Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2008., 19:19   #1
Veliki plastični kanister s pipom ili...?

Za sedam dana kreće zamjena plinovoda u mom kvartu. Bez plina ću biti najmanje 4 tjedna . A plin mi je sve u životu!!!! Hajde dobro, grijanje više ne, ali kupanje, kuhanje...

Sad', za kuhanje ću nešto iskemijati s električnim rešoom (doma imam plinski štednjak sa samo jednom električnom 'ringlom'), ali kupanje...

Pa mi je palo na pamet da uzmem neki veliki kanister koji ima pipu i da u njega ulijevam toplu vodu pa da se donekle kupam kao čovjek , a ne da se polijevam s plehnatim (malo otučenim po rubovima ) lončićem po glavi zahvaćajući vodu iz plastičnog korita.

Negdje sam vidjela te kanistre, ali se ne sjećam gdje , a i bili su prilično veliki i nezgrapni. Ima li netko kakvu ideju kako da riješim ovo jednomjesečno (a moguće i duže) kampiranje u vlastitom stanu, a po pitanju kupanja i svih ostalih kupaonskih toplovodnih aktivnosti.

I još, pliiiz, ako već moraju biti kanistri, savjet gdje bih ih mogla naći u Zagrebu a da što povoljnije prođem po pitanju cijene, jer ću trebati barem dva u kupaonici, jedan u kuhinji, a poslije ih mogu slobodni baciti ili nekome pokloniti.

Hvala na svakom savjetu!
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 19:44   #2
a može li se ta tehnika "prebaciti" na propan butan ? Ima tu eksperata za bojlere koji će ti točno reći može li se ili ne ali moraš navesti tip uređaja
uplakani is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 22:54   #3
Bojler je Vaillant, Atmoblock Plus, VUW S0E 240-5 (valjda sam dobro prepisala s uputa za rukovanje).

Pojma nemam može li se prebaciti na propan butan. A moram priznati da se malo i bojim one boce. Ali, ako može... A pitanje je i smijem li... Uh!
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.