Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2010., 23:52   #201
Quote:
Chloe k kaže: Pogledaj post
hahaha koji ste vi luđaci. Jesam razvedena, ali ex mi je ostavio samo svoje probleme a ne stanove i jahte Ne bi vjerovali koliko uspješnih žena danas ima

El mariachi
Baš si sladak
opet pogrešan čovjek!
marjači kopa kanale, bunare, tako neko sranje... pusti njega na miru, on ne može biti sladak nikom osim svojoj majčici (vans apon a tajm).

Lova je na mojoj strani. Auti također. Lutko.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 23:54   #202
didi: pazi...mislim i ja sam gledao taj film...ko fol prostitutke imaju neki kodeks casti...nema ljubljenja u usta...mozes sve od nje napraviti...nogu joj uvaliti ...ali ljubljenja nema ...i ona ide u raj...a zasto se dzulija koja ima usta ko crkvena vrata nije zaljubila u nekog konobara il kopaca kanala..da jest to bi bio zivot...ne bi bio ameriken drim..drim maj es..dobro sad...moze se i desiti da se ona zaljubi u njega a i on u nju...ali drustvo ce im unistiti tu vezu...bez obzira koliko se oni pokusavali suprostaviti i dokazivati svima da je to prava ljubav...nagrizace ih crv da svaki pogled bacen na njih govori...ona se udala za tebe zato sto je kurva...opet ako ih neko ne pogleda razmisljace...nece da nas pogleda jer nece da pokazu kako mi nismo jedno za drugo jer sam ja kurva.. to ne moze opstati
chloe: pa ne znam sto bih ti rekao..nisam nesto pretjerano sladak...a i ne trudim se bas nesto biti..a znas ti pitu praviti


edit:didi..nemoj me vise braniti
chloe...eto ja sam posten igrac..kopam kanale i tako prezivljavam...nekako nesto ne vidim kad sam na radnom mjestu da se zenske zaljubljuju u nas..nekako zenske kao da gledaju kroz nas...kao da smo providni...stvarno ne znam zasto je tako a zene kazu da su iskrene
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 00:08   #203
Deedy šta ću kad sam šupendara

El mariachi kršni momci kao ti su ionako oni koje sponze sanjaju da ih troše jednom kad se udaju za ružnog frajera zbog love
Chloe k is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 00:21   #204
chloe: ma znas nisam ti ja bas krsan...i nisam neka faca...ovaj avatar sam uzeo kao i svi ostali...da izgledam ljepse... a te sto bi sanjale da budu sa mnom...pa zeznule bi se..ja bi ih odmah pitao koji ke glavni grad fidzija i jel znaju pitu napraviti...sa sjeckanim mesom.. znas kad kopac cijeli dan kanale 36m je norma...onda kad dodjes kuci...ne interesiraju te neke polu kurve koje su provele dan na fejsbuku...oces nesto konkretno na stolu bez supljih prica..uh subota je...odh noge oprati...to je sigurno od carapa
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 00:29   #205
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Haha, onda pazi na muške sponzoruše. Papa štrumfa, na prvom mjestu.
Pošaljimo papa štrumfa u Zadar na ljetovanje


Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 09:25   #206
Quote:
Chloe k kaže: Pogledaj post
Ne bi vjerovali koliko uspješnih žena danas ima
Molim te upoznaj me sa nekom, to bi stvarno cijenio. Al mora imati love, godine nisu bitne, mora imati ovoliko imovine u kunama... njezine godine puta njezine godine puta njezine godine puta njezine godine. Znači 30x30x30x30=810 000kn. Ima jedna ovdje, bez muža, ima oko 55 godina, a otprilike toliko i miliona kuna, možda i duplo manje ali i to je dosta. Nemam prilike da je upoznam, jedino da joj se pod auto bacim.
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Haha, onda pazi na muške sponzoruše. Papa štrumfa, na prvom mjestu.

(no čekaj... BMW... nekako si ga morala zaraditi.... si možda razvedena?)
skoro da sam joj povjerovao kad je napisala da vozi BMW. Al prema tome šta forumašice pišu one sve voze vrhunske auti i prema izgledu su uz bok svjetskim ljepoticama.
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Pošaljimo papa štrumfa u Zadar na ljetovanje


Kakav sad Zadar?
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 09:29   #207
-@papa ...kakav zadar....ti neznaš šta je Zadar...ono krediti, sponzoruše i i to??
mtopi78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 09:36   #208
Quote:
mtopi78 kaže: Pogledaj post
-@papa ...kakav zadar....ti neznaš šta je Zadar...ono krediti, sponzoruše i i to??
Onda bi mene u probljeme uvalila. Trebao bi otić u Bol na Braču, Hvar, Dubrovnik. Neću da fatam sirotinju nego prave ljude. Nebi bilo loše i za skipera ić, pa kad naleti kakva onda je zakačit, koja bi mi mogla odolit.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 09:43   #209
Quote:
orka12 kaže: Pogledaj post
zasto uopce biti s nekom za koju mislis da je sponzorusa

valja imas neke kriterije
najdes si neku koja radi i ajd bok...
no sto, ukoliko zaradjuje manje od tebe? Opet je sponzorusa ?



nije ni cudo sto natalitet opada u Hrvatskoj

ili ako zena dobije otkaz, opet je sponzorusa?
kada bude na porodiljnom, opet je sponzorusa?
nego lipoto di san ja to napisa da je sponzoruša ako zarađuje manje od mene?

A natalitet opada jerbo ženske neće da rađaju, doje i odgajaju dicu nego bi tile bit šefice u firmama i doma šefovat muževima a to ne ide jedno s drugin.

Aj ti sama reci koliko dice bi tila imat ili imaš? Biće ne više od jednog ili dvoje i eto ti odgovora zašto natalitet opada kad tako većina ženski razmišlja
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 09:44   #210
-E štrumf vidi ...moj prijedlog ti je Dubrovnik...čekaš kruzera ...one ti sve imaju para....naciljaš komad,platiš joj ćevape i pivu...to ti je negdje oko 250 kuna...i onda se ukrcaš zajedno s njom ...neće niko skužit u onoj zbrci...i da ne zaboravim , nemoj ti štogod jest i pit jer ćeš bankrotirat
mtopi78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 11:20   #211
Kako prepoznati sponzorušu- plava sa crvenom kapicom
Chloe k is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 11:29   #212
Quote:
mtopi78 kaže: Pogledaj post
-E štrumf vidi ...moj prijedlog ti je Dubrovnik...čekaš kruzera ...one ti sve imaju para....naciljaš komad,platiš joj ćevape i pivu...to ti je negdje oko 250 kuna...i onda se ukrcaš zajedno s njom ...neće niko skužit u onoj zbrci...i da ne zaboravim , nemoj ti štogod jest i pit jer ćeš bankrotirat
Imaju i strano državljanstvo. Odličan savjet
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 11:37   #213
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Imaju i strano državljanstvo. Odličan savjet
Ček, a šta TI (konkretno, molim) kao muška sponzoruša nudiš tim tvojim sponzoricama, bile one domaće Bemvejke, ili strane kruzerice? Kad se već želiš učmariti, iznesi svoje oružje.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 11:44   #214
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ček, a šta TI (konkretno, molim) kao muška sponzoruša nudiš tim tvojim sponzoricama, bile one domaće Bemvejke, ili strane kruzerice? Kad se već želiš učmariti, iznesi svoje oružje.
Neka same vide šta nudim, mogu ja svašta slagat. Bogate jesu pametne i vide istinu.

A ova chloe je za proučavat, nauči se nešta od toga. Kao žali se na bivšeg muža. A vidi se po njezinom postu da je prije bila podstanar a sad vozi BMW i hvali se, da je meni takva bračna trauma
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 11:47   #215
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Neka same vide šta nudim, mogu ja svašta slagat. Bogate jesu pametne i vide istinu.

A ova chloe je za proučavat, nauči se nešta od toga. Kao žali se na bivšeg muža. A vidi se po njezinom postu da je prije bila podstanar a sad vozi BMW i hvali se, da je meni takva bračna trauma
Čuj, ona je zgodna i ima struk, fine cice... a to kako da se ti svidiš nekoj staroj olinjaloj bogatoj debeloj Švabici jugo korijena kad dođe na Jadran- to ti smisli (hint: stavi termo- čarape u Speedo kupaće!).
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 11:49   #216
ko se hvali, pitali ste me jel imam dečka koji vozi bmw, a iskreno, riga mi se na bogate frajere i hoću udomiti neku dobru dušu s biciklom kad za to dođe vrijeme, jer još nije
Chloe k is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 11:52   #217
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Čuj, ona je zgodna i ima struk, fine cice... a to kako da se ti svidiš nekoj staroj olinjaloj bogatoj debeloj Švabici jugo korijena kad dođe na Jadran- to ti smisli (hint: stavi termo- čarape u Speedo kupaće!).
Kak znaš da je zgodna? i čini mi se da nije bogata. Možda je BMW na kredit
Quote:
Chloe k kaže: Pogledaj post
i hoću udomiti neku dobru dušu s biciklom kad za to dođe vrijeme, jer još nije
Super, svi znaju da sam biciklist, ja čekam ti samo javi kad da dođem
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 11:53   #218
haha, divni ste
Chloe k is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 11:54   #219
Quote:
Chloe k kaže: Pogledaj post
ko se hvali, pitali ste me jel imam dečka koji vozi bmw, a iskreno, riga mi se na bogate frajere i hoću udomiti neku dobru dušu s biciklom kad za to dođe vrijeme, jer još nije
Evo kako ga sad navlačiš u Inbox, pa šta ti to treba, a djeluješ tako simpatično!
A čekaj, ako već udomljuješ (ko zna, možda i našu dobru dušu papa štrumfa jednog dana, jer on je motobiciklaš!), što još nudiš osim Exmuževog Bemveja?
Nekretnine, kako tu stojimo? kolko djece je u igri, uz Bemve?
Štrumf voli djecu, ali je pomalo lijen i ne voli se skrbiti ni za sebe, a kamoli onda još i za djecu... ok, možda bi se u prvih pola godine potrudio... mooožda.

Edit: no, evo! On se već javio gore.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 11:57   #220
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Evo kako ga sad navlačiš u Inbox, pa šta ti to treba, a djeluješ tako simpatično!
A čekaj, ako već udomljuješ (ko zna, možda i našu dobru dušu papa štrumfa jednog dana, jer on je motobiciklaš!), što još nudiš osim Exmuževog Bemveja?
Nekretnine, kako tu stojimo? kolko djece je u igri, uz Bemve?
Štrumf voli djecu, ali je pomalo lijen i ne voli se skrbiti ni za sebe, a kamoli onda još i za djecu... ok, možda bi se u prvih pola godine potrudio... mooožda.
Inbox sam već ranije upotrijebio. Nečeš biti kum izgleda, nije ona bogatašica izgleda. Meni se čini da joj je ona riba sa BMW-om bila premala pa sad fata veću. A ovo je samo vježba. Skoro me iskoristila.

Potrudio bi se zaposliti mlada poletnu sluškinju, oko 16 godina da ima tako da ima snage da čuva djecu.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger