Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2012., 20:01   #1
Žene i Liga prvaka.

dakle, idemo argumentirano prodiskutirati o interfaceu žena kao plemenitih bića i Lige prvaka, poslastice svakog iskompleksiranog muškarca.

Jeste li ikada pokušale svoju dlakaviju polovicu zapravo odviknuti od pošasti praćenja te jeftine parade za plebovlje?

Jeste li se ikada osjećale uskraćenima za neka sitna životna zadovoljstva, baš zbog te njegove grozne navike prebivanja pred televizorom utorcima i srijedama uvečer?

Jeste li postale indiferentne?

Ove srijede moja se mila povukla u sobu, u poluvremenu sam čuo da svira Balašević, nakon utakmice na jastuku sam pronašao ovo:

Tekma beše ko tekma
i što da se priča
Parada Ronalda i kiča
i poznati Zdravko na belom...

Tad me spaziše cigani
OtaTZ je tražio penal
al to su suci, briga njih
širok osmeh i zlatan zub
znam da nije ti lako
al danas nemoj biti grub
nego zapovedi sta cemo igrati

Igrajte mi bunker stiže, Barco moja
bunker očev, nek ukliže LukiTZa u transu

znam da nije taktika ova
za veselje i svatovac
al ja moram bunkerom na Barsu...


Pustio sam suzu i povukao se s Lige prvaka, Nogometa i nogometnih tema zauvijek.

Mila, volim te
*rabbit* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 20:14   #2
Volim nogomet. Onako, osrednje ga volim. Toliko da svojevoljno gledam europska i svjetska prvenstva, a u dobrom društvu mogu pogledati bilo koju kvalifikacijsku, prijateljsku ili kakvu god utakmicu. Baš sam jučer od dragog dobila pozivnicu na druženje ispred tv-a uz halo pizzu, vrećicu bobi flipsa i jedan radler. Zna s čim me može podkupiti.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 20:18   #3
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Volim nogomet. Onako, osrednje ga volim. Toliko da svojevoljno gledam europska i svjetska prvenstva, a u dobrom društvu mogu pogledati bilo koju kvalifikacijsku, prijateljsku ili kakvu god utakmicu. Baš sam jučer od dragog dobila pozivnicu na druženje ispred tv-a uz halo pizzu, vrećicu bobi flipsa i jedan radler. Zna s čim me može podkupiti.
Pošteno. ali, vjerojatno kao i većina pripadnica nježnijeg spola, radije popratiš rukomet, pogotovo ako nastupa mali mozart ivano ili sačuvaj me bože apolončić karabatić.

inače, kod dobrog dijela muške populacije fraza 'hallo pizza' znači zapravo priležnica, ljubavnica, švalerka, pa ti iz čisto plemenitih razloga ne savjetujem da se pred nekim frendom 'hvališ' kako je dragi uzeo hallo pizzu dok si ti bila u stanu.

btw, čekaj malo, želiš mi reći da si jučer gledala Dinamo i na to utrošila 2 sata svog života??
*rabbit* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 20:21   #4
Ja sam mislila da ce ovo biti tema za zene koje prate ligu prvaka

Sad sam tuzna
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 20:21   #5
Mene fascinira, kako, sasvim slučajno, ali stvarno sasvim slučajno, NIKAD nisam imala tipa koji prati nogomet. Štoviše, partneri mi nisu znali ama baš ništa NIŠTA o nogometu.
Iz Splita sam.

Wtf.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 20:31   #6
Quote:
msimba kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da ce ovo biti tema za zene koje prate ligu prvaka

Sad sam tuzna
jesi uzela -0,75 na Bate? premarket je bio rijetko primamljiv

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Mene fascinira, kako, sasvim slučajno, ali stvarno sasvim slučajno, NIKAD nisam imala tipa koji prati nogomet. Štoviše, partneri mi nisu znali ama baš ništa NIŠTA o nogometu.
Iz Splita sam.

Wtf.
vridi li po tebi ona 'bolje se rodit bez kurca neg bez hajdučkog srca' ili ne?
*rabbit* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 20:38   #7
Moj to ne gleda. Zadnji put je pogledao utakmicu prije 15 godina!
Drago mi je da je tako. Užasno bi mi to išlo na živce.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 20:39   #8
Ne vidim zašto bi muškarci koji gledaju LP bili iskompleksirani luzeri
Nek gleda
Nekoć sam ju i sama znala upratit, sad mi više nije toliko zanimljiva.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 20:43   #9
Ne kladim se
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 20:50   #10
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Ne vidim zašto bi muškarci koji gledaju LP bili iskompleksirani luzeri
Nek gleda
Nekoć sam ju i sama znala upratit, sad mi više nije toliko zanimljiva.
pa dobro, to što ti ne vidiš je prije razlog da se obratiš svom liječniku ili ljekarniku. no, pustimo to po strani.

jesi li upoznala ijednog mužjaka koji se aktivno ili pasivno bavi nogometačkim aktivnostima, a da je sasvim normalan i da si ga poželjela kao ženidbenog druga?

zanemarimo sad financijsku stranu, ostavimo gotovinu sa strane bar jedan dan, djevojko bar jedan sat.

ajmo reći da si emanTZipirana žena koja zna što želi i grozi se bilo kakvog oblika ovisnosti, a napose ovisnosti o novcu nekakvog opskurnog tipa.

e sada, kad smo se složili da si unutar zelenih vrijednosti na životomjeru, krenimo analizirati zašto bi ijedan nogoloptač bio normalan/neiskompleksiran?

osim što NEMA dlakava prsa, čak i ako zanemarimo taj inače dosta bitan parametar, što drugo nema? najčešće nema intelektualni kapacitet dostatan za otvaranje teglice kiselih krastavaca u čije se kutke uvukao vakkuum. kako valjčasta posuda ima kuteve ćemo raspraviti na nekom PDF-u koji se bavi pretežno fizikom.

nadalje, znaš li ti ljepotice naša koliko motorički, mentalno, fizički i životno ima atraktivnijih i gospodskijih sportova kojima bi se netko za koga si utvaraš da je BOG mogao baviti? gotovo bezbroj.
tenis, skijaško trčanje, rukomet, vaterpolo, boćanje, plivanje, stolni tenis, badminton, gađanje glinenih golubova, cipelarenje prepariranog zamorca, vožnja poštarskog apena na zadnjem kotaču. i odbojka. da, čak i ona.

kada nas počastiš pokojim argumentom, krenuti ćemo u daljnje analize, ako ti je milo - analize nazovimo zečje oko.

i nažalost, i ja sam je nekoć znao upratiti. a to da ti nije zanimljiva ne treba čuditi, buduć da se u njoj natječe i naš predstavnik Dinamo. dobro, lažem - oni se ne natječu, oni nastupaju...
*rabbit* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 20:59   #11
isuse, ti si sve krivo shvatio.

nemam ništa protiv nogometa, pa poslovno sam većim dijelom vezana za nogomet.

Samo ističem činjenicu, za koju ni meni nije jasno kako se dogodila.

Živio nogomet i sve to.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 21:00   #12
Quote:
*rabbit* kaže: Pogledaj post
Pošteno. ali, vjerojatno kao i većina pripadnica nježnijeg spola, radije popratiš rukomet, pogotovo ako nastupa mali mozart ivano ili sačuvaj me bože apolončić karabatić.

inače, kod dobrog dijela muške populacije fraza 'hallo pizza' znači zapravo priležnica, ljubavnica, švalerka, pa ti iz čisto plemenitih razloga ne savjetujem da se pred nekim frendom 'hvališ' kako je dragi uzeo hallo pizzu dok si ti bila u stanu.

btw, čekaj malo, želiš mi reći da si jučer gledala Dinamo i na to utrošila 2 sata svog života??
Ajme falio si ceo fudbal.

Istina je samo da više volim rukomet. Ali ni Ivano ni Karabatić nisu moji tipovi. Zadržat ću svoju tajnu simpatiju i dalje tajnom. Ok, neću: Lac.

Ajmo dalje... Moj dragi nije iz ovih krajeva tako da ni ja ne obitavam unutar naših granica. To dakle znači da kod nas hallo pizza znači samo i jedino da smo jeli pizzu. I druga stvar koju povlači moj boravak izvan granica je to da nisam imala priliku gledati Dinamo i potratiti svoju večer.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 21:03   #13
Quote:
*rabbit* kaže: Pogledaj post
...
Jebo mene Mamić ako sam išta skužila.

Ne znam šta tražiš točno, ali evo napisat ću otprilike: imala sam dečke koji su jako pratili i nisu uopće pratili nogomet, sport, itd.
Ja sam ga nekoć pratila, al to me prošlo kad sam počela imat više posla na faksu. Sadašnji momak mi ne prati nikakve sportove, i meni to osobno paše.
Ne bih nikad bila s likom koji hoda u trenerkama po gradu i najvažniji su mu teletekst i kladionica.
Dapače, bolje mi paše netko tko ne prati sport jer su najčešće fanatični i često se vole igrati kladionica, a prezirem taj tip "zabave" jer mi je financijski neodgovorno.
Ali, ako je netko izbalansiran, tu i tamo poprati koju utakmicu, ne vidim u tome problema.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 22:49   #14
Quote:
msimba kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da ce ovo biti tema za zene koje prate ligu prvaka

Sad sam tuzna
i ja
yasmina12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 23:05   #15
luzeri, ja pratim ligu prvaka, haha, luzeri, haha, dosadno mi je...
Solna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 23:35   #16
Dragi gleda, prati, ne sve redom, neke bolje tekme, njemu zanimljivije...
Ja vise volim kad igraju reprezentacije.

Imamo zahebanciju o "kompenzaciji" nakon tekme...sto vise golova to veselija noc...

Zasto bi mi smetalo ako on gleda fudbal?
Zasto bih ga pokusavala odgovoriti od gledanja?

Zapravo sem nekih bitnijih utakmica fudbal se vrti na TV-u, a on povremeno pogleda koji je rezultat...one njemu bitnije pogleda komplet...

Ni on ne ide na forume, pa bi to njemu onda trebalo smetati kod mene i trebao bi me pokusavati odvici od foruma?
Forum je zapravo vece zlo jer nisam ogranicena samo na utorak i srijedu navece...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 00:06   #17
Quote:
msimba kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da ce ovo biti tema za zene koje prate ligu prvaka

Sad sam tuzna
ja isto

i ne znam cemu osude ljudi koji gledaju ligu prvaka i prate nogomet
netko ce radje pogledat dobru tekmu nego los blockbuster koji je najvjerojatnije remake nekog nastavka o superjunacima
lanazg88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 09:41   #18
Quote:
*rabbit* kaže: Pogledaj post
[I]Tekma beše ko tekma
i što da se priča
Parada Ronalda i kiča
i poznati Zdravko na belom...
Isuse

Btw skupa gledamo tekme tak da nema beda.
Ak me baš i ne zanima koja, povučem se u drugu sobu i na portablu gledam nekaj drugo i bog nas poživi.
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 11:17   #19
Moj voli nogomet

Ja volim nogomet (kći jedinica koja je odmalena gledala sve sportove, akcijske filmove i vesterne s tatom )

Mi zajedno volimo nogomet A najviše Dinamo, to se uvijek gleda u muškom društvu, s njegovom ekipom, i to mi je super...sama ne gledam tekme, dosadno mi je kad se nemam s kim dernjat na ekran Ni pit pivo Kažu da si alkoholičar ako piješ sam
__________________
"You called the police because somebody hacked your World of Warcraft account?" - "What choice did I have? The mighty Sheldor, level 85 blood elf, hero of the Eastern Kingdoms, has been picked clean like a carcass in the desert sun! Plus, the FBI hung up on me!"
rainbowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 11:57   #20
Ja ne volim nogomet pa ne znam. KBKK za nogomet?
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:40.