Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2011., 09:11   #41
Evo javljam dojmove iz frizerskog salona Anita
Ok, salon je manji, al nije neuredan, radile su dvije gospođe...uglavnom lijepo su nas ošišale i pofarbale, Tako da pohvale za gđu Irenu i Nelu
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 17:34   #42
meni je kupovanje kupona postao novi hobi..i bas mi je super sta je uzelo maha kod nas
evo dojmovi kupona koje sam iskoristila:

http://hr.kolektiva.net/zagreb/869/6...-salonu-sjajna
samo sam se suncala.salon je malen ali cist i uredan a osoblje ljubazno

http://hr.kolektiva.net/zagreb/586/7...jadranke-brozd
premalo tretmana da bi se rezultati vidjeli,ovaj aqua detox nicemu ne sluzi, fulala sam sa ovim.osoblje je ljubazno i atmosfera ugodna.mislim da su vise specijalizirani za medicinske probleme

http://www.ponudadana.hr/zagreb/ponu...sti_400kn-1684
vidila sam dosta negativnih komentara na ovaj salon ali meni je sve ok bilo-radila sam depilaciju pazuha i pedikuru.cure simpaticne.salon cist i uredan

jos me ceka koristenje:
http://www.povoljno.hr/detalji-ponud...80%9C-169.html

http://hr.kolektiva.net/zagreb/885/6...na-beauty-2000

i ovo se jos razmisljam da li da kupim:
http://www.ponudadana.hr/zagreb/ponu...e_u_ljetu-1774
__________________
ti si potpis moj..
insomniac_ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 23:53   #43
Kupila sam ponudu za adrenalinski park - roping poligon za dvije osobe 99 kn umjesto 400
Za 2 tjedna ću iskoristit, jedva čekam
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 23:58   #44
Ja sam danas kupila onu festivalsku za Papayu!
I opet da posjetiš samo 1 event, opet si dobro prošao
Frau Flick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 15:37   #45
ja bum si sutra ovo uplatila
http://www.trebamto.hr/ponuda/trebam...m_medium=email

brigu o zdravlju sam totalno zanemarila, a čini mi se da tu ima dobrih pregleda na koje u bolnice vjerovatno ne bih skoro otišla.
bu mi mozak pregledali, bojim se rezultata
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 16:00   #46
Quote:
sarahhh kaže: Pogledaj post
ja bum si sutra ovo uplatila
http://www.trebamto.hr/ponuda/trebam...m_medium=email

brigu o zdravlju sam totalno zanemarila, a čini mi se da tu ima dobrih pregleda na koje u bolnice vjerovatno ne bih skoro otišla.
bu mi mozak pregledali, bojim se rezultata
nekad se zeznu, pa ti krivo kažu da ćeš riknut za dva mjeseca, ali ako preživiš taj rok onda si carica.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 16:28   #47
Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
A jel postoji neka tema gdje se mogu nuditi i tražiti kuponi koji su već kupljeni?
Primjerice da znam da imam još mjesec dana da iskoristim neki kupon, a znam da neću stići pa ga preprodam nekome tko je zainteresiran i obratno, hoću neki kupon koji je bio u ponudi pred tjedan dana, a iz nekog razloga ga nisam mogla kupiti pa pokušam od nekoga otkupiti...

Jel bi to išlo na oglase tu na forum, ili bi možda tu na ovoj temi to mogli tražiti/nuditi?

On topic: meni se isto sviđa koncept tih stranica, ali treba biti jako oprezan, ja prije kupnje provjerim sve o nekom salonu/usluzi/restoranu, aonda tek kupim. Jest da uzme malo vremena, ali bar se ne grizem poslije.
Zasad još nemam negativnih iskustava, ali opet, nisam nikad kupila neki kupon za frizere (a oni valjda ne govore isti jezik kao mi ostali pa je s njima najviše problema koliko čujem)
stranica za preprodaju kupona na forumu već postoji, evo i linka

https://www.forum.hr/showthread.php?t...9#post34249907

da vam se ne spama mail i ne gubite vrijeme klikajući i otvarajući sve te silne stranice, pregled ponuda sa većine stranica za grupnu kupovinu moguće je vidjeti na stranicama
www.dajsve.com
www.grupiranje.com


inače u potpunosti se slažem da je potrebno jako dobro ispitati što je sve uključeno u ponudu a što ne. posebnu pažnju treba posvetiti salonima raznih profila koji nude svoje kozmetičke usluge jer ima tu dosta lopovluka, prevara, kriminalnih higijenskih uvjeta i da ne nabrajam dalje. dosta se o tome pisalo po forumu.

grupne kupnje i funkcioniranje istih mi je otkrila bivša kolegica početkom ove godine. ona je čak honorarno radila za jednu od tih stranica. što se tiče mojih iskustava, ona su uglavnom pozitivna. dosad sam bila na šišanju električnim škarama i stvarno sam bila zadovoljna. iskoristila sam nekoliko različitih kupona za kupovinu različite hrane i to je isto bilo ok. bila sam i u slanoj sobi zbog problema sa sinusima i to je bilo ok. od jedne forumašice sam kupila tretman za lice u poznatom salonu i njime baš i nisam bila u potpunosti zadovoljna jer je sve obavljeno nekako napola. stekla sam dojam da im idu na živce svi ti ljudi koji su kupili kupon jer im je nastala gužva uglavnom tamo se više ne vraćam. kupila sam još neke masaže u salonu u kojem sam već bila prije no kako sam bila zadovoljna uslugom, sad se ponovno vraćam ali plaćam jeftinije
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 15:18   #48
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
nekad se zeznu, pa ti krivo kažu da ćeš riknut za dva mjeseca, ali ako preživiš taj rok onda si carica.
veliš 2 mjeseca?
u tom slučaju bum spiskala svu lovu i odoh uživat
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 10:42   #49
Baš mi se sviđa ova ponuda za Odranski ribič, ali zvuči mi poznato, kao da je negdje već to bilo. Ima iskustva netko, kako je bilo tamo, klopa?
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 12:25   #50
Kupi me - prevara

Pa evo ja sam imala jedno iskustvo zbog kojeg više ništa neću kupovat preko Kupi Me. Nudili su medicinske usluge terapijskog ultrazvuka i masaže u mTHERAPY, mi smo kupili dva kupona ali kad smo nazvali u ustanovu da dogovorimo termin ispalo je tretman ne traje 40 min nego 30. A time, prema cjeniku mTHERAPY onda popust nije bio 52% kako su reklamirali nego znatno manji, tj. ispod 50% što je temelj njihovog poslovanja - Svakog dana nudimo vam jednu ekskluzivnu ponudu uz popust od 50% do 90%. Tražili smo storniranje i povrat novca, a oni su nas zavlačili mejlovima VAŠ ZAHTJEV JE U RAZMATRANJU i za to vrijeme naplatili uslugu preko Dinersa kojim smo platili. Mislim fuj, uzeli nam novce, uslugu nismo iskoristili, sad ih telefonski zovemo da nam pošalju bilo kakvo obrazloženje jer im sud ne gine, a odgovor je jednostavan - NEĆEMO VAM POSLAT OBRAZLOŽENJE. Eto, lopovski do kraja!
madamz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 14:21   #51
Quote:
madamz kaže: Pogledaj post
Pa evo ja sam imala jedno iskustvo zbog kojeg više ništa neću kupovat preko Kupi Me. Nudili su medicinske usluge terapijskog ultrazvuka i masaže u mTHERAPY, mi smo kupili dva kupona ali kad smo nazvali u ustanovu da dogovorimo termin ispalo je tretman ne traje 40 min nego 30. A time, prema cjeniku mTHERAPY onda popust nije bio 52% kako su reklamirali nego znatno manji, tj. ispod 50% što je temelj njihovog poslovanja - Svakog dana nudimo vam jednu ekskluzivnu ponudu uz popust od 50% do 90%. Tražili smo storniranje i povrat novca, a oni su nas zavlačili mejlovima VAŠ ZAHTJEV JE U RAZMATRANJU i za to vrijeme naplatili uslugu preko Dinersa kojim smo platili. Mislim fuj, uzeli nam novce, uslugu nismo iskoristili, sad ih telefonski zovemo da nam pošalju bilo kakvo obrazloženje jer im sud ne gine, a odgovor je jednostavan - NEĆEMO VAM POSLAT OBRAZLOŽENJE. Eto, lopovski do kraja!
ozbiljno? pa ne mogu vjerovat! ja fakat nisam nikad imala nikakvih problema.
i kaj ih budeš stvarno tužila? znaš da će to puno koštat.
oooooo
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 14:23   #52
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Baš mi se sviđa ova ponuda za Odranski ribič, ali zvuči mi poznato, kao da je negdje već to bilo. Ima iskustva netko, kako je bilo tamo, klopa?
Ja sam ti bila tamo na jednim krstitkama. Meni je tamo simpa, onako zabačeno od ljudi, u prirodi... klopa im je bila stvarno fina. Tako da ja imam samo riječi hvale za njih.
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 08:29   #53
Kupi me - prevara

Quote:
madamz kaže: Pogledaj post
Pa evo ja sam imala jedno iskustvo zbog kojeg više ništa neću kupovat preko Kupi Me. Nudili su medicinske usluge terapijskog ultrazvuka i masaže u mTHERAPY, mi smo kupili dva kupona ali kad smo nazvali u ustanovu da dogovorimo termin ispalo je tretman ne traje 40 min nego 30. A time, prema cjeniku mTHERAPY onda popust nije bio 52% kako su reklamirali nego znatno manji, tj. ispod 50% što je temelj njihovog poslovanja - Svakog dana nudimo vam jednu ekskluzivnu ponudu uz popust od 50% do 90%. Tražili smo storniranje i povrat novca, a oni su nas zavlačili mejlovima VAŠ ZAHTJEV JE U RAZMATRANJU i za to vrijeme naplatili uslugu preko Dinersa kojim smo platili. Mislim fuj, uzeli nam novce, uslugu nismo iskoristili, sad ih telefonski zovemo da nam pošalju bilo kakvo obrazloženje jer im sud ne gine, a odgovor je jednostavan - NEĆEMO VAM POSLAT OBRAZLOŽENJE. Eto, lopovski do kraja!
Nastavak priče - nepuna dva sata nakon što sam napisala ovaj post primili smo mejl poruku da im pošaljemo broj tekućeg računa da nam vrate novac. Naravno da nisu ništa uplatili do danas, ne da nas ne tretiraju ko sebi ravne već se ponašaju krajnje neodgojeno i neprofesionalno. E pa oni možda misle da su s nama završili...ali mi s njima nismo!
madamz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 14:18   #54
Ima li netko listu svih tih siteova na jednom mjestu?
To je toliko naraslo da sam se skroz pogubio, a grupiranje i sl. stranice na pokrivaju sve...
A steta bi bilo da se propusti koja dobr aponuda
Mlaen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 21:21   #55
Evo i moja iskustva...

Kolektiva - Popust na sunčane naočale u Ghetaldusu (70% popusta na naočale od 500kn) X2 - sve ok, izabrala super naočale samo mislim da ne moram ni govorit da sam morala masno nadoplatit jer izbor naočala od oko 500 kn je nikakav...
Kolektiva - Masaža i tretman lica za 145 umjesto 440kn. - zadovoljna uslugom, ja sam se sjetila zvat zadnji čas (tjedan dana prije isteka) pa su kao imali ful gužvu i primili me par dana nakon isteka kupona za tretman lica, a za masažu smo se trebali dogovoriti kasnije ali je baš netko otkazao dok sam ja bila na licu pa su me ugurali umjesto njega jer bi trebala čekat do 9. mjeseca. Uglavnom sve ok samo su se iščuđavali kako ja nikad nisam bila na tretmanu lica.. Ma to je strašno!
Kolektiva - 50% popusta na hranu i piće u Skopskom Meraku X2 - lijepo se najeli - sve odlično.. Jedino što me zasmetalo je što nam nisu donesli račun nego su rekli - iznos vam taman pokrivaju kuponi.. A ja glupača nisam pitala..

Kupime.hr - 50% popusta za šišanje i kupanje pasa X2 - poklopilo se da je za salon u kojem i inače šišamo pasicu - super zadovoljna..
Kupime.hr - Fotoknjiga X2 - 91kn popusta - samo je trebalo kod narudžbe utipkat broj kupona i popust odobren - sve ok, ja zadovoljna

PonudaDana - Farbanje, pramenovi, šišanje, maska za kosu za 73kn umjesto 290kn X2 - napravila plave pramenove i ošišala se (mislim da mi je u jednom trenutku i ta maska bila na kosi..). Uglavnom, finalnim rezultatom sam zadovoljna ali samom uslugom nikako.. Žena me istukla češljem i četkom za kosu. Stvarno nisam osjetljiva na takve stvari ali ovo je bilo strašno. Pa me ni u jednom trenutku nije pitala kakva je voda (kažem da nisam osjetljiva na to ali u svakom salonu u kojem sam do sad bila su me po nekoliko puta pitali da li je voda u redu), nije mi na kraju pokazala sa ogledalom kako me ošišala od iza i tako neke stvari.. Malo je bila prepreprepreagresivna kod šišanja i friziranja.. I to ne mislim na ono kad ti četkom vuče kosu pa ne možeš glavu držat na mjestu nego me lupala po glavi u tom svom žaru češljanja.. I par puta mi je zapela s češljem za uho dok me šišala.. Tako agresivno i brzinsko šišanje još nisam doživjela..

Mislim da je to to.. Uglavnom sve su mi skoro potpuno pozitivna iskustva... Još ih imam nekoliko za iskoristit - kupon za kemijsku čistionicu, mama na frizuru kod one agresivne žene i još jedno šišanje pasice...
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretniji, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje...
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 15:38   #56
Quote:
madamz kaže: Pogledaj post
Nastavak priče - nepuna dva sata nakon što sam napisala ovaj post primili smo mejl poruku da im pošaljemo broj tekućeg računa da nam vrate novac. Naravno da nisu ništa uplatili do danas, ne da nas ne tretiraju ko sebi ravne već se ponašaju krajnje neodgojeno i neprofesionalno. E pa oni možda misle da su s nama završili...ali mi s njima nismo!
Nazovi ih i izderi se na njih, ili pošalji mejl pisan caps lockom u kojem im govoriš kako su neprofesionalni i slično. Jedino to pali. Meni su prošle godine za školu stranih jezika krivo proveli uplatu (odjednom, ne u ratama), a sve novce baš i nisam imala. Iako je bila njihova greška, natezali smo se tjednima, zavlačili su me da baš sad nema kolegice koja to radi, pa da će me nazvat, ... sve dok im nisam poslala jedan takav mejl. Uplata je vraćena u roku 10 minuta - doslovno!!

Nego, jel netko uzeo trajno uklanjanje dlačica u salonu Lavanda preko Kupime? Guglam njihovu adresu, to ne postoji, upisujem broj telefona - ne pronalazi pretplatnika, zovem - nitko se ne javlja, nitko ne odgovara na mejl... Sve mi se čini da ću opet morati slati mejl Kupime
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 16:17   #57
Ja sam svašta nešto nakupovala preko tih grupnih kupovina i generalno, iako sam bila i zadovoljna, sam zaključila da se to ne isplati. Više štete su mi napravili oni koji su me prevarili ili pokušali prevariti nego što sam u konačnici uštedjela.

Odlučila sam da od sada uzimam samo popuste na ulaznice (to se stvarno isplati) ili na neke usluge u već poznatim restoranima/kozmetičkim salonima/nećem trećem. Ovako doslovce kupim mačka u vreći. I češće je taj mačak ofucana mačketina nego umiljato čupavo mače
__________________
No matter how much you struggle or strive, you can't get out of this life alive.
enchica1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 23:26   #58
ja sam jučer kupila prvi kupon, nadam se da će biti ok uzela sam depilaciju u la ni sa me! i da zanima me da li je itko od vas ikada bio u salonu DOI, ima kupon za pedikuru i ugradnju noktiju na nogama, što bih jakooo htjela ali ne mogu nigdje pronaći nikakav komentar o njima.. tnx
smajlic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 11:20   #59
Kak stojite s napojnicama? piše na kolektivi da je zgodno ostaviti napojnicu..pa jel to prakticirate?
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 11:40   #60
Ne, ali zato potrošim obično preko navedenog limita pa nadoplatim!
Nikome ne ostavljam napojnice (još) jer ionako nisam pri novcima i zato i kupujem te ponude.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:53.