Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2014., 11:14   #3521
hej cure pozdrav, već sam ranije negdje pisala o istom problemu koji nas svih muči, a to je pronalazak normalnog ginekologa/ce. Bila dugi niz godina kod dr. Krešić - strava i užas ukratko. Nakon sto godina potrage i razmišljanja gdje se prebaciti odlučila sam se za Štefanić Dukić iako sam i o njoj čitala oprečna mišljenja ipak sam negdje morala. E sad, svatko ima individualno iskustvo i doživljaj liječnika i nekome je ista osoba super dok drugima katastrofa, međutim, dr. Dukić je stvarno prema meni bila super (a rekle su mi i prijateljice koje su se također upisale kod nje da su zadovoljne). Počevši od sestre koja je vrlo ljubazna i draga i vjerujem da od nje nitko nije doživio nikakvu neugodnost, zatim naručivanje stvarno nije predugo (većinom bih dobila termin najduže za 2 tjedna), ako joj trebam donijeti samo nalaze ili nešto iznimno znala sam doći bez naručivanja i uvijek bi me primila bez komentara. Poslala me na sve žive i nežive pretrage i nije htjela dati terapiju dok ne vidi sve te nalaze. Dr. je prema meni bila ljubazna i draga, naravno da ima kao i svatko od nas svoje dane ali su rijetki barem u mom slučaju. Eto ako netko ne zna gdje ići moja preporuka je kod nje..
elleonor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 11:32   #3522
također sam dugi niz kod dr Krešić, i svakako ću se premjestiti ovih dana od nje, rodila sam nedavno, i samim time šta se tamo čeka normalno 2-3-4h na pregled, a nemam vremena za to. Krešić je s godinama, sve gora.
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 17:34   #3523
sta se za prvi pregled nakon poroda ne ide preko reda?kod moje da,odmah te ubaci cim dodjes
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 15:02   #3524
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
sta se za prvi pregled nakon poroda ne ide preko reda?kod moje da,odmah te ubaci cim dodjes
neznam, čisto sumnjam, tu i trudnice čekaju 3 sata, meni je ona bila sada samo za uputnice služila.
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 00:28   #3525
Quote:
mimi_ri kaže: Pogledaj post
neznam, čisto sumnjam, tu i trudnice čekaju 3 sata, meni je ona bila sada samo za uputnice služila.
uzas
ona je u cambierijevoj jelda?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 08:42   #3526
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
uzas
ona je u cambierijevoj jelda?
da
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 20:15   #3527
Uspjela sam se naručiti kod dr.Gobić, konačno! Na kraju sam mamu (koja živi u Rijeci) poslala da ide dole i naruči me tj. kada dođe do sestre neka me nazove na mob i da mi sestru na telefon i tako je i bilo. A kaže mama u čekaonici 4-5 žena. Naravno ja sam zvala i zvala i zvala na fiksni i nitko se ne javlja. Sada u utorak sam naručena.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 23:10   #3528
I ja sam se naručila osobno kod gobic. Na redu sam za mj dana. Jel radi ona uzv na redovnom?
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 21:48   #3529
Za redovni ne znam. Ali UTZ je odmah do stolice za pregled tako da ja mislim da radi. Ja sam trudnica pa mene svaki naredni pregled kači UTZ.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 22:06   #3530
Mene je gobic slala u polikliniku na uzv kad sam bila trudna. Kao i sve ostale taj dan
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 14:03   #3531
Ja sam bila na pregledu , 9.-10. tjedan trudnoće, i koristila je utz bez ikakve riječi.

Verbena jeli te slala svaki put ili samo taj put na utz na polikliniku? I jesi li se morala naručivati onda na polikliniku ili si odmah išla kod njih na utz nakon njezinog pregleda?
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 22:13   #3532
Quote:
Lady of leisure kaže: Pogledaj post
Ja sam bila na pregledu , 9.-10. tjedan trudnoće, i koristila je utz bez ikakve riječi.

Verbena jeli te slala svaki put ili samo taj put na utz na polikliniku? I jesi li se morala naručivati onda na polikliniku ili si odmah išla kod njih na utz nakon njezinog pregleda?
Taj dan je sve poslala na polikliniku. Nisam se narucila samo sam dosla ujutro. Bila sam cca 32tt i to mi je bio zadnji uzv. Sa 34tt mi je rekla da smo sve uzv obavili a ni u rodilistu ga nisu radili :nezna:
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 08:14   #3533
Valjda je to neki novi režim da poslije 34 TT ne rade uvz. Ili to zavisi od ginekologa do ginekologa, ne znam. Jer sjećam se moje trudnoće u 2010. dr Krištofić je radila na svakom pregledu uvz u tako kasnoj trudnoći i ctg , sve do kada sam završila u rađa oni , a to je bilo sa 39+4 tt uvz i ctg su bili pod normalno.

A sada sa dr. Gobić ćemo vidjeti kako će kod nje ići sve to.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 09:34   #3534
Cure da li je neka od vas u Rijeci radila krioterapiju i gdje(ja bih privatno).Znam da je u Poliklinci Sunce to radio onaj ...ne mogu se sjetiti imena ali navodno ga tamo više nema...Da li se krioterapija radi kod problema sa upalama(pokazuje mi ga papa test) i da li je istina da ga nema smisla raditi prije trudnoće?
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 09:36   #3535
Quote:
Bridges kaže: Pogledaj post
Curke, kakav je Vlašić?
Ima li koja iskustva s njim?
Hrvoje Vlašić?? Mmmm vrlo vrlo dobar! Ugodan normalan,pregled za poželjeti,stvarno,da bar zenske ginekologice nauče štogod od njega!
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 18:18   #3536
Quote:
Tintinila79 kaže: Pogledaj post
Cure da li je neka od vas u Rijeci radila krioterapiju i gdje(ja bih privatno).Znam da je u Poliklinci Sunce to radio onaj ...ne mogu se sjetiti imena ali navodno ga tamo više nema...Da li se krioterapija radi kod problema sa upalama(pokazuje mi ga papa test) i da li je istina da ga nema smisla raditi prije trudnoće?
Ja sam radila kod dr.Gusica u suncu. Istina, nema ga vise tamo. Najbolje da ih nazoves i pitas da li to i sad rade
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 01:11   #3537
Quote:
Lady of leisure kaže: Pogledaj post
Valjda je to neki novi režim da poslije 34 TT ne rade uvz. Ili to zavisi od ginekologa do ginekologa, ne znam. Jer sjećam se moje trudnoće u 2010. dr Krištofić je radila na svakom pregledu uvz u tako kasnoj trudnoći i ctg , sve do kada sam završila u rađa oni , a to je bilo sa 39+4 tt uvz i ctg su bili pod normalno.

A sada sa dr. Gobić ćemo vidjeti kako će kod nje ići sve to.
ja kad sam isto 2010god bila trudna na svakom pregledu mi radjen utz i to vaginalni i to sve do kraja samog,i onaj dan u bolnici na dan poroda
mozda to ovisi o dr
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 13:57   #3538
Hvala Verbena!
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 16:53   #3539
Meni je soc. ginekologica u 36. tt radila trbušni UZV i ovo mi je prvi glas da se nakon 30 i nekog tjedna više ne radi UZV.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 09:57   #3540
Ma mislim da ti uzv pregledi ovise od gina do gina. Sjećam se kako se na mene Ćosićka u Cambierrijevoj izderala kako smo mi moderne trudnice komotne i kako bi se svako malo zujale za UZV a da je uobičajeno pravilo da su u normalnoj trudnoći 3-4 uzv kroz cijelu trudnoću a ne kako mi to želimo, uzv pregled svaki mjesec, da je to čisto naš hir.
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.