Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 13:48   #4241
mojemu su cvičke izdržale cijelu godinu, ali naravno crne
ove bijele mu nisam ni dala za školu jer sam znala da će biti takav scenarij, a ionako smo kupili tamnoplave prije nego ih je dobio.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 19:53   #4242
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Mom su se papučice za vrtić iz CCC raspale nakon mjesec dana

Malenoj sam kupila Superfit papučice, mislim da će biti dobre. Uzela sam sad za polazak u jaslice i broj veće da imam doma za kasnije. Kad su na popustu 40%, da iskoristim
superfit toplo preporučujem... ja isključivo njihove malome kupujem otkad je prohodao... je da koštaju, ali su stvarno kvalitetne
Zvrksa-is-back is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 09:36   #4243
Čije čizmice su kvalitetne za zimu? :/ počela sam gledat maloj čizmice. ove iz HMa su slatke, ali mi se ne čine uopće tople ni ništ.
ostoppbar is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 10:50   #4244
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Čije čizmice su kvalitetne za zimu? :/ počela sam gledat maloj čizmice. ove iz HMa su slatke, ali mi se ne čine uopće tople ni ništ.
I mene ovo zanima.
Prosle godine smo u Massu uzeli one fudrane sto izgledaju ko Timberlandice, nisu bile lose, al ne znam hoce li ih opet biti
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 11:03   #4245
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Čije čizmice su kvalitetne za zimu? :/ počela sam gledat maloj čizmice. ove iz HMa su slatke, ali mi se ne čine uopće tople ni ništ.
hm obuca je za sminku. doduse ja sam joj papuce za skolu kupila i nisu bile lose, cak se nit usmrdile nisu i lijepo se peru u masini. izvedbom su slicne borovo cvickama al su jeftinije i sljokice imaju.
zimsku obucu bas i ne bih kupovala tam
isto mislim za zaru i sl.
jos uvijek rado platim frodo ili da se u massu nac ok cizmi, pogotovo ak su za rezervu jer su cijenom ok
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 11:06   #4246
mi svake godine kupimo "motoristcke" cizme u hm i genijalne su. tople, ugodne i razmjerno dobro ne propustaju kisu
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 11:37   #4247
super je za veće klince, ali moja je ono, godinu i pol znači opet frodo a vidjet ćemo što nude
ostoppbar is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 16:23   #4248
Meni za zimske su ok froddo, ciciban, superfit..
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 16:36   #4249
Vec sam pisala - mi zimske kupujemo: svijet obuce, mass, ccc, daichmann, pitarosso (tu ipak rijedje zimsku obucu, cesce tenisice-mislim da je sada 30% poousta na tenisice)

Za ovu zimu sam obojici kupila gleznjace u ccc-u; broj 23 i 30.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:16   #4250
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
hm obuca je za sminku. doduse ja sam joj papuce za skolu kupila i nisu bile lose, cak se nit usmrdile nisu i lijepo se peru u masini. izvedbom su slicne borovo cvickama al su jeftinije i sljokice imaju.
zimsku obucu bas i ne bih kupovala tam
isto mislim za zaru i sl.
jos uvijek rado platim frodo ili da se u massu nac ok cizmi, pogotovo ak su za rezervu jer su cijenom ok
H&M ima odličnu obuću (i općenito opremu za zimu i snijeg)... imaju 2-3 modela vodonepropusnih cipela i čizmica, koje su provjereno odlične - jedne su i za hladnoću i za snijeg i kišu, druge su za hladnoću super tak da eto ne treba odbaciti njihovu obuću ni za zimske uvjete
Zvrksa-is-back is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 20:11   #4251
zimske gleznjace njoj kupujem uglavnom u baby centru, njemu u humanicu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 01:11   #4252
mislim da sam našla što ću za zimu!

šetamo neki dan po kvartu i slučajno pogledam u izlog adidas outleta i skužim goretex adidas male gležnjače sad još samo uhvatim kad ekšuli rade, a ne da poljubim vrata svaki put.
ostoppbar is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 08:56   #4253
Ajde prosvjetlite me u pogledu papuca, sto sve postoji za decke, a da nije bebasto i da je funkcionalno? Do sada je u vrticu nosio iskljucivo Ciciban, vec mu na usi izlaze. Po doma je imao crocsice koje su mu postale premale, a i po doma je uglavnom ili bos ili u termo abs carapama. Broj vece crocsice su mu uzasno siroke, ne moze uopce u njima hodati tako da je to otpalo (iako mi je to favorit za papucu jer ih brzo natakne i zgodne su nam za kampiranje i skijanje kad su podovi mokri). Ciciban ne bi vise kupovali, prebebaste su mu. Sto jos postoji? A da je barem koliko-toliko za mokre i skliske podove sa plocicama. Trebat ce mu za po doma povremeno i za na aktivnosti da se preobuje u to kad vani pada kisa....
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:10   #4254
pa imas obicnih papuca, kucnih. ono, nataknes i hodas, dole tanki gumeni djon

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...AyCdz6uujn-w1Q

ovo sam mislila, a nasla sam i na ovak nekaj sad kad sam sliu trazila
https://images-popusti.njuskalo.hr/d...ar-4941179.jpg
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:16   #4255
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
pa imas obicnih papuca, kucnih. ono, nataknes i hodas, dole tanki gumeni djon
Ma te ne bi. To se smoci i nikad osusit. A ne bi kupovala jedne za doma, jedne za radionice, jedne za skijanje (i mokre podove kad se preobuva iz pancerica), jedne za kampiranje (i mokre podove kod tusiranja) itd. Kazem, Crocs su mu tu bile genijalne jer su pokrivale sve zive namjene, bas me iznenadilo koliko je velika razlika u sirini kod veceg broja Sa svake strane po prst rupe, uopce ne moze hodat u tome, a kamoli potrcat

Ja imam ovako nekakve, te bi recimo bile dobar kompromis, ali ne znam jel postoje djecje: http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...qcHPbnXvFGTHTA
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:22   #4256
E sad vidim linkove, ja sam mislila da mislis na one fuuuul tanke. Ove bi mozda i bile ok, pogotovo ove druge koje ne mogu past s nogu tako lagano. Bitno da imaju solidan dzon. Idem guglat malo
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:25   #4257
za kampiranje mala ima japanke ili ono kao borolete ostalo, sram me reci, ali ne posjeduje papuce
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:36   #4258
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
za kampiranje mala ima japanke ili ono kao borolete ostalo, sram me reci, ali ne posjeduje papuce
tako i mi imao je jedino te ciciban za u vrtic, sad mu to vise ne treba; u skoli nemaju papuca. za doma mu uglavnom ne trebaju. zato i pitam jer nemam pojma sto uopce postoji
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:38   #4259
moja ima tenke za skolu, to su joj papuce. bude mi bed kad ide u igraonicu neku u kojoj trebaju papuce, onda joj jos jedne carape ponesem
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:50   #4260
Kod nas u igraonicama svi traze abs carapice. Ulovimo par kad ih bude u Lidlu i mirni smo cijelu godinu A njih nosi i po doma
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.