Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2003., 14:25   #21
Quote:
Gerontius kaže:
Wilkinson Sword FX Diamond... zakon... nesto odlicno
potpisujem

+ kotistil sam neki braunov solidni brijaci aparat, al nemre mi se mjeriti s ovim gore. mozda jednom kad budem debeli i bogat, onda kupim neki sci-fi brijaci aparat, a do tada....
nixon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 15:07   #22
Sada korictim mach3, prije sam se brijao sa električnim Braunom, a još prije onaj sensor excel.
Mach3 je Ok.
Wilkinsonova čuda nikad nisam probao, a tko zna, možda su i bolji od ovog što koristim.
__________________
niš pametno
linol3um is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 20:52   #23
mach3 otkad je izasao
ali cu isprobati i wilkinson

nitko ne spominje nekoristenje aftershavea
mene je par ljudi uvjeravalo kako oni ostecuju i isusuju kozu, tako da vec dugo nakon brijanja koristim samo balsam
stagediver is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 00:49   #24
di se mogu nabavit one ordjidji britve? ja sam nasao djedovu i bas je zakon. ima neku finu rezbariju na drsci, neki ornamenti. jedan lik ju je naostrio, al nije to to.
koliko bi to uopce danas kostalo?
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 03:58   #25
gillete sensor excell, nije toliko lose,
mahc 3 i wilkinsonov onaj crni su podjednako dobri(iakos potonjim treba bit nesto spretniji...)
a sto se tice elektricnog, imam philipsov philishave 4830
i to je ok,al meni se nest draze obicnim obrijat, ovo je ok ako si u guzvi, na putu lack of time etc...
__________________
:p
l0l0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 15:50   #26
Talking Friziranje doticnog "gospodina"

Ajde da vas cujem, koliko od vas vodi brigu o frizuri ku*ca?
Ja sam kupio masinicu samo za to (ok, i za zulufe isto...)
Enivejz, ali imam grdih problema oko jejec. Naime, kako su kozasti, do sad sam se svaki put porezao masinicom
Cak kad sam metnuo i nastavak nije pomoglo, uvijek se zrezem.
Iako ne boli, pocne curit toliko krvi ko da sam vene rezo... jedva sam zaustavio svaki put...
Enivejz, jel ima ko koji savjet? Zilet mi ne pada na pamet jer ako se s masinicom i sa skarama zrezem sa ziloetm bi bila kastracija 100%
Ali moram priznat da mnogo ljepse izgleda onako kratko osisan
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 15:55   #27
Gle Ges, ako nemaš vrt, nabavi si jedan. I motiku.
I okopavaj ga svaki dan kad ti se ovakve ideje pojave u glavi.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 16:10   #28
Ges, ne slušaj poljoprivrednike. Mašinica bez nastavka za frizuru, britvica za jaja. Nebuš se porezo, za razliko od aplikacije mašinice na dotičnom području. Poslije nasaftat niveom, i sve pet.

Ak ja tražim od komada da ima uredan muf, zakaj ja ne bi sredio svog gospodina? Uostalom, kad se navikneš, sređivanje njegove frizure više postaje stvar higijene nego estetike. Isto kao brijanje ispod pazuha. Obriješ, pa si tri tjedna miran. A ne imat Šumu Striborovu koja bez obzira na deziće nakon nekog vremena smrdi po kiselom zelju.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 16:16   #29
ne znam koga bih kvotala..waltera ili Bluea


ja osobno ne volim vidjeti da je decko preopterecen frizurom.niej mi to nekako za muski rod...sto ne znaci da pranje nije obavezno!
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 16:20   #30
ja frizuru prepustam mojoj polovici
a ona zna kaj ju slijedi ako me zaboli

naime , ja nju depiliram
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 16:22   #31
ha ha ha , ja pročito mašnica....
A pošto samo preletim postove, mislio sam da piše nešto o vezanju kurca u mašnice ili slično, pa nisam htio pročitati, liberalan sam, ali to bi ipak bilo malo previše degutantno...
No svejedno, kakva jebena mašinica? Zar postoji mašinica za rezanja dlaka s kurca? Šta je to? Gdje se to ima za kupit? U muškom Deemu? What the fuck...
Jel imaju za kurčeve od 25 centimetara? Baš bi si kupio jednu....
Mislim Ges, ako si se uspio porezat šišajući dlake s kurca... Hm, nemam uopće dovoljno dobar punchline za ovo... Onda si glup...
A ako bi ga brijao na ćelavo, onda poslušaj moj prvi savjet i traži svoj zen okopavajući vrt.
__________________
dr. Lebowski

Zadnje uređivanje Gazda : 11.12.2003. at 22:02.
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 16:23   #32

nebi se brijo ispod pazuha ni za vagon prosa!!!! nakon toga moze samo doc do brijanja nogu a onda je kasno za muskost

ali zilet velis da ide dobro? bojim se to pomislit a kamoli probat...

Evo, ovo zadnji put sam morao samo skratit dlake na jejec na neku sicu, ali nije bilo golo...

A waltere, ti sigurno se natjeces s lokalnim ovnovima po krznenosti donjeg dijela
mislim, ko sto je blue rekao: "ako volim pojest lijepo friziran muf, onda je red da i ja isto to pruzim"
mislim, kad ti cura dudla jejec je nes tako dobro... a sumnjam da ih voli neobrijana...
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 16:25   #33
Quote:
Ges kaže:
A waltere, ti sigurno se natjeces s lokalnim ovnovima po krznenosti donjeg dijela
Jesi jebo kad ovcu? Udobna je vuna.... vulmark...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 16:29   #34
Quote:
walter kaže:
Jesi jebo kad ovcu? Udobna je vuna.... vulmark...
hmmmm, pa i nisam bas... a vjerojatno nit necu...
ali vjerujem ti na rijec
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 16:32   #35
Quote:
Ges kaže:
hmmmm, pa i nisam bas... a vjerojatno nit necu...
Pih... Konzervativac...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 16:34   #36
Ges, jesi pitao winonu za savjet?
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 16:44   #37
Sa britvicom garant nebuš porezo jaja. Inače, ako zbog ničeg drugog, isplati ih se obrijat zbog filinga kad ih mala liže. Kad su onak fina uredna, i žene unesu više srca u to lizanje.

A brijanje ispod pazuha ti ne gine. Pa čovječe, to naraste prije nego kaj si obrijo. Ne volim ni ja da tam nema niš. Ali dlake od 0,5 cm su puno prihvatljivije od onog mokrog smrada. Ni meni nije bilo svejedno prvi put. Prvo sam ih skratio, pa onda jednom puko i odlučio obrijat za probu. Od onda, kad previše narastu, pod žilet. Nemaš kaj podšišavat, samo sve sjebeš. Ko da se sam šišaš.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 23:17   #38
Quote:
Blue kaže:
Ges, ne slušaj poljoprivrednike. Mašinica bez nastavka za frizuru, britvica za jaja. Nebuš se porezo, za razliko od aplikacije mašinice na dotičnom području. Poslije nasaftat niveom, i sve pet.

Ak ja tražim od komada da ima uredan muf, zakaj ja ne bi sredio svog gospodina? Uostalom, kad se navikneš, sređivanje njegove frizure više postaje stvar higijene nego estetike. Isto kao brijanje ispod pazuha. Obriješ, pa si tri tjedna miran. A ne imat Šumu Striborovu koja bez obzira na deziće nakon nekog vremena smrdi po kiselom zelju.


Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 00:11   #39
Quote:
Blue kaže:
Sa britvicom garant nebuš porezo jaja. Inače, ako zbog ničeg drugog, isplati ih se obrijat zbog filinga kad ih mala liže. Kad su onak fina uredna, i žene unesu više srca u to lizanje.

A brijanje ispod pazuha ti ne gine. Pa čovječe, to naraste prije nego kaj si obrijo. Ne volim ni ja da tam nema niš. Ali dlake od 0,5 cm su puno prihvatljivije od onog mokrog smrada. Ni meni nije bilo svejedno prvi put. Prvo sam ih skratio, pa onda jednom puko i odlučio obrijat za probu. Od onda, kad previše narastu, pod žilet. Nemaš kaj podšišavat, samo sve sjebeš. Ko da se sam šišaš.
ok, jejec cu onda probat... ali prvo idem u banku sperme donirat u slucaju zajeba...

a pazuh nema sanse! ma ni da me puskom tjeraju! imam tak fini pufic ispod da to pokvarit bi bio mulac! ono taman dlaka da nije pi*ka a ni celavo... i nema mokri smrad - nije li sapun zaduzen za rijesavanje toga?
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 05:30   #40
Quote:
Ges kaže:

nebi se brijo ispod pazuha ni za vagon prosa!!!! nakon toga moze samo doc do brijanja nogu a onda je kasno za muskost
Imas predrasude. Brijanje nogu je OK. Noge izgledaju puno elegantnije i putenije .
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger