Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2012., 02:52   #81
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
aha..da..to su oni..
na preparativnoj su se često spominjali cosmelovi proizvodi i cure su ih samo hvalile
meni odlični- ovo mlijeko i gelovi za lice..
Hvala ti. Poslali su mi neke uzorke pa sam trenutno na razmatranju kako ce mi ih koza prihvatit
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:13   #82
Quote:
*Queen* kaže: Pogledaj post
Hvala ti. Poslali su mi neke uzorke pa sam trenutno na razmatranju kako ce mi ih koza prihvatit
što si dobila?
baš mi je drago.. držim fige da te oduševe..
cosmel bi stvarno trebao poslati eyedetox košaru sa preparatima u znak zahvale, pokrenula je lavinu ovdje na forumu
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 19:13   #83
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
što si dobila?
baš mi je drago.. držim fige da te oduševe..
cosmel bi stvarno trebao poslati eyedetox košaru sa preparatima u znak zahvale, pokrenula je lavinu ovdje na forumu
Dobila sam uzorak body milka, nesto za izbjeljivanje koze tipa pjegica,pigmentacije, uzorak kremice oko ociju-cini mi se jako dobra i uzorak kremice za skidanje sminke, lik je jako ljubazan, dogovarali smo se mailom, besplatno mi je poslao uzorke
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 19:31   #84
Quote:
*Queen* kaže: Pogledaj post
Dobila sam uzorak body milka, nesto za izbjeljivanje koze tipa pjegica,pigmentacije, uzorak kremice oko ociju-cini mi se jako dobra i uzorak kremice za skidanje sminke, lik je jako ljubazan, dogovarali smo se mailom, besplatno mi je poslao uzorke
odlično..baš mi je drago..body milk je prepreodličan..za one tvoje ožiljke idealan..
samo ne znam koliko ćeš vidjeti pomake pošto su testeri u pitanju (ograničeno korištenje, premali uzorak)..
ovu kremu za skidanje šminke nisam koristila..bit će da je nešto novo..
baš ću si pogledati..
javi dojmove
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 02:15   #85
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
odlično..baš mi je drago..body milk je prepreodličan..za one tvoje ožiljke idealan..
samo ne znam koliko ćeš vidjeti pomake pošto su testeri u pitanju (ograničeno korištenje, premali uzorak)..
ovu kremu za skidanje šminke nisam koristila..bit će da je nešto novo..
baš ću si pogledati..
javi dojmove
Ova kremica oko ociju mi je odlicna, nju cu sigurno kupit a ovo ostalo jos nisam dovoljno isprobala da mogu govorit bilo sto, s vremenom kaf isprobam sve dobro javim ) al krema oko ociju mi e stvarno super, godi okicama, koda lagano al stvarno lagano hladi, bas godi lijepo
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 19:48   #86
vidim nije se pisalo ima mjesec dana na temi, ali nadam se da ce netko viditi pitanje
moze li se sto preporuciti za stare oziljke? neka krema ili nesto? je li to uopce moze nestati ili se moze nekako smanjiti? ima par godina oziljku, i cula sam nes na reklami da ima nekakav gel za te stare oziljke ali nisam uhvatila sta je, pa ako netko zna?
boudicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 21:39   #87
Quote:
boudicca kaže: Pogledaj post
vidim nije se pisalo ima mjesec dana na temi, ali nadam se da ce netko viditi pitanje
moze li se sto preporuciti za stare oziljke? neka krema ili nesto? je li to uopce moze nestati ili se moze nekako smanjiti? ima par godina oziljku, i cula sam nes na reklami da ima nekakav gel za te stare oziljke ali nisam uhvatila sta je, pa ako netko zna?
Mislim da je to Remescar,pa googlaj malo o njemu,nisam ga koristila pa ne mogu dati recenziju.
__________________
Have a nice day!
Iliana01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 10:48   #88
Ja sam na svježi ožiljak stavljala elicinu, nakon 3 mjeseca ništa od njega nije ostalo. Moja frendica ožiljak od operacije koljena isto maže elicinom, ali je njen ožiljak star 4 godine, tako da se ona još uvijek maže. Vidjela sam da joj nije više izbočen, izravnao se s kožom, jedino ne znam da li joj može vratiti pigment...moj je bio crven, mazala sam je na tek skinute šavove, sada je normalne boje i ne vidi se. Držim fige da joj pomogne.
Margerita1975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 20:38   #89
Quote:
Margerita1975 kaže: Pogledaj post
Ja sam na svježi ožiljak stavljala elicinu, nakon 3 mjeseca ništa od njega nije ostalo. Moja frendica ožiljak od operacije koljena isto maže elicinom, ali je njen ožiljak star 4 godine, tako da se ona još uvijek maže. Vidjela sam da joj nije više izbočen, izravnao se s kožom, jedino ne znam da li joj može vratiti pigment...moj je bio crven, mazala sam je na tek skinute šavove, sada je normalne boje i ne vidi se. Držim fige da joj pomogne.
Gdje se to moze nabaviti?
Moze li to ili ista drugo pomoci oziljku od 20 cm preko cijelog stomaka i star je 2 godine ?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 11:15   #90
ak zna netko možda kak se riješit ožiljaka od uboda komaraca bila bi mu jako zahvalna već sam korsitila jednu kremu al ne pomaže baš pa ak ima neko neko rješnje pliz pomozite
picasso234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 01:04   #91
naletjela sam večeras na ovo pa da podijelim s vama...

ova cura je 3 godine ricinusovim uljem mazala godinama star ožiljak na nozi, dok nije u potpunosti nestao.
http://skinverse.com/how-castor-oil-...er-photos.html

koliko sam skužila iz čitanja, caka je ne mazati baš svaki dan, već dati koži kratak period između uzastopnih mazanja da se obnovi...

eto, možda nekome nešto bude značilo. ne može škoditi.
GljivaLudara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 01:47   #92
imam oziljak na celu, duzine pola malog prsta i u ravnini je sa kožom samo je crvene boje s bijelim crtama, star preko 10 godina. Koju mi kremu preporucate?
Na postu prije sam nasao Remescar i Mederma Skin Care koji su i za stare oziljke ili mozda neka treca cijene su podjednake pa nemam pojma koju da uzmem ?
luka249 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 13:24   #93
ovo vam je po nekom starozavjetnom receptu rađeno https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
jagodarkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 14:16   #94
Ako moze pomoc, 2011. godine operirala sam sljepo crijevo, nije to nista strasno to znam nego imam jedan problem u vezi reza... Rez jednostavno nikako da zaraste, tamno ljubicast je i kao da je ispupcen i nikako stvarno da se to normalizira, znam kako treba izgledat nakon godine dana ali on tako ne izgleda niti priblizno, sto da radim ? Da to provjerim kod doktora ?
Sherri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 18:53   #95
Doktora svakako možeš pitati da ti to pogleda.

aromaterapijska mješavina za stare ožiljke

plod divlje ruže 15 ml
lješnjak 15 ml
kadulja obična 0.5 ml
smilje 0.5 ml

3 do 6 mjeseci mazanja lokalno na ožiljak
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 22:22   #96
Ožiljci

Imam neke relativno gadne, 3D ožiljke, pa ako zna netko neki dobar prirodni recept za ublaživanje? stvarno bi mi mnogo značilo... čula sam za ulje mandarine ali dosta bi mi koristilo još informacija, a vjerujem i drugima koje će jednom zanimati ta tema.. hvala.
AnthigonaXIII is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 23:23   #97
Ovako, imam ožiljke po cijeli prsima i trbuhu jer me cura stalno depilirala( no homo ) i konstantno su mi dlake urastale i to bas duboko i naravno ja to nisam mogao pustit na miru i stalno sam kopao, sa pincetom, nekad i sa iglom, i radio si rupe po tijelu i sad sam pun ožiljaka, imate neke prijedloge? svaki savjet je dobrodosao, hvala vam unaprijed
Morreira is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 19:27   #98
1. da promijeniš curu
2. cure ti vole frajere sa ožiljcima pa možda da ih ostaviš
3. kantarion i lavanda mislim da bi to bila najjednostavnija kombinacija za tebe

....i da treba dosta vremena da bi se vidjeli rezultati ........sretno
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 11:38   #99
Quote:
jagodarkica kaže: Pogledaj post
ovo vam je po nekom starozavjetnom receptu rađeno https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater


Ja sam isprobala ovu kremicu, i jedino šta mogu reći je... nula bodova
Stvarno treba minimum kremice jer je jako maziva (i razmaziva), ali koliko god je malo stavila, dal je stavila na suhu kožu, na vlažnu... jednostavno mi se nije upijala, samo je ostavila masni sloj na koži. Po pitanju ožiljaka, starih i novih, nije napravila ništa. Mazala sam pobožno skoro 3 mjeseca, ali nikakvog pomaka. Na kraju sam stavljala i debeli sloj, ali ni to nije pomoglo... Flekice i ožiljci su ostali isti.
*lex* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:45   #100
imate li neku preporuku za keloide?
od skoro svih pirseva su mi ostali keloidi i sad često mi znaju izbiti oko ovih koje imam sada.
čime bih ih mogla premazati? vrijede li iste kombinacije i za keloide i za ožiljke?
u iščekivanju odgovora odoh ih premazati geokortonom
__________________
::moj album::
topshop, miss selfridge, benetton, fred perry, zara :)
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.