Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2014., 13:00   #221
Danas cijeli test iz hrvatskog prepisao , sjedio ispred ucenika koji najvise zna u cijeloj skoli , al kakav sou je to bio. Ja prepisem od njega a frajer do mene me cima i ja mu govorima a,b,c ili d .
A profesor sjedi iza nas i gleda samo ravno i pravi se da ne vidi .
__________________
logitech
Porta93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 13:06   #222
Quote:
Porta93 kaže: Pogledaj post
Danas cijeli test iz hrvatskog prepisao , sjedio ispred ucenika koji najvise zna u cijeloj skoli , al kakav sou je to bio. Ja prepisem od njega a frajer do mene me cima i ja mu govorima a,b,c ili d .
A profesor sjedi iza nas i gleda samo ravno i pravi se da ne vidi .
Nije ti to za pohvalu.
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 13:17   #223
Quote:
TeenHunter kaže: Pogledaj post
Naravno ti imaš pravo raspravljat al žalosno je da ti stvarno misliš da si u pravu...Pa napiso si da bi i danas na hrvatskom prepisivo da imaš megabajta na mobitelu hahah Ma nek ti je sa srećom,zato treba odlepršat iz ove države
eto jos bolje da nisam imo megabajta jer sam jedva stigo sve napisat, a kamoli ic na wc i nisam od nikog prepisivo ,a moglo se jer je jedan prof kojeg je bas bilo briga za sve nesto piso ,a ova profa je bila normalna i hahaha sou ekipa je prepisivala ,cura do mene je od mene nesto prepisala

@ruzavjetrova ,, pa ko kaze da se hvali samo je to rekao sta je bilo nije si napiso hvalospjev
__________________
_______________________________
TikiFiesta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 13:52   #224
Quote:
Ružavjetrova kaže: Pogledaj post
Nije ti to za pohvalu.
Znam
Al sam to napisao da ljudi vide primjer iz prve ruke da se i to može.
__________________
logitech
Porta93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 13:53   #225
@TeenHunter i @Rakkatakka

Citajuci komentare o toj vasoj silnoj pravednosti i postenju prilikom pisanja
ispita, dobio sam takav proljev da se to ne moze opisati rijecima.
Inace vas dvoje nikad niste , i ni u kojem slucaju ne biste zavirili u tuđi test,
jer ako slucajno nesto prepisete , vi time ne zasluzujete ici na fakultet,hahah.
Inace po vasim komentarima mogao bih lako zakljuciti da ste vas dvoje bili
tip ucenika koji je sjedio u prvoj klupi i pozorno slusao i upijao gradivo,vrlo
vjerojatno i maltretirani od strane vasih kolega iz razreda,kojima vi ni pod
koju cijenu ne biste dali svoju zadacu ili test na "uvid" .
Samo da malo zavirite na portale ili izađete malo na zrak mozete vidjeti koliko lopina jurca u kojekakvim BMW-ima i slicno , prvenstveno politicari i
kojekakvi "poduzetnici" . Kao da su se oni obogatili na legalan i posten nacin.
Pa zasto ja nebi onda prepisivao i radio salabahtere ako vec pol države
može bez pol pardona lagat,krast i zaje***** sve oko sebe.

Ja nisam rekao da nije pohvalno ucit,naravno da je, ali prvenstveno
zbog vaseg stava i razmisljanja ce vas neko kad tad nagu*** , i to iz
razloga sto se danas kod nas ne cijeni rad i trud , vec se cijeni
onaj covjek koji moze najvise smuljat i ukrast.
hahaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 14:21   #226
Quote:
TeenHunter kaže: Pogledaj post
Naravno ti imaš pravo raspravljat al žalosno je da ti stvarno misliš da si u pravu...Pa napiso si da bi i danas na hrvatskom prepisivo da imaš megabajta na mobitelu hahah Ma nek ti je sa srećom,zato treba odlepršat iz ove države
i opce ne pricamo ko je u pravu ko ne nego ti imas jedan stav o prepisivanju ja drugi , i to je jednostavno tako
__________________
_______________________________
TikiFiesta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 14:26   #227
Quote:
hahaja kaže: Pogledaj post
@TeenHunter i @Rakkatakka

Citajuci komentare o toj vasoj silnoj pravednosti i postenju prilikom pisanja
ispita, dobio sam takav proljev da se to ne moze opisati rijecima.
Inace vas dvoje nikad niste , i ni u kojem slucaju ne biste zavirili u tuđi test,
jer ako slucajno nesto prepisete , vi time ne zasluzujete ici na fakultet,hahah.
Inace po vasim komentarima mogao bih lako zakljuciti da ste vas dvoje bili
tip ucenika koji je sjedio u prvoj klupi i pozorno slusao i upijao gradivo,vrlo
vjerojatno i maltretirani od strane vasih kolega iz razreda,kojima vi ni pod
koju cijenu ne biste dali svoju zadacu ili test na "uvid" .
Samo da malo zavirite na portale ili izađete malo na zrak mozete vidjeti koliko lopina jurca u kojekakvim BMW-ima i slicno , prvenstveno politicari i
kojekakvi "poduzetnici" . Kao da su se oni obogatili na legalan i posten nacin.
Pa zasto ja nebi onda prepisivao i radio salabahtere ako vec pol države
može bez pol pardona lagat,krast i zaje***** sve oko sebe.

Ja nisam rekao da nije pohvalno ucit,naravno da je, ali prvenstveno
zbog vaseg stava i razmisljanja ce vas neko kad tad nagu*** , i to iz
razloga sto se danas kod nas ne cijeni rad i trud , vec se cijeni
onaj covjek koji moze najvise smuljat i ukrast.
Ja ne kažem da nikad nisam prepisao ništa ali to radit na maturi je pokvareno jer ćeš svojim lopovlukom naštetit drugom..Al dobro,imaš pravo da se treba gurat i lupat nogama i rukama za uspjet u Hr. što je žalosno..Ipak ne treba ovdje poticat prepisivanje i još se hvalit,ako si već prepisao maturu bar šuti i srami se toga donekle
TeenHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 17:21   #228
Quote:
hahaja kaže: Pogledaj post
@TeenHunter i @Rakkatakka

Citajuci komentare o toj vasoj silnoj pravednosti i postenju prilikom pisanja
ispita, dobio sam takav proljev da se to ne moze opisati rijecima.
Inace vas dvoje nikad niste , i ni u kojem slucaju ne biste zavirili u tuđi test,
jer ako slucajno nesto prepisete , vi time ne zasluzujete ici na fakultet,hahah.
Inace po vasim komentarima mogao bih lako zakljuciti da ste vas dvoje bili
tip ucenika koji je sjedio u prvoj klupi i pozorno slusao i upijao gradivo,vrlo
vjerojatno i maltretirani od strane vasih kolega iz razreda,kojima vi ni pod
koju cijenu ne biste dali svoju zadacu ili test na "uvid" .
Samo da malo zavirite na portale ili izađete malo na zrak mozete vidjeti koliko lopina jurca u kojekakvim BMW-ima i slicno , prvenstveno politicari i
kojekakvi "poduzetnici" . Kao da su se oni obogatili na legalan i posten nacin.
Pa zasto ja nebi onda prepisivao i radio salabahtere ako vec pol države
može bez pol pardona lagat,krast i zaje***** sve oko sebe.

Ja nisam rekao da nije pohvalno ucit,naravno da je, ali prvenstveno
zbog vaseg stava i razmisljanja ce vas neko kad tad nagu*** , i to iz
razloga sto se danas kod nas ne cijeni rad i trud , vec se cijeni
onaj covjek koji moze najvise smuljat i ukrast.

Ah evo ga, još jedan genijalac koji ne zna čitat s razumijevanjem prije nego što baca prazne komentare. Ko da sam opet u onoj glupoj grupi maturanata na fejsu Već mi na guzicu izlazite sa svojim neargumentiranim glupostima koje najčešće nemaju nikakve veze s onime što sam ja rekla. Takvi super rješavaju maturu, sigurno. Samo ti zaključuj što hoćeš
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 13:44   #229
Quote:
hahaja kaže: Pogledaj post
@TeenHunter i @Rakkatakka

Citajuci komentare o toj vasoj silnoj pravednosti i postenju prilikom pisanja
ispita, dobio sam takav proljev da se to ne moze opisati rijecima.
Inace vas dvoje nikad niste , i ni u kojem slucaju ne biste zavirili u tuđi test,
jer ako slucajno nesto prepisete , vi time ne zasluzujete ici na fakultet,hahah.
Inace po vasim komentarima mogao bih lako zakljuciti da ste vas dvoje bili
tip ucenika koji je sjedio u prvoj klupi i pozorno slusao i upijao gradivo,vrlo
vjerojatno i maltretirani od strane vasih kolega iz razreda,kojima vi ni pod
koju cijenu ne biste dali svoju zadacu ili test na "uvid" .
Samo da malo zavirite na portale ili izađete malo na zrak mozete vidjeti koliko lopina jurca u kojekakvim BMW-ima i slicno , prvenstveno politicari i
kojekakvi "poduzetnici" . Kao da su se oni obogatili na legalan i posten nacin.
Pa zasto ja nebi onda prepisivao i radio salabahtere ako vec pol države
može bez pol pardona lagat,krast i zaje***** sve oko sebe.

Ja nisam rekao da nije pohvalno ucit,naravno da je, ali prvenstveno
zbog vaseg stava i razmisljanja ce vas neko kad tad nagu*** , i to iz
razloga sto se danas kod nas ne cijeni rad i trud , vec se cijeni
onaj covjek koji moze najvise smuljat i ukrast.
zbog takvih kao ti i jesmo u govnima do grla. da ima vise ljudi na visim mjestima koji razmisljaju unaprijed a ne di ce i kako ce maznut, prevarit drustvo bi nam bilo puno bolje.. zalosno je da se moral mladih ljudi ravija pod utjecajem tamo nekih poduzetnika, toga u razvijenom svijetu nema.. nekad mi je stvarno zao sto nisam roden u japanu.
__________________
oni su gavrani, oni su vrani.
subsonikđou is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 16:15   #230
Kako ću se grist ako na upadnem zbog tih idiota..Bila je neka anketa više od 50 posto je reklo da je prepisivalo..Katastrofa
TeenHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 16:22   #231
puno ljudi se ovdje hvali da je prepisivalo a nije
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 17:26   #232
Quote:
TeenHunter kaže: Pogledaj post
Kako ću se grist ako na upadnem zbog tih idiota..Bila je neka anketa više od 50 posto je reklo da je prepisivalo..Katastrofa
ja nisam, ali bilo je ljudi koji su pokusali od mene nesto saznat.. inace na testu nema beda, al na maturi.. e pa nedam nikome da mi spusta vrijednost i rezulatate mog rada
__________________
oni su gavrani, oni su vrani.
subsonikđou is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 18:47   #233
Quote:
subsonikđou kaže: Pogledaj post
ja nisam, ali bilo je ljudi koji su pokusali od mene nesto saznat.. inace na testu nema beda, al na maturi.. e pa nedam nikome da mi spusta vrijednost i rezulatate mog rada
Ma ne mogu ti opisat kako me sama pomisao na to naživcira i izazove gađenje.. imat ću najmanje 50 bodova više nego zadnji koji je upisao taj faks prošle godine i sad ako će mi falit bod dva poludit ću i to samo zato što čitam ovo svo hvalisanje zadnjih dana (čitaj npr. Tiki Fiesta) Koja je svrha te mature ako se više od pola ljudi izjasni da je prepisivalo,di je tu pravda i poštenje? Počinjem sve više i više mrzit Hrvatsku i ove naše govnare i lopove
TeenHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 20:39   #234
Quote:
TeenHunter kaže: Pogledaj post
Ma ne mogu ti opisat kako me sama pomisao na to naživcira i izazove gađenje.. imat ću najmanje 50 bodova više nego zadnji koji je upisao taj faks prošle godine i sad ako će mi falit bod dva poludit ću i to samo zato što čitam ovo svo hvalisanje zadnjih dana (čitaj npr. Tiki Fiesta) Koja je svrha te mature ako se više od pola ljudi izjasni da je prepisivalo,di je tu pravda i poštenje? Počinjem sve više i više mrzit Hrvatsku i ove naše govnare i lopove
a da. hebes ga, tu ne mozes nis. zato ako mozes pici van! offtopic: kaj mislis upisat?
__________________
oni su gavrani, oni su vrani.
subsonikđou is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 12:36   #235
Ako si svjestan da je off topic, preseli se na chat.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 00:36   #236
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
puno ljudi se ovdje hvali da je prepisivalo a nije
Ne znam zašto bi netko lagao u vezi toga kad uopće nije bio neki problem prepisati, i to neopaženo ako si dovoljno snalažljiv. A čak i oni koje su skužili su prošli eventualno s opomenom. Imam dojam da su neki profesori/nadzornici čak dopuštali prepisivanje. Uopće nije neka velika filozofija to bilo. Veći je problem, čini mi se, svima bilo to što ne znaš možeš li vjerovati onome od koga prepisuješ.
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 15:00   #237
Na Maturi je bilo mnoštvo načina za prepisivanje. Moj je problem bio suprotan, jer sam se bojao da me ne diskvalificiraju zbog pomaganja, ipak, o tom mi je ispitu ovisila godina. Prepisivanje na Maturi (ne masovno, ne cijele testove) naravno odobravam, jer obično oni koji ne znaju prepisuju, pa imaju bodova tek toliko za prolaz. Jer se nitko tko se stvarno trudi upasti na neki fakultet neće naći na granici, pa mu ni taj koji prepisuje neće uzeti mjesto.

Što se tiče prepisivanja općenito, budući da je školski sistem u Hrvatskoj neuravnotežen, prepisivanje u osnovnoj i srednjoj definitivno je opravdano, naravno, ako te ne uhvate, i ako nisi toliko glup da ideš studirati ono iz čega imaš dobru ocjenu koju si zaradio prepisivanjem. Odnosno, moraš imati neke predmete koji te zanimaju, tj. čime se želiš baviti (i iz tih ne prepisuješ, nego učiš). Ako te ništa u školi ne zanima, nađi nešto izvan škole i budi dobar u tome... opet sve super.
pushthetempo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 18:17   #238
zašto bi netko tko je učio trebao pomagati drugom koji nije htio učit i još ga tokom testa dekoncentrirati sa svojim pitanjem, automatski njemu se narušava i koncentracija i još ga pritom mogu diskvalificirati zbog budale
nekacura777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 21:16   #239
jeb** ova država... pa tko kontrolira ucenike??? ja imam tako jeb** osjecaj da ce ovi svi iz nekih manjih gradova masovno prepisivat itd. i da ce imat vise bodova od mene koji sam skroz prosjecan ucenik (prolazim s 4.3 u matematickoj gimnaziji). Uzas. A znam da ja necu moci prepisivat jer idem u gimnaziju i to u Zagrebu...
jozzica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 21:46   #240
Quote:
jozzica kaže: Pogledaj post
jeb** ova država... pa tko kontrolira ucenike??? ja imam tako jeb** osjecaj da ce ovi svi iz nekih manjih gradova masovno prepisivat itd. i da ce imat vise bodova od mene koji sam skroz prosjecan ucenik (prolazim s 4.3 u matematickoj gimnaziji). Uzas. A znam da ja necu moci prepisivat jer idem u gimnaziju i to u Zagrebu...
Kakve veze ima prepisivanje na maturi sa veličinom mjesta u kojima se škole nalaze? U svakoj školi u Hrvatskoj, bila ona u Zagrebu ili ne, učenike na maturi čuvaju nastavnici te škole.
capttawish is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:35.