Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 14:51   #481
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Nisam rekla da mi nemamo materijela, samo smo sramežljivi
A miceki
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:18   #482
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Pa kužim da da se ljudi glupiraju u trenutku inspiracije ili iz nečeg slučajnog naprave zajebanciju, dapače, jebeš vezu u kojoj toga nema, ali ja sam iz nekih priča tu skužila da su to svakodnevni rituali pa se malo... čudim...
Osim namjernih prđenja i namjernih guranja smrdljivog biločega pod nos, to mi je jednostavno odvratno i nema konteksta u kojem ne bih popizdila.
Pa da, lik ju onjuši kad god se vrati u stan od nekud. Da joj to priča netko sa strane vjerojatno bi joj i samoj bilo, hm, čudno :understatement:
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:27   #483
Cocacolica ma baš ste preslatki

Ja bih se isto ljubila na semaforima, ali se ne usuđujem ni predložiti to jer je moj gospodin muž previše zauzet urlanjem na druge vozače i doživljavanjem nervnih slomova na svakom raskrižju
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:39   #484
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Uopće nisi romantična, a vjerojatno ni ne znaš kaj je ljubaF.
Ti i tvoj nešto sigurno komunicirate i spolno općite ko parovi iz hrvatskih serija
:klap:
Cocacolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:43   #485
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Činite mi se ko da ste tjedan dana u vezi i ko da imate 14 godina, a ne 30. Vidjet ćemo koliko ćete izdržati provoditi takvo glupiranje svaki dan. Isto tako, nekako mi miriši da bi tu moglo biti i nekih problema sa posesivnošću kasnije.
Da da,meni je 14 njemu 30 Tema,ukoliko se ne sjecas i jeste najblesavije stvari..A godinama to radimo i basss uzivamo.Savjetovala bih i tebi isto
Cocacolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:45   #486
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Činite mi se ko da ste tjedan dana u vezi i ko da imate 14 godina, a ne 30. Vidjet ćemo koliko ćete izdržati provoditi takvo glupiranje svaki dan. Isto tako, nekako mi miriši da bi tu moglo biti i nekih problema sa posesivnošću kasnije.
Quote:
Anica Kabanica kaže: Pogledaj post
aaaa baš ste slatki
Ajoj hvala tiii.Da budem iskrena registrova sam se upravo znog ove teme.Ne kuzim zasto smaraju sa nekim bad komentarima.Ko razumije shvatit ce.
Cocacolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:50   #487
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Lol, znaš da si zaljubljen kad ti je ovakvo luđačko ponašanje zabavno. Inače, podsjetilo me na ovo
Hahahaa upravo tako i izgleda 😬😬😬Ranije bih rekla makse kretenu od mene..Ali ljubav je cudoo
Cocacolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 00:07   #488
Quote:
Cocacolica kaže: Pogledaj post
..
Ne pamtim kad sam zadnji put pročitala nešto ovoliko ljigavo I ovo se prezentira pod normalnim odnosom zdravih i zrelih ljudi? Može se biti razigran i zaljubljen i šašav i otkačen na neinfantilan, fuj i posesivan način.

Quote:
Imao je operaciju ociju i nikako se nije mogao pomiriti s cinjenicom da me nece moci vidjeti 24sata....Inace nikada nije prosao dan da se ne vidimo.
Ne daj boze da osjeti neki drugi miris osim njegovog...Meni nije dozvoljeno da upotrebljavam rijec seks..i on ne moze da zivi bez njih.
Psycho alert! Pazi što ti govorim, kad te prođu leptirići, ovolika količina posesivnosti ti neće biti nimalo simpatična. Dapače, gušit će te dok ne pobjegneš iz te veze Užas svih užasa!
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 08:49   #489
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Ne pamtim kad sam zadnji put pročitala nešto ovoliko ljigavo I ovo se prezentira pod normalnim odnosom zdravih i zrelih ljudi? Može se biti razigran i zaljubljen i šašav i otkačen na neinfantilan, fuj i posesivan način.



Psycho alert! Pazi što ti govorim, kad te prođu leptirići, ovolika količina posesivnosti ti neće biti nimalo simpatična. Dapače, gušit će te dok ne pobjegneš iz te veze Užas svih užasa!
Dobro Aria ,idem sad da ga ostavim.Hvala ti sto si mi otvorila oci :klap:
Cocacolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:04   #490
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Ne pamtim kad sam zadnji put pročitala nešto ovoliko ljigavo I ovo se prezentira pod normalnim odnosom zdravih i zrelih ljudi? Može se biti razigran i zaljubljen i šašav i otkačen na neinfantilan, fuj i posesivan način.



Psycho alert! Pazi što ti govorim, kad te prođu leptirići, ovolika količina posesivnosti ti neće biti nimalo simpatična. Dapače, gušit će te dok ne pobjegneš iz te veze Užas svih užasa!
To sam i ja prvo mislio, ali onda je rekla da su već više godina u vezi pa možda i nije tak. Ne znam.

Ali ako su oni sretni u ovakvim stvarima i ja sam sretan za njih.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:13   #491
Ovoliku kolicinu sranja vec odavno nisam nigdje procitao na jednom mjestu... na trenutak sam se zapitao jesam li na temi koja govori o djeci u djecjem vrticu ili na temi na kojoj bi trebali navodno pisati odrasli ljudi... ovoliko ljigavosti se ne srece cesto...
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 11:07   #492
Quote:
Cocacolica kaže: Pogledaj post
Dobro Aria ,idem sad da ga ostavim.Hvala ti sto si mi otvorila oci
Pa nisam ti nigdje ni sugerirala da ga ostaviš. Samo sam ti objektivno komentirala kako to zvuči nekome sa strane. Nepojmljivo mi je da bilo koja žena koja drži do sebe i ima više od 15, pristaje na bilo kakvu igru i zafrkanciju u vezi u kojoj ona nešto NE SMIJE/NIJE JOJ DOZVOLJENO. Jesi ti retardirana pa ne smiješ reći sex ili te on želi doživljavati kao Djevicu Mariju koja će mu rađati djecu, pa da ne prljaš usta s tim prostim glagolima? Razumijem da ti to imponira i da si cijela ponosna što te on tako obilježava, jer ti godi egu, al to prelazi sve granice zajebancije i vrišti na posesivnost.

Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
To sam i ja prvo mislio, ali onda je rekla da su već više godina u vezi pa možda i nije tak. Ne znam.
Pa to ništa ne znači, možeš biti zaljubljen i duže od tri mjeseca i isto tako možeš godinama biti u zlostavljačkoj/posesivnoj vezi. Baci oko na šupendare pa vidi koliko dugo su one trpile posesivne luđake i koliko su dugo uživale u njegovoj ljubomori i koliko dugo su smatrale svog blesana simpatičnim i zaljubljenim overprotected boyfriendom i činjenici da ne smiju mirisati po nekom drugom. Nezdrav odnos totalno.

Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Ovoliku kolicinu sranja vec odavno nisam nigdje procitao na jednom mjestu... na trenutak sam se zapitao jesam li na temi koja govori o djeci u djecjem vrticu ili na temi na kojoj bi trebali navodno pisati odrasli ljudi... ovoliko ljigavosti se ne srece cesto...
Meni je došlo za izrigat se. Ipak, više mi je smiješnih i blesavih priča iz odnosa koji se doimaju zdravi, nego ovih od kojih me jeza hvata.
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:30   #493
Da, doslovno za izrigati se. Da se prema meni netko ponasa ili govori na nacin kakav je ovdje opisan, iste sekunde bi se maknuo od takve osobe. Naravno, isto bih ocekivao i u obrnutom slucaju. Ono sto mi je isto tako neshvatljivo jest namjerno djetinjasto ponasanje odraslih ljudi, valjda misleci da je to simpaticno ili ne znam sto. Ono, ponasaj se u skladu sa svojim godinama, pricaj normalno a ne stalno u nekakvim tepanjima ili umanjenicama, drugim rijecima budi normalan. Da se prema meni netko ovako ponasa:
Quote:
Kada se vidimo imamo foru..Lupka po namjestaju, demonstrira dolazak psa i onda me njuska po cijelom licu vratu glavi kosi bali i slini po meni.
da slini po meni ili me njusi ko pas (volim pse, imam psa, samo ne volim kada se ljudi ponasaju kao psi), savjetovao bih mu/joj da potrazi pomoc.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:40   #494
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Da se prema meni netko ovako ponasa:

da slini po meni ili me njusi ko pas (volim pse, imam psa, samo ne volim kada se ljudi ponasaju kao psi), savjetovao bih mu/joj da potrazi pomoc.
Ja samo pokušavam vizualizirati tu scenu i poslije toga misliti da nemam posla s neuračunljivom osobom Koji muškarac koji drži do sebe kaže ženi da joj u vezi s njim nije dozvoljeno govoriti SEX i koja žena koja drži do sebe u toj vezi pristane na tu idiotariju i počne govoriti SESATI
BTW, rekla je kako nikad nije prošao ni dan da se nisu vidjeli, zamisli ovu scenu doživiti 365* u godini. Dođe kao spas njegova operacija očiju da se ne vide 24 sata
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:57   #495
Ozivila tema weee iako i meni malo friki odnos, sorry Cocacolica.

Nego, crtica mog blesana...

Na moru. Vlakic vozi po gradu.
Guzva u vlakicu i krecemo.
Zafrkancija, smijemo se, ko dva ludaka, pozdravljamo ljude.

Prolazimo pored nekih klinaca i, naravno da je klincima vlakic fora pa gledaju, prokomentiram "gle kak ga gledaju, sad su ziher ljubomorni na nas jer se mi u njemu vozimo"
A gospon kaze "gledala si mr. Beana?", iduca scena di on sjedi, dignutih srednjaka i mase ljudima iz vlakica. Doslovno isti pokreti ko od beana

Umrla sam od srama i rasplakala se od smijeha.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 14:09   #496
Citajuci ovu temu, pitanje koje mi nekako dolazi samo od sebe.... zasto se ljudi ponasaju kao potpuni nedorasli idioti (cak ne mogu reci niti djeca) kada su s nekim u vezi, a kako se nikada ne bi ponasali da su single jer bi im se takvo ponasanje (sto je na kraju krajeva i normalno) cinilo idiotskim i retardiranim. Stoga, zasto to rade kada su s nekim u vezi? Zasto se svojevoljno pristaju ponizavati i spustati na razinu idiota?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 14:14   #497
jer si nekome s tim smijesan i zabavan i cool?

meni je puno zanimljivije kad se te smijesne i zabavne i cool spike u nekom trenutku pocnu shvacati kao retardirane, djecje i glupe fore

ljepota je u oku promatraca...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 14:15   #498
Vozili smo se na jako prometnoj cesti. Po običaju sam mm zafrkavala nekim našim internim stvarima. Kad više nije mogao izdržati moje bockanje, autom je ušao u autobusno ugibalište, pojačao pjesmu koja je svirala, izašao iz auta, otvorio moja vrata da izađem i zaplesao. I tako smo plesali na sred ceste dok su djeca zbunjeno gledala iz auta, a ostali vozači svirali i mahali.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 14:44   #499
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Citajuci ovu temu, pitanje koje mi nekako dolazi samo od sebe.... zasto se ljudi ponasaju kao potpuni nedorasli idioti (cak ne mogu reci niti djeca) kada su s nekim u vezi, a kako se nikada ne bi ponasali da su single jer bi im se takvo ponasanje (sto je na kraju krajeva i normalno) cinilo idiotskim i retardiranim. Stoga, zasto to rade kada su s nekim u vezi= Zasto se svojevoljno pristaju ponizavati i spustati na razinu idiota?
po čijim kriterijima bi takvo ponašanje u singl životu bilo opravdano kao idiotsko i retardirano? to je samo tvoj osobni stav.
u mom svijetu bi neke od ovdje upisanih situacija i dalje bile smješne

moja sreća da imam muža koji nije uštogljen mrgud pa mi svako malo priredi malo smijeha u životu.
vjerujem da je većina ovdje upisanih situacija usmjerena na obostranu zabavu, ne treba kvarit dobru vibru
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 15:04   #500
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Vozili smo se na jako prometnoj cesti. Po običaju sam mm zafrkavala nekim našim internim stvarima. Kad više nije mogao izdržati moje bockanje, autom je ušao u autobusno ugibalište, pojačao pjesmu koja je svirala, izašao iz auta, otvorio moja vrata da izađem i zaplesao. I tako smo plesali na sred ceste dok su djeca zbunjeno gledala iz auta, a ostali vozači svirali i mahali.
Haha, ovo mi je predobro

Joj nemojte ovdje grintati i kvariti idilu, tema i je namijenjena za najblesavije stvari koje partneri rade, meni je baš zabavno čitati.

Radije čitam da su ludasti i pritom sretni zajedno nego ove što se mahom varaju, rastaju, ubi me to, depra, ali zato je ovdje baš lijepo i mislim da ne treba kvariti.

Aria

Sad sam htjela napisati još neke naše ludosti, ali me strah reakcija, pa nećem.
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.