništa protiv toga, ako ništa da su barem ubacili scenu gdje je Guverner malo ''direktniji'' sa Michonne, odmah bi ova zadnja epizoda imala više smisla.
Onda pardon. Nekako mi ostalo u glavi da svi zazivaju kako se neke brutalne scene treba izbjegavati, da je dobro što ih nema onakvih kao u stripu, a onda se negoduje da gdje je motivacija likova za osvetu nekome?
Pa u tim scenama je motivacija, jbg...

Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Ja sma iskreno mislio da ce clifhanger biti zarobljavanje Michone od guvernera i ta scena kako guverner ostaje gledati michone u lancima, onako kamera s elagano udaljava, cue epic music i fade to black, bilo bi mi vece ocekivanje veljace i novih epizoda kao mislim i vecini ljudi
To je točno bila onako jedna veeelika slika na zadnjoj stranica stripa, M. u lancima, G. gleda...i bilo je baš moćno. Brrr....i znaš da će se vratit, i da nije gotovo...
Meni isto žao što to nismo vidjeli, fali tih momenata...bilo bi još bolje da ih ima.
kaya714 is offline  
Old 06.12.2012., 23:08   #2570
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Kako got da gledamo osoba ala Michone koja se par epizoda pokusala da izade iz Woodburya i napokon joj to uspije, ok merle ju ganjo, ozljedila se, rick joj pomogo, pa morala mu zbog nekog valjda kodeksa pomoc spasiti glen i maggei nema teortske sanse da bi ostala cekati guvernera.

Znaci prvo dobrih par epizoda zeli pobjec iz woodburya pa sada najednom se zeli vratiti samo da se osveti guverneru jer ju htio dati ubiti. Neznam ko je tu lud ali motivacija joj je plitka kao i razvoj njezina cijeloga lika u seriji. Jednostavno je meni u serij itako, pre plitkli lik kao i motivacija zasto bi zeljela guvernera mrtvog.

Da sam na njezinom mjestu pobjego bi glavom bez obzira nakon kaj bi ricka odfuro do wooburja jer po svemu kaj znamo o njoj ne voli biti u velikoj grupi i ne voli se dugo zadrzavati na jednome mjestu, uvjek u pokretu i sada da ide prema nazad. Jednostavno preplitko za mene, vidio sam bolje glume i bolje motivacije od ove plitke, mogu da kazem da je izvan svoga lika koji joj opce nije razvijen, a ono sta je razvijeno je retardirana luda baba
ne kužim pokraj svih rupa u seriji ti prozivaš michonin lik. nakon 3 sezone to ti nebi trebalo smetati.
nikad nije rekla da ne voli biti u većoj grupi nego smatra da joj ne trebaju, pogotovo ne ''guverner'' jer ga je skužila odmah.
sve u svemu,o čemu ti pričaš to nema veze s glumom nego scenarijem, a s njezinom glumom je sve u redu
Chaos69 is offline  
Old 07.12.2012., 00:23   #2571
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Majčicu vam, pokvarit ćete mi seriju...
ma daj...zašto

mislim meni je drago i bilo je za očekivat da će guverner bit živ...al mi je glupo samo što mu se to dogodilo i da je iste večeri izašao na trg ko da se ništa nije desilo...inače nemam zamjerke...

lijek:
pa čitao sam neke intervjuje mislim samih redatelja/scenarista ili kako to već ide...

Njemu nije cilj bazirat se na lijeku, već na tome kako se različiti ljudi, različitih rasa,vjera,opredijeljenja snalaze u ovoj akopalipsi i kada to prihvatiš serija ti postane manje iritantnija i debilnija
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Old 07.12.2012., 19:02   #2572
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphoto...98584501_n.jpg


__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Old 07.12.2012., 19:36   #2573
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Ako radi toga gledas seriju razocarat ces se jer to nije fokus ove serije niti ce biti, o tomu smo vec pricali na ovomu topicu, sta prije prihvatis to moci ces uzivati ili prestati gledati ovu seriju
Pretpostavio sam na osnovu stalnih zapleta kako fokus ne ide u smeru koji bi se meni više dopao. Više volim "graditeljski" neko akcioni/avanturistički aspekt serije. Pod graditeljski mislim na izgradnju priče oko suštinskog problema, ali šta je tu je...
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 07.12.2012., 19:50   #2574
Quote:
Kava07 kaže: Pogledaj post
Zašto bi hrpa anonimusa tražila lijek?
Sa te strane je realno pokazano. Obični ljudi ne mogu da traže lek, niti šta značajno da urade, već samo da se kreću i traže sklonište, hranu...Ono što je zanemareno je recimo to što bi u takvoj situaciji njima najvažnije bilo da dođu do što većeg broja informacija o situaciji u širem obimu. Videli smo u onoj epizodi da telefoni rade, kako im nije palo na pamet da zovu nasumično sve moguće gradove, službe, možda bi im se neko javio, možda bi došli do grupe stručnih koji rade na rešenju, saznali šta se sve dešava ima li kakvih pomaka...
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 07.12.2012., 19:56   #2575
U kojoj to epizodi telefoni rade?
Ako si mislio na ovu prije par epizoda kada Rick razgovara s nekim onda LOL. Mislim da to moraš ponovo i pažljivije pogledati.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 07.12.2012., 20:13   #2576
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
U kojoj to epizodi telefoni rade?
Ako si mislio na ovu prije par epizoda kada Rick razgovara s nekim onda LOL. Mislim da to moraš ponovo i pažljivije pogledati.
Da, na tu sam mislio, što pažljivije?
Misliš da je Rick pod stresom i boli zbog gubitka Lori, halucinirao ili tako nešto...
Pa što ne bi telefoni radili, nisu valjda zombi pojeli kablove
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 07.12.2012., 20:18   #2577
Sto pazljivije?

Pa osim cinjenice da je pricao sa mrtvim ljudima nije ti puno promaklo.
Pharadox is offline  
Old 07.12.2012., 20:18   #2578
Quote:
Ambrozini kaže: Pogledaj post
Da, na tu sam mislio, što pažljivije?
Misliš da je Rick pod stresom i boli zbog gubitka Lori, halucinirao ili tako nešto...
Pa što ne bi telefoni radili, nisu valjda zombi pojeli kablove
kaya714 is offline  
Old 07.12.2012., 20:27   #2579
Quote:
Pharadox kaže: Pogledaj post
Sto pazljivije?

Pa osim cinjenice da je pricao sa mrtvim ljudima nije ti puno promaklo.
kako
on je razgovarao sa više njih, čuli su se razni glasovi, hoćeš da kažeš da je on to umišljao šta?
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 07.12.2012., 20:43   #2580
Da, to su bile halucinacije, pa i Herschell se bio javio pa je cuo samo sum.


Quote:
Rick talks again on the phone and the woman on the other end tells him that she is Lori and that he was "talking" to the people that had died in the group previously -- Amy, Jim, and Jacqui -- and Rick breaks down again, showing how sorry he was for not telling her how he felt about her and allowing her to die.
Pharadox is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.