Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2009., 15:58   #201
hei.. zanima me, imam neku svijetlo smeđu kosu i blajh pramenove, dosta guste, i sad mi je to dosadilo a trenutno ne stignem otic u frizerke da me ofarba natrag (a za veceras mi hitno treba nova frizura) i imam vec dosta izrazste jedno 4mj se nisam farbala sam sto se to ne kuzi tak jako jer nije neka prevelika razlika između moje pepeljasto sivo smeđe i tih plavih pramenova.. i sad sam razmisljala da odem do dm-a ili tak nekog ducana i kupim preljev npr ovakav: http://www.schwarzkopfpalette.com/ou...ocolate-brown/ ili colour shampon, jel se moze nesto dogodit? da npr postanem zelena ili nesto.. fkt mi je hitno.. hvala
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 17:04   #202
Quote:
DarkGirl kaže: Pogledaj post
hei.. zanima me, imam neku svijetlo smeđu kosu i blajh pramenove, dosta guste, i sad mi je to dosadilo a trenutno ne stignem otic u frizerke da me ofarba natrag (a za veceras mi hitno treba nova frizura) i imam vec dosta izrazste jedno 4mj se nisam farbala sam sto se to ne kuzi tak jako jer nije neka prevelika razlika između moje pepeljasto sivo smeđe i tih plavih pramenova.. i sad sam razmisljala da odem do dm-a ili tak nekog ducana i kupim preljev npr ovakav: http://www.schwarzkopfpalette.com/ou...ocolate-brown/ ili colour shampon, jel se moze nesto dogodit? da npr postanem zelena ili nesto.. fkt mi je hitno.. hvala
Ajd slikaj kako ti je sada kosa i boja da vidim pa da ti točno kažem, ako nije problem.
 
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 17:47   #203
Quote:
Razlivena Tinta kaže: Pogledaj post
Ajd slikaj kako ti je sada kosa i boja da vidim pa da ti točno kažem, ako nije problem.
evo ofarbala me u neku tamno smeđu s crvenim odsjajem, kad operem kosu i isfeniram se budem stavila sliku.. molim boga da bu dobro ispalo
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!

Zadnje uređivanje DarkGirl : 28.03.2009. at 19:02.
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 18:24   #204
Quote:
DarkGirl kaže: Pogledaj post
evo ofarbala me frizerka u neku tamno smeđu s crvenim odsjajem, kad operem kosu i isfeniram se budem stavila sliku.. molim boga da bu dobro ispalo
Može, daj nam slikicu.
Držim fige da ispadne kako želiš!
 
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 18:56   #205


evo me, meni se sviđa, sam jos moram speglat kosu, nisam imala zivaca vise sjedit kaj mislite??
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 19:43   #206
Quote:
DarkGirl kaže: Pogledaj post


evo me, meni se sviđa, sam jos moram speglat kosu, nisam imala zivaca vise sjedit kaj mislite??
Meni se sviđa
Boja me podsjeća na čokoladu
 
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 11:46   #207
e curke imam frendicu koja se nikad u zivotu nije farbala,niti radila pramenove,preljeve nista!! ima prirodno plavu kosu,ali ne ono jako plavu nego onu pepeljastu nijansu-boje misa neznam kak da objasnim..lijepa joj je boja al joj je vec dosadila a farbat se nece (nit joj ja to nedam jer ima prekrasnu ravnu zdravu kosu)..pa sam joj mislila napravit plavi preljev za kosu? kaj mislite kak ce ispast? smao da ne ispadne zuto...joj neznam..a i ona se nabrijala na taj preljev jer sam citala da preljev NEMOZE promjenit boju kose,moze ju mozda za nijansu promjenit ali drasticno ne...
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 00:38   #208
Quote:
Hiperaktivna kaže: Pogledaj post
e curke imam frendicu koja se nikad u zivotu nije farbala,niti radila pramenove,preljeve nista!! ima prirodno plavu kosu,ali ne ono jako plavu nego onu pepeljastu nijansu-boje misa neznam kak da objasnim..lijepa joj je boja al joj je vec dosadila a farbat se nece (nit joj ja to nedam jer ima prekrasnu ravnu zdravu kosu)..pa sam joj mislila napravit plavi preljev za kosu? kaj mislite kak ce ispast? smao da ne ispadne zuto...joj neznam..a i ona se nabrijala na taj preljev jer sam citala da preljev NEMOZE promjenit boju kose,moze ju mozda za nijansu promjenit ali drasticno ne...
Joj to ti ovisi s čime joj misliš raditi preljev...
Ako radiš s bojim možda bi joj i moglo promjeniti boju kose
Ove Palette vrećice neznam dal bi joj se vidjele, radije kupi neki profesionalni preljev...
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 18:43   #209
preljevi, koliko ja znam, mijenjaju boju kose za par nijansi..
..recimo, ja sam imala svijetlo smeđu boju kose, a stavih Pallete-ov tamno-smeđi preljev.. prvi put je slabo primilo, no stavih drugi put kad sam prala kosu opet i sve super.. nakon jedno dva tjedna sam stavila i treći preljev, i više nikad nisam imala svijetlo smeđu kosu..
__________________
Bu!
Ivič Banditič is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 00:45   #210
moja frendica me uvjerava da lorela casting creme gloss je preljev a ne farba!?!?!?!

jel u pravu?
Žabica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 14:48   #211
trajne farbe spadaju u grupu 3 a preljevi u grupu 1... e casting je 2, znaci nesto izmedju...
jorgovan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 16:38   #212
Quote:
jorgovan kaže: Pogledaj post
trajne farbe spadaju u grupu 3 a preljevi u grupu 1... e casting je 2, znaci nesto izmedju...
onda je to riječ o preljev do 16 pranja...mislim da je 1.grupa do 8 pranja...ok hvala
Žabica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 12:18   #213
Meni je super ovaj preljev palete iz dm-a, brzo se ispire al ostaje sjaj, a ionak se neželim isfarbavat pa obnavljat stalno izraste i to mi se neda,inače pomješam onu crnu vrećicu i tamnosmeđu pa se bolje vidi tj kosa mi bude tamno smeđa(inače mi je prirodna smeđa)...

Al sad mi je to više dosadilo htjela bi da mi kosa bude onak boje meda a nebi si stavljala pravu farbu,a nebi htjela ništa dugotrajnije (ni color šampon,i bez hidrogena)a nema tog preljeva u boji meda.........a i da ga ima ko zna dal bi mi se primio..mislila sam možda stavit ovaj preljev za plavu kosu al da ne ispadne zelena...možda da sad pomješam smeđu i plavu vrećicu?
mmmonique is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 16:12   #214
Quote:
mmmonique kaže: Pogledaj post
Meni je super ovaj preljev palete iz dm-a, brzo se ispire al ostaje sjaj, a ionak se neželim isfarbavat pa obnavljat stalno izraste i to mi se neda,inače pomješam onu crnu vrećicu i tamnosmeđu pa se bolje vidi tj kosa mi bude tamno smeđa(inače mi je prirodna smeđa)...

Al sad mi je to više dosadilo htjela bi da mi kosa bude onak boje meda a nebi si stavljala pravu farbu,a nebi htjela ništa dugotrajnije (ni color šampon,i bez hidrogena)a nema tog preljeva u boji meda.........a i da ga ima ko zna dal bi mi se primio..mislila sam možda stavit ovaj preljev za plavu kosu al da ne ispadne zelena...možda da sad pomješam smeđu i plavu vrećicu?
Preljev za kosu ne posvjetljuje boju. Mozes staviti preljev za plavu kosu, no najvjerojatnije nece biti nikakve promjene... Nema straha da ces ispasti zelena. Zelena ispada kad se na blajhanu kosu stavi smeđa boja, a da se prije toga nije napravila predpigmentacija.
profesionalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 19:02   #215
ovak,
imam plavo smeđe pramenove (obadvoje je boja) i malo mi je sve to pretamno (na to imam i preljev neki)
jučer se ofarbala.

htjela bi sam neki preljev stavit, da malo posvjetlim (sam mi recite u kojem omjeru i kaj smučkat ) i da li msetaju ti tamnosmeđi pramenovi (ne bi htjela da povuče narančasto)
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 20:57   #216
Quote:
Žabica22 kaže: Pogledaj post
moja frendica me uvjerava da lorela casting creme gloss je preljev a ne farba!?!?!?!

jel u pravu?


je, je
casting creme gloss spada u grupu 2 i traje oko 20ak pranja.... kolko sam ja cula, jako je dobar jer, se kratko drzi, a boja se dobro primi i sjajna je....
i ja cu za par dana stavit cokoladu
simonica1709 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 15:01   #217
Quote:
mladac kaže: Pogledaj post
ovak,
imam plavo smeđe pramenove (obadvoje je boja) i malo mi je sve to pretamno (na to imam i preljev neki)
jučer se ofarbala.

htjela bi sam neki preljev stavit, da malo posvjetlim (sam mi recite u kojem omjeru i kaj smučkat ) i da li msetaju ti tamnosmeđi pramenovi (ne bi htjela da povuče narančasto)
preljev ti nece to posvjetliti... probaj oprati kosu 2-3 puta za redom, a ako to ne pomogne, pomijesaj 15 g blajh praska, 15 ml 6% peroksida, 15 mL regeneratora, nanesi kistom na mokru kosu, kontroliraj svakih 5 minuta, te kad potignes to sto ti se svidja, operi. No to ce ti posvjetliti i tvoju prirodnu boju...
profesionalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 15:23   #218
Quote:
profesionalac kaže: Pogledaj post
preljev ti nece to posvjetliti... probaj oprati kosu 2-3 puta za redom, a ako to ne pomogne, pomijesaj 15 g blajh praska, 15 ml 6% peroksida, 15 mL regeneratora, nanesi kistom na mokru kosu, kontroliraj svakih 5 minuta, te kad potignes to sto ti se svidja, operi. No to ce ti posvjetliti i tvoju prirodnu boju...
puno ti hvala

ma ja bi sam malo to sve posvjetlila. sam ove svjetle pramenove.
inaće sam tamna i vućem svjetle pramenove i sve bilo ok dok dok ova nije bacila neki tamniji preljev tak da cjelokupni dojam nije plavi nego svjetlo smeđi (najviše se bojim da to ne potegne u narančasto) al mislim da će biti ok kad se taj preljev ispere + ovo što si preporučio (ak će trebat)


hvala ti
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 15:27   #219
Je li netko isprobao novu Lorealovu boju (preljev) za kosu- ono nešto gotovo za 10 min? Ja sam do sada koristila Loreal casting creme gloss i bila sam zadovoljna nijansom boje jer je ista kao i moja prirodna boja,ali imam dosta sijedih vlasi i njih casting slabije prekrije i boja se vrlo brzo samo sa sijedih ispere. Je li novi preljev nesto bolji? Ima tko kakav savjet?
Hvala.
nathalie823 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 12:46   #220
Zar to nije trajna bolja?
Mislim da to nema veze s preljevom! Ili možda ne...pogledat ću malo pomnije...
missm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.