Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2014., 19:03   #3481
Jel vam radi Yuwabits?
Bugl Khan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 02:35   #3482
može jedna za crobytes i vamo prosim lepo
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 02:56   #3483
Ja bih isto zamolio za pozivnicu trackera crobyte.com,zahvaljujem.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 17:04   #3484
Poslane pozivnice za crobytes.

LP!
nexsus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 18:00   #3485
Jel probao netko u zadnje vrijeme skinut nešto s Demonoida? Vidio sam da se vratio nakon dugo vremena, otiđem pogledat, ali niti na jednom torrentu nema niti seedera niti leechera
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 00:12   #3486
Bump
DeonX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 23:36   #3487
izgleda da torrenti odlaze jedan po jedan u nepovrat ..... gledam svoju listu . .trackera . .


zatvorili su se:

iPlay
FTN
TVT
TD
SCT
TTi



koje trackere koristite . .? ovo su samo neki od trackera koji su bili vrhunski....


najvise mi zao tvt za serije . . ima ko btn? mozda inv viska? za jednog starog torrentasa?
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 17:37   #3488
Quote:
mr. No kaže: Pogledaj post
izgleda da torrenti odlaze jedan po jedan u nepovrat ..... gledam svoju listu . .trackera . .


zatvorili su se:

iPlay
FTN
TVT
TD
SCT
TTi



koje trackere koristite . .? ovo su samo neki od trackera koji su bili vrhunski....


najvise mi zao tvt za serije . . ima ko btn? mozda inv viska? za jednog starog torrentasa?

Tesko kolega tesko , oduzeli su pozivnice skoro svim klasama osim najjacoj , jer su na "maximumu" usera...


Btw. vidi se da nisi vec dugo u toku
ScT nije aktivan vec par godina , cak su bili otvorili drugi tracker SeX , ali nije uspio opstati , dizajnom najljepsi tracker ikada po meni , ali ocito da to samo po sebi nije dovoljno.
TD vec sigurno godinu-dve , spojili su se bili s nekim ali nije me previse zanimalo tako da neznam sto je s tim...
TvT je imao planiran comeback ali je "tajna" izasla van tako da su navodno obustavili povratak.

itd.

Moras se vratiti u shemu kolega
DeonX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 18:27   #3489
Quote:
DeonX kaže: Pogledaj post
TvT je imao planiran comeback ali je "tajna" izasla van tako da su navodno obustavili povratak.
Kakva tajna?

BTN se dobije vrlo lako, ako se ima HDB, e sad "samo" treba imat HDB
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 19:48   #3490
Treba imat HDB. Al dobro,ima invvajt threadova i po ostalim trackerima valjda.

Uz popcorn time, yify.tv i ostale streaming stranice, torrent trackeri postaju relativno nepotrebni. Meni služe za backup i da pratim koji filmovi su izašli.
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 20:51   #3491
Quote:
MEP kaže: Pogledaj post
Kakva tajna?
Nisam ni ja siguran , ali valjda to da rade na novom "secret" trackeru.
Netko je postao screenshot site-a u beta verziji na Redditu , uglavnom svi su se uskokodakali i obustavili su rad.
Sad jesu li ili nisu previse me niti ne zanima

Ja nemam niti jedan HD tracker niti mi treba (trenutno)
DeonX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 21:03   #3492
Quote:
Marakeš kaže: Pogledaj post
Treba imat HDB. Al dobro,ima invvajt threadova i po ostalim trackerima valjda.

Uz popcorn time, yify.tv i ostale streaming stranice, torrent trackeri postaju relativno nepotrebni. Meni služe za backup i da pratim koji filmovi su izašli.
Ima jos par , ali puno ih je obustavljeno koliko sam bio procitao negdje.


A slusaj ima i dobro je imati razne opcije
DeonX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 21:08   #3493
Za ekipu kojoj fali TvT, kaj fali freshon.tv?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 00:24   #3494
Quote:
DeonX kaže: Pogledaj post
Tesko kolega tesko , oduzeli su pozivnice skoro svim klasama osim najjacoj , jer su na "maximumu" usera...


Btw. vidi se da nisi vec dugo u toku
ScT nije aktivan vec par godina , cak su bili otvorili drugi tracker SeX , ali nije uspio opstati , dizajnom najljepsi tracker ikada po meni , ali ocito da to samo po sebi nije dovoljno.
TD vec sigurno godinu-dve , spojili su se bili s nekim ali nije me previse zanimalo tako da neznam sto je s tim...
TvT je imao planiran comeback ali je "tajna" izasla van tako da su navodno obustavili povratak.

itd.

Moras se vratiti u shemu kolega


dizem . . opet temu . . ma u toku sam ja . . i to samo kako . .SCT znam da nije aktivan . .vec godinama . .najbolji tracker ikad .. uz TL ..


ITS izgleda jos jedan u nizu trackera . .koje smo do pred koju godinu trazili . .bili aktivni na raznim forumima .. (ni ti forumi vise ne postoje ) ...
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 00:27   #3495
Quote:
Marakeš kaže: Pogledaj post
Treba imat HDB. Al dobro,ima invvajt threadova i po ostalim trackerima valjda.

Uz popcorn time, yify.tv i ostale streaming stranice, torrent trackeri postaju relativno nepotrebni. Meni služe za backup i da pratim koji filmovi su izašli.
Ako ne mariš za kvalitetu onda da. Onaj tko voli pogledat u normalnijoj kvaliteti onda trackeri su jedini izbor.
Streaming servisi imaju lošu kvalitetu, yify ripovi su također loše kvalitete.
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 01:42   #3496
Quote:
Marl kaže: Pogledaj post
Ako ne mariš za kvalitetu onda da. Onaj tko voli pogledat u normalnijoj kvaliteti onda trackeri su jedini izbor.
Streaming servisi imaju lošu kvalitetu, yify ripovi su također loše kvalitete.
A koji su tebi po kvaliteti bolji ripovi od YIFY-a, a da su po velicini tu negdje kao njegovi, a i da ima ponudu kolicine ripova kao on.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 10:46   #3497
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
A koji su tebi po kvaliteti bolji ripovi od YIFY-a, a da su po velicini tu negdje kao njegovi, a i da ima ponudu kolicine ripova kao on.
Takav ne postoji, jer ne može biti dobar rip i biti tako malen.
Pa sama logika ti kaže da dobar 720p ne može imat 800MB, a 1080p 1,3GB. Mislim, dobar ti je ako gledaš na tabletu ili na laptopu s TFT ekranom.
No pogledaj na boljoj telki ili nedo bog na platnu s dobrim projektorom i zvukom.
Dobar 720p film ima oko 4-5GB, a 1080p ima od 7GB na više, ovisi o trajanju.
Eno na PtP-u, AHD, HDB kolekcije u izvrsnim kvalitetama. yify je čak i zabranjen na tim trackerima.
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 22:15   #3498
Svak cast na tvojoj logici ali osobno meni YIFY 1080p rip kojega gledam na Samsungu UE46H7000 izgleda dobro i zvuci dobro, ne trazim dlaku u jajetu i vjerujem da su ripovi od 5 i vise GB bolji ali mene i YIFY rip od 1,4 GB zadovoljava, to sam ja neko drugi trazi bolje i to je njegovo pravo a onda i skida veci file.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 20:23   #3500
Jel moguće da mi je ugašen acc na THR a da torrenti na seedu i dalje normalno rade? Jer se ne mogu logirat, a na mail nitko ne odgovara.
Bugl Khan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.