Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2003., 17:53   #41
Quote:
illegale kaže:
Imas predrasude. Brijanje nogu je OK. Noge izgledaju puno elegantnije i putenije .
JE, MOS MISLIT!
cu ko nakon par sisanja nogu odlakavit ko u onoj seriji "Malcom u sredini" kad mama mora osisat cijelog starog prije no sto idu na bazen
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 19:09   #42
Što je Ges, kad nema prašume onda klobasa izgleda duža, zar ne?
 
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 21:31   #43
dug je on iovak i onak, bez sume je samo lijep
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 14:05   #44
Ja svoga gurnem u kipuću vodu, i držim ga tako jedno 10 minuta dok dlake same ne otpadnu.
A i nabubri malo u vodi
__________________
Will work for bandwidth
Seks i novci
Tko sa svojom rukom blud čini, ni tuđa mu nije mrska.
Zlo Koje Surfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 16:59   #45
I onda ga zoveš Furio Radin?
__________________
":^)
Uno is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 17:15   #46
ja koristim mach3 turbo
 
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 17:45   #47
Re: Koja britvica je po vama najbolja ?

Nenadjebivi Mach 3

Otkad je njega samo se ispljuskam i sastružem, kakva pjena kakvi omekšivači
__________________
":^)
Uno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 12:08   #48
Quote:
Uno kaže:
I onda ga zoveš Furio Radin?
__________________
Will work for bandwidth
Seks i novci
Tko sa svojom rukom blud čini, ni tuđa mu nije mrska.
Zlo Koje Surfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2003., 17:14   #49
decki, uzmite gillette... ona trakica (mislim da je na vasim britvicama plava, ja za pazuhica koristim gillette woman sa zelenom trakicom) vam je natopljena balzamom i ostavlja kozu glatkom, finom, njeznom, mmmmmmmm... je da se zacepe (ako nije mono-britvica, vec sa 2, 3, ili ne-znam-koliko zileta), morate ju koji put pod mlaz vode, ali te su vam najefikasnije, tj. rezultat brijanja ce trajati duze.

trust me, i know what i'm saying!

oh da, probala sam i wilkinson woman, ali gillette mi se vise svidja... kao kad se naviknete na najkice pa ih vjerno nosite dok se ne otkinu dzonovi...

remember! trakica!



 
Odgovori s citatom
Old 19.12.2003., 17:21   #50
ma kog ce vam vraga after shave... dosta vam je balzam... budete lijepo njegovani i mirisni i nitko vam nece vikati ''sissy boy'' ako a.s. izbacite iz uporabe... pa na mojoj kuci bi od mog deranja popucala sva stakla na prozorima kad bih obrijala pazuha ili izdepilirala noge i onda sve to uredno poprskala... alkoholom... AAAAARRRRRRGGGGGGHHHHHH!!! i ne znam zasto neke budale smatraju da bi to njih trebalo manje iritirati samo zato sto su masculinum.

ma baci ti i sanitar, 'lega, bolje dezinficira.
 
Odgovori s citatom
Old 19.12.2003., 18:28   #51
Quote:
Vulgaris od Gilletta u koju se stavi žilet i briješ na obe oštrice. Ova ostala sranja se začepe, a same glave koštaju ko suho zlato.


Znam da ponavljam necije pitanje, ali gdje se to moze kupiti i koliko to dode? Je li netko probao i kakvi su bili rezultati? (Mozda se obrijem u Petrovoj )
Wile E. Coyote is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2003., 18:50   #52
Quote:
Uno kaže:
Nenadjebivi Mach 3
 
Odgovori s citatom
Old 19.12.2003., 22:32   #53
Quote:
jezebel kaže:
decki, uzmite gillette... ona trakica (mislim da je na vasim britvicama plava, ja za pazuhica koristim gillette woman sa zelenom trakicom) vam je natopljena balzamom i ostavlja kozu glatkom, finom, njeznom, mmmmmmmm... je da se zacepe (ako nije mono-britvica, vec sa 2, 3, ili ne-znam-koliko zileta), morate ju koji put pod mlaz vode, ali te su vam najefikasnije, tj. rezultat brijanja ce trajati duze.

trust me, i know what i'm saying!

oh da, probala sam i wilkinson woman, ali gillette mi se vise svidja... kao kad se naviknete na najkice pa ih vjerno nosite dok se ne otkinu dzonovi...

remember! trakica!



Da nešto ovdje raščistimo:
1.mac3 turbo ima tri žiletića
2.ima jednu plavu traku
3.ima jednu zeleno-bijelu traku
4.dere k'o da je mach33 turbo
 
Odgovori s citatom
Old 19.12.2003., 22:43   #54
Re: Friziranje doticnog "gospodina"

Quote:
Ges kaže:
Ajde da vas cujem, koliko od vas vodi brigu o frizuri ku*ca?
Ja sam kupio masinicu samo za to (ok, i za zulufe isto...)
Enivejz, ali imam grdih problema oko jejec. Naime, kako su kozasti, do sad sam se svaki put porezao masinicom
Cak kad sam metnuo i nastavak nije pomoglo, uvijek se zrezem.
Iako ne boli, pocne curit toliko krvi ko da sam vene rezo... jedva sam zaustavio svaki put...
Enivejz, jel ima ko koji savjet? Zilet mi ne pada na pamet jer ako se s masinicom i sa skarama zrezem sa ziloetm bi bila kastracija 100%
Ali moram priznat da mnogo ljepse izgleda onako kratko osisan
Probaj pincetu!
 
Odgovori s citatom
Old 25.12.2003., 23:24   #55
Braun ELEKTRIČNI aparat

Prebaci se na električne brijače aparate ! Ja jesam i ful sam zadovoljan. Početno ulaganje nije tolko skupo- jeftini modeli sa 2 brijače glave su oko 200 kuna, a kad ih jednom kupiš zaboravi na britvice i pjene za brijanje. Ma meni ni ogledalo ne treba
Još jedna važna stvar-jutarnje brijanje za manje od 2 min, e to je rezultat koji cijenim
Kožnih problema nisam imao, tako jedan
__________________
Prvo materijalna baza, pa duhovna nadgradnja.
Tuco-il brutto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2003., 02:24   #56
Re: Braun ELEKTRIČNI aparat

Quote:
Tuco-il brutto kaže:
Prebaci se na električne brijače aparate ! Ja jesam i ful sam zadovoljan. Početno ulaganje nije tolko skupo- jeftini modeli sa 2 brijače glave su oko 200 kuna, a kad ih jednom kupiš zaboravi na britvice i pjene za brijanje. Ma meni ni ogledalo ne treba
Još jedna važna stvar-jutarnje brijanje za manje od 2 min, e to je rezultat koji cijenim
Kožnih problema nisam imao, tako jedan
ma ja ka budem kupovao neki električni onda će to biti nešto skuplje.razmišljao sam o panasonic hq8000 - to je onaj iz die another day...
bond.....james bond
 
Odgovori s citatom
Old 26.12.2003., 22:15   #57
prijedlog

A da se otvori još jedan podforum, ovako kao papanluk, mislim da bi ime pederluk ,bilo sasvim pristajuće...Evo već jedan topic za njega..
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 02:08   #58
Re: prijedlog

Quote:
Marakana kaže:
A da se otvori još jedan podforum, ovako kao papanluk, mislim da bi ime pederluk ,bilo sasvim pristajuće...Evo već jedan topic za njega..
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 02:34   #59
hihihi baš

meni ej bas bljak vidit pickastog tipa..kad vidim da se brinuo oko zurkice dolje...
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 00:34   #60
Quote:
Uno kaže:
I onda ga zoveš Furio Radin?
ajme, riknut ću
aj, ovo je dobro
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger