Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2011., 00:10   #1
Cool Ivan Herceg

Ivan Herceg (Zagreb, 1981.) hrvatski je filmski, televizijski i kazališni glumac.




Filmografija

Televizijske uloge

"Larin izbor" kao Jakov "Jaša" Zlatar (2011.)
"Najbolje godine" kao Dino Popović (2010.-2011.)
"Dolina sunca" kao Kristijan Vitezović (2009.-2010.)
"Cimmer fraj" kao Frenki (2007.)
"Kad zvoni?" kao Zvonko (2005.)

Filmske uloge
"Lea i Darija - Dječje carstvo" (2011.)
"Nije kraj" kao Martin (2008.)
"Žena bez tijela" kao Martin (2007.)
"Pjevajte nešto ljubavno" kao Struja (2007.)
"Tu" kao Karlo (2003.)

Kazališne uloge
2006. Eshil: Orestija, režija: Ozren Prohić, Dubrovačke ljetne igre, uloga: Orest
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 00:26   #2
hihi, odlicna tema
ja ga nisam do ove serije voljela previse, tj zamjerio mi se onom svojom homofobnom izjavom, ali sad u seriji je neodoljiv
a i u meduvremenu je nekako demantirao odnosno ublazio tu izjavu, pa ajde, ajde
i navodno je s jelenom percin.
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 00:27   #3
Veoma je keksi

Struja
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 00:29   #4
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
hihi, odlicna tema
ja ga nisam do ove serije voljela previse, tj zamjerio mi se onom svojom homofobnom izjavom, ali sad u seriji je neodoljiv
a i u meduvremenu je nekako demantirao odnosno ublazio tu izjavu, pa ajde, ajde
i navodno je s jelenom percin.
kojom?

prvi put sam ga uočila u pjevajte nešto ljubavno i otad mi je
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 00:35   #5
Quote:
Mopsi 7 kaže: Pogledaj post
kojom?

prvi put sam ga uočila u pjevajte nešto ljubavno i otad mi je
pa izjavio je da nebi glumio homoseksualca jer to nije u skladu s njegovim uvjerenjima, tako nesto, a onda je kasnije rekao:


Što se tiče nedavnih prozivki da je homofob, zbog izjava da ne bi glumio homoseksualca, tvrdi da je priča prenapuhana i izvučena iz konteksta.

'Rekao sam da u ovom trenutku svoje karijere najvjerojatnije ne bih prihvatio takvu ulogu, pa je naposljetku ispalo da sam na sva zvona želio objaviti da nikada ne bih glumio homoseksualca, što nije istina', kazao je Herceg za Story, dodajući da mu nije bila namjera nekoga uvrijediti.
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 00:38   #6
herceg nam je tradicionalan decko

evo sto kaze o braku:

Vidite li se jedan dan u braku?
– Iz tradicionalne sam obitelji koja drži do braka i smatram da je on jedna od vrednijih stvari. Vidim se u njemu i kada nađem nekoga za koga osjetim ono nešto, to će biti to. U jednom trenutku života čak sam i bio korak do braka, ali na kraju se ispostavilo da sam bio u krivu. Inače, romantičan sam na neki svoj način, ali znam biti i zanesen. A kada bi došao trenutak prošnje, pokušao bih izbjeći one klišeje s klečanjem i slično, ali kako ću to izvesti reći ću vam kada se dogodi.
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 00:40   #7
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
pa izjavio je da nebi glumio homoseksualca jer to nije u skladu s njegovim uvjerenjima, tako nesto, a onda je kasnije rekao:


Što se tiče nedavnih prozivki da je homofob, zbog izjava da ne bi glumio homoseksualca, tvrdi da je priča prenapuhana i izvučena iz konteksta.

'Rekao sam da u ovom trenutku svoje karijere najvjerojatnije ne bih prihvatio takvu ulogu, pa je naposljetku ispalo da sam na sva zvona želio objaviti da nikada ne bih glumio homoseksualca, što nije istina', kazao je Herceg za Story, dodajući da mu nije bila namjera nekoga uvrijediti.
aha, promakla mi je ta izjava
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 00:45   #8
bombon
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 00:52   #9
a sjetila se da bio u onom spotu od Lane Jurčević http://www.youtube.com/watch?v=cL8-d3QG6g4
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 02:07   #10
sjecam ga se iz pjevajte nešto ljubavno, iako mi je k'o klinki onaj g nesto bio bolji

poprilicno zgodan , s duzom kosom malo baca na sitnog krimosa, ali ne toliko zgodan da bi gledala hrv. "dramske serije"

iz tradicionalne obitelji ajoj
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 09:45   #11
Dobio je svoj topic

Aaaa, meni je svugdje dobar, za prste polizat.
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 10:36   #12
Bezveznjak.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 10:40   #13
meni je on baš bezveze, gdje gd sam ga gledala ima isti polunadrkan-ide-mi-sve-na-živce izraz lica
HonkingAntelope is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 10:58   #14
meni nije nista posebno
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 11:39   #15
baš mi je bljak. skroz mi fake djeluje.
munchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 12:14   #16
Lik ok izgleda, ma da puno bolje s kratkom kosom. On i mužič od jelene veljače su mi jedini naši mlađi glumci koji mi i liče na nekaj. Al da, sad se takva fama diže oko njega ko da je ne znam kaj. Tak je to svaki put dok nas bombardiraju s novim sapunicama. Čekajte sad u svakom 3. broju storyja i glorije intervju s njim
wulong5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 12:25   #17
Quote:
wulong5 kaže: Pogledaj post
On i mužič od jelene veljače su mi jedini naši mlađi glumci koji mi i liče na nekaj.

nemoguće!
a živko anočić, franjo dijak, mislav čavajda?
HonkingAntelope is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 12:28   #18
Quote:
HonkingAntelope kaže: Pogledaj post
nemoguće!
a živko anočić, franjo dijak, mislav čavajda?
Ipak ostajem kod ovog dua, a ove ostale nek si neko drugi uzme. Nećem, fala
wulong5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 12:59   #19
jeee Herceg.. ne gledam ovu seriju baš di sad glumi,tj samo kad okrenem pa vidim njega na ekranu malo škicnem,radi njega samo..i s kratkom kosom je baš dobaar..inače u onoj Dolini sunca,mi nije bio neš..al ovdje,em je uloga bolja,em ima više ljubavnih scena,a takvog ga gledati mi je
ari21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 13:20   #20
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
herceg nam je tradicionalan decko

evo sto kaze o braku:

Vidite li se jedan dan u braku?
– Iz tradicionalne sam obitelji koja drži do braka i smatram da je on jedna od vrednijih stvari. Vidim se u njemu i kada nađem nekoga za koga osjetim ono nešto, to će biti to....
Svi glumci kažu isto, ali kada ih slava lupi onda se svi razmašu i tradicionalnost izleti kroz prozor. Tako da ne vjerujem previše u to.


Nedavno kada sam bila u Dubrovniku, kupujem novi broj Glorie, na naslovnici on s natpisom fatalan. I prodavačica komentira s velikim smiješkom na usnama ''Baš je fatalan''. Ja njoj da mi i nije baš toliko, kad je žena stala u obranu, da ne pričam bezveze, da baš je zgodan, da ga je vidjela uživo da je stvarno fatalan i ostale hvalospjeve. Pobjegla sam što sam prije mogla.
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.