Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2011., 15:19   #41
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Prijatelju postoji riješenje i za to uzmi maxtv preko satelita zato su i uveli tu mogućnost za sve one koji ne mogu uzeti maxtv na običan način
može samo na 1 tv.nabijem ih.i ja biti žensko.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 23:37   #42
Quote:
grandetoro kaže: Pogledaj post
hoće li na areni hr biti utakmice lige prvaka i europske lige? zna li itko provjerenu informaciju?
Arena sport Hrvatska u sezoni 2011/2012 prenosi sljedeća nogometna natjecanja:

Italija(Serie A),Španjolska(Primera),Francuska(Le Championnat),Grčka(Superliga),te brazilsku,hrvatsku,američku nogometnu ligu,Ligu prvaka uz HRT i Novu TV(imaju pravo izbora),Europsku ligu,kvalifikacije za Europsko nogometno prvenstvo...

Sport klub Hrvatska u sezoni 2011/2012 prenosi sljedeća nogometna natjecanja:

Švicarsku,belgijsku,englesku,englesku drugu ligu,škotsku,nizozemsku,portugalsku,rusku,ukrajins ku,argentinsku,engleski kup,španjolski kup,talijanski nogometni kup,ukrajinski kup,turski kup...

Svaki novi potpisani ugovor o prijenosima bit će stavljen na listu...

Zadnje uređivanje LISA13 : 11.08.2011. at 23:48.
LISA13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 00:07   #43
@lisa

hvala na iscrpnim informacijama.

da li postoje naznake da se uskoro uvede i arenasport hr 4, jer s hrvatskom ligom neće biti dovoljno termina za obuhvatit sve prijenose.

i još jedno pitanje; da li je postignut dogovor arenasport s novom tv oko prijenosa lige prvaka utorkom, jer lani ih utorkom nije bilo na areni?
grandetoro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 00:20   #44
Zašto MLS ne ide LIVE već samo u snimkama? Gledam na srpskoj Areni u nedjelju ujutro 4:30 ide prijenos San Jose - Colorado, dok na hrvatskoj Areni je na rasporedu u snimci u nedjelju u 19:00, ista stvar je i sa Houston-Portland u ned/pon, na srpskoj ide live u 3h, a kod nas tek u 19:00 u ponedjeljak.. nadam se da je riječ o grešci i da će ugurati to u raspored, ako već imaju prava što ne prenose u živo ionako se već guše u snimkama, ili se našim komentatorima ne da budit u to doba

Zadnje uređivanje soundvision : 12.08.2011. at 00:28.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 01:14   #45
Quote:
grandetoro kaže: Pogledaj post
@lisa

hvala na iscrpnim informacijama.

da li postoje naznake da se uskoro uvede i arenasport hr 4, jer s hrvatskom ligom neće biti dovoljno termina za obuhvatit sve prijenose.

i još jedno pitanje; da li je postignut dogovor arenasport s novom tv oko prijenosa lige prvaka utorkom, jer lani ih utorkom nije bilo na areni?
Naznake za uvođenje četvrte Arene postoje,te će ona vjerovatno biti i uvedena radi sve većeg broja prijenosa uživo,a i u planu je od samog početka emitiranja Areni da ih bude četiri,nadam se vrlo skorom uvođenju...Što se tiče Arene i Lige prvaka tu je već stvar HRT-a i Nove u kojoj će mjeri dozvoliti Areni prijenose Lige prvaka jer imaju ekskluzivno pravo za prijenose,(prava istječu 2012 godine),nažalost kad je potpisivan ugovor između Uefe i Arene iste u Hrvatskoj još nije bilo pa ovise o HRT-u i Novoj dok za Bosnu,Crnu Goru I Srbiju imaju pravo i utorkom i srijedom na utakmicu koju ne prenosi RTS,BHT,vjerovatno od 2012 i za Hrvatsku će imati ta prava neovisno o drugim televizijama(naravno treba kupiti prava koja se već kupuju za sezone 2012-2015)....
LISA13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 01:17   #46
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Zašto MLS ne ide LIVE već samo u snimkama? Gledam na srpskoj Areni u nedjelju ujutro 4:30 ide prijenos San Jose - Colorado, dok na hrvatskoj Areni je na rasporedu u snimci u nedjelju u 19:00, ista stvar je i sa Houston-Portland u ned/pon, na srpskoj ide live u 3h, a kod nas tek u 19:00 u ponedjeljak.. nadam se da je riječ o grešci i da će ugurati to u raspored, ako već imaju prava što ne prenose u živo ionako se već guše u snimkama, ili se našim komentatorima ne da budit u to doba
Uskoro kreću live prijenosi i ove nogometne lige za područje Hrvatske...
LISA13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 09:10   #47
A hoće li Arena i ove godine prenositi NFL??
zvonek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 14:04   #48
Quote:
zvonek kaže: Pogledaj post
A hoće li Arena i ove godine prenositi NFL??
Arena sport i ove godine prenosi NFL na svoja tri programa u Hrvatskoj,počevši od 08.09.2011 utakmicom New Orleans Saints-Green Bay Packers
LISA13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 14:55   #49
Evo i ostalih sportova u izravnim prijenosima na Areni Sport Hrvatska 2011/2012

Diamond league(atletika),NFL,odbojka(world tour),KO(boks važniji mečevi),Rugby League(6 nacija)NCAA(sveučilišna košarka),MLB(bejzbol),košarkaška prvenstva Grčke i Španjolske,NLB,EHF(ženska i muška rukometna Liga prvaka),odbojka na pijesku(svjetska liga),rukometna prvenstva Njemačke i Španjolske,UFC(dio priredbi-dio će biti u PPW programu(max tv),WRC(svjetsko prvenstvo u reliju),Nascar,DTM(automobilizam),vaterpolo natjecanja reprezentacija..ovo su oni najvažniji a očekuje nas još toga...

Sport klub Hrvatska prenosi sljedeće sportove 2011/2012:

Tenis Masters series 250,500,1000,Wimbledon,WTA Tour,Davis Cup,Federation Cup,NBA,Euroliga(košarka),NHL,EBEL,Moto GP,Poker World Tour,Košarkaški Super Kup nacija,Golf(najjači turniri),Boks,Rugby Super league,spidvej,Red Bull Chalenge,i još toga...

Zadnje uređivanje LISA13 : 12.08.2011. at 15:04.
LISA13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 15:47   #50
Nebi li trebalo otvoriti i arenasport 4? Ipak će sada kada krene većina sportova biti poprilične gužve...
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 16:00   #51
Samo nogomet (+američki sportovi i tenis)

Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
Nebi li trebalo otvoriti i arenasport 4? Ipak će sada kada krene većina sportova biti poprilične gužve...
Da nadamo se da će se otvoriti 4 jer bi mogla biti gužva....Samo se nadam da će prednost UVIJEK imati NORMALNI sportovi - dakle nogomet!!(španjolska, talijanska liga, liga prvaka, kvalifikacije za Euro i sv. prvenstvo i NFL - i to je jedini razlog zašto vam i plaćamo)....Jer ipak ljude koji masno plaćaju vaš program NE zanimaju retardirani sportovi poput atletike, odbojke, boksa, rugby-a, Nascara, odbojke na pjesku, pa čak i rukometa i trećerazredne košarke...
Samo se vi držite popularnih nogometnih liga koje gleda cijeli svijet i osigurajte da se ne izgube prava na prijenose kao prošle sezone (talijanska liga) i to će biti dovoljno....a lako za golf, davis cupove, motociklizme, biciklizme, odbojke to i možete izgubiti prava....
Milan Badelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 16:03   #52
Jedino retardirano što ovdje vidim je tvoj post.
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 16:41   #53
Quote:
ThemB kaže: Pogledaj post
Jedino retardirano što ovdje vidim je tvoj post.
Ja sam argumentirao svoj post a ti nisi, a ionako mislim da se većina ljudi ovdje slaže sa mojim postom
Gle prelazim iz B.neta na Max zato i jedino zato što imaju ekskluzivna prava na Španjolsku, Francusku, Talijansku i HNL + američke sportove!!! Dakle B.net ima samo sport klub i nema nabrojane lige koje želimo gledati...To je vrlo vjerojatno jedini razlog zašto sportski zaljubljenici uzimaju Max i to je to...(I samo zbog toga će B.net i ostali provideri popljugati veliki broj klijenata - na Max-u se može gledati B.net-ov sport klub, ali na B.netu se nemože gledati arena sport)
Garantiram ti da nije radi biciklizma, odbojke ili odbojke na pjesku
Neznam možda sam ja u krivu možda ljudi uzimaju Max i sportski paket radi vaterpola, odbojke, grčke košarkaške lige ili zvjezda biciklizma??? Neznam? recite ljudi???
Milan Badelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 16:51   #54
"Retardirani sportovi" su argument? Svi gledaju iste stvari ko i ti? Majko mila i mojoj gluposti što se s nekim takvim uopće upuštam u raspravu..

Sportklub nije od Bneta.. btw..
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 17:20   #55
Quote:
ThemB kaže: Pogledaj post
"Retardirani sportovi" su argument? Svi gledaju iste stvari ko i ti? Majko mila i mojoj gluposti što se s nekim takvim uopće upuštam u raspravu..

Sportklub nije od Bneta.. btw..
Ma gledaj ja sam malo karikirao ali jasno je što sam želio kazati... Da ja mislim da većina ljudi gleda iste stvari kao i ja a to temeljim ne na svojim opažanjima ili raspoloženju već na jednoj maloj stvari za koju ti vjerojatno nisi nikada čuo a zove se - RATING! Dakle prema tim takozvanim ratinzima lako se može ustanoviti što točno koje kucanstvo gleda... E pa tako je recimo da dok igra Real-Barca to gleda 1 milijarda ljudi ili nešto manje(kao i finale svjetskog nogometnog prvenstva) a dok je u isto vrijeme primjerice neka biciklistička trka ili recimo derbij pješčano odbojkaškog prvenstva Nove Gvineje to zna gledati oko 1000 ljudi u svjetu pa ti zaključi...
Mislim točno se zna što je traženo, što ljudi gledaju i zašto plačaju novac, već postoje svi izračuni zato i Španjolska i Talijanska liga dođu masno jer je traženo...čuli ste za ono supply - demand...
Vrlo je jednostavno, i da ljudi koji pljuvaju ekstra 60 kn za sportski paket žele gledati Real-Barca, Inter-Milan, Lyon-PSG i Dinamo - Hajduk, i možda američke sportove i tenis; ali sumnjam da ih baš zanima Belgijska liga, biciklizam ili odbojka na pjesku, odnosno sumnjam da je to razlog zašto bi dali tih 60 kn ekstra...
jeli ovo dovoljno argumentirano?
Milan Badelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 17:37   #56
Quote:
ThemB kaže: Pogledaj post
Sportklub nije od Bneta.. btw..
Vlasnik SportKluba je mađarska produkcijska kuća IKO Kabel TV (oni su vlasnici i DOQ, Fishing and Hunting te Golf Channel kanala koji se također emitiraju u HR). IKO Kabel TV usko surađuju sa SBB-om – srpskim kabelskim operaterom koji je donedavno bio vlasnik Total TV HR, te potom suvlasnik Bnet TTV ("Bnet preko satelita"). Ne može se reći da je Bnet vlasnik SportKlub kanala, no da postoji neki deal između njih – itekako postoji, te danas sutra se može očekivati i podjela ovih kanala po paketima. Takvo što u Srbiji već postoji, Telekom Srbija u svom IPTV-u ima samo Arene, dok SBB (suvlasnik Bnet TTV) ima samo SportKlub kanale, te na taj način se međusobno natječu za korisnike. Sličan scenarij se može desiti i kod nas, no nećemo sada ići u offtopic..

I slažem se da ne postoje retardirani sportovi. To što je nogomet gledaniji u ovom našem podneblju ne znači da se ostali sportovi mogu omalovažavati kao "retardirani". I sapunice su u Hrvatskoj trenutno najgledaniji serijski program, turske obaraju sve moguće rekorde gledanosti .. hoćemo li onda američke serije zvati retardiranim serijama pošto su prema statistikama slabije gledane?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 17:47   #57
Quote:
Milan Badelj kaže: Pogledaj post
jeli ovo dovoljno argumentirano?
Ne.

No evo ti jedan za trud i još za generaliziranje.

Ma ajde još jedan za to što misliš da svi plaćaju nešto isključivo zbog jedne stvari

Ako tebe to ne zanima, nitko te ne sili da pratiš. No pljuvati po nečemu i govoriti nek se makne jer ti ne gledaš je primitivno.. kako god okreneš i koji god spin izvedeš. Da ga jebeš pajdo.. primitivno je.

A sad pazi ovo (3!!) jer meni pametuješ o rejtingu
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 18:50   #58
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Sličan scenarij se može desiti i kod nas, no nećemo sada ići u offtopic..
To se već i bilo dogodilo kad je Sport Klub bio izbačen iz ponude MAX TVa pa vraćen nakon nekog vremena...
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 19:13   #59
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Sličan scenarij se može desiti i kod nas, no nećemo sada ići u offtopic..
Može se, ali se ne bude. Baš danas su dodani svi IKO (DoQ, F&H, GK) kanali na MaxTV satelit.. dakle potpisan je novi ugovor..
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 15:05   #60
Quote:
ThemB kaže: Pogledaj post
Ne.

No evo ti jedan za trud i još za generaliziranje.

Ma ajde još jedan za to što misliš da svi plaćaju nešto isključivo zbog jedne stvari

Ako tebe to ne zanima, nitko te ne sili da pratiš. No pljuvati po nečemu i govoriti nek se makne jer ti ne gledaš je primitivno.. kako god okreneš i koji god spin izvedeš. Da ga jebeš pajdo.. primitivno je.

A sad pazi ovo (3!!) jer meni pametuješ o rejtingu
Ma gle sve 5 ja samo kažem da postoji neki razlog zašto ljudi uzimaju dodatni sportski paket a to je u 90% slučajeva atraktivni europski nogomet i NFL i ostali američki sportovi i to je sve...Nema tu puno mudrosti...Ima 10% zaljubljenika u ostale sportove, ali vecina uzima radi nabrojanih prijenosa i to je to, a siguran sam da rejtinzi to reflektiraju

A ako se neko uvrijedio što sam koristio termin retardirani sport ispričavam se, ali za mene će curling, odbojka na pjesku i slične pizdariju uvijek biti retardirane, ali nemislim da su ljudi koji gledaju te sportove retardirani, premda sam siguran da ih nema puno....
Milan Badelj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.