Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 10:40   #1
Onaj pravi trenutak

Mlad sam još,ali volim malo istraživati,analizirati.Možda nema ovdje te populacije previše,mnogi neće niti priznati to,ali da probamo malo diksutirati,čuti mišljenja.
Mislim da je ovdje ipak najbolje jer se donekle implicira snižavanje kriterija,ili mijenjanju prioriteta.

Gledam neke ljude,jedan poznanin,drugi prijatelj.

Kasne tridesete,čak i početak 40-ih.Obrazovani,poprilično situirani,imaju karijeru,zarađuju za naše uvjete dosta.
Ne gledam previše u novčanik nikome,ali donekle sam siguran da ispod 2000 EUR ovaj frend mjesečno nema.

Ono što je zanimljivo.oboje su negdje u srednjim 30-ima našli cure/žene koji,da se ne lažemo prije 8-10 godina nebi imali.

Znači,tu govorim o ljudima koji su sad već u braku ili će biti,imati djecu...

Također gledam i drugi primjer osobe,koja se rano razvela,imala dijete i provela 20-ak godina uživajući,trošeći svašta,mlado,staro,vezano,slobodno.

Da bi se na kraju u srednjim 40-ima smirila i našla osobu,čak i 2-3 godine mlađu koja baš po ničemu nije kao ostali.Mnogi vršnjaci kažu da mu je ona možda i prva

Donekle shvaćam te slučajeve,treba ima neka mirnoća,stabilni muškarac-ne previše dominantan.

Kako vi gledate sve na to?

Naslov cilja na to,da ti ljudi prije nisu imali neke šanse,posebno mislim na ove koji će imati obitelj.
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 12:16   #2
Gdjeeee siii billlaaaa dok saaam biooo niiitkoooo

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 12:24   #3
Ne bi mi imponiralo da znam da ranije ne bih bio dovoljno dobra osoba za nekoga, ali... Kako da to znam? I zašto se ograničavati još i time, kao da nije dovoljno teško naći osobe koje želiš i možeš zadržati u svojoj blizini, a pogotovo ako ta blizina uključuje i fizičku ili emotivnu involviranost.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 12:39   #4
a ha...znači sad sa 40 trebam tražiti mlađe, nevine po mogućnosti jer im neće biti bitno što sam nezaposlena večinu godine i što nemam djece, dobro je znati
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:04   #5
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Gdjeeee siii billlaaaa dok saaam biooo niiitkoooo

Sent from my S7 edge via Tapatalk
Jel to to, o tome je tema?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:07   #6
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
a ha...znači sad sa 40 trebam tražiti mlađe, nevine po mogućnosti jer im neće biti bitno što sam nezaposlena večinu godine i što nemam djece, dobro je znati
To da nemas djece ti je samo plus.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:15   #7
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Gdjeeee siii billlaaaa dok saaam biooo niiitkoooo

Sent from my S7 edge via Tapatalk
https://www.srbijadanas.com/vesti/re...la-kad-sam-bio

__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:16   #8
Ništa čudno. Meni su neki otvoreno priznali da im je to zadnji voz odnosno osjećaju da je.
Pa pristanu i na ružnije i bez kemije i mlako i svakakvo.
Što sve ljudi guraju iz straha da će ostati sami... ufff. Svakakve veze. Ne nužno turbulentne i loše, ali onako, mediokritetne.

Iliti:


Quote:
Precvrsto ga drzis za ruku
gledas ga pretjerano zaljubljeno
kada vas zajedno sretnem onako odvratno sretne
u shopingu nedjeljom

Zar si zaboravila vec
il' si mu zaboravila rec'
da te on ne pali od prvog dana
i da ste zajedno samo da ne ostanes sama

Kad vas vidim to je domaci film
losi glumci i jos gori scenarij
pa mogu efekti i biti korektni
ali sumnjam, ma cisto sumnjam u happy end
Mada, ponekad i bude happy end. Učmalost i strah od počinjanja ispočetka.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:23   #9
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ništa čudno. Meni su neki otvoreno priznali da im je to zadnji voz odnosno osjećaju da je.
Pa pristanu i na ružnije i bez kemije i mlako i svakakvo.
Što sve ljudi guraju iz straha da će ostati sami... ufff. Svakakve veze. Ne nužno turbulentne i loše, ali onako, mediokritetne.

Iliti:



Mada, ponekad i bude happy end. Učmalost i strah od počinjanja ispočetka.

Kaj je najtuznije, ovakve price i scenarije nije rijetkost cuti ni od 16-godisnjaka/inja.

Ljudi ne shvacaju da sa smanjivanjem kriterija smanjuju i svoj karakter. Ocaj je fuj.


Sa godinama kriteriji su mi sve visi. Jebem mu, ipak sad znam vise nego sam znal sa dvadeset.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:24   #10
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ništa čudno. Meni su neki otvoreno priznali da im je to zadnji voz odnosno osjećaju da je.
Pa pristanu i na ružnije i bez kemije i mlako i svakakvo.
Što sve ljudi guraju iz straha da će ostati sami... ufff. Svakakve veze. Ne nužno turbulentne i loše, ali onako, mediokritetne.

Iliti:



Mada, ponekad i bude happy end. Učmalost i strah od počinjanja ispočetka.
Ovo je bas za ne zaliti takve ljude.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:42   #11
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Kaj je najtuznije, ovakve price i scenarije nije rijetkost cuti ni od 16-godisnjaka/inja.

Ljudi ne shvacaju da sa smanjivanjem kriterija smanjuju i svoj karakter. Ocaj je fuj.


Sa godinama kriteriji su mi sve visi. Jebem mu, ipak sad znam vise nego sam znal sa dvadeset.
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ovo je bas za ne zaliti takve ljude.
"Možda to nije to, ali nije ni loše...

nisu bile glupe, svaka je znala
kad nema velike ljubavi, dovoljna je i mala"
Mile car.

Nije svatko ni kapacitet za velike emocije. Niti je svatko sposoban za pravu osobu. Ljudi vuku razna oštećenja i razne komplekse. I ponekad im jednostavno treba netko tko će se u to uklopiti bez puno talasanja.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 14:13   #12
Mozda nesto pogresno u brzini citam, ali vidim da se cesto spominju neki vlakovi i vozovi koji prolaze pored ljudi u kasnim tridesetim godinama, pa mi nikako nije jasno na sto mislite.
Vjerojatno postove pisu ljudi koji su u srednjim dvadestima.
Bez obzira na uvrijezeno misljenje, nisam zabrinuta za nikakve vozove, a pogotovo mi ne pada na pamet skociti u bilo koji zbog prolaznosti vremena. Kamo srece da sam tako razmisljala prije- prekocila bih vrijeme provedeno u krivom vozu.
Skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:14   #13
Imam 40 godina, ali ne mislim skočiti u neki zadnji vlak u kojem mi se neće sviđati stanice. Bolje onda putovati sam.

Imam kriterije, ali su se promijenili u odnosu na prije 10 godina. Ne mogu reći ni da su viši niti niži, sad samo gledam druge kvalitete.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:56   #14
i ja imam 40 ali nisam primjetila da su mi kriteriji niži niti lovim zadnje vlakove i sl....doduše promjenjivi jesu i nisu mi fiksni jer nešto što me nikada nije privlačilo me odjednom može privući i obrnuto, da ono što mi je nekad bilo napeto više mi uopće ne bude zanimljivo
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 17:23   #15
Meni su bome s prolaskom vremena kriteriji sve viši. Bit će da su prije bili preniski. Dođoh do zaključka da zato i nije valjalo.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 17:53   #16
Doći u određene godine, steći neka iskustva, definirati se kao osoba i onda sve to odbaciti i biti sa nekim koga inače ne bi ni pogledao. To mi je uvijek zvučalo nerealno osim za osobe s manjkom samopoštovanja.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 17:56   #17
Bome, da.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 18:28   #18
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Meni su bome s prolaskom vremena kriteriji sve viši. Bit će da su prije bili preniski. Dođoh do zaključka da zato i nije valjalo.
možda i nisu viši nego samo sada znaš što ne želiš, ako več ne znaš što točno želiš
Mislim čemu gubiti vrijeme na svakoga...pod svakoga mislim na one koji ti ne odgovaraju
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 18:42   #19
Ja sam to shvatio malo drugačije, a ne kao spuštanje kriterija. S 20 frajer nema šanse, jer je bubica, a ona želi zabavu. S 30 frajer je neki klinac postigao, a one face su u điru skupljanja crtica još uvijek. Njoj se prioriteti promijeniše, a ovaj "bubica" je postao primamljivijim opcija nego što je bio. Jesam li samo ja tako shvatio uvodni post
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 18:57   #20
Strah od samoće je najgori.
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:19.