Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2015., 18:12   #1
Slučaj s mišem

Danas sam imala užasno iskustvo na poslu. Ne bojim se zmija ni paukova ali imam jaku fobiju od miševa. Sjedila sam za stolom, čula sam šuškanje, pogledala dolje i vidjela minijaturnog mišića kako mi stoji kraj noge i gleda u mene. Vrištala sam kao luda i pobjegao je kroz vrata van.
Poslije sam vidjela dvije male rupice na nozi i umislila sam da me je ugrizao a da nisam osjetila. Je li moguće da te miš ugrize za nogu a da ne osjetiš?
Možda su rupice od depilacije, ne znam, ne krvare ni ništa.
Ali ponavljam imam jaku fobiju i svašta mi prolazi kroz glavu.
Svi su mi se kolege smijali
marwiiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 22:29   #2
Neznam trollaš li ili... ovo čak skoro pa nema veze ni sa zdravljem, ali obzirom da sam imao par susreta sa glodavcima mogu ti reći kad miš ugrize da onda 100% krvariš, a bome i osjetiš. Slično kao da se zarežeš žiletom.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 23:34   #3
Ma ne trollam, ovo sam pisala odmah nakon nemilog događaja i bila sam još u šoku pa zvuči glupo.
Sad sam se smirila, inače sam paničar, mozak mi prebrzo radi kad je u panici i padaju mi svakakve gluposti na pamet ali se relativno brzo smirim i shvatim da sam pretjerala, kao i ovaj put. Jednostavno mi je ta fobija od miševa stvarno jaka i imam je od djetinjstva.
Hvala na odgovoru
marwiiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 11:24   #4
Miš se više boji od tebe...On je bezopasna životnja,za razliku od štakora koji ako mu oduzmeš prostor za bijeg napada u samoobrani...
A-AS-Svpecilvs is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 12:02   #5
Stvarno? Nisam znala. Možda se zato više nije pojavio mislim da se on više prepao mene nego ja njega
marwiiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 12:45   #6
Freud je dosta pisao o misevima i zenskom strahu od istih...
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 13:13   #7
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Freud je dosta pisao o misevima i zenskom strahu od istih...
Da? I šta je zaključio?
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 14:37   #8
ma daj mišići

to su najslade zivotinjice ikad

al da te ugrizao vjeruj mi znala bi, bez beda ti otkine komad prsta,
oni inace ne grizu osim ako se osjete u opasnosti, ili ako se medusobno potuku pa se umijesas u njihov fajt. onda ce te cokit, i medusobno se mogu izgrist do smrti kada se potuku.
grizenje stvari im je ''hobi'' jer time trose zubice koji stalno rastu. ali da ce te ugrist bez da se osjetio ugrozenim, nece.
prije ce te ugrist pauk
niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 16:52   #9
A jebemu, ja kužim da mi realno miš neće ništa ali se naježim čim ga vidim. Vidjela sam zmiju nedavno i to poskoka, koji me realno može ubit ali se nisam opće prepala, nije mi bilo ugodno ali nisam vrištala, samo sam se udaljila.
Ali zato miš.... Ne znam čega me tako strah u pojavi miša, odmah imam potrebu trčati i vrištati
I uvijek me sve češe i svrbi pri pomisli da se može popeti na mene ili me gricnuti.
marwiiz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:23.