Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2013., 23:53   #141
Nemam ništa protiv dečkiju sa dugom kosom, ali NIKAKO nisu moj tip
Više volim dečke sa kratkom kosom
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 23:56   #142
Do 1990. godine je duga kosa bila normalna, ali onda je netko odlucio da svi muskarci moraju biti osisani i danas te cudno gledaju ako imas dugu kosu.
__________________
Courage is what it takes to stand up and speak; courage is also what it takes to sit down and listen.
obelix90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:02   #143
Quote:
obelix90 kaže: Pogledaj post
Do 1990. godine je duga kosa bila normalna, ali onda je netko odlucio da svi muskarci moraju biti osisani i danas te cudno gledaju ako imas dugu kosu.
Možda se do tad nisu znali služiti škarama
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:04   #144
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
Možda se do tad nisu znali služiti škarama
Do tada su narodnjaci bili samo seljacka glazba, a ne kultna. Mile Kitici i ostali nisu bili uzor muskarca.
__________________
Courage is what it takes to stand up and speak; courage is also what it takes to sit down and listen.
obelix90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:05   #145
meni većina cura kaže da mi bolje stoji ovakva "duga" kosa nego skroz kratka (par cm).

nemam baš dugu al imam onako da mi prekriva uši, negdje kao ovaj lik, malo duza trenutno http://www.imdb.com/media/rm2727120384/nm0503567

mislim to meni nije duga kosa al po ovoj temi očito je
srebrni1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:06   #146
Quote:
obelix90 kaže: Pogledaj post
Do tada su narodnjaci bili samo seljacka glazba, a ne kultna. Mile Kitici i ostali nisu bili uzor muskarca.
Hahaha kakve to sad veze ima?
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:08   #147
EDIT: ma zapravo ništa, neda mi se.

Zadnje uređivanje The Foggy Dew : 19.03.2013. at 00:17.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:24   #148
Quote:
SamoZaTebe kaže: Pogledaj post
Kada smo zajedno, mame oko nas su zacudene kako on ima takvu, a ja ovakvu kosu. Ne koristim sina za ulete mamama, ali bih mozda trebao razmotriti sve mogucnosti.
Za prvo imaš hiljadu cereka.
A za drugo, samo naprijed ako ćeš usrećiti neku mamu.

Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
ne zanimaju me ćelavci, pogotovo ono kojima je priroda podarila normalnu kosu, a oni je briju iz gluposti. izgledaju mi ko kurtoni.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:34   #149
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
Hahaha kakve to sad veze ima?
nemam pojma koje si ti godiste, ali sto se tice moje generacije rock i metal nisu vise dominantan smjer u glazbi. Ne kazem da ljudi koji nemaju dugu kosu su cajkarosi, ali ta nagla promjena od toga da su svi imali dugu kosu na to da je danas ima 1 na 20 prolaznika, dolazi iz perioda 1990.-1995.. Rat i promjena glazbenog ukusa.
__________________
Courage is what it takes to stand up and speak; courage is also what it takes to sit down and listen.
obelix90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:39   #150
Quote:
The Foggy Dew kaže: Pogledaj post
EDIT: ma zapravo ništa, neda mi se.
Foggy dragi
Pročitala sam post prije no što si ga editiro I moram te nadopunit i reći da postoje četiri vrste žena. Ne tri, ilitiga, pod d) one kojima je to presudan faktor

off: Pikaću, još se pokušavam sjetit
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:41   #151
Meni je to nekad baš seksi. Mislim da sam sinoć sanjala jednog s dugom kosom
__________________
if it talks it doesn't mean it's intelligent
Rinnnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:43   #152
Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post
Foggy dragi
Pročitala sam post prije no što si ga editiro I moram te nadopunit i reći da postoje četiri vrste žena. Ne tri, ilitiga, pod d) one kojima je to presudan faktor

off: Pikaću, još se pokušavam sjetit
Pizdo jedna, ne mogu vjerovat.

Dajem naslutit, iz očitih razloga, da ti pripadaš vrsti žena pod d). Nažalost, takvih je malo. Usudio bih se reć da si ti jedina.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:54   #153

Evo, sve za znanost.. Dajem svoj DNK, pa nek uzgoje novu vrstu žena. Žena D. Lovatorica na dugokose momkooove
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 01:03   #154
dugokosi dečki - DA, uvijek i zauvijek
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 01:04   #155
Quote:
obelix90 kaže: Pogledaj post
nemam pojma koje si ti godiste, ali sto se tice moje generacije rock i metal nisu vise dominantan smjer u glazbi. Ne kazem da ljudi koji nemaju dugu kosu su cajkarosi, ali ta nagla promjena od toga da su svi imali dugu kosu na to da je danas ima 1 na 20 prolaznika, dolazi iz perioda 1990.-1995.. Rat i promjena glazbenog ukusa.
Meni ovo tužno.

Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post
off: Pikaću, još se pokušavam sjetit


Divna si.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 01:07   #156
Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post

Evo, sve za znanost.. Dajem svoj DNK, pa nek uzgoje novu vrstu žena. Žena D. Lovatorica na dugokose momkooove
O'š sliku na PM? Crna do ramena.

Ajmo sad ozbiljno.

Osobno poznajem dosta žemki koje preferiraju dugu kosu, ali da im je presudno - nije.

Tako da je ovo pozitivno pročitat, stoga ako ima koja istomišljenica, samo dajte.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 14:11   #157
Kaj znači ne trebam se šišat?
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 15:24   #158
Quote:
obelix90 kaže: Pogledaj post
Molim te da ovo argumentiras. Svasta sam cuo za muske sa dugom kosom, ali da izgledaju neozbiljno i djetinjasto mi je u rangu sa izjavom da su plavuse glupe.
Nemam kaj argumentirat, to je moj osobni dojam. Muškarca s dugom kosom mogu doživjet ozbiljnim eventualno ako ima zalizanu kosu u repu, inače ne.
Quote:
sarah80 kaže: Pogledaj post
Dal smatras da je kid rock neozbiljno i djetinjasto
Pa i celavi, kratki isto mogu biti glupi,djetinjasto
On pogotovo, pa daj ga pogle. Izgleda ko curica
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 15:32   #159
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
On pogotovo, pa daj ga pogle. Izgleda ko curica
Ne radi ti link.

Nadalje komentari tipa izgleda mi k'o curica, to je za teen godine, djetinjasti su i sl. su vrhunske nebuloze.

Al' nema veze, frajeri u pink majici, s najnovijim modelom lacoste pederuše preko godinama klesanog torza, nageliran da svaka pomno skraćena vlas stoji onako kako je predviđena su apsolutno macho tip muškarca, jako zreli i obučeni u skladu s godinama te ako po mogućnosti ne vole primat straga su vrhunska kombinacija.

Zadnje uređivanje The Foggy Dew : 19.03.2013. at 15:40.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 15:46   #160
meni je duga kosa sudeći po dosadašnjem iskustvu očito presudna da bi mi se netko uopće svidio jedino bitnije od toga bi možda bila brada

ne znam, volim tu zaraštenost ima nešto strašno muževno i nešto strašno ženstveno u svemu tome
Just..Me is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger