Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2011., 09:57   #141
I ja sam zadovoljna sa svojom perilicom posuđa koja radi vec više od 2 godine i nije bilo nikakvih problema s njom. U početku sam bila malo skeptična prema Beku ali za sad je sve 5.
__________________
Razumi me, vrime je da se sidro podigne, pomakli smo granicu, grube riči je priskaču....
plavusa123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 22:36   #142
Kupujem sušilicu za rublje. Bila sam spremna izdvojiti poveću svotu novaca za kvalitetu i pouzdanost (dvoumila sam se između Miele i electrolux), međutim prodavač mi nudi Beko... u navedenom dućanu drže i Miele i Electrolux i kaže mi prodavač da je njemu naravno isplativije prodati mi skuplji proizvod, ali da mi on to ne preporuča, uvjerava me da je Beko sušilica kvalitetna i da ima 5 godina garancije i da mi više od toga ne treba.
Obzirom na to da je razlika u cijeni drastična ne znam što da radim. Ne želim plaćati samo zvučno ime ( ne patim na marke) , ali isto tako se ne želim dovesti u situaciju da mi sušilica uništava veš ili da ne suši dobro (naišla sam na internetu na pokoji komentar da ponekad nakon sušenja veš ostane mokar) pogotovo zato što nisam ograničena cijenom.
Ima li netko iskustva?
tutsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 17:29   #143
pranje posuđa u perilici

drage domaćice imam beko perilicu posuđa ali sam zagubila papire...može li mi tko pomoći da mi kaže oni 5 programa za pranje koji čemu služi??? unaprijed hvala...
july21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 21:25   #144
Quote:
july21 kaže: Pogledaj post
drage domaćice imam beko perilicu posuđa ali sam zagubila papire...može li mi tko pomoći da mi kaže oni 5 programa za pranje koji čemu služi??? unaprijed hvala...
Da bi ti to mogli odgovoriti morala bi navesti o kojem se točno modelu radi.

Imam također beko suđericu, ali moja ima 8 programa pa ti neki moji podatci možda neće puno značiti . Ali evo pokušati ću ti navesti ove svoje pa ti možda nešto i pomogne:

1. xpress program od 20 min., pere na 35 stupnjeva i služi za posuđe za desert i kavu sa ostacima hrane koji se nisu osušili

2. program od 30 min, pere na 35 stupnjeva i namijenjen je kao i za posuđe pod brojem 1

3. osjetljivi program, pere na 40 stupnjeva, slična namjena kao i za prva dva programa, traje 71 minutu

4. ekonomični program, pere na 50 stupnjeva i piše da je za zaprljano posuđe koje je ostalo u perilici (ma što god to značilo), traje 155 minuta.

5. program brzo i čisto, 65 stupnjeva, pere oko sat vremena, služi za normalno zaprljano posuđe sa ostacima hrane koji se nisu osušili

6. Intezivan program, pere na 70 stupnjeva, služi za jako zaprljano posuđe sa osušenim ostacima hrane, traje 136 minuta.

7. baby care program, pere na 70 stupnjeva, slična namjena kao i program pod br. 6 i za posuđe za bebe., traje 124 minute.

8. automatski program, pere u rasponu od 40-65 stupnjeva i služi za normalno zaprljano posuđe sa ostacima hrane koji su se osušili, traje od 60 do 157 minuta, ovisi o zaprljanosti posuđa.

Ne znam koliko sam ti pomogla ovim jer se ne radi o istom modelu perilice, ali vjerojatno su neki od programa isti pa usporedi.
bubiluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 16:52   #145
Quote:
Kissing spine kaže: Pogledaj post
Sad je na akciji u Konzumu perilica suđa DFN 1403 za 1799 kuna, pa razmišljam jer mi stara Candyca ima 18 godina?
Da li je tko ima?
jel ima tko možda ovu perilicu?
i mi je gledali neki dan u Konzumu, mislim da je 1999,99kn
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 16:53   #146
dobar dan,

kakva je ta perilica sudja "beko dsn 1321 x" ? na akciji je za 2400kn i to sa 5god garancije?!
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 11:35   #147
I ja se pridružujem pohvala na Beko aparate.

U podstanarstvu sam i gazdarica nam je kupila novu ploču za kuhanje (dva plinska ringa i dva staklokeramika) + pećnica. Čula sam od svojih poznanika puno pohvala jer također koriste njihovu bijelu tehniku.
Kod mene sve radi i to odlično. Uskoro se selim u svoje i trebam opremiti stan bijelom tehnikom, evo, Beko i Quadro su toliko podcjenjivani, a živim s tim aparatima više od 5 godina i rade bez ijednog kvara....
Ma danas visoka cijena ne garantira visoku kvalitetu, već dobro izrađenu marketinšku strategiju...

Zadnje uređivanje velika bubica : 21.03.2012. at 11:41.
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 12:51   #148
Danas idem u Elipso, Expert (bivsi Ecos) pogledati jedan samostojeci stednjak sa staklokeramickom povrsinom. Da li je vec netko od vas kupovao takav stednjak i kakva su vam iskustva?
__________________
Quack
Galen Marek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 06:41   #149
pozz. u fazi sam kupnje perilice posuđa. zapela mi je za oko beko din 5833. jel ima netko iskustva s tim modelom. dođe inče 3300 kn. ima 8 programa. još mi je u igri i neka elektrolux iz peveca s akcije za 3000kn.
Feno_Men is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 10:17   #150
Beko klime

Da li netko ima iskustvo sa Beko klimama? Konkretno me zanima ovaj model: http://www.elipso.hr/rashladni-ureda...|X120|X090INM/
gocko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 22:18   #151
BEKO DFN 6833

Da li ima netko iskustva sa perilicom suđa BEKO DFN 6833 ?
__________________
I adore watching my irish red when he moves easily on the field... just as he plays with the wind...
Hermiona29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 00:54   #152
Kod nas je DFN 6683 već skoro tri mjeseca. Žena je prezadovoljna, a i ja jer je popodne/navečer ni nečujem (42 dB buka).... Kupuj. To je već gornja klasa Beko perilica.
__________________
Ako je znanje moć, bar znam zašto sam nemoćan.
fooreest is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 11:49   #153
Quote:
fooreest kaže: Pogledaj post
Kod nas je DFN 6683 već skoro tri mjeseca. Žena je prezadovoljna, a i ja jer je popodne/navečer ni nečujem (42 dB buka).... Kupuj. To je već gornja klasa Beko perilica.
Evo i ja na kraju kupila tu perilicu - prezadovoljna sam također : tiha s odličnim programima! Preeeedobra je
__________________
I adore watching my irish red when he moves easily on the field... just as he plays with the wind...
Hermiona29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 21:10   #154
Quote:
Hermiona29 kaže: Pogledaj post
Evo i ja na kraju kupila tu perilicu - prezadovoljna sam također : tiha s odličnim programima! Preeeedobra je
vidim da su dimenzije te perilice 60 x 85 x 60. pošto bi meni to trebalo ići pod kuhinjsku ploču, jel može netko ko je ima mi reći koje su dimenzije bez ploče?

hvala
nmaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 08:21   #155
Debljina-visina gornje ploče...

...je standardna kod bijele tehnike i iznosi 3cm. Dakle ukupnoj visini od 85cm oduzmete ta 3cm i dobijete 82cm. Ja sam osobno ostavljao 81,5cm i bilo je više nego OK.

Quote:
nmaric kaže: Pogledaj post
vidim da su dimenzije te perilice 60 x 85 x 60. pošto bi meni to trebalo ići pod kuhinjsku ploču, jel može netko ko je ima mi reći koje su dimenzije bez ploče?

hvala
končar33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 12:16   #156
Beko

Čisto da se 'pohvalim' Imam sve od Beka, frižider, ploču za kuhanje i pećnicu...i moram reći da sam jako zadovoljna.
kad pričate o markama, imala sam i Miele i Bosch i sve me razočaralo, jer se ništa više ne radi u Njemačkoj nego u Slovačkoj! Užas
kako mi je riknula perilica rublja , mm je išao u istraživanje, čak i do profesora strojarstva, i preporučili su mu BEKO.
Tako da će kako stvari stoje još jedan njihov prozvod će se uselit u nas
Minnie30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 07:04   #157
BEKO štednjak kombinirani CSE 63320DX

Molio bi preporuku ako to valja ili nešto u inoxu slićnih karakteristika,hvala.pozz

http://www.salonatech.com/beko-stedn...e-63320dx.html
dfranc is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 21:40   #158
pozz..
razmisljamo o kupnji ove perilice http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...O-WMB71032PTM/ pa me zanima ako netko ima ikakvih iskustava s njom hvala
__________________
Sreco ne krivi me....jer TI si mi sve....
Jel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 18:55   #159
Da li netko ima hladnjak gne114670x. To je onaj side by side ali zapravo s 4 vrata. Gledam ga vec godinu Dana I sad je prilika da ga kupim jer preuredujemo kuhinju.
Mar@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 07:21   #160
to bi bio ovaj

http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...KO-GNE114670X/
Mar@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.