Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori predsjednički 2010

Izbori predsjednički 2010 Josipović vs. Bandić

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2009., 13:00   #1
Gugenheim
Registrirani korisnik
 
Registracija: Jun 2007.
Lokacija: Zagreb
Postova: 19,109
Lijeci li Bandic dodirom?

Zelio bih dobro izabrati buduceg predsjednika, a najvise bih volio da on ima nadnaravne moci.

Vidim da jedan od kandidata putuje zemljom, obecava divne stvari, dodiruje se s mnostvom ljudi... Ako bi se uspostavilo da on osim "vracanja dostojanstva", "uspostave gospodarske stabilnosti", "oporavka Hrvatske" i slicnih cuda moze obicnim ljudima dodirom povratiti zdravlje (npr. da slijepi progledaju, invalidi prohodaju i sl.), svakako bih glasovao za njega.
Gugenheim is offline  
Old 02.12.2009., 14:00   #2
vegi1
Blitzkrieg
 
Registracija: Jun 2009.
Lokacija: Zagreb
Postova: 2,989
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Zelio bih dobro izabrati buduceg predsjednika, a najvise bih volio da on ima nadnaravne moci.

Vidim da jedan od kandidata putuje zemljom, obecava divne stvari, dodiruje se s mnostvom ljudi... Ako bi se uspostavilo da on osim "vracanja dostojanstva", "uspostave gospodarske stabilnosti", "oporavka Hrvatske" i slicnih cuda moze obicnim ljudima dodirom povratiti zdravlje (npr. da slijepi progledaju, invalidi prohodaju i sl.), svakako bih glasovao za njega.
Vidiš ti kako politički marketing djeluje. Isto kao i "redovni"....prodaje se ambalaža a nikog nije briga šta je u paketu
__________________
“U loži reprezentacije sjede Mamić i Vrbanović. Ako mislite da je rezultat jedne utakmice važnija stvar od te činjenice, toliko o vama.

Bravo dečki. Ne nogometaši. - by Matija Babić - pa vi čitajde i dalje index.hr”
vegi1 is offline  
Old 02.12.2009., 14:02   #3
schmokljan
U samoizolaciji
 
schmokljan Avatar
 
Registracija: Jun 2003.
Lokacija: Pod kestenom sjenke duge...
Postova: 5,126
Ako treba liječit će i dodirom.
Ozbiljno, čudi me da nije još u kampanju uključio velečasnog Sudca.
Ili je ovaj ipak obećan Primorcu?
Toliko pitanja, a tako malo vremena...
schmokljan is offline  
Old 02.12.2009., 15:56   #4
Cl@rks
U samoizolaciji
 
Registracija: May 2008.
Lokacija: U b@nkrotir@nom i oplj@čk@nom gl@vnom gr@du RH
Postova: 2,585
Talking

Quote:
schmokljan kaže: Pogledaj post
Ako treba liječit će i dodirom.
Ozbiljno, čudi me da nije još u kampanju uključio velečasnog Sudca.
Ili je ovaj ipak obećan Primorcu?
Toliko pitanja, a tako malo vremena...
Da,to su pitanja. Sudec,Thompson,Ćiro,Žuži,Dikan,Simona,
Modni mačak,Mamić,Hloverka,Vlatka,dr.Tomac,Slaven Letica,
Glavaš,Ljubomir Čučić.vlč.Čuček...
Za koga su se legende odlučile?????

Zadnje uređivanje Cl@rks : 02.12.2009. at 16:30.
Cl@rks is offline  
Old 02.12.2009., 16:14   #5
rap_boy
Registrirani korisnik
 
Registracija: Jan 2009.
Postova: 1,799
Mogu sa sigurnošću reći da je Thompson za Bandića.. Vrlo vjerojatno i Ćiro, obadvojica su Hercegovci.. Za ostale nebih znao.. Po mom mišljenju, Bandić je daleko drugačiji od drugih njegovih suparnika..
rap_boy is offline  
Old 02.12.2009., 17:04   #6
Passenger_57
Registrisani korisnik
 
Passenger_57 Avatar
 
Registracija: Jan 2007.
Lokacija: Križevci - Minšen - Smederevo
Postova: 5,032
Quote:
rap_boy kaže: Pogledaj post
Mogu sa sigurnošću reći da je Thompson za Bandića.. Vrlo vjerojatno i Ćiro, obadvojica su Hercegovci.. Za ostale nebih znao.. Po mom mišljenju, Bandić je daleko drugačiji od drugih njegovih suparnika..
Thompson je za Tuđmana
http://www.vecernji.hr/lifestyle/tho...i-clanak-53447

Thompson i Ćiro nisu Hercegovci
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Old 02.12.2009., 17:08   #7
lostcase
Registrirani korisnik
 
Registracija: Oct 2009.
Postova: 3,777
Thomspon je kao sto ej receno vec za Tudjmana.

Ciro je podrzao do sad Tudjmana, Bandica, Vidosevica i Hebranga ali po najnovijem se drzi stranacke discipline pa podrzava Hebranga.
lostcase is offline  
Old 02.12.2009., 17:21   #8
Cl@rks
U samoizolaciji
 
Registracija: May 2008.
Lokacija: U b@nkrotir@nom i oplj@čk@nom gl@vnom gr@du RH
Postova: 2,585
Quote:
lostcase kaže: Pogledaj post
Thomspon je kao sto ej receno vec za Tudjmana.

Ciro je podrzao do sad Tudjmana, Bandica, Vidosevica i Hebranga ali po najnovijem se drzi stranacke discipline pa podrzava Hebranga.
Taj bi se svima uvukao da može. Stalno priča da mu je M.Dodik prijatelj
Cl@rks is offline  
Old 02.12.2009., 18:19   #9
Ludi_Klobuchar
vijećnik
 
Ludi_Klobuchar Avatar
 
Registracija: Apr 2009.
Lokacija: u zemlji čudesa
Postova: 511
Ma, ne samo osobnim dodirom. Zar niste znali da već i samo doticanje njegovog plakata za sljedbenike ima ljekovita i iscjeljujuća svojstva. Dotaknite Bandićev plakat i vaša radna energija će se višestruko povećati, ozdravit ćete od svih bolesti koje vas muče, imat ćete novaca, ljubavi i sreće.

Stvar pali i ako njegov lik ugledate na internetu - upišite Bandić u google tražilicu slika, i.... dodirnite ekran, ozdravite, ozdravite, ozdravite!!!!



Oni koji ovako ozdrave slobodno mi se mogu javiti na p.m., pa ću njihov slučaj proslijediti kongregaciji za kauze svetaca, kako bi se naš Milutin mogao jednog dana kandidirati i u nebeskoj Hrvatskoj.
Ludi_Klobuchar is offline  
Old 02.12.2009., 18:49   #10
Cl@rks
U samoizolaciji
 
Registracija: May 2008.
Lokacija: U b@nkrotir@nom i oplj@čk@nom gl@vnom gr@du RH
Postova: 2,585
Quote:
Ludi_Klobuchar kaže: Pogledaj post
Ma, ne samo osobnim dodirom. Zar niste znali da već i samo doticanje njegovog plakata za sljedbenike ima ljekovita i iscjeljujuća svojstva. Dotaknite Bandićev plakat i vaša radna energija će se višestruko povećati, ozdravit ćete od svih bolesti koje vas muče, imat ćete novaca, ljubavi i sreće.

Stvar pali i ako njegov lik ugledate na internetu - upišite Bandić u google tražilicu slika, i.... dodirnite ekran, ozdravite, ozdravite, ozdravite!!!!



Oni koji ovako ozdrave slobodno mi se mogu javiti na p.m., pa ću njihov slučaj proslijediti kongregaciji za kauze svetaca, kako bi se naš Milutin mogao jednog dana kandidirati i u nebeskoj Hrvatskoj.
Ne znam jel i kubura bolje radi?

Ne dao bog dugog čekanja na kandidaturu.
Cl@rks is offline  
Old 02.12.2009., 19:41   #11
Kanzas
man in black
 
Registracija: Feb 2007.
Postova: 12,463
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Zelio bih dobro izabrati buduceg predsjednika, a najvise bih volio da on ima nadnaravne moci.

Vidim da jedan od kandidata putuje zemljom, obecava divne stvari, dodiruje se s mnostvom ljudi... Ako bi se uspostavilo da on osim "vracanja dostojanstva", "uspostave gospodarske stabilnosti", "oporavka Hrvatske" i slicnih cuda moze obicnim ljudima dodirom povratiti zdravlje (npr. da slijepi progledaju, invalidi prohodaju i sl.), svakako bih glasovao za njega.

Ima on i drugih nadnaravnih sposobnosti, čak je prorekao i trenutak vlastite smrti, kaže da će ga bog uzeti nakon drugog mandata.
Kanzas is offline  
Old 02.12.2009., 19:46   #12
ZgSash
U samoizolaciji
 
Registracija: Nov 2002.
Lokacija: zagreb
Postova: 41,490
za sad , dokazano lijeci zatvor
ZgSash is offline  
Old 02.12.2009., 21:55   #13
aryna
firecracker ☼
 
aryna Avatar
 
Registracija: Jun 2007.
Postova: 28,032
Quote:
Kanzas kaže: Pogledaj post
Ima on i drugih nadnaravnih sposobnosti, čak je prorekao i trenutak vlastite smrti, kaže da će ga bog uzeti nakon drugog mandata.
a bidan, malo je kao u nekoj depri.

znači, ne bi nam ništa pomoglo da na eventualnom početku njegovog mandata pjevamo:"bože, čuvaj hrvatsku!". ne bi nas svevišnji puna dva mandata poslušao.
aryna is offline  
Old 02.12.2009., 22:07   #14
fripp
U samoizolaciji
 
Registracija: Jun 2007.
Postova: 2,691
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
za sad , dokazano lijeci zatvor
fripp is offline  
Old 02.12.2009., 22:15   #15
Martian7
Svemirka
 
Martian7 Avatar
 
Registracija: Feb 2009.
Lokacija: negdje u svemiru
Postova: 37,674
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
za sad , dokazano lijeci zatvor
Na mene pak više djeluje kao emetik.
Martian7 is offline  
Old 03.12.2009., 09:34   #16
sokre100
Registrirani korisnik
 
Registracija: Nov 2009.
Lokacija: zagreb
Postova: 488
Quote:
rap_boy kaže: Pogledaj post
Mogu sa sigurnošću reći da je Thompson za Bandića.. Vrlo vjerojatno i Ćiro, obadvojica su Hercegovci.. Za ostale nebih znao.. Po mom mišljenju, Bandić je daleko drugačiji od drugih njegovih suparnika..
Bolji je od svojih suparnika. Evo, i splitski vjernici, pa oni u Zagorju i drugdje, vide u Bandiću nadu za boljitak naše napaćene zemlje!
sokre100 is offline  
Old 03.12.2009., 09:38   #17
sokre100
Registrirani korisnik
 
Registracija: Nov 2009.
Lokacija: zagreb
Postova: 488
Quote:
Ludi_Klobuchar kaže: Pogledaj post
Ma, ne samo osobnim dodirom. Zar niste znali da već i samo doticanje njegovog plakata za sljedbenike ima ljekovita i iscjeljujuća svojstva. Dotaknite Bandićev plakat i vaša radna energija će se višestruko povećati, ozdravit ćete od svih bolesti koje vas muče, imat ćete novaca, ljubavi i sreće.

Stvar pali i ako njegov lik ugledate na internetu - upišite Bandić u google tražilicu slika, i.... dodirnite ekran, ozdravite, ozdravite, ozdravite!!!!



Oni koji ovako ozdrave slobodno mi se mogu javiti na p.m., pa ću njihov slučaj proslijediti kongregaciji za kauze svetaca, kako bi se naš Milutin mogao jednog dana kandidirati i u nebeskoj Hrvatskoj.
Čemu takav cinizam i ruganje? Svi kandidati su vjernici, priznali to oni ili ne, i svi bi htjeli podršku Crkve, ali, ne ide. Bandić jedini utjelovljuje pravog vjernika koji neće prodati naše interese da bi napunio džep.
sokre100 is offline  
Old 03.12.2009., 09:39   #18
ja tarzan
U samoizolaciji
 
Registracija: Oct 2009.
Lokacija: U gradu građevinske mafije
Postova: 901
Quote:
sokre100 kaže: Pogledaj post
Čemu takav cinizam i ruganje? Svi kandidati su vjernici, priznali to oni ili ne, i svi bi htjeli podršku Crkve, ali, ne ide. Bandić jedini utjelovljuje pravog vjernika koji neće prodati naše interese da bi napunio džep.
ja tarzan is offline  
Old 03.12.2009., 09:43   #19
ja tarzan
U samoizolaciji
 
Registracija: Oct 2009.
Lokacija: U gradu građevinske mafije
Postova: 901
Quote:
sokre100 kaže: Pogledaj post
Bolji je od svojih suparnika. Evo, i splitski vjernici, pa oni u Zagorju i drugdje, vide u Bandiću nadu za boljitak naše napaćene zemlje!

I legendarni vjernik/katolik Boris Novković isto!!!


Jedan od rijetkih ljudi s društvene scene koji osobno sudjeluje u predsjedničkoj kampanji jednog od kandidata je Boris Novković. "Radim u kampanji Milana Bandića i ja sam apsolutno za njega, jer mislim da je mnogo toga dobrog napravio u Zagrebu i isto to može napraviti i u cijeloj Hrvatskoj", rekao nam je Boris.
ja tarzan is offline  
Old 03.12.2009., 11:08   #20
sokre100
Registrirani korisnik
 
Registracija: Nov 2009.
Lokacija: zagreb
Postova: 488
Quote:
ja tarzan kaže: Pogledaj post
[/SIZE][/B]
I legendarni vjernik/katolik Boris Novković isto!!!


Jedan od rijetkih ljudi s društvene scene koji osobno sudjeluje u predsjedničkoj kampanji jednog od kandidata je Boris Novković. "Radim u kampanji Milana Bandića i ja sam apsolutno za njega, jer mislim da je mnogo toga dobrog napravio u Zagrebu i isto to može napraviti i u cijeloj Hrvatskoj", rekao nam je Boris.
Nisu samo katolici vjernici. Bez obzira na pripadnost nekoj konfesiji ili čak ako si odgojen u ateističkom duhu, možeš imati vjeru... a ti gledaš samo po površini i tko je što prije radio ili govorio! Lako za Novkovića, eno ti Eterovića u Splitu... vidiš da taj ima dublju spoznaju pa je opet rekao neki dan "Ja sam za Bandića!" Ha? A Crkva? A franjevci? A obični ljudi?
sokre100 is offline  
 



Pravila postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] kôd je Off
HTML kôd je Off

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.


Marketing

Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger