Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2017., 14:41   #1
Uz postojeci kredit - novi kredit

Pozdrav,
imam u SPLITSKOJ BANCI kredit, kojega uredno otplacujem vec 36 mjeseci.
Sad mi je potrebno 5 000 eura, i htio bih reprogramirati kredit u smislu da mi isplate 5000 eura te postojeci reprogramiraju tako da se produze godine i izmijeni rata. Dali je to moguce? Dali treba kompletno reprogramiranje kredita, znaci zatvoriti stari kredit sa novim... ili kako vec.... Inace, imam posao za stalno, primanja iznad prosjecna. Hvala na informaciji

PS.
Molim vas nemojte sa onim tipa, sta ce ti kredit ako imas iznad prosjecna primanja...i tako te stvari... Hvala
Bozzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 14:27   #2
Quote:
Bozzo kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
imam u SPLITSKOJ BANCI kredit, kojega uredno otplacujem vec 36 mjeseci.
Sad mi je potrebno 5 000 eura, i htio bih reprogramirati kredit u smislu da mi isplate 5000 eura te postojeci reprogramiraju tako da se produze godine i izmijeni rata. Dali je to moguce? Dali treba kompletno reprogramiranje kredita, znaci zatvoriti stari kredit sa novim... ili kako vec.... Inace, imam posao za stalno, primanja iznad prosjecna. Hvala na informaciji

PS.
Molim vas nemojte sa onim tipa, sta ce ti kredit ako imas iznad prosjecna primanja...i tako te stvari... Hvala

Ja ću ti pametovati na drugi način A da pitaš u banci?

Svaki slučaj se razlikuje od klijenta do klijenta(primanja,crna lista itd,itd)
Ja sam htio isto ko i ti ali u zg banci ali mi nisu dali pa sam to dobio u drugoj tj.preselio sam poslovanje u drugu gdje sam dobio kredit za reporogramiranje starog plus još keša sa strane

Inaće mislim da uvijek treba kompletno reprogramiranje jer nisu isi uvjeti kao kod starog kredita,kamata,rate,godine i sl
doljabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 18:19   #3
Quote:
doljabuka kaže: Pogledaj post
Ja ću ti pametovati na drugi način A da pitaš u banci?

Svaki slučaj se razlikuje od klijenta do klijenta(primanja,crna lista itd,itd)
Ja sam htio isto ko i ti ali u zg banci ali mi nisu dali pa sam to dobio u drugoj tj.preselio sam poslovanje u drugu gdje sam dobio kredit za reporogramiranje starog plus još keša sa strane

Inaće mislim da uvijek treba kompletno reprogramiranje jer nisu isi uvjeti kao kod starog kredita,kamata,rate,godine i sl
Hvala na odgovoru. Svakako cu ici u banku, ali zelio sam samo znati jel to uopce moguce
Bozzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 09:56   #4
Normalno da je moguće, samo je pitanje pod kojim uvjetima i u kojem iznosu, ali ovakvi krediti su dosta česta pojava.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 10:13   #5
Zajam ponuda novca između osobito ozbiljna i pouzdana

Pišem im reći da ja mogu dati kredit raspoloživa sredstva za sve ljude kako bi se baciti s godišnjom kamatnom stopom od 2% do 12 jednom i otplate do 30 godina: 1, u ovisno o iznosu kredita. Vaše težnje, zajam od nekoliko razloga zašto projekti uspjeti financijski, dati legitimna ambicija da mi pomogne u svim profitabilne projekte i dati svoj obećanje umrijeti nekretninu. Evo još nešto za financiranje dokaza ponude. JA dobiti puno pljeskom i svjedoka Täglich

Ime: Roba zato

E-mail: [email protected]

WhatsApp Kontakt: 22 965 805 006
waren zato is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.